TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stize nova godina!

+20
consigliere
GreenArmy-BRONX
ПАОКАРА
Lud rodjen!
визант
Milos_011
Panaa
НАВИЈАЧ
pancevac88
Mentalita Ultras
Zvezda Le!
SOMI [RD-KG]^^[A.C.A.B.]
LimunNS
CasualMente
фики_кершме
Црно-Бели
mareee PFC
ФкБАЧКАпаланка
_JuZnI_Fr0nT_1990
boy
24 posters
Go down
ФкБАЧКАпаланка
ФкБАЧКАпаланка
Одстрањен
Број порука : 918
Локација : Бачка Паланка,Србија
Регистрован : 05.09.2008
http://fkbacka.forumsclub.com

Stize nova godina! - Page 2 Empty Re: Stize nova godina!

12/12/2008, 00:26
фики46 ::
ФкБАЧКАпаланка ::_JuZnI_Fr0nT_1990
sto da ne ???malo tuc tuc....aahhahah
_________________



Ха ха ха ха која си ти будала ...ех то радим већ дуже време дуго са са девојком,неодвајам се од ње па ми је ово прилика да је искористим на најбољи начин...она ће у белу цркву са другарицама...можда и оне искористе то на најбољи начин LOL
ја је не бих пустио... можда су другарице неке безобразне лезбо рибе, свашта може да буде. Yes


Видиш о томе нисам размишљао можда се ја и предомислим LOL

Ма оно мени је баш драго што ће она у један крај војводине а ја у скроз други што даље то боље,ипак сам ја мушко пре ћу ја 'забрљати' него она...
Иначе био сам с њом овог лета у Белој Цркви место је невероватно какво бре море,7 предивних језера чистији него море екстра плаже екстра смештај...морате тамо макар једном отићи лети...
LimunNS
LimunNS
Корисник
Број порука : 390
Локација : Магични свет!!!
Регистрован : 14.11.2008

Stize nova godina! - Page 2 Empty Re: Stize nova godina!

12/12/2008, 00:27
Ево и ја идем 30 децембра да се сунчам и купам у Белу Цркву Smile))
SOMI [RD-KG]^^[A.C.A.B.]
SOMI [RD-KG]^^[A.C.A.B.]
Корисник
Број порука : 145
Локација : Kragujevac
Регистрован : 05.11.2008

Stize nova godina! - Page 2 Empty Re: Stize nova godina!

12/12/2008, 01:44
Za nowu godinu sam na SPEED-u i na 800 W. Dead Broken
avatar
Zvezda Le!
Одстрањен
Број порука : 7
Регистрован : 11.12.2008

Stize nova godina! - Page 2 Empty Re: Stize nova godina!

12/12/2008, 15:27
na kom spidu?
Mentalita Ultras
Mentalita Ultras
Одстрањен
Број порука : 156
Регистрован : 02.11.2008

Stize nova godina! - Page 2 Empty Re: Stize nova godina!

12/12/2008, 18:07
Belom,xaxxaa.
pancevac88
pancevac88
Корисник
Број порука : 145
Локација : pancevo
Регистрован : 04.11.2008

Stize nova godina! - Page 2 Empty Re: Stize nova godina!

12/12/2008, 18:52
alkoholisanjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Smile
НАВИЈАЧ
НАВИЈАЧ
Корисник
Број порука : 175
Регистрован : 02.12.2008

Stize nova godina! - Page 2 Empty Re: Stize nova godina!

12/12/2008, 22:00
sa drugovima i nekim cicama. zakupicemo kuću i udri do zore slusat mjuzu i alkohol Biggrin
Panaa
Panaa
Одстрањен
Број порука : 113
Локација : Prijedor, RS
Регистрован : 31.07.2008

Stize nova godina! - Page 2 Empty Re: Stize nova godina!

13/12/2008, 01:49
Meni je svaki petak i subota nova godina....:D:D:D
Pijan sam do jaja....
SOMI [RD-KG]^^[A.C.A.B.]
SOMI [RD-KG]^^[A.C.A.B.]
Корисник
Број порука : 145
Локација : Kragujevac
Регистрован : 05.11.2008

Stize nova godina! - Page 2 Empty Re: Stize nova godina!

1/1/2009, 05:05
Zelim svima srecnu nowu godinu nek se svi sloze i umnoze : ) Broken
avatar
Milos_011
Одстрањен
Број порука : 973
Регистрован : 03.05.2008

Stize nova godina! - Page 2 Empty Re: Stize nova godina!

1/1/2009, 05:15
Srecna vam svima nova
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Stize nova godina! - Page 2 Empty Re: Stize nova godina!

1/1/2009, 06:16
Ljudi, zelim vam sve najbolje u ovoj novoj 2009oj !
визант
визант
Корисник
Број порука : 457
Регистрован : 26.07.2008

Stize nova godina! - Page 2 Empty Re: Stize nova godina!

1/1/2009, 14:11
Kako je meni poznato, mi Srbi slavimo ako je danas prvi tek za 13 dana. I slavi se u granicama, jer preseravanje dok ima gladnih nasih ljudi na Kosovu i sirom sveta i nije bas hriscanski. Neznam za vas, tako je kod nas Srba.
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Stize nova godina! - Page 2 Empty Re: Stize nova godina!

1/1/2009, 15:01
Славиша ::Kako je meni poznato, mi Srbi slavimo ako je danas prvi tek za 13 dana. I slavi se u granicama, jer preseravanje dok ima gladnih nasih ljudi na Kosovu i sirom sveta i nije bas hriscanski. Neznam za vas, tako je kod nas Srba.

A ti si sada neki pametan?
визант
визант
Корисник
Број порука : 457
Регистрован : 26.07.2008

Stize nova godina! - Page 2 Empty Re: Stize nova godina!

1/1/2009, 15:19
ChiliDS ::
Славиша ::Kako je meni poznato, mi Srbi slavimo ako je danas prvi tek za 13 dana. I slavi se u granicama, jer preseravanje dok ima gladnih nasih ljudi na Kosovu i sirom sveta i nije bas hriscanski. Neznam za vas, tako je kod nas Srba.

A ti si sada neki pametan?

Ajde nabroj 10 razloga za slavlje.
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Stize nova godina! - Page 2 Empty Re: Stize nova godina!

1/1/2009, 15:41
Ceo svet je juce proslavljao novu godinu. Pocinje jedan novi ciklus, i treba ga obeleziti. Po mom kalendaru, danas je 1.januar... Po kalendaru koji se uzima u Srbiji, danas je 1.januar
визант
визант
Корисник
Број порука : 457
Регистрован : 26.07.2008

Stize nova godina! - Page 2 Empty Re: Stize nova godina!

1/1/2009, 16:36
ChiliDS ::Ceo svet je juce proslavljao novu godinu. Pocinje jedan novi ciklus, i treba ga obeleziti. Po mom kalendaru, danas je 1.januar... Po kalendaru koji se uzima u Srbiji, danas je 1.januar

I ceo svet je priznao nezavisnost Kosova. I ceo svet bas boli briga sto Srbi na Kosovu nemaju hleba. I ceo svet uzima novi svetski poredak. Zar s njima u paketu, da slavim. Neka ste vi svoje odslavili, moji praznici tek dolaze.

Yes Yes Yes
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Stize nova godina! - Page 2 Empty Re: Stize nova godina!

1/1/2009, 17:03
Kao sto nekog Australijanca boli kurac za Srbiju, tako i nas boli kurac sto je udario uragan na Singapur, sto Etijopljani nemaju da jedu, sto se izlio Gang, i sto je na 1000 Indijaca ostalo bez domova... Kog Srbina zanima, i dodiruje to?! I nije ceo svet priznao Kosovo, priznalo ga je 50ak zemalja... A ima ih preko 300! I nemoj mnogo da jedes govna... I onaj post " Ne znam za vas, tako je kod nas Srba" sta ti si ovde jedini Srbin, vernik, patriota... Sta Srbi na Kosovo nisu slavili novu godinu?! Naravno da jesu, do prosle godine su svakog 31.12 organizovani koncerti i okupljanja na Kosovu, ove godine je to izostalo, pretpostavljam zbog bezbednosnih razloga... Sta oces da kazes da ti jedini slavis Bozic, Srpsku Novu Godinu... Da si ti jedini Srbin ovde... Ma nemoj molim te...
визант
визант
Корисник
Број порука : 457
Регистрован : 26.07.2008

Stize nova godina! - Page 2 Empty Re: Stize nova godina!

1/1/2009, 17:34
Tako je kod nas Srba a kod vas neznam.
Lud rodjen!
Lud rodjen!
Корисник
Број порука : 410
Локација : Трибина!
Регистрован : 03.11.2008

Stize nova godina! - Page 2 Empty Re: Stize nova godina!

1/1/2009, 18:05
Nema potrebe da se prepirete na forumu...Koliki je ko patriota i pravoslavac samo on sam zna...
визант
визант
Корисник
Број порука : 457
Регистрован : 26.07.2008

Stize nova godina! - Page 2 Empty Re: Stize nova godina!

2/1/2009, 13:01
Шта славиш, Србине?



Заиста, шта славиш, Србине? Окупацију? Али, коју? Духовну, или територијалну? Или обе? Да ли знаш како ће овај дан и ову ноћ провести деца на Косову и Метохији, посебно по малим и забаченим енклавама? Као и сваки други дан и сваку другу ноћ - у страху, у мраку, у бризи, окупирани страном војском и мржњом испуњеним Шиптарима. Знаш ли какав је осећај да су те сви заборавили и да никога није брига за тебе, док седиш у мраку, и својим животом бдијеш над Светом земљом? У исто време, ти ћеш се веселити, пити и јести, можда и певати и узвикивати ”Косово је Србија”… И чекати неку нову, бољу годину.

Али… Неће бити бољих година, све док и једно срспко дете у својој земљи нема миран сан. И док се ти не сетиш и не схватиш: и ти можеш помоћи да неко дете има мирнији сан. Биће довољно да га се сетиш, ево сада, данас, одмах, да га позовеш, јавиш му се, и кажеш: ”Ја мислим на тебе. Док ти не будеш имало миран сан, ни ја га нећу имати.” Веруј, и тих неколико речи осветлиће мало мрак, одагнаће мало страх, ублажиће бригу… Тада ћеш се оканути славља без радости и весеља без разлога, и срести Онога који се сетио тебе, и родио ради тебе, да би осветлио мрак кога ниси ни свестан. Он се сетио тебе, а ти се сети Њега, славећи Његово рождество, али не заборави да у сваком детету које страда страда опет Он, и сети се да Му дођеш и ублажиш Му муке, као што је он ублажио твоје. Веруј да ће се тада на тебе односити оне Његове речи: ”Ходите благословени Оца мојега; примите Царство које вам је припремљено од постања свијета. 35. Јер огладњех, и дадосте ми да једем; ожедњех, и напојисте ме; странац бијах, и примисте ме; 36. Наг бијах, и одјенусте ме; болестан бијах, и посјетисте ме; у тамници бијах, и дођосте ми. 37. Тада ће му одговорити праведници говорећи: Господе, када те видјесмо гладна, и нахранисмо? Или жедна, и напојисмо? 38. Кад ли те видјесмо странца, и примисмо? Или нага, и одјенусмо? 39. Кад ли те видјесмо болесна или у тамници, и дођосмо ти? 40. И одговарајући Цар, рећи ће им: Заиста вам кажем: кад учинисте једноме од ове моје најмање браће, мени учинисте. (Мат. 25)”

Дај Боже да тако буде!Заиста, шта славиш, Србине? Окупацију? Али, коју? Духовну, или територијалну? Или обе? Да ли знаш како ће овај дан и ову ноћ провести деца на Косову и Метохији, посебно по малим и забаченим енклавама? Као и сваки други дан и сваку другу ноћ - у страху, у мраку, у бризи, окупирани страном војском и мржњом испуњеним Шиптарима. Знаш ли какав је осећај да су те сви заборавили и да никога није брига за тебе, док седиш у мраку, и својим животом бдијеш над Светом земљом? У исто време, ти ћеш се веселити, пити и јести, можда и певати и узвикивати ”Косово је Србија”… И чекати неку нову, бољу годину.

Али… Неће бити бољих година, све док и једно срспко дете у својој земљи нема миран сан. И док се ти не сетиш и не схватиш: и ти можеш помоћи да неко дете има мирнији сан. Биће довољно да га се сетиш, ево сада, данас, одмах, да га позовеш, јавиш му се, и кажеш: ”Ја мислим на тебе. Док ти не будеш имало миран сан, ни ја га нећу имати.” Веруј, и тих неколико речи осветлиће мало мрак, одагнаће мало страх, ублажиће бригу… Тада ћеш се оканути славља без радости и весеља без разлога, и срести Онога који се сетио тебе, и родио ради тебе, да би осветлио мрак кога ниси ни свестан. Он се сетио тебе, а ти се сети Њега, славећи Његово рождество, али не заборави да у сваком детету које страда страда опет Он, и сети се да Му дођеш и ублажиш Му муке, као што је он ублажио твоје. Веруј да ће се тада на тебе односити оне Његове речи: ”Ходите благословени Оца мојега; примите Царство које вам је припремљено од постања свијета. 35. Јер огладњех, и дадосте ми да једем; ожедњех, и напојисте ме; странац бијах, и примисте ме; 36. Наг бијах, и одјенусте ме; болестан бијах, и посјетисте ме; у тамници бијах, и дођосте ми. 37. Тада ће му одговорити праведници говорећи: Господе, када те видјесмо гладна, и нахранисмо? Или жедна, и напојисмо? 38. Кад ли те видјесмо странца, и примисмо? Или нага, и одјенусмо? 39. Кад ли те видјесмо болесна или у тамници, и дођосмо ти? 40. И одговарајући Цар, рећи ће им: Заиста вам кажем: кад учинисте једноме од ове моје најмање браће, мени учинисте. (Мат. 25)”

Дај Боже да тако буде

ИХТУС
ФкБАЧКАпаланка
ФкБАЧКАпаланка
Одстрањен
Број порука : 918
Локација : Бачка Паланка,Србија
Регистрован : 05.09.2008
http://fkbacka.forumsclub.com

Stize nova godina! - Page 2 Empty Re: Stize nova godina!

2/1/2009, 23:58
Дођох с нове године,уместо на палићу нову годину сам чекао у хали спенса били интернационални диџејеви било је стварно лудило,исто ко и да сам на палић ишао,смувао сам Мађарицу хахахаха...
ПАОКАРА
ПАОКАРА
Корисник
Број порука : 1504
Локација : Беогард
Регистрован : 28.07.2008

Stize nova godina! - Page 2 Empty Re: Stize nova godina!

4/1/2009, 00:53
СРЕЋНА НОВА ГОДИНА, СВИМА ЖЕЛИМ ОД СРЦА СВЕ НАЈЛЕПШЕ!!! Smile
ФкБАЧКАпаланка
ФкБАЧКАпаланка
Одстрањен
Број порука : 918
Локација : Бачка Паланка,Србија
Регистрован : 05.09.2008
http://fkbacka.forumsclub.com

Stize nova godina! - Page 2 Empty Re: Stize nova godina!

4/1/2009, 02:36
Славиша ::
ChiliDS ::Ceo svet je juce proslavljao novu godinu. Pocinje jedan novi ciklus, i treba ga obeleziti. Po mom kalendaru, danas je 1.januar... Po kalendaru koji se uzima u Srbiji, danas je 1.januar

I ceo svet je priznao nezavisnost Kosova. I ceo svet bas boli briga sto Srbi na Kosovu nemaju hleba. I ceo svet uzima novi svetski poredak. Zar s njima u paketu, da slavim. Neka ste vi svoje odslavili, moji praznici tek dolaze.

Yes Yes Yes

Јесте славили смо,ако си неки велики Србин дођи да живиш у Србију тако ћеш најбоље помоћи своју земљу,да се сви ви велики Срби из иностранства вратите у Србији или РС неби било 6 милиона него преко 10милиона Срба по Српским земљама...
GreenArmy-BRONX
GreenArmy-BRONX
Корисник
Број порука : 87
Регистрован : 03.01.2009

Stize nova godina! - Page 2 Empty Re: Stize nova godina!

10/1/2009, 09:53
Kakve ti gluposti pricas Slavisa,da ne poveruje covek...Ceo svet priznao Kosovo kao nezavisno,takvi smo mi Srbi,uvek su nam drugi krivi,i uvek mislimo kako su svi protiv nas...
A svi ste vi ovde srbende,glumite neko ludilo,otadzbina ovo ono(cast izuzecima),a kada treba-jaja se skupljaju-DAJ BOZE DA NIKADA NE BUDE TREBALO VISE...
To vam je ova prica,92. godine,u vreme rata,ide snimatelj sa kamerom u Novom Sadu,i pita o stanju rata i tim sranjima,a taj dan je bas bila mobilizacija,i sada dodje do prvog prolaznika i kaze mu:"sta vi mislite o ratu u Hrvatskoj",on kaze ma ja bi sve Hrvate pobio,idu mi na kurac,sada bi isao u Hrvatsku,ja sam patriota-SRBIN,a ovaj reporter mu kaze:"gospodine imate autobus preko koji mobilise ljude,ako zelite idite",a on ce ti:UUUU NEMOJTE IMAM KUCI MALU DECU,NISAM JA ZA TO,VAMO TAMO...e tako je bilo sa skoro svakim prolaznikom!!!
Ko to nije gledao moze samo da sere,e to je to srpstvo sa kojom se svi dicimo,a niko da je dokaze...
Naravno volim Srbiju vise od svega,ali netreba biti ogranicen(kao Slavisa gore) i gledati samo pravo,kao sto je "chilids" rekao,bole nas kurac za krizu na Bliskom Istoku,ili za poplavu u Istocnom Timoru,za ratove u pojasu Gaze,e tako i njih boli za nas,dok to ne shvatimo bicemo tu gde smo,nisu bas nase patnje najvece,treba nekada i zaviriti u komsijino dvoriste...
NEMOJTE POGRESNO DA SHVATITE KAKO JA PLJUJEM PO NECEMU,SAMO MI JE PUN KURAC SRBENDA NA PAPIRU...AJ ZDRAVO
визант
визант
Корисник
Број порука : 457
Регистрован : 26.07.2008

Stize nova godina! - Page 2 Empty Re: Stize nova godina!

10/1/2009, 14:01
GreenArmy-BRONX ::Kakve ti gluposti pricas Slavisa,da ne poveruje covek...Ceo svet priznao Kosovo kao nezavisno,takvi smo mi Srbi,uvek su nam drugi krivi,i uvek mislimo kako su svi protiv nas...
A svi ste vi ovde srbende,glumite neko ludilo,otadzbina ovo ono(cast izuzecima),a kada treba-jaja se skupljaju-DAJ BOZE DA NIKADA NE BUDE TREBALO VISE...
To vam je ova prica,92. godine,u vreme rata,ide snimatelj sa kamerom u Novom Sadu,i pita o stanju rata i tim sranjima,a taj dan je bas bila mobilizacija,i sada dodje do prvog prolaznika i kaze mu:"sta vi mislite o ratu u Hrvatskoj",on kaze ma ja bi sve Hrvate pobio,idu mi na kurac,sada bi isao u Hrvatsku,ja sam patriota-SRBIN,a ovaj reporter mu kaze:"gospodine imate autobus preko koji mobilise ljude,ako zelite idite",a on ce ti:UUUU NEMOJTE IMAM KUCI MALU DECU,NISAM JA ZA TO,VAMO TAMO...e tako je bilo sa skoro svakim prolaznikom!!!
Ko to nije gledao moze samo da sere,e to je to srpstvo sa kojom se svi dicimo,a niko da je dokaze...
Naravno volim Srbiju vise od svega,ali netreba biti ogranicen(kao Slavisa gore) i gledati samo pravo,kao sto je "chilids" rekao,bole nas kurac za krizu na Bliskom Istoku,ili za poplavu u Istocnom Timoru,za ratove u pojasu Gaze,e tako i njih boli za nas,dok to ne shvatimo bicemo tu gde smo,nisu bas nase patnje najvece,treba nekada i zaviriti u komsijino dvoriste...
NEMOJTE POGRESNO DA SHVATITE KAKO JA PLJUJEM PO NECEMU,SAMO MI JE PUN KURAC SRBENDA NA PAPIRU...AJ ZDRAVO

Glupost je to, da mene opisujes kao nekvog samozvanog patriotu, a ni ne poznajes me. A jebiga brate, nisam lik, da bi se hvalio. JBG

LP
Sponsored content

Stize nova godina! - Page 2 Empty Re: Stize nova godina!

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму