TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

+12
CasualMente
kamora
сицилија
consigliere
South Guard
Ултрас КВ
nucleo013
syndesmos
Gambler
Београд
Реакција
Паранормал
16 posters
Go down
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

1/2/2013, 18:44
Реакција :: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 139889
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/67403_10151264655070963_440150220_n.jpg

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/14895_10151271286090963_1596606993_n.jpg
Седим летос у једној кафани на Новом Београду и долази риба у комплету мини сукње у бојама америчке заставе. Није ни свесна на шта је личила, јебали је Опра и МТВ да је јебали.
South Guard
South Guard
Корисник
Број порука : 122
Регистрован : 20.11.2012

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

1/2/2013, 20:57
consigliere ::
South Guard ::Pa mene kad su pitali ja sam uvek govorio necu nista i kao onda posle kao idem to gledam, setam se oko toga i onda oni shvate i kupe mi to.Jebiga tako sma naucen da ne budem halapljiv, kad god mi neko nudi pare ja kazem ne treba
Како си искусно израдио маторце. LOL Нисам халапљив, ал сам зато намазан... Кад ти нуде паре јел прво сложиш тужну фацу па онако суптилно кажеш "ма не треба..." да ти сами стрпају у џеп. LOL А иди царе, насмеја ме до суза...хаахахахха. LOL
E bas to Smile
сицилија
сицилија
Корисник
Број порука : 117
Локација : боемска четврт
Регистрован : 24.04.2009

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

5/2/2013, 00:02
београде, не знам то је била сцена отприлике оваква: она устане ђуска вамо тамо, приђе први, мота се ту око ње, док је около још барем 5 ликова јебу погледом. овај несрећа га испљуга, повуче се онако лежерно и дискретно, као смешка се боли га курац, долази следећи проспе јој неку форицу на увце она се онако куртоазно насмеје, за своју душу изђуска ту још неких минут два чисто да не испадне кучка и седне за сто. па тамо у ситније сате кад се атмосфера ужари, приђе јој као неки шмекерчић седне поред ње, бари је тамо пола сата ма каакви...не јебе ова ни цара ни везира. углавном у том периоду сам је виђао тамо 2-3 пута, идентичан сценарио сваки пут. а овај тип девојке што си ти описао ја обожавам да урнишем, обожавам! такве је важно на време провалити, после много добар осећај кад прочиташ све њене намере па кад кренеш да је вртиш као мајмунче. риба "ал денте", 90% њих је глупо и падају за 5 минута, неке које ми изигравају препичке, дижу нос ма ја те обожавам! последњу такву сам збарио тако што се мување сводило на то ко ће кога више да подјебава и ко ће кога више да спусти. недуго затим је већ почела да интензивно лучи влагу, тад је била готова. сутрадан сам је искулирао. класичан тип оне пичке што пије кока колу зиро јер шећер гоји па треба да испадне како води здрав живот и кад јој кажу "лепа си" она одговара са "знам, хвала". то је било пре 2, 3 године када нисам имао намеру да се упуштам у било шта са таквим кретенушама. само сам са једном таквом био неких 3 недеље. пробала је да шефује тако што ми је уговарала да се видимо кад јој дуну лутке, нит пита јел стижем нит је интересује. пошто ми је време обично пасовало, трудио сам се да сваки пут касним најмање 15 минута. ајао што сам волео тако да јој дупе испомерам и кад је видим као прави се хладна, а уствари кипи у себи. ја сам њу провалио на време, па могу рећи да ми је било и мало занимљиво. па сам једног дана хтео да извршим мали експеримент. тад ми уговори она да се нађемо у 21ч. зове ме у 20:45 да види де сам. рекох спавао сам, ево да се обучем и долазим. нит сам спавао нит сам имао намеру да долазим, хтео сам да видим колко ће јој требати да пукне. тачно у 21:05 ми пушта поруку "где си?", "крећем, ту сам за 15ак минута". она тамо чека, а ја седим гајби...прође тих 15 минута, чудно не јавља се..21:20, 21:25, 30..стиже порука "е ниси морао ни да крећеш, пошла сам кући". нек си ми ти жива и здрава ал ја из куће изашо нисам. звала ме је после "да поразговарамо" и ту је пукло. кучка манипулативна, те форе нека остави за оне гилиптере који нису свесни да је њена штрокава вулва прецењена и да таквих на потезу од кнез михаилове до славије има колко оћеш. замисли она ће мене да "васпита"... ако ни рођена кева није успела да ме васпита како треба онда ти својом пичком прецењеном нећеш успети сигурно. ако јој то не допире до главе њене искварцоване, онда не вреди ни улазити у везу. већина таквих трипују да су богиње на земљи, због њих се опијају и режу вене, гистро је сви стартују а она их само ноншалантно одјебава. довољно да их неко на улици пита колко је сати, оне ће помислити да су стартоване... претпрошлог лета, чини ми се, ја и другар спрцамо скоро 100 евра на рулету и сад идемо улицом онако скењани, угледамо на киоску рибу сва сређена, спуцана, кварцована, црна коса до дупета...сва у некој журби, вади новчаник, испадају јој 200 кинти, плаћа аква виву хидроактив и креће брже боље. покупим ја 200 кинти и зауставим је, рекох "е, испале су ти паре". она стала, одмери ме и ни 5, ни 6 каже "ал ти је жваакааа.. ". ја стојим онако у чуду, објасним јој поново и она као одмахне руком, преврне очима и крене...у том тренутку другару пукне филм и онако кроз зубе промумла "глупачо испале су ти јебене паре из ташне! ". она се окрене и врисне ај пали! нас двојица се погледали у чуду, слегнемо раменима и почастимо се буреком и јогуртом. кретенуша умишљена, волео бих да јој видим фацу кад је схватила да је остала без 200 динара. поред таквих, гадим се и оних опседнутих "клинки" што гањају своје типове по граду, смишљају стратегије, плету мреже, малтене после првог пољупца смишљају имена деци и шију венчаницу. зову 50 пута дневно, обавештавају кад устају кад лежу, кад једу серу пишају, шта им се десило у клоњи, продавници, када су добиле кад нису, којег облика је осип који им се појавио на ђани прошлог четвртка итд... и поруке типа: "где си? " "кад си се вратио? " "ко је све био? " "јел си сигуран да је тако било? " "хоћеш да ми купиш смоки и дођеш код мене? " оћеш можда и свеће око каде и болоњезе на тацни да уживаш свим чулима? морееее марш у пичку материну. рибе бре воле да их газиш. ретке су рибе које сам упознао, а које имају самопоштовање. што их више газиш и зајебаваш, то оне тебе више воле и више ти пажње поклањају. ако виде да си пичколизац и да трчиш за њима, угасио си га. не вреди ти да се нервираш, посматрај то као природни ток ствари. следећи пут немој да дозволиш себи да те женско прави мајмуном и немој да наседаш на та шатро завођења, ма колико ти се чинило да те јури, дахће у слушалицу и слично. воле оне тако да јебуцкају, али воле и да буду појебуцкане. животни циклус.

браво за песму. Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 61861 Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 61861 Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 61861 ненси фенси. Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 390881
avatar
навијачкаСвест!
Корисник
Број порука : 972
Локација : Велика Србија
Регистрован : 06.12.2009

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

5/2/2013, 00:34
што се тиче васпитања уз родитеље је највише крива школа,ако се оно још може назвати школом
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

5/2/2013, 03:50
Па школа је место где се највише времена проводило, само што никако не дозволити деци да им наставници и професори буду неки узори и да вређају и децу и родитеље. Какви професори и наставници, па тачно је милина видети кад дође смели родитељ па изнапушава лепо професора/наставника када крене овај да кења о нечему што нема везе са везом. Имам другара ишао је ванредно у средњу трећу и четврту годину, и уписао факс и лагано га завршио, и сада уписао Мастер. Ја сам му рекао да се ја питам он никада не би смео да упише ни факултет јер практично средње школе није видео, ал ајде. Смирио се доста, али сада ми већ некако баш чудан, нетипично за њега каквог га знам од раније. А сада је у школама колико ја видим такав карневал да то није нормално, на шта ће то да испадне ја стварно нити могу да замислим, нити могу да знам.

И да се вратим на оно нуклеово, да ми овде паметујемо о промискуитетној девојци, а сви би је јебали или шта већ, па царе, ми би је јебали, а то да ли ћемо је ми јебати то је већ дело. Једно је кад помишљаш, а друго је кад чиниш. И ја би сада за петсто кинти завршио неке лике, или би за сто евра завршио неке супериорне белинкаре па да будем сав у другом елементу, али никад нисам. Дебил сам што нисам, наравно. А видевши друге, сигурно да им је супериорно, боли их курац тебра, из муке то раде па их боли курац. Чуо сам се са другаром који ради у Швајцарској (значи дечко је рођен тамо, ишао овде у средњу и живео овде у селендри, и има њихово држављанство, што ти дође као да си дрмр овде), каже да је имао неку операцију нешто у вези са бубрезима и венама, каже да тамо не постоји мито за те докторе, јер они имају до јаја плате, и да је здравство јефтино у односу на животни стандард. Било је истраживање тамо, и 85% доктора је рекло да би узимало мито, али да им то не пада на памет да учине. Е зато ја кажем, у тим ЕУ земљама макар здравство имаш на нивоу. Значи више и ова сицилијина и бритишстајлова девојка је доживела део свог циља, причају о њој овде, у праву су све што су рекли, само што она њих зиво (не мислим да вас стварно вози, него кажем иначе то тако може да бива) а не они њих. Сећам се кад ми је другар са трибине (значи дечко је ишао само на Лозницу, на једном од великана је био само два пута и то пре 6-7 година) добио дете. И ми се напијемо, па после ја дођем до њега кући, ставим паре на стомак бебици и окачим шал о креветац. И пре годину дана се попичка са женом, и она оде од њега, туже се на суду, он може да види дете само викендом, два ноћења је код њега и његових. И каже знам ја са женама, само оштро, не дозвољавам да ми командују, одређују, ја се поставим одмах како треба-чврсто, па реко ало човече одвојила те од сина, ево у фебруару три године пуни клинац. А да несрећа буде већа, и он нашао девојку са којом живи сада. Срећа па сам ја остао добар са његовом женом па нема мрких погледа и слично између мене и ње, када се сретнемо у граду лепо се поздравимо. Али та прича да њему жене не могу ништа је стварно, да кажем шупља. Не може дете и без мајке и оца (својих крвних родитеља), тешко је то, људи са горчином у себи причају о томе.
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

5/2/2013, 07:56
оћеш можда и свеће око каде и болоњезе на тацни да уживаш свим чулима?
Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 581573
Иначе имам доста ортака који су папуче, што каже сицилија пишу кад и колико су кењали пута буквално. То је страшно, ми блејимо у крају, а један од папучи рецимо блеји 2 метра од нас и куцка ко дебил. То ми је једна од најиритантнијих ствари на свету.
Јебе му матер јел не можеш да кажеш е одо са ортацима да се видим, чујемо се после. Страшно. Има чак и један ту на форуму, скоро сам сазнао да је тешка папуча, ал да не спомињем. Biggrin
Мантекиља
Мантекиља
Корисник
Број порука : 112
Локација : Myrtle Beach, SC
Регистрован : 21.10.2011

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

5/2/2013, 17:48
сицилија ::неке које ми изигравају препичке, дижу нос ма ја те обожавам!
Свака теби част , ја од таквих бежим главом без обзира. Scare Те злобне кучке што су прошле мали милион веза и везица бееееежи. Посиса ти сву крв, ишчупа срце и стави га у фрижидер...од саме помисли на њих муда ми се скамене. Шта ћу кад сам пичка. Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 851263
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

7/2/2013, 03:34
Gambler ::Значи више и ова сицилијина и бритишстајлова девојка је доживела део свог циља, причају о њој овде, у праву су све што су рекли, само што она њих зиво (не мислим да вас стварно вози, него кажем иначе то тако може да бива) а не они њих. .
Кука, плаче, зове, моли, ал не вреди! Biggrin
Мантекиља
Мантекиља
Корисник
Број порука : 112
Локација : Myrtle Beach, SC
Регистрован : 21.10.2011

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

8/2/2013, 19:39
Ваљда може и овде:
https://www.youtube.com/v/Dw7GJXvmxC0p

Клинка напушила маторце у статусу на фејсу, матори узео прангију и пуцао јој у лаптоп.
nucleo013
nucleo013
Корисник
Број порука : 54
Локација : 013
Регистрован : 14.10.2010

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

10/2/2013, 16:55
Hhahahah e Gembler jesi kenjac.Da nisi ti od onih što se kešu na tramvaje i pljuju u dalj?Zamisli ti i ona dekoltirana "čka" slavite kraj školice,i ti šmeker čeličnog kova posmatraš celu situaciju naslonjen leđima na zid držeći desnu nogu savijenu u kolenu,mala jebulja te posmatra ti u tom trenutku vadiš crveni marlboro meko pakovanje iz džepa kožne jaše iz trsta i pališ je zipom.Dok šmekerski držiš pljugu palcem i kažiprstom,prilazi ti par sisa i šapne na uvo "Jebi me životinjo sad kad ne učim!".I šta ti činiš tu,dodirneš je onako džentlmenski i izrecituješ joj sinana "idi, u duši ostani čista..."?I izvadiš kandilo i okadiš je.
Pa ti si momak fe-no-me-na-lan!Sav vaspitan u duhu prošlih vremena,ne piješ,ne pušiš,ne drogiraš se,ne upuštaš se u novotarije modernog društva,ne iskorišćavaš pijane i željne-kurca-ko-sibir-sunca devojke.Ja bi tebe za patrijarha!
South Guard
South Guard
Корисник
Број порука : 122
Регистрован : 20.11.2012

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

10/2/2013, 19:10
Au brate. LOL
avatar
tribina
Корисник
Број порука : 845
Регистрован : 08.01.2012

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

10/2/2013, 19:41
Причајте ви шта оћете, ал Нуклео је легенда, кад не знам шта ћу узмем читам шта је писао, што је ''најцрње'' у 99% случајева је реалан ... ал који постови, најјачи је Biggrin
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

10/2/2013, 22:10
Ал си ти Нуклео у каналу уствари. Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 581573
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

11/2/2013, 11:49
nucleo013 ::Hhahahah e Gembler jesi kenjac.Da nisi ti od onih što se kešu na tramvaje i pljuju u dalj?Zamisli ti i ona dekoltirana "čka" slavite kraj školice,i ti šmeker čeličnog kova posmatraš celu situaciju naslonjen leđima na zid držeći desnu nogu savijenu u kolenu,mala jebulja te posmatra ti u tom trenutku vadiš crveni marlboro meko pakovanje iz džepa kožne jaše iz trsta i pališ je zipom.Dok šmekerski držiš pljugu palcem i kažiprstom,prilazi ti par sisa i šapne na uvo "Jebi me životinjo sad kad ne učim!".I šta ti činiš tu,dodirneš je onako džentlmenski i izrecituješ joj sinana "idi, u duši ostani čista..."?I izvadiš kandilo i okadiš je.
Pa ti si momak fe-no-me-na-lan!Sav vaspitan u duhu prošlih vremena,ne piješ,ne pušiš,ne drogiraš se,ne upuštaš se u novotarije modernog društva,ne iskorišćavaš pijane i željne-kurca-ko-sibir-sunca devojke.Ja bi tebe za patrijarha!

И уместо да код куће ноћас патим и седим, као ствар, ја излазииим осећам се као звезда правиии суперстар!
Ја у теби видим Кладија, Хамлетовог стрица што му је одмах улетео у матер иако се постељина од Гертруде још није охладила од смрти Краља Хамлета сениора! Требало би да се такмичиш са Змајем од Шипова, да видимо који ће више да јебе, а наравно сараднице у најмасовнијем екс-ју риалитију би биле госпођице и девојчице са слика које си окачио на теми 16+. Кувам чај и док мешам мед доле питам се да ниси ти разлог што је Дача Икодиновић јурио 200 на сат у кривину јер обожава ту брзину, да ниси ти пампличио Наташу?
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

11/2/2013, 12:02
Gambler ::
nucleo013 ::Hhahahah e Gembler jesi kenjac.Da nisi ti od onih što se kešu na tramvaje i pljuju u dalj?Zamisli ti i ona dekoltirana "čka" slavite kraj školice,i ti šmeker čeličnog kova posmatraš celu situaciju naslonjen leđima na zid držeći desnu nogu savijenu u kolenu,mala jebulja te posmatra ti u tom trenutku vadiš crveni marlboro meko pakovanje iz džepa kožne jaše iz trsta i pališ je zipom.Dok šmekerski držiš pljugu palcem i kažiprstom,prilazi ti par sisa i šapne na uvo "Jebi me životinjo sad kad ne učim!".I šta ti činiš tu,dodirneš je onako džentlmenski i izrecituješ joj sinana "idi, u duši ostani čista..."?I izvadiš kandilo i okadiš je.
Pa ti si momak fe-no-me-na-lan!Sav vaspitan u duhu prošlih vremena,ne piješ,ne pušiš,ne drogiraš se,ne upuštaš se u novotarije modernog društva,ne iskorišćavaš pijane i željne-kurca-ko-sibir-sunca devojke.Ja bi tebe za patrijarha!

И уместо да код куће ноћас патим и седим, као ствар, ја излазииим осећам се као звезда правиии суперстар!
Ја у теби видим Кладија, Хамлетовог стрица што му је одмах улетео у матер иако се постељина од Гертруде још није охладила од смрти Краља Хамлета сениора! Требало би да се такмичиш са Змајем од Шипова, да видимо који ће више да јебе, а наравно сараднице у најмасовнијем екс-ју риалитију би биле госпођице и девојчице са слика које си окачио на теми 16+. Кувам чај и док мешам мед доле питам се да ниси ти разлог што је Дача Икодиновић јурио 200 на сат у кривину јер обожава ту брзину, да ниси ти пампличио Наташу?

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 581573 Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 581573 Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 581573 Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 581573
колико генијални постови...
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

11/2/2013, 12:44
А јес га поклопио...
avatar
tribina
Корисник
Број порука : 845
Регистрован : 08.01.2012

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

11/2/2013, 12:49
Могао бих њихове постове по цео дан да читам Biggrin
nucleo013
nucleo013
Корисник
Број порука : 54
Локација : 013
Регистрован : 14.10.2010

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

15/2/2013, 02:58
Ne stvarno,ti si moj duhovni prosvetitelj.Jebeš mi sve,ti bi kurvi platio pun tretman sa oralnom završnicom samo da bi pričao sa njom.Nauči me kako da platim kurvu da razgovaramo,da se i ja vinem u kontemplativne visove,da doživim duhovni orgazam i platonsku ljubav.
Samo mi jedna stvar nije jasna,s obzirom da živiš kako stari zavet nalaže ,kako to da si poklekao nad modernom tehnologojiom,tvojim najvećim neprijateljom kad koristiš kompjuter?Pošto te zamišljam kao tipa koji fura isključivo bapske bubregare,sere u poljaku i briše dupe šapurikom,pere se u koritu sa Kabaš sapunom od svinjske masti i lepinju kida ručno a ne nožem.
Реакција
Реакција
Корисник
Број порука : 661
Регистрован : 24.02.2012

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

15/2/2013, 03:18
nucleo013 ::Ne stvarno,ti si moj duhovni prosvetitelj.Jebeš mi sve,ti bi kurvi platio pun tretman sa oralnom završnicom samo da bi pričao sa njom.Nauči me kako da platim kurvu da razgovaramo,da se i ja vinem u kontemplativne visove,da doživim duhovni orgazam i platonsku ljubav.
Samo mi jedna stvar nije jasna,s obzirom da živiš kako stari zavet nalaže ,kako to da si poklekao nad modernom tehnologojiom,tvojim najvećim neprijateljom kad koristiš kompjuter?Pošto te zamišljam kao tipa koji fura isključivo bapske bubregare,sere u poljaku i briše dupe šapurikom,pere se u koritu sa Kabaš sapunom od svinjske masti i lepinju kida ručno a ne nožem.

ааааааааааааааааааааааааа Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 61861
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

15/2/2013, 03:37
nucleo013 ::Ne stvarno,ti si moj duhovni prosvetitelj.Jebeš mi sve,ti bi kurvi platio pun tretman sa oralnom završnicom samo da bi pričao sa njom.Nauči me kako da platim kurvu da razgovaramo,da se i ja vinem u kontemplativne visove,da doživim duhovni orgazam i platonsku ljubav.
Samo mi jedna stvar nije jasna,s obzirom da živiš kako stari zavet nalaže ,kako to da si poklekao nad modernom tehnologojiom,tvojim najvećim neprijateljom kad koristiš kompjuter?Pošto te zamišljam kao tipa koji fura isključivo bapske bubregare,sere u poljaku i briše dupe šapurikom,pere se u koritu sa Kabaš sapunom od svinjske masti i lepinju kida ručno a ne nožem.

Ово ми личи као када дебил Фродо дође међу хулигане Вест Хема са Харварда и онда га Пит учи како да се бије. Бришем дупе врућом водом као прави Тузлак, јер ме мој бабо Меџлис из Јање тако научио. Опет си имао превише белинкаре, па када си се марнуо по једној, па другој ноздрви, утрнуло, а ти прешао на зубе и десни, па и то када је утрнуло ти се опајдарио по дупету, а џологању чуваш за једну од девојака са приложене слике http://www.dodaj.rs/f/3r/11z/1qwNansk/grmedruzemoj.jpg а тек како си наручио песму "неко неко неко неко неко ће ми ноћас направити сина" па ти мала нафурана каже "челик, ланци, свила, ништа ветар не веже, у мом срцу туга више танго не плеше", па одведеш једну у ВЦ да падне блајваторијум, а другу ставиш у најновију ауди петицу, па у стан на каубојштину, уз пратећи чивас који се цирка сво време па и у ауту. Ујутру шкампи и лигње на жару, па у канцеларију на преглед слика, нешто се окачи и овдена тудена. Не смеш ни сам себи да признаш колико си пара дао на гинекологе, а тек на изнамљивање президент пентхауса, ало бре па, Балотели, Владо Георгијев, Денис Родман и ти шоу правите, само је проблем што сте ретко када у пуном саставу.
nucleo013
nucleo013
Корисник
Број порука : 54
Локација : 013
Регистрован : 14.10.2010

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

19/2/2013, 18:43
Evo Sokrate upravo sam odradio jednu guzatu,sabismo ćamila dok ti verovatno,uz tvrd komadić proje,završavaš partiju pasijansa i spremaš se da puštaš zmaja na večernjem povetarcu i svršavaš na orkestraciju prirode i melahonlije,žubor potoka i cvrkut ptica.Jer si ti poseban,izvan klišea.Na svet gledaš sa cirostratusa,ti predstavljaš fundament za avangardu.
Ako vidite nekog odevenog u blede farmerke i neku bapsku rukotvorinu tipa prsluk-džemper od vunenog prediva sa zelenim završecima (to je zbog njegovog naprasnog interesovanja za klot i frket),crne lakirane mokasine,frizurom i šiškama doteranim u demode fazonu ziljavih manekena iz sedamdesetih prošlog milenijuma u prirodne kosmate kaskade koje lepršaju na vetru,lebdećeg pogleda koji prolazi kroz ljude oko njega,znajte da je to ON – Gemba avangardna pojava u našem društvu.
A majka i ćaća,što ga nekad oblačili u leptir mašnu i sako,našale se ponekad pa pitaju "gembo ima li neka devojka"...oće unučad da ljuljaju,i gemba bi voleo,ali ne da se on ovoj malograđanštini u pornoštiklama i tigrastim trakama preko dupeta.Al jebiga i Gemba se u nekoliko navrata primakao sreći sa drvenim minđušama i crnom bluzom,drevna ko Kartagina,rođena udovica devičijeg srca koja više voli kloparanje parnjače od audia ku-pet i kič scene sa zalascima sunca...Gemba taman kaže to je to,sad će da je privede da gledaju "Poslednji tango u parizu" iz zadnjeg reda bioskopske polutame,a ono mu se iskundači sudbina neka šta li je...pa onako slomljen popenje se na krov i posmatra zvezde dok renda jabuku kiseljaču i pevuši "jesen prođe ja se ne oženi..."
South Guard
South Guard
Корисник
Број порука : 122
Регистрован : 20.11.2012

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

19/2/2013, 19:26
Koji ste vi jebeni kraljevi. Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 157734
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

20/2/2013, 01:15
Беше то наизглед тмурно недељно вече, без много људи на улицама, старији за телевизорима, млади, измучени од претходног викенда, петка и суботе, за компјутерима, мало лајкирају, мало нокте лакирају. Мало кафицу, мало кока-колицу. Но у ауту је чекао он, сав нервозан, са "диаволо" парфемом на вазда извајаној кожи под којом се скривао глутен, протеин и креалкалин, новчаником са кондомомима, сликом најбоље другарице са којом је имао секс још када су учили негативне бројеве у школи, визит картицу од ноћног клуба у Будимпешти и нешто пара, довољно за романтичну вечеру и аперитив као предигре. До новчаника је био самсунг галакси ес 3, са ризлом испод поклопца од батерије, који је зазвонио и завибрирао. Била је то она, девојка чији отац адвокат и мајка психолог су мислили да је код другарице радећи пушкице из анатомије. Била је то она, Нуклеова девојка за недељу. Села је у металик сиви голф 5 са ксенонима са Панчевачке пијаце, и рекла "Где си Нуклео, најјачи играчу, пичака јебачу!!!" Он јој се само осмехнуо, био је то типичан осмех за њега, осмех који обећава салдо од 0.05 л (као повећа ракија) дозе семене течности за ову крајње провокативну девојку, дуге црне косе, изразитих трепавица, шпицастог носа, била је обучена у тренерку "најк атлетик департмент", јер је у тој тренерци најпогоднија за скидање, и најагилнија за кратки паблик аутсајд сес.
Стали су на мрачни паркинг, и ту је почело, магле стакла, пали се аларм, пали се Нуклео, пали се и ауто, посао је завршен и одлази се у непознатом правцу...
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

20/2/2013, 01:41
Ваљало би сачувати ову конверзацију од почетка до краја.
али диаволо парфем Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 157734
п.с. СКЛОНИТЕ ПАПУ ИЗ СМАЈЛИЈА!
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

20/2/2013, 16:32
Иначе нисам неки фан СНП-а, али на овоме им свака част.
Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 270824_10151415370674479_2059896040_n
Sponsored content

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 3 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

Назад на врх
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму