TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
сицилија
сицилија
Корисник
Број порука : 117
Локација : боемска четврт
Регистрован : 24.04.2009

Делије позвале државу да помогне Empty Делије позвале државу да помогне

29/4/2009, 20:31
Делије позвале државу да помогне 8zca30esb2mc5uzx3a6y
Навијачи Црвене звезде "Делије" издали су саопштење у среду у коме, између осталог, наводе да не признају трочлану комисију која руководи клубом и да је термин одржавања Скупштине неприхватљив и позивају државу да помогне клубу из Љутице Богдана.

"Тројица чланова УО који су се самоизабрали да спроведу процедуру за избор новог руководства - за навијаче су потпуно неприхватљиви! Њихов досадашњи ангажман у клубу им не даје кредибилитет за тако важан задатак!

Такође је неприхватљив термин за одржавање Скупштине. Ми сматрамо да седница највишег органа клуба мора бити одржана најкасније до половине маја како не би изгубили још једну сезону!

Ванредној Скупштини предложићемо избор привремене Управе која би средила стање у клубу, увела мере штедње и припремила терен за избор новог руководства када се за то буду стекли услови.

Од тог тренутка ми, као навијачи, ћемо се искључиво бавити реализацијом акције 'Добро знај да увек ту сам ЈА!' прикупљања чланарина и на свој начин финансијски помоћи вољеном клубу.

У исто време, позивамо
1. Државу - да се активно ангажује у циљу спасавања клуба који је стуб српског спорта и национална вредност!
2. Спонзоре - да од следеће сезоне спонзоришу клуб и на једини исправан начин дају свој допринос оздрављењу клуба!
3. Досадашње спонзоре - да наставе да помажу клуб у мери у којој је то могуће и да обнове спонзорства која су волшебно престала јуна 2008. године!
4. Навијаче, бивше и садашње играче и све којима је звезда у срцу на саборност и кооперативност, а у исто време и на још снажнију подршку свом клубу у циљу заједничког стварања нове будућности Црвене звезде", стоји у саопштењу које су потписале Делије Север уз слоган "За корените промене, за нови почетак, за велику Црвену звезду".
PFC4ever!
PFC4ever!
Корисник
Број порука : 297
Локација : На Југу
Регистрован : 06.11.2008

Делије позвале државу да помогне Empty Re: Делије позвале државу да помогне

29/4/2009, 23:02
Због овог под бројем 1. ми и није криво што вам се све ово дешава...Докле год тако величате сами себе овако ће вам и бити...Испаде да је Србија угрожена јер је ЦЗ пропала...
djuka_PFC
djuka_PFC
Корисник
Број порука : 17
Локација : JUG
Регистрован : 26.10.2008

Делије позвале државу да помогне Empty Re: Делије позвале државу да помогне

29/4/2009, 23:16
PFC4ever! ::Због овог под бројем 1. ми и није криво што вам се све ово дешава...Докле год тако величате сами себе овако ће вам и бити...Испаде да је Србија угрожена јер је ЦЗ пропала...


Potpuno si u pravu i delim tvoje misljenje.
Ko visoko leti taj nisko pada!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Crazy
Crazy
Корисник
Број порука : 150
Локација : увек тамо где треба
Регистрован : 14.12.2008

Делије позвале државу да помогне Empty Re: Делије позвале државу да помогне

30/4/2009, 15:05
djuka_PFC ::
PFC4ever! ::Због овог под бројем 1. ми и није криво што вам се све ово дешава...Докле год тако величате сами себе овако ће вам и бити...Испаде да је Србија угрожена јер је ЦЗ пропала...


Potpuno si u pravu i delim tvoje misljenje.
Ko visoko leti taj nisko pada!!!!!!!!!!!!!!!!!!

искрено,за ваше мишљење (свих гробара) нас баш заболе...од вас ништа друго нисмо ни очекивали,него да ликујете због стања у ком се наш клуб налази! став групе која не може испоштовати оно око чега су се све друге групе у Србији сложиле, нас не дотиче ни најмање! А то што је Звезда упркос свему била и остала велики клуб,то је оно што боли партизане!
djuka_PFC
djuka_PFC
Корисник
Број порука : 17
Локација : JUG
Регистрован : 26.10.2008

Делије позвале државу да помогне Empty Re: Делије позвале државу да помогне

30/4/2009, 19:18
Crazy ::
djuka_PFC ::
PFC4ever! ::Због овог под бројем 1. ми и није криво што вам се све ово дешава...Докле год тако величате сами себе овако ће вам и бити...Испаде да је Србија угрожена јер је ЦЗ пропала...


Potpuno si u pravu i delim tvoje misljenje.
Ko visoko leti taj nisko pada!!!!!!!!!!!!!!!!!!

искрено,за ваше мишљење (свих гробара) нас баш заболе...од вас ништа друго нисмо ни очекивали,него да ликујете због стања у ком се наш клуб налази! став групе која не може испоштовати оно око чега су се све друге групе у Србији сложиле, нас не дотиче ни најмање! А то што је Звезда упркос свему била и остала велики клуб,то је оно што боли партизане!



Eto sa vama se nemoze pricati normalno, uvek neko nabacivanje ja sam rekao da ako je zvezda u krizi da se to nemoze reci za celu srbiju. Al nema veze.
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Делије позвале државу да помогне Empty Re: Делије позвале државу да помогне

30/4/2009, 21:10
PFC4ever! ::Због овог под бројем 1. ми и није криво што вам се све ово дешава...Докле год тако величате сами себе овако ће вам и бити...Испаде да је Србија угрожена јер је ЦЗ пропала...

Covek je vecinom u pravu, kada kazete da je jedan klub stub srpskog sporta onda time zanemarujete brojne uspesne sportiste i klubove u Srbiji... Samo vi pa vi, samo vama da se pomogne, pogledaj koliko klubova i sportskih drustava propada ili tone, van bg-a a i u samom Beogradu, drzava treba da pomogne sport i da mnogo vise ulaze u njega i tada bi svako bio na boljem pa i crvena zvezda...

Problem zvezde su sve uprave, ko god je dosao on je opalio klub, svaki dan kada se navijac Crvene Zvezde probudi on mora da zna da je njegov klub od danas u minusu za jos 35.000 e, znaci za 15 dana pola miliona, a prihoda i da ima oni su slabi, a drzava to zna i cuti...
УлтраСрбија
УлтраСрбија
Корисник
Број порука : 209
Локација : у твојој девојци
Регистрован : 15.02.2009

Делије позвале државу да помогне Empty Re: Делије позвале државу да помогне

30/4/2009, 21:52
мислим да нисте довољно реални,сваком навијачу је клуб за који навија изнад свих. поставите се у позицију делија...

pogledaj koliko klubova i sportskih drustava propada ili tone, van bg-a a i u samom Beogradu

па јел они,делије,треба да опомињу државу на то? да ли су они требали да издају саопштење у ком се тражи веће залагање у развој српског спорта? боре се за свој клуб,који између осталих држава уништава.
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Делије позвале државу да помогне Empty Re: Делије позвале државу да помогне

1/5/2009, 00:37
Vama su krive UPRAVE (sve ali sve od ovih skorasnjih, su vas opalile) vise nego Drzava ... Nemojte da stavljate akcenat na drzavni dohodak, nego na sponzore i ljude u Zvezdi ...
Sponsored content

Делије позвале државу да помогне Empty Re: Делије позвале државу да помогне

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму