TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Гробар тужио Зрињски и мостарску полицију! Empty Гробар тужио Зрињски и мостарску полицију!

11/3/2009, 20:51
Гробар тужио Зрињски и мостарску полицију! V127440p0
Навијач Партизана Андрија Велисављевић тужио је ФК Зрињски и полицију Херцеговачко-неретванског кантона, јер је пре годину и по дана изгубио три прста на утакмици Купа УЕФА у Мостару!

Гробар из Чачка пред мостарским Општинским судом је преко адвоката Јосипа Муселиновића затражио одштету у износу од 13.500 евра, плус доживотну пензију од 200 евра месечно, почевши од 19. јула 2007. године, јер је на стадиону "Под бијелим бријегом" остао трајно неспособан.

На сусрету првог преткола Купа УЕФА, одиграном 2007. године, неко од мостарских присталица бацио је топовски удар међу навијаче Београђана, који је погодио Велисављевића у раме. У покушају да га склони, топовски удар му је експлодирао у руци, и остао је без три прста.

Подсећамо, квалификациона утакмица Купа УЕФА, која се завршила победом Партизана од 6:1, (у реваншу било је 5:0 за црно-беле) прекинута је у првом полувремену због нереда навијача, а током и након утакмице, навијачи су једни друге гађали бакљама, камењем, столицама… До физичког обрачуна навијача два клуба дошло је одмах на почетку сусрета.

У тучи Гробара са мостарском полицијом те вечери више од 25 припадника јавног реда је задобило лакше повреде, углавном од камења.

Европска фудбалска унија (УЕФА) тада је казнила Партизан са годину дана забране учешћа у европским такмичењима. Поред избацивања из Европе, црно-бели су кажњени и са 50.000 швајцарских франака.

У другом колу квалификација Партизан је требало да се састане са македонским Работничким.
Паок*
Паок*
Одстрањен
Број порука : 339
Локација : Фудбалски храм ЈНА
Регистрован : 01.03.2009

Гробар тужио Зрињски и мостарску полицију! Empty Re: Гробар тужио Зрињски и мостарску полицију!

11/3/2009, 21:56
Realno malo je...
Trebao je da trazi vise para. Ipak je ostao trajni invalid...
Crazy
Crazy
Корисник
Број порука : 150
Локација : увек тамо где треба
Регистрован : 14.12.2008

Гробар тужио Зрињски и мостарску полицију! Empty Re: Гробар тужио Зрињски и мостарску полицију!

11/3/2009, 23:03
ako dobije i to,dobro je! Jer svima je poznato da srbi svoja prava kod njih tesko mogu ostvariti,dok se njima kod nas sve pusta i omogucava :mad:
A da je malo,malo je...
визант
визант
Корисник
Број порука : 457
Регистрован : 26.07.2008

Гробар тужио Зрињски и мостарску полицију! Empty Re: Гробар тужио Зрињски и мостарску полицију!

11/3/2009, 23:04
Мало Богами... могао је, да тражи бар десет пута више....
DS_1989
DS_1989
Одстрањен
Број порука : 41
Регистрован : 01.03.2009

Гробар тужио Зрињски и мостарску полицију! Empty Re: Гробар тужио Зрињски и мостарску полицију!

12/3/2009, 00:03
Mogao je da trazi 10x vise ali poenta je u tome sto mozda nece ni ovo dobiti....
Iskreno mi ga je jako zao ne do bog da se bilo kome nesto ovako desi
ПАОКАРА
ПАОКАРА
Корисник
Број порука : 1504
Локација : Беогард
Регистрован : 28.07.2008

Гробар тужио Зрињски и мостарску полицију! Empty Re: Гробар тужио Зрињски и мостарску полицију!

12/3/2009, 12:33
Ако му и ово дају, супер, мада, ипак смо ми Срби! Wink
djuka_PFC
djuka_PFC
Корисник
Број порука : 17
Локација : JUG
Регистрован : 26.10.2008

Гробар тужио Зрињски и мостарску полицију! Empty Re: Гробар тужио Зрињски и мостарску полицију!

17/3/2009, 13:46
ja mislim da mu necu dati nista samo sto je srbin. A da je se nekm drugom desilo grad bi sam pokrenuo optuzbu protiv kluba i milicije a ovako daj boze da dobije i vise sto se mene tice ali tesko
Sponsored content

Гробар тужио Зрињски и мостарску полицију! Empty Re: Гробар тужио Зрињски и мостарску полицију!

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму