TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Спортске занимљивости

+73
Usijana Glava
Balthazar
milenkopg
syndesmos
lazarevac
LAVOT
Иста жица
Ultra' Style
vultures
-UltraS-CZv-
LaHaine
Ћела
urosh
SerbianUltras
bratori
Otac
ultra munze
Bivsi
навијачкаСвест!
South Family
Крагујевац
KB_DS
maiden
BL-Hools
Ултрас КВ
Србин+
Arcaine
boy
_JuZnI_Fr0nT_1990
HH Hooligan
Butcher 1987 KV
Old school
TB_BANDIT
BORCHA 5
Xepoj
УЛТРАС_РД_КГБ
ГробарНС
Милош цзв
Stracciatella
Servicium
Београд
Pravos!avaC-66
Scorpion
serbon
Darkooo
varvar
crash
ФкБАЧКАпаланка
LimunNS
Crazy_North
KiLa
GreenArmy-BRONX
Ултрас
Hordas
ИГОР УЦФ
ПАОКАРА
Casuals
mrznja
Напред Партизан
Плава крв
psyhomaster
consigliere
Паок*
Ђомла Београд
Uzi
Лудзило
Blitzkrieg
CasualMente
Gambler
Lud rodjen!
Паранормал
СИМО УЦФ
УлтраСрбија
77 posters
Go down
сицилија
сицилија
Корисник
Број порука : 117
Локација : боемска четврт
Регистрован : 24.04.2009

Спортске занимљивости - Page 37 Empty Re: Спортске занимљивости

15/11/2011, 03:17
ladno nisam imao pametnija posla nego da cekam do 3 sata da bi pratio rezultat ovih kurtoncica,sva sreca sto nemam priliku da pratim prenos. nataknem te reprezentacijo...
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Спортске занимљивости - Page 37 Empty Re: Спортске занимљивости

15/11/2011, 03:49
Ово је туга, сад сам угасио телевизор. Еј бре, они црнци их једу на терену, срамота.
До краја утамице има да буде 4-0, и треба!
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Спортске занимљивости - Page 37 Empty Re: Спортске занимљивости

15/11/2011, 18:38
Документарац о путу Партизана до титуле 1992 у баскету.
syndesmos
syndesmos
Корисник
Број порука : 386
Регистрован : 01.06.2011

Спортске занимљивости - Page 37 Empty Re: Спортске занимљивости

20/11/2011, 23:53
http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:354229-Karadzic-Kriminalci-nece-voditi-nas-fudbal
Спортске занимљивости - Page 37 43961
Крагујевац
Крагујевац
Црвени Ђаволи
Број порука : 1967
Локација : VineyaRD
Регистрован : 13.04.2009

Спортске занимљивости - Page 37 Empty Re: Спортске занимљивости

21/11/2011, 11:46
Da li je crveni dovoljan?

Спортске занимљивости - Page 37 Asasa68139020111121112324

Kada se desi povreda poput ove koju je doživeo Hoze Tankredi, fudbaler Milionariosa, nateraju nas da se zapitamo, da li je crveni karton dovoljna kazna za ovakve divljačke startove?



Извор : Спортске.нет
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Спортске занимљивости - Page 37 Empty Re: Спортске занимљивости

22/11/2011, 02:31
Ал ми се преврнуо сад желудац, јебем ти пројино зрно у пичку !!!

Па боље да је погинуо
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Спортске занимљивости - Page 37 Empty Re: Спортске занимљивости

22/11/2011, 09:37
Gambler ::Ал ми се преврнуо сад желудац, јебем ти пројино зрно у пичку !!!

Па боље да је погинуо

ти си бог Shocked
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Спортске занимљивости - Page 37 Empty Re: Спортске занимљивости

22/11/2011, 09:44
Гемблара. Biggrin
Del Piero
Del Piero
Корисник
Број порука : 12
Регистрован : 09.11.2008

Спортске занимљивости - Page 37 Empty Re: Спортске занимљивости

22/11/2011, 12:08
Određen termin "večitog derbija"


Спортске занимљивости - Page 37 00063057

Crvena zvezda i Partizan će u subotu odigrati 141. "večiti derbi", a domaćini će biti crveno-beli. Znalo se da će meč biti odigran u subotu, ali se spekulisalo o tačnom terminu. Nagađalo se da će derbi biti odigran ranije, u dnevnom terminu zbog održavanja koncerta Dina Merlina u "Areni". Navodno, postojala je mogućnost da navijači dva kluba protestuju zbog koncerta sarajevskog muzičara. Ipak, odlučeno je da utakmica na "Marakani" bude odigrana u 18 sati.

- Utakmica između Crvene zvezde i Partizana biće odigrana u subotu u 18 časova - potvrdio je za SPORTAL.RS komesar za takmičenje Zajednice klubova Jelen Superlige Branislav Delić.

sportal.rs
Крагујевац
Крагујевац
Црвени Ђаволи
Број порука : 1967
Локација : VineyaRD
Регистрован : 13.04.2009

Спортске занимљивости - Page 37 Empty Re: Спортске занимљивости

22/11/2011, 12:50
Video: Navijači sa sjekirama i noževima ganjali suca u šumu!

http://www.tip.ba/2011/11/21/navijaci-sa-sjekirama-i-nozevima-ganjali-suca-u-sumu/ :cirka:
Крагујевац
Крагујевац
Црвени Ђаволи
Број порука : 1967
Локација : VineyaRD
Регистрован : 13.04.2009

Спортске занимљивости - Page 37 Empty Re: Спортске занимљивости

23/11/2011, 17:59
Škoti i Velšani za novu Srbiju!

Kvalifikacije za Svetsko prvenstvo 2014. sportska javnost u Srbiji vidi kao nadu u novi, pravi početak ''orlova''. Na tom putu prva prepreka reprezentaciji Srbije biće selekcija Škotske 7. septembra naredne godine, dogovoreno je danas u Briselu.

Predstavnici selekcija koje će se takmičiti uz kvalifikacionoj Grupi A, danas su posle višečasovnog sastanka u Briselu uspeli da postignu dogovor o rasporedu odigravanja mečeva.

Reprezentacija Srbije će svoj put, u pokušaju da se domogne Svetskog prvenstva u Brazilu, započeti gostovanjem u Škotskoj 7. septembra 2012. godine, a četiri dana kasnije dočekaće reprezentaciju Velsa.

Ono što ljubitelje fudbala u Srbiji posebno zanima jesu i termini odigravanja mečeva protiv selekcije Hrvatske. Najpre će ''orlovi'' gostovati u Hrvatskoj, i to 22. marta 2013. godine, a istog rivala dočekaće u finišu kvalifikacija, 6. septembra iste godine.

''Orlovi'' će ovaj kvalifikacioni ciklus završiti utakmicom protiv reprezentacije Makedonije 15. oktobra 2013.

Kalendar takmičenja Grupe A:

2012.

7. septembar
Škotska - SRBIJA
Vels - Belgija
Hrvatska - Makedonija
11. septembar
SRBIJA - Vels
Belgija - Hrvatska
Škotska - Makedonija
12. oktobar
SRBIJA - Belgija
Makedonija - Hrvatska
Vels - Škotska
16. oktobar
Makedonija - SRBIJA
Hrvatska - Vels
Belgija - Škotska

2013.

22. mart
Hrvatska - SRBIJA
Makedonija - Belgija
Škotska - Vels
26. mart
SRBIJA - Škotska
Vels - Hrvatska
Belgija - Makedonija
7. jun
Belgija - SRBIJA
Hrvatska - Škotska
11. jun
Nema utakmica
6. septembar
SRBIJA - Hrvatska
Makedonija - Vels
Škotska - Belgija
10. septembar
Vels - SRBIJA
Makedonija - Škotska
11. oktobar
Hrvatska - Belgija
Vels - Makedonija
15. oktobar
SRBIJA - Makedonija
Škotska - Hrvatska
Belgija - Vels
Крагујевац
Крагујевац
Црвени Ђаволи
Број порука : 1967
Локација : VineyaRD
Регистрован : 13.04.2009

Спортске занимљивости - Page 37 Empty Re: Спортске занимљивости

23/11/2011, 21:05
Borovčanin: ''Stid me je, ali ću i dalje dostojno predstavljati svoju zemlju''

Povodom informacija koje su se danas pojavile u medijima, najbolji srpski bokser reagovao saopštenjem u kome je potvrdio da mu je otac uhapšen zbog trgovine ljudima. Istovremeno izražava žaljenje zbog svega što se dogodilo i poručuje da će ceo honorar sa narednog meča u Novom Sadu uplatiti u humanitrarne svrhe.

Спортске занимљивости - Page 37 Dsc_100665572020111111154523

Nenad Borovčanin je u saopštenju naglasio da činjenice o hapšenju oca ne želi da krije. Izvinjava se srpskoj javnosti, uz podsećanje da se njegovo ime nikada do sada nije povezivalo sa bilo kakvim nepoštenim radnjama.

Saopštenje prenosimo u celosti.

''Poštovani,

danas (23. novembar 2011) je objavljena vest da je Slaviša Borovčanin uhapšen zbog trgovine ljudima, i, uz to, da je moj otac. Vest je tačna. Slaviša Borovčanin jeste moj otac i tu činjenicu niti mogu, niti hoću da sakrijem. Ako sam kriv za to što sam mu sin - kriv sam.

Svom ocu sam zahvalan što me je podržao u odluci da budem bokser. Bokseri ne trguju. Uđu u ring i pošteno primaju i zadaju udarce. Valjda zato nikada u životu nisam, ne samo počinio neki zločin, nego nemam čak ni kaznu za prekršaj.

I to je razlog da osećam ogromno kajanje i stid zbog toga što je cela moja porodica upletena u nešto što je ne-bokserski, pre svega zato što je nepošteno.

I ne znam šta moj otac oseća, ali znam da sin ocu ne može da vrati udarac, koliko god da je udarac bolan, i neću to da radim.

Umesto toga, u ime moje porodice, izvinjavam se javnosti, a ceo honorar od borbe za odbranu titule evropskog šampiona u kruzer kategoriji, koja će biti održana, 23. decembra 2011. u Novom Sadu, uplatiću u humanitarne svrhe.

Celu svoju karijeru sam se trudio da dostojno reprezentujem svoju zemlju i svoj narod, to ću nastaviti da radim i ubuduće!

Više od toga, za moju, i čast moje porodice, za čast boksa, trenutno ne umem da uradim'', poručio je u saopštenju Borovčanin
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Спортске занимљивости - Page 37 Empty Re: Спортске занимљивости

25/11/2011, 00:08
http://sport.blic.rs/partizan/vesti/206189/Vujosevic-Kecmanova-trojka-me-vratila-iz-mrtvih
Кад се сетим те тројке... Biggrin
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Спортске занимљивости - Page 37 Empty Re: Спортске занимљивости

25/11/2011, 03:15
Крагујевац ::Borovčanin: ''Stid me je, ali ću i dalje dostojno predstavljati svoju zemlju''

Povodom informacija koje su se danas pojavile u medijima, najbolji srpski bokser reagovao saopštenjem u kome je potvrdio da mu je otac uhapšen zbog trgovine ljudima. Istovremeno izražava žaljenje zbog svega što se dogodilo i poručuje da će ceo honorar sa narednog meča u Novom Sadu uplatiti u humanitrarne svrhe.

Спортске занимљивости - Page 37 Dsc_100665572020111111154523

Nenad Borovčanin je u saopštenju naglasio da činjenice o hapšenju oca ne želi da krije. Izvinjava se srpskoj javnosti, uz podsećanje da se njegovo ime nikada do sada nije povezivalo sa bilo kakvim nepoštenim radnjama.

Saopštenje prenosimo u celosti.

''Poštovani,

danas (23. novembar 2011) je objavljena vest da je Slaviša Borovčanin uhapšen zbog trgovine ljudima, i, uz to, da je moj otac. Vest je tačna. Slaviša Borovčanin jeste moj otac i tu činjenicu niti mogu, niti hoću da sakrijem. Ako sam kriv za to što sam mu sin - kriv sam.

Svom ocu sam zahvalan što me je podržao u odluci da budem bokser. Bokseri ne trguju. Uđu u ring i pošteno primaju i zadaju udarce. Valjda zato nikada u životu nisam, ne samo počinio neki zločin, nego nemam čak ni kaznu za prekršaj.

I to je razlog da osećam ogromno kajanje i stid zbog toga što je cela moja porodica upletena u nešto što je ne-bokserski, pre svega zato što je nepošteno.

I ne znam šta moj otac oseća, ali znam da sin ocu ne može da vrati udarac, koliko god da je udarac bolan, i neću to da radim.

Umesto toga, u ime moje porodice, izvinjavam se javnosti, a ceo honorar od borbe za odbranu titule evropskog šampiona u kruzer kategoriji, koja će biti održana, 23. decembra 2011. u Novom Sadu, uplatiću u humanitarne svrhe.

Celu svoju karijeru sam se trudio da dostojno reprezentujem svoju zemlju i svoj narod, to ću nastaviti da radim i ubuduće!

Više od toga, za moju, i čast moje porodice, za čast boksa, trenutno ne umem da uradim'', poručio je u saopštenju Borovčanin

Оца му зову "Тито", иначе човек је легенда, прогурао га је доста у боксу, шта знам, онако, господин човек старог кова, воли и кафану, воли и кладионицу Biggrin тако сам га и упознао. Глупо ми било да ширим ово због Неше, те зато и нисам постављао вест. Иначе возити Азиланте јесте уносан посао у Лозници, ових месеци, знам неколико људи и таксиста што је завршило у притвору због тога, фазон је да их возе до Мађарске, Косова, Бугарске, за 600-700 евра по човеку. АЗИЛАНТИМА СВЕ ЈЕБЕМ И ПОРУЧУЈЕМ ИМ ДА ПОГИНУ У ВОДУ.
Е сад шта је Титу то требало да витла са азилантима, појма немам, не верујем ни да је директно он возио, јер он када стане у ауто, ту не стаје још један човек колики је Biggrin Вероватно је то радио неко за њега, неки младић или таксиста, тако неко. Ако је уопште и радио. Доста људи попада због азиланата, јер неће да изађу из кола када ауто заустави полиција, глупи авганистанци и црнци !
Usijana Glava
Usijana Glava
Корисник
Број порука : 250
Локација : коп
Регистрован : 18.04.2011

Спортске занимљивости - Page 37 Empty Re: Спортске занимљивости

25/11/2011, 14:48
Ја сам већ помислио да је превозио Кинезе у контењерима...
Крагујевац
Крагујевац
Црвени Ђаволи
Број порука : 1967
Локација : VineyaRD
Регистрован : 13.04.2009

Спортске занимљивости - Page 37 Empty Re: Спортске занимљивости

27/11/2011, 21:35
Sve izvesnije - Poljud čeka ''orlove''?

Posle određivanja rasporeda utakmica u kvalifikacionoj Grupi A za plasman na SP u Brazilu 2014, u Hrvatskoj sve bliži odluci da Split bude domaćin reprezentaciji Srbije.

Do te utakmice ima još dosta vremena, rasporedom je utvrđeno da Srbija gostuje Hrvatskoj 22. marta 2013, ali već sada su sve glasnije najave da će Zagreb prepustiti Splitu ulogu domaćina.

Utakmica bi se igrala na stadionu Hajduka u Splitu, a glavni razlog za takvu odluku je očekivanje da bi domaćin tamo imao mnogo bučniju podršku nego u glavnom gradu, gde se odigravala većina značajnijih mečeva za reprezentaciju Hrvatske.

Kako prenose novosti.rs, navodno je usmeni dgovor već postignut i samo se čeka zvanično objavljivanje odluke da će Srbija gostovati na ''Poljudu''.
syndesmos
syndesmos
Корисник
Број порука : 386
Регистрован : 01.06.2011

Спортске занимљивости - Page 37 Empty Re: Спортске занимљивости

1/12/2011, 18:00
http://www.smedia.rs/sport/vest/55363/veciti-derbi-fss-fk-crvena-zvezda-fk-partizan-Stavljen-katanac-na-Marakanu.html

http://www.smedia.rs/sport/vest/55362/fk-rad-fk-crvena-zvezda-navijaci-miodrag-jankovic-jsl-Radovi-bojkotuju-Zvezdu.html
Ултрас КВ
Ултрас КВ
Корисник
Број порука : 3132
Локација : Краљево
Регистрован : 26.11.2009

Спортске занимљивости - Page 37 Empty Re: Спортске занимљивости

2/12/2011, 19:16
Групе за ЕП 2012

Grupa A:

Poljska
Grčka
Rusija
Češka Republika

Grupa B:

Holandija
Danska
Nemačka
Portugal

Grupa C:

Španija
Italija
Republika Irska
Hrvatska

Grupa D:

Engleska
Ukrajina
Švedska
Francuska
Крагујевац
Крагујевац
Црвени Ђаволи
Број порука : 1967
Локација : VineyaRD
Регистрован : 13.04.2009

Спортске занимљивости - Page 37 Empty Re: Спортске занимљивости

13/12/2011, 12:54
"Poljubac smrti"

Potpuno neverovatna scena desila se na utakmici polufinala (lokalnog) Kup takmičenja u mestu Hovita u Argentini na meču između ekipa DM Kart i Rekreativo Estreljas.
Naime, posle prekida koji su izveli domaćini, fudbaler DM Karta Mikolas Kardinal, krenuo je na loptu kada je došlo do „bliskog susreta“ sa golmanom protivničke ekipe Gabrijela Oroska.
Iako u prvi mah deluje kao razmenjivanje nežnosti, tek na usporenom snimku se jasno vidi da je svog protivnika ustvari ujeo za lice!?!
Iako u prvi mah nije dobio kaznu, krvoločni golman je isključen tek pošto je sudija video krv na licu domaćeg fudbalera.

Крагујевац
Крагујевац
Црвени Ђаволи
Број порука : 1967
Локација : VineyaRD
Регистрован : 13.04.2009

Спортске занимљивости - Page 37 Empty Re: Спортске занимљивости

14/12/2011, 12:38
Полуфинале Лав Купа Србије:

Партизан - Ц.Звезда
Војводина - Борац Чачак

Утакмице се играју 21. марта и 11. априла 2012
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Спортске занимљивости - Page 37 Empty Re: Спортске занимљивости

14/12/2011, 13:04
Крагујевац ::Полуфинале Лав Купа Србије:

Партизан - Ц.Звезда
Војводина - Борац Чачак

Утакмице се играју 21. марта и 11. априла 2012

РЕПРИЗА! сме ко да се клади ?
Крагујевац
Крагујевац
Црвени Ђаволи
Број порука : 1967
Локација : VineyaRD
Регистрован : 13.04.2009

Спортске занимљивости - Page 37 Empty Re: Спортске занимљивости

14/12/2011, 18:34
Na vreme ih uče da se biju...

Preduslov za dobrog hokejaša je da ima dobru pesnicu. Ovi klinci su to na vreme shvatili. Reč je o kazahstanskoj hokejaškoj ligi do 10 godina.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FylYRAYAyY0
Крагујевац
Крагујевац
Црвени Ђаволи
Број порука : 1967
Локација : VineyaRD
Регистрован : 13.04.2009

Спортске занимљивости - Page 37 Empty Re: Спортске занимљивости

17/12/2011, 12:19
http://videa.hu/videok/sport/ucl-top-10-goals-champions-football-goal-ih0CI3k7IX4UfCHx

Какве голчине.
Ултрас КВ
Ултрас КВ
Корисник
Број порука : 3132
Локација : Краљево
Регистрован : 26.11.2009

Спортске занимљивости - Page 37 Empty Re: Спортске занимљивости

21/12/2011, 01:16
http://www.mozzartsport.com/vesti/10171/dmitrovi%C4%87-za-mozzart--karad%C5%BEi%C4%87u--vreme-je-da-popijemo-kaficu-/
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Спортске занимљивости - Page 37 Empty Re: Спортске занимљивости

21/12/2011, 05:02
http://www.mondo.rs/s228095/Sport/Fudbal/Kasalica_za_MONDO-_Imam_jednu_zelju_Zvezdu.html
А на слици љуби дрес Слободе. 98% играча су говна класична.
Sponsored content

Спортске занимљивости - Page 37 Empty Re: Спортске занимљивости

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму