TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

+54
makarenko
syndesmos
Крагујевац
Casuals
Симпатизер
CasualMente
Београд
навијачкаСвест!
сицилија
Инвалид
KSsyndrome
Србин+
Паранормал
Плава крв
Ступи
consigliere
Gambler
duka
Internet hool
Amon Ra
nEw WavE StylE
Ђомла Београд
WTF.exe
_JuZnI_Fr0nT_1990
- Kompanija -
фики_кершме
KiLa
Uzi
Mrdja_GrobaR
Milos_011
pancevac88
Prijedor
Old school
WSC
Crazy
cyber
boy
Xepoj
Lud rodjen!
LimunNS
Otrovi-Zajecar
Правда За Уроша!
_BOKI_PFC_
SOMI [RD-KG]^^[A.C.A.B.]
кр1за
визант
!НФК Ултрас!
mareee PFC
Suki Grobar
ултра
GRU-PFC
Panaa
ПАОКАРА
ФкБАЧКАпаланка
58 posters
Go down
KSsyndrome
KSsyndrome
Корисник
Број порука : 4
Локација : Krusevac
Регистрован : 23.04.2010

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

26/4/2010, 15:37
Zanimljive pricice Yes
Elem,poceo sam da pijem tek krajem osnovne skole,naravno ne redovno,vec samo vikendom i u posebnim prilikama..To isprva nisu bile obilne pijanke,vec cisto da se ispostuje drugar,ili prilika i sta vec..Naravno,stvari pocinju da izmacu kontroli,i u poslednje vreme svakog vikenda infuzija je moj dragi prijatelj.Hmm,najzanimljivije mi je bilo skoro bas,bio kod drugarice na 18-om,i naravno mora da se zalije.I tako se pijanci do kasno,naravno slasno,i vreme za polazak.Medjutim,nesto mi se tada bilo veoma prik*njalo,a ja kulturan covek,da ne ocrnim izgled kupatila,onako "svestan" odlucujem da je najbolje da uzmem rolnu papira i uradim posao napolju.Uzimam lepo toalet papir i krecem,i u nekom trenutku mi se cinilo da sam na pravom mestu,i normalno skidam se go(posto imam tu naviku da uvek kada kendram da se skinem go golcat,lakse mi :D) i pocnem...trt trt,nategni razvuci,gotrov sam...Posle sam otisao sa drugarima na po pljeku,koje sam naravno ja castio,pitaj Boga zasto,ali eto..Onda fles,niceg se nisam secao...Sutradan mi je receno,da sam bio u kontejneru posle pljeke,zeleci da povracam pa sam se prevrnuo...A ono sto sam kak*o,to je bilo u njenoj kuci,po sred kuhinje...nismo se culi posle 2 meseca.
Da li sam naucio lekciju??NE, i dalje se aktivno bavim opijanjem. Cool
Инвалид
Инвалид
Корисник
Број порука : 164
Регистрован : 25.01.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

2/1/2011, 18:46
Ластин аутобус, пун људи. Нас тројица путујемо у Крушевац са циљем скроз небитним. Већ од раног јутра крећемо да ударамо по пиву. Сећам се, нисмо имали кинте па смо се опремили са тада најјефтинијим Вајфертом. Иако је било јефтино, дебело је пркосило Јелену! ортаци заузимају задњи ред седишта, наставља се са наливањем на празан стомак, пале се пљуге, и наравно морамо да пишамо. Ја најпаметнији узимам једну празну лименку, скидам гаће док ме ортаци у неверици гледају. Некако успевам да нацентрирам малецки отвор, крећем, аутобус скреће, ја заносим, крећем да пишам по седишту и патосу. Оно што сам испишао а богами јесам, креће да се слива дуж аутобус док чујем како нека баба добацује. "Избаците стоку са задњег седишта". Неколико секудни касније цео аутобус плени смрдаом који допире и до возача. Зауставља аутобус, креће ка нама, док цео аутобус, већином сачињен од старијих људи показује на нас. Ортаци вриште, мени смешно али истовремено срамота. Возач је видео да има проблем са стоком, па је покушао на фино, али некако смо се докотрљали до коначне дестинације.
сицилија
сицилија
Корисник
Број порука : 117
Локација : боемска четврт
Регистрован : 24.04.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

4/1/2011, 18:26
видим сви још увек у некој новогодишњој еуфорији, па реко ајде и ја да се неком овако јавно исповедим док ми жена ослободи веце, таман да испијем прву кафу додуше мени јутарњу. мада ће ме до тад толко протерати да ћу на шољи имати времена да решим по неки животни, евентуално светски проблем, решим укрштеницу и опичим по коју партију јамба све у зависности од пробаве. јебига ко ме је теро да се одлучујем за ту фазу љубавног живота без најмање две кењаре у будућем љубавном простору. него мало мање ја да серем, већ да пређем на ствар јел да... наиме неких 5 дана пред 31 свима била пуна уста новогодишњег спектакла. од девојке до другара , додуше само неколицине њих јер смо ми у суштини неким делом против тог срања ал ајде... девојче оде на крају у нови сад код другарице, а ја милина сам гајби , мого сам да трчим,што се каже го по кући са све пешкирићем на тукију. ал реко 20 ми је и кусур, није баш прикладно за зрелог момка тих година. него чујем се ја са другаром с којим сам многе претходне године започињао буђењем у разноразним јендецима, пашњацима, сеоским салашима, кадама, штоковима...па се по први пут сложимо да ову годину дочекамо у складу са годинама ко људи, уз пар пива, мезе и причама из нафталина. и било је тако све док нисмо извукли неку ракију, домаћу брљу која се могла комотно користити и уместо бензина. ипак нам је легла ко кец на десет, може се рећи и прочистила грло сачињено од лепка, лака и прве пљуге без филтера коју сам у животу попушио. прође поноћ,нама образи већ поруменели,очи нам се зацаклеле...на улицама се већ увелико рокале петарде, ватромети и остале дрангулије тако да се нисмо могли одузети утиску и одлучимо да мало прошетамо крајем са све ракијом у шаци. украдемо ту некој деци испред улаза 15ак петарди и кренемо полако тетурајући се уздуж устаничке па где завршимо завршимо. два пијана магарца саплићу се по сред улице, бацају петарде, а онда и креће песма...и то онај стандардни репертоар за овакво стање, морем плови, у шумици колибица мала, бригада из челинца града, итд. тетурали се тако добрих пола сата, завршимо на крају код храма где за дивно чудо налетимо на неке странце и то које-бугаре.Biggrin ту креће хаос,неки старији пар тражи неки хостел да преноћи,показују нам неку визит карту, моле нас да им објаснимо пут. а ми ем што смо комирани,ем што не знамо да бекнемо на енглеском. мислим да смо за то једно вече изговорили буквално све речи на енглеском од оних првих што сам учио у петом (ј***м ли га?)разреду основне па све до оних које сам некако покупио успут. објаснимо ми некако њима да ћемо их одвести до хостела, а они вриснули од среће већ увелико трљају дланове размишљајући како ће само да утону у сан. ми наравно нисмо имали појма о ком хостелу причају, нити смо знали куда ми уопште идемо, а камоли они. прођосмо ми таш већ увелико, тада они полако схватају колико је сати и полако се одвајају од нас. ту се ми вратимо по њих загрлимо их и настављамо са песмом. мислим да у животу нисам видео смореније фаце од њихових у том тренутку. вукли смо их добрих пола сата,застајући мало да бацимо пеглу и обавимо коју нужду. људи су већ заборавили на онај хостел,имам осећај да би улетели у први на који налетимо само да се одвоје од нас. ми их грлили и љубили ко најрођеније. па их уватимо око струка и дижемо у вис..чак се другар човеку пењао на кркаче,ал човек био мало нерасположен па се није дао. пролазимо полако кроз скадарлију и ту налетимо на неку веселу дружину,крећемо да се љубимо,честитамо нову годину,циркали неки њихов вињак...задржали се свега 2,3 минута,ту се окренемо кад ово двоје већ убрзаним кораком крећу да се удаљавају од нас. објаснимо ми овим момцима о чему се ради,и сви заједно крећемо да их јуримо...Biggrin могу само замислити ту сцену у њиховим очима кад су се окренули и видели 10 пијаних ментола који се деру и јуре за њима. људима већ сигурно докурчило,сад таман кад се одвојише од нас кренули на све или ништа и уватише маглу тамо ка тргу. трчали смо неких 100тинак метара,нисмо могли више да стојимо на ногама а камоли да трчимо. поздравили се са овим момцима и седосмо на неки ивичњак да мало предахнемо пре него што кренемо назад гајби. након краћег предаха дигнемо се некако и догегамо се до теразија где улећемо у тролу и возимо се до славије. ту већ алкохол креће да нас напушта,па смо обојица једно време ћутали као да нас је било срамота од свега. таман кад је кренуо да ме вата умор и сама помисао на кревет,налетимо на неке две пијане раве које нам нешто добацују. ми ту улетимо у неку причу са њима,право да вам кажем ни не сећам се како су изгледале,сећам се само да су обе цугале неко вино из флајке. мада каже другар да су биле добре,па ајд да му верујем на реч. падне ту неко ватање,и ова једна нас позове гајби ту на врачару. искрено нисам хтео,али ортак навалио па навалио. испоштујем га и кренемо полако,а пошто је било прилично ладно за шаке искористили смо дружељубивост дотичних девојака па смо им их уденули у гаћице чисто да огрејем шаке ништа друго.Biggrin тада сам већ озбиљно почео да се трезним,и само ми је кроз главу пролазило шта ја то радим који к***ц. до тад стигосмо до зграде од ове пичке,ортак већ масти брк...изгледао је ко неки пубертетлија од 14 година са бљеском у очима после прегледаних стотине и стотине порнића са интернета за чим је следио жустри излазак из тог света. који је то контраст његове фаце био када је риба провалила да је уствари изгубила кључеве од улаза зграде на тој некој приватној журци.Biggrin ја сам га само онако ћутке посматрао,и некако дискретно се насмејао због њега што ми је био смешан,а и због сазнања да ћу ипак остати веран мојој драгој јаребици. Biggrin Cool шта се даље десило...па ништа. Biggrin рибе се истог тренутка отрезниле, па онако у журби кренуше назад по кључеве и на молбу ортака размене бројеве чисто онако да га скину са курца. Biggrin кренемо ми коначно гајби,овај пут и стигнемо и то трезни за дивно чудо. ето...дочеках ову годину при свести,не у јендеку већ у кревету. да ли то значи нешто ј***м ли га не знам. закључак...јебеш и нову годину и ракију,па макар делио један једини вц са девојчицом...сраћу у гаће ако треба.
avatar
навијачкаСвест!
Корисник
Број порука : 972
Локација : Велика Србија
Регистрован : 06.12.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

4/1/2011, 18:39
ау брате цео текст сам прочитао и није ми жао Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 581573 само мого си ово мало да скратиш јебо га ја Biggrin
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

4/1/2011, 23:07
навијачкаСвест! ::ау брате цео текст сам прочитао и није ми жао Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 581573 само мого си ово мало да скратиш јебо га ја Biggrin
Само ти јеби,ал' немој да скраћујеш!
Сицилија,свака част за пожртвованост око писања,то је прича. Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 596150 Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 157734
Овакав човек треба форуму,дај активирај се,ето имаш женче,кад крене да се пење на главу због неких ситница,а ти трк у собу на форум и пиши нешто,а она нек прича,шта те брига. Biggrin
Ја на срећу нисам правио срања ове године на прослави,прошле ту и тамо,сад иде Српска нова,па ту постоје неке најаве,видећемо 'оће л' бити материјала.
Вил стеј ин тач. Cool

п.с. КСсиндром,Инвалид,само наставите,ово може бити одлична тема.Још кад дође лето,аиии. Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 157734
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

4/1/2011, 23:53
сицилија ::закључак...јебеш и нову годину и ракију,па макар делио један једини вц са девојчицом...сраћу у гаће ако треба.
Колко ово звучи парадоксално од лика створеног само за крес шеме, фрајера са наглашено шовинистичким ставовима када су у питању везе, бракови и остале конзервативне варијанте. Biggrin Шта љубав начини човеку. Biggrin
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

5/1/2011, 18:05
ultra delirium ::
сицилија ::закључак...јебеш и нову годину и ракију,па макар делио један једини вц са девојчицом...сраћу у гаће ако треба.
Колко ово звучи парадоксално од лика створеног само за крес шеме, фрајера са наглашено шовинистичким ставовима када су у питању везе, бракови и остале конзервативне варијанте. Biggrin Шта љубав начини човеку. Biggrin
А ти си нашао нешто да му кажеш... LOL
avatar
навијачкаСвест!
Корисник
Број порука : 972
Локација : Велика Србија
Регистрован : 06.12.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

5/1/2011, 18:25
[quote="BritishStyle"]
ultra delirium ::
сицилија ::закључак...јебеш и нову годину и ракију,па макар делио један једини вц са девојчицом...сраћу у гаће ако треба.
Колко ово звучи парадоксално од лика створеног само за крес шеме, фрајера са наглашено шовинистичким ставовима када су у питању везе, бракови и остале конзервативне варијанте. Biggrin Шта љубав начини човеку. Biggrin [/quote]А ти си нашао нешто да му кажеш... LOL
BritishStyle ::
За све нас који немамо среће у љубави! Sad
ти му реци Smile Smile Smile
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

5/1/2011, 19:41
С ким ја блејим на форуму... Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 61861
avatar
навијачкаСвест!
Корисник
Број порука : 972
Локација : Велика Србија
Регистрован : 06.12.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

5/1/2011, 20:13
блејиш са људима који немају среће у љубави,људима које је љубав променила,са пијанцима,коцкарима који некад добију на рулету,пропалицама које иду на 80% утакмица итд LOL
заборавио сам дечка који је искакао са првог спрата зграде на врачару кад је био земљотрес Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 61861 Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 61861
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

5/1/2011, 20:40
[quote="навијачкаСвест!"]
BritishStyle ::
ultra delirium ::
сицилија ::закључак...јебеш и нову годину и ракију,па макар делио један једини вц са девојчицом...сраћу у гаће ако треба.
Колко ово звучи парадоксално од лика створеног само за крес шеме, фрајера са наглашено шовинистичким ставовима када су у питању везе, бракови и остале конзервативне варијанте. Biggrin Шта љубав начини човеку. Biggrin [/quote]А ти си нашао нешто да му кажеш... LOL
BritishStyle ::
За све нас који немамо среће у љубави! Sad
ти му реци Smile Smile Smile
Ало дечко, мојне са тим фотомонтажама мојих постова... Biggrin
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

5/1/2011, 20:46
Јесте да бих био рад да читам и даље шта лупате,али одосмо у оф тотални.
Ови бивши уредници су много неозбиљни,мораћу да их (га) санкционишем. Biggrin Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 61861
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

5/1/2011, 21:29
Ееее, имам ја још неке везе и везице, неће то тако моћи! Biggrin


Последњи изменио BritishStyle дана 6/1/2011, 14:52. измењено укупно 1 пута
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

6/1/2011, 01:03
навијачкаСвест! ::блејиш са људима који немају среће у љубави,људима које је љубав променила,са пијанцима,коцкарима који некад добију на рулету,пропалицама које иду на 80% утакмица итд LOL
заборавио сам дечка који је искакао са првог спрата зграде на врачару кад је био земљотрес Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 61861 Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 61861

Neki dobijete nekad, neki ne dobijete nikad, a neki dobijamo uvek Biggrin
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

6/1/2011, 01:39
Gambler ::
навијачкаСвест! ::блејиш са људима који немају среће у љубави,људима које је љубав променила,са пијанцима,коцкарима који некад добију на рулету,пропалицама које иду на 80% утакмица итд LOL
заборавио сам дечка који је искакао са првог спрата зграде на врачару кад је био земљотрес Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 61861 Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 61861

Neki dobijete nekad, neki ne dobijete nikad, a neki dobijamo uvek Biggrin

где си колега Cool
сицилија
сицилија
Корисник
Број порука : 117
Локација : боемска четврт
Регистрован : 24.04.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

6/1/2011, 02:12
ultra delirium ::
сицилија ::закључак...јебеш и нову годину и ракију,па макар делио један једини вц са девојчицом...сраћу у гаће ако треба.
Колко ово звучи парадоксално од лика створеног само за крес шеме, фрајера са наглашено шовинистичким ставовима када су у питању везе, бракови и остале конзервативне варијанте. Biggrin Шта љубав начини човеку. Biggrin
хахаха ромео ти немаш право гласа.
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

6/1/2011, 02:18
CasualMente ::
Gambler ::
навијачкаСвест! ::блејиш са људима који немају среће у љубави,људима које је љубав променила,са пијанцима,коцкарима који некад добију на рулету,пропалицама које иду на 80% утакмица итд LOL
заборавио сам дечка који је искакао са првог спрата зграде на врачару кад је био земљотрес Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 61861 Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 61861

Neki dobijete nekad, neki ne dobijete nikad, a neki dobijamo uvek Biggrin

где си колега Cool
Пара се на пару лепи,марш! Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 831232
П.с. супер што админи не иду у оф топик. Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 477503
avatar
навијачкаСвест!
Корисник
Број порука : 972
Локација : Велика Србија
Регистрован : 06.12.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

6/1/2011, 13:59
Gambler ::
навијачкаСвест! ::блејиш са људима који немају среће у љубави,људима које је љубав променила,са пијанцима,коцкарима који некад добију на рулету,пропалицама које иду на 80% утакмица итд LOL
заборавио сам дечка који је искакао са првог спрата зграде на врачару кад је био земљотрес Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 61861 Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 61861

Neki dobijete nekad, neki ne dobijete nikad, a neki dobijamo uvek Biggrin
Gambler ::
чему је онда ово било LOL
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

6/1/2011, 14:11
To je bila moja ružna i neuspešna prošlost, nećemo da otvaramo pandorinu kutiju sada Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 61861 Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 61861


PS- ne znam zašto, ali paranormal ima nešto pik da sruši casualmente-a sa predsedavajuće pozicije administratora Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 581573 Izbori u najavi
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

6/1/2011, 14:14
сицилија ::
ultra delirium ::
сицилија ::закључак...јебеш и нову годину и ракију,па макар делио један једини вц са девојчицом...сраћу у гаће ако треба.
Колко ово звучи парадоксално од лика створеног само за крес шеме, фрајера са наглашено шовинистичким ставовима када су у питању везе, бракови и остале конзервативне варијанте. Biggrin Шта љубав начини човеку. Biggrin
хахаха ромео ти немаш право гласа.
Иди бре човече пери те судове, мани се форума и интернета. Wink Него јел истина то што се прича, да си јој купио усисивач са више коњских снага од твојих кола. LOL
avatar
навијачкаСвест!
Корисник
Број порука : 972
Локација : Велика Србија
Регистрован : 06.12.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

6/1/2011, 14:49
ultra delirium ::
сицилија ::
ultra delirium ::
сицилија ::закључак...јебеш и нову годину и ракију,па макар делио један једини вц са девојчицом...сраћу у гаће ако треба.
Колко ово звучи парадоксално од лика створеног само за крес шеме, фрајера са наглашено шовинистичким ставовима када су у питању везе, бракови и остале конзервативне варијанте. Biggrin Шта љубав начини човеку. Biggrin
хахаха ромео ти немаш право гласа.
Иди бре човече пери те судове, мани се форума и интернета. Wink Него јел истина то што се прича, да си јој купио усисивач са више коњских снага од твојих кола. LOL
Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 Keno
avatar
навијачкаСвест!
Корисник
Број порука : 972
Локација : Велика Србија
Регистрован : 06.12.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

23/1/2011, 13:45
синоћ код ортака на слави чим сам дошо за 45 минута попио 7 пива,а ништа нисам појео,и то погодила ме нека песма директно у срце ја истресо пола флаше пива на екс и у једном тренутку само осетим како ми нешто креће из стомака на горе изађем ја испред његове гајбе исповраћам се по патикама и снегу,нека ликуша ме смести у кревет,после 15 минута ја устајем из кревета обувам се крећем ка вратима,али на пола пута већ креће оно да излази из мене опет исповраћам му се по неком тепиху ако се тако може назвати,отворим врата опет се исповраћам,и следеће што се сећам је како ми ортак чита неку причу после једно сат,сат и по времена и како улазим у кола и крећем из обреновца назад на звездару,а у кућу сам ушао као што сам изашо чак сам и патике очистио,али се тога слабије сећам
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

23/1/2011, 16:15
Јеб'о ме онај ко ме убеди да одем до Понча по оној зими!!!
Препешачио сам километражу коју нисам прешао у задњих 4 месеца.
Лобања ми пулсира, никад више пелин нећу пити. Ако се не разболим ништа нисам урадио.
Иначе успут на путу од те журке до Понча (има једно 20-30 мин.) пијано грудвање, ваљање, падање.
Стигли некако до тамо, а оно жвагу јебена.
Ортаку испада телефон у неку зајебану бљузгу пар пута, распада се, па онако пијан тражи доле по томе картицу, а људи нас гледају као багру највећу.
Мада нама није то ни било важно, пијани ал' срећни!

п.с. очекујемо од Ментеа причу сутра овде. Cool Biggrin
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

23/1/2011, 16:22
Паранормал ::Јеб'о ме онај ко ме убеди да одем до Понча по оној зими!!!
Препешачио сам километражу коју нисам прешао у задњих 4 месеца.
Лобања ми пулсира, никад више пелин нећу пити. Ако се не разболим ништа нисам урадио.
Иначе успут на путу од те журке до Понча (има једно 20-30 мин.) пијано грудвање, ваљање, падање.
Стигли некако до тамо, а оно жвагу јебена.
Ортаку испада телефон у неку зајебану бљузгу пар пута, распада се, па онако пијан тражи доле по томе картицу, а људи нас гледају као багру највећу.
Мада нама није то ни било важно, пијани ал' срећни!

п.с. очекујемо од Ментеа причу сутра овде. Cool Biggrin

Биће нешто богами... ти препричавај Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 962586
avatar
Симпатизер
Корисник
Број порука : 29
Регистрован : 29.01.2011

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

30/1/2011, 20:57

Ууу до јаја то је та тема!
Ево да бацим ја једну лепу причицу.Али биће да је ово најбоља ствар коју сам(са другарима) урадио пијан.
Дакле време радње је пре 3 године а место је Будва.
И тако се нас четворица и плус један другар који је радио у бечићима вучемо по плажи, односно по оном шеталишту онако разбијени од алкохола и шта ти ја знам чега и сад се ми као правимо странци, као причамо на енглеском и смарамо људе тако редом.Дакле прича не би била занимљива да на наше питање Where are you from? наизглед нормална 3 момка одговарају Albania? Why? Problem? и тако у том фазону.И сад крене овај мој другар да парла са њима неке псовке и крене уношење у лице и тако то све како већ иде и само што се нисмо понабадали прилази неки лик ту са плаже са моторолом, али мени није изгледао као пандур, ко ће га знати.И сад приђе он нама и као момци ајде разлаз и ту се дешава много чудна сцена, њему се преко мотороле чује глас који каже: "Група Срба и шиптара се свађа на шеталишту".Ја појма немам о чему се ради.И разиђо смо се ми као, а уствари ми отрчали около скоз и дођемо им ту негде 10 м иза леђа, и крећемо за њима и не би сте веровали та три шиптара стаје и поздравља се са још четворицом ликова и остаје ту да заблеји.Ту смо им већ били на пара метара и јбг нема назад.Почели ми да бијемо ту тројцу а ови остали стоје и ништа као блеја, ова тројца кренули да беже све ногама у дупе и ми ту мало за њима и кад смо стали креће оно из срца Косово је срцее Србијее, срце Србијее.И ништа вратимо се ми код ових шиптара блејача и ја реко сад ћемо и њих да истамбурамо кад опет онај ортак креће опет да парла са њима и ту можда пало још пар удараца кад оно ликови исто из албаније, неки студенти, кажу њих не занима политика, све ок и тако то, сисе неке...И ту овај другар њима објашњава све од косовског боја па до данас а они се све слажу са њим.Ја будала пијана идем од једног до другог и као боцкам их ножем(али нисам имао него само као) и говорим им Knife, knife, knife и тако се то заврши, ја одвучем овог енглеза ортака да не сере више, а и било је пожељно да се оде због мурије.
Јој како сам био срећан после тога, као мало дете
Sponsored content

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 5 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму