TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Балканска лига, време је за преговоре?

+19
Паранормал
GreenArmy-BRONX
fuck the police
Паок*
ПАОКАРА
Veljko Milankovic
Шок
predratni.zavodnik
djuka_PFC
mareee PFC
Crazy
!НФК Ултрас!
СИМО УЦФ
Milos_011
zeleni-zub.bronx
CasualMente
20SSF06
_JuZnI_Fr0nT_1990
ултра
23 posters
Go down

Ваш став

41 - 54%
35 - 46%
 
Укупно гласова: 76
 
Poll closed
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Балканска лига, време је за преговоре? - Page 2 Empty Re: Балканска лига, време је за преговоре?

21/4/2009, 17:40
Srga_BK87 ::veruje mda se u sportu nebi mnogo toga promenilo ...a sto se tice navijaca bilo bi extra dolazilo bi vise navijacih grupa i tekme bi bile mnogo zanimljivije .... REALno Biggrin
Да л` би долазило више навијачких група,ниси размишљао да би била још већа репресија ундара?Ја мислим да та лига не би` донела ништа добро за навијачки свет,а још мање спортски.
avatar
КиТо
Корисник
Број порука : 8
Регистрован : 09.04.2009

Балканска лига, време је за преговоре? - Page 2 Empty Re: Балканска лига, време је за преговоре?

21/4/2009, 19:52
UltraS_bg ::
ПАОКАРА ::
Veljko Milankovic ::Нажалост, резултати српских клубова у Европи показују да Јадранска лига није уништила српску кошарку.
Јел си нормалан ти?
meni se cini da je lik u pravu. realno...

партизан је и пре Јадранске лиге био добар у Евролиги, ни Звезда није била лоша. Хемофарм и Фмп су такође били добри клубови, али била је добра и Војводина, Слога, Здравље.... Где су сад сви ови мањи клубови? Јел` зна неко можда резултате ове наше Супер лиге (ил` како се већ зове)? Од како се игра Јадранска лига, наша репрезентација није ништа освојила на великим такмичењима, можда то и није до Јадранске лиге, али ипак је чињеница да док смо имали своју лигу, били смо светски и европски прваци.
KiLa
KiLa
Корисник
Број порука : 230
Регистрован : 19.03.2009

Балканска лига, време је за преговоре? - Page 2 Empty Re: Балканска лига, време је за преговоре?

21/4/2009, 20:23
Моје мишљење је да нам може бити само горе, и наравно да сам против.
ПАОКАРА
ПАОКАРА
Корисник
Број порука : 1504
Локација : Беогард
Регистрован : 28.07.2008

Балканска лига, време је за преговоре? - Page 2 Empty Re: Балканска лига, време је за преговоре?

23/4/2009, 14:29
КиТо ::
UltraS_bg ::
ПАОКАРА ::
Veljko Milankovic ::Нажалост, резултати српских клубова у Европи показују да Јадранска лига није уништила српску кошарку.
Јел си нормалан ти?
meni se cini da je lik u pravu. realno...

партизан је и пре Јадранске лиге био добар у Евролиги, ни Звезда није била лоша. Хемофарм и Фмп су такође били добри клубови, али била је добра и Војводина, Слога, Здравље.... Где су сад сви ови мањи клубови? Јел` зна неко можда резултате ове наше Супер лиге (ил` како се већ зове)? Од како се игра Јадранска лига, наша репрезентација није ништа освојила на великим такмичењима, можда то и није до Јадранске лиге, али ипак је чињеница да док смо имали своју лигу, били смо светски и европски прваци.
Управо о томе им и ја причам! Где су остали тимови, негледајући "велику" четворку?!
_JuZnI_Fr0nT_1990
_JuZnI_Fr0nT_1990
Одстрањен
Број порука : 661
Локација : Будва
Регистрован : 15.11.2008
http://www.Grobari1970.com

Балканска лига, време је за преговоре? - Page 2 Empty Re: Балканска лига, време је за преговоре?

23/4/2009, 15:06
ПАОКАРА ::
КиТо ::
UltraS_bg ::
ПАОКАРА ::
Veljko Milankovic ::Нажалост, резултати српских клубова у Европи показују да Јадранска лига није уништила српску кошарку.
Јел си нормалан ти?
meni se cini da je lik u pravu. realno...

партизан је и пре Јадранске лиге био добар у Евролиги, ни Звезда није била лоша. Хемофарм и Фмп су такође били добри клубови, али била је добра и Војводина, Слога, Здравље.... Где су сад сви ови мањи клубови? Јел` зна неко можда резултате ове наше Супер лиге (ил` како се већ зове)? Од како се игра Јадранска лига, наша репрезентација није ништа освојила на великим такмичењима, можда то и није до Јадранске лиге, али ипак је чињеница да док смо имали своју лигу, били смо светски и европски прваци.
Управо о томе им и ја причам! Где су остали тимови, негледајући "велику" четворку?!
ostali su u svislajon ligi ?
Crazy
Crazy
Корисник
Број порука : 150
Локација : увек тамо где треба
Регистрован : 14.12.2008

Балканска лига, време је за преговоре? - Page 2 Empty Re: Балканска лига, време је за преговоре?

24/4/2009, 10:48
Srga_BK87 ::veruje mda se u sportu nebi mnogo toga promenilo ...a sto se tice navijaca bilo bi extra dolazilo bi vise navijacih grupa i tekme bi bile mnogo zanimljivije .... REALno Biggrin

веруј да неби долазило више група,гостовања у друге државе неби било могуће, сигуран сам у то 1 000 000% Тако да ни са те навијачке стране неби било Бог зна шта занимљивије. Зато нек се терају у три пи*ке материне!!! Никад више са њима...ништа!!!!
ПАОКАРА
ПАОКАРА
Корисник
Број порука : 1504
Локација : Беогард
Регистрован : 28.07.2008

Балканска лига, време је за преговоре? - Page 2 Empty Re: Балканска лига, време је за преговоре?

24/4/2009, 14:11
_JuZnI_Fr0nT_1990 ::ostali su u svislajon ligi ?
А каква је Свислајон лига?! КАКВА ЈЕ?! То вас питам!
_JuZnI_Fr0nT_1990
_JuZnI_Fr0nT_1990
Одстрањен
Број порука : 661
Локација : Будва
Регистрован : 15.11.2008
http://www.Grobari1970.com

Балканска лига, време је за преговоре? - Page 2 Empty Re: Балканска лига, време је за преговоре?

25/4/2009, 00:20
ku*cu ne valja ako cemo posteno
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Балканска лига, време је за преговоре? - Page 2 Empty Re: Балканска лига, време је за преговоре?

25/4/2009, 01:35
Не једите говна молим вас! Одличну клупску кошарку имамо, у топ5 европских лига, сигурно. Већ сам рекао да имамо 5 јаких тимова, Партизан, Хемофарм, ФМП, Црвена Звезда и Војводина, а то што су се неки овде уобразили да су за класу изнад осталих екипа, неби баш рекао... Ако Партизану не одговара да игра са наведеним тимовима, онда нек игра са европским кошаркашким силама ( Широки, Сплит, Босна... )

Тврдим да ти тимови сличног, можда и истог квалитета као наша Слога, Војводина, Лајнс...
PFC4ever!
PFC4ever!
Корисник
Број порука : 297
Локација : На Југу
Регистрован : 06.11.2008

Балканска лига, време је за преговоре? - Page 2 Empty Re: Балканска лига, време је за преговоре?

25/4/2009, 13:00
Chili ::Не једите говна молим вас! Одличну клупску кошарку имамо, у топ5 европских лига, сигурно. Већ сам рекао да имамо 5 јаких тимова, Партизан, Хемофарм, ФМП, Црвена Звезда и Војводина, а то што су се неки овде уобразили да су за класу изнад осталих екипа, неби баш рекао... Ако Партизану не одговара да игра са наведеним тимовима, онда нек игра са европским кошаркашким силама ( Широки, Сплит, Босна... )

Тврдим да ти тимови сличног, можда и истог квалитета као наша Слога, Војводина, Лајнс...

Партизан је раније хтео да игра такву лигу,кад сви остали нису хтели па су нас натерали на НЛБ...Сад кад се види да Евролигу нећете играти ни за 10 година НЛБ више није у интересу српске кошарке,бла бла бла....Јебига сами сте се у ово увалили!
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Балканска лига, време је за преговоре? - Page 2 Empty Re: Балканска лига, време је за преговоре?

25/4/2009, 14:10
Увалила нас је дегенерисана управа клуба...
ПАОКАРА
ПАОКАРА
Корисник
Број порука : 1504
Локација : Беогард
Регистрован : 28.07.2008

Балканска лига, време је за преговоре? - Page 2 Empty Re: Балканска лига, време је за преговоре?

26/4/2009, 23:28
Chili ::Не једите говна молим вас! Одличну клупску кошарку имамо, у топ5 европских лига, сигурно. Већ сам рекао да имамо 5 јаких тимова, Партизан, Хемофарм, ФМП, Црвена Звезда и Војводина, а то што су се неки овде уобразили да су за класу изнад осталих екипа, неби баш рекао... Ако Партизану не одговара да игра са наведеним тимовима, онда нек игра са европским кошаркашким силама ( Широки, Сплит, Босна... )

Тврдим да ти тимови сличног, можда и истог квалитета као наша Слога, Војводина, Лајнс...

Хихихи... Smile Звезда, ФМП, Војводина... LOL "Јаки"... Ми кад смо били против, ви сте били за НЛБ лигу, ко вам је крив сад!
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Балканска лига, време је за преговоре? - Page 2 Empty Re: Балканска лига, време је за преговоре?

27/4/2009, 00:01
Ма ви сте, Гробари, најјачи сте, најјачи!!!
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Балканска лига, време је за преговоре? - Page 2 Empty Re: Балканска лига, време је за преговоре?

27/4/2009, 00:02
А да ви одете лепо на неки дечији форум и тамо наставите расправу?
Sponsored content

Балканска лига, време је за преговоре? - Page 2 Empty Re: Балканска лига, време је за преговоре?

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму