TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Тројица повређених у тучи навијача у Београду

+17
Само ти...
Burrbery-lampa
XC-Le'bRee!x. a.k.a L'BX
Casual-018
ВИТЕЗОВИ_ОБИЛИЋ
НАВИЈАЧ
_JuZnI_Fr0nT_1990
psyhomaster
Gambler
predratni.zavodnik
Servicium
CasualMente
Милош цзв
Stracciatella
Београд
Паранормал
consigliere
21 posters
Go down
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Тројица повређених у тучи навијача у Београду Empty Тројица повређених у тучи навијача у Београду

17/9/2009, 22:43
Тројица повређених у тучи навијача у Београду V147082p0
У башти кафића "Ајриш паб" на Обилићевом венцу данас поподне дошло је до туче навијача у којој је повређено три особе. Према подацима из МУП-а, двојица су држављани Француске.

Портпарол Ургентног центра у Београду Драго Јовановић рекао је агенцији Бета да је један Француз био пребачен на Одељење за реанимацију, а да су други Француз и један српски држављанин на Одељењу неурохирургије.

Према подацима из француске амбасаде, двојица француских држављана нису у животној опасности.

Представници француске амбасаде, међу којима је конзул Фабрис Фурми, отишли су у Ургентни центар како би добили више информација о повређеним Французима, рекла је портпаролка француске амбасаде Нађа Петровски.

Она је навела да је дежурни хирург Ургентног центра рекао да један од повређених Француза има повреде главе.

Поред двојице Француза у тучи на Обилићевом венцу повређен је и један држављанин Србије који се налази на Одељењу хирургије Ургентног центра.

Очевици су изнели да су навијачи француског клуба седели у башти кафића када је наишла група људи која их је напала.

Према изјавама очевидаца, до жестоког сукоба је дошло после вербалног препуцавања присталица два клуба. На групу од око 15 навијача Тулуза, који су седели у башти кафића, насрнула је група од око 30 хулигана и том приликом је неколико гостујућих навијача брутално претучено.

Очевици тврде да је међу повређенима и један конобар из кафића.

До инцидента је дошло неколико сати уочи утакмице француског фудбалског клуба Тулуз и Партизана у Београду.

Др Нада Мацура из Завода за хитну медицинску помоћ потврдила је Тањугу да су три возила Хитне помоћи интервенисала у улици Маршала Бирјузова код гараже на Обилићевом венцу возила због туче навијача.
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Тројица повређених у тучи навијача у Београду Empty Re: Тројица повређених у тучи навијача у Београду

18/9/2009, 00:52
Тројица повређених у тучи навијача у Београду Tuca-v

Pala krv

Pir huligana u centru Beograda! Grupa od 30 navijača, očevici su tvrdili „momaka s obeležjima Partizana“, oko 18 sati je s bakljama upalo u „Ajriš pab“ na Obilećevom vencu i pretuklo 15-ak simpatizera Tuluza.

Epilog: Dvojica Francuza su završila u Urgentnom centru, a 28-ogodišnjem mladiću lekari su se do zaključenja ovog broja borili za život! Drugi, rođen 1975. dovezen je s lakšim povredama glave, dok je u sukobu dve navijačke grupe povrede zaradio i konobar kafića u kom se incident dogodio i posle ukazane lekarske pomoći pušten je kući.
Lekari su se sinoć obratili javnosti, objašnjavajući da se bore za život 28-ogodišnjeg Francuza koji je priključen na aparate za veštačko disanje. Pored ustanovljenog „žarišta u mozgu“, mladić je stigao u svesnom stanju ali su prvi rezultati bili frapantni - lom glave, nagnječenje mozga, povrede lica, grudnog koša, ruku i nogu...
Prema još nepotvrđenim informacijama, huligani su mladića mučki gurnuli s javne garaže na Obilićevom vencu!!!

Predstavnici ambasade Francuske, među kojima je konzul Fabris Furmi, otišli su odmah u Urgentni centar kako bi dobili više informacija o povređenim sunarodnicima.
U tom trenutku, portparolka francuske ambasade Nađa Petrovski, raspolagala je s informacijama kako „niko nije životno ugrožen“.
- Dežurni hirurg Urgentnog centra rekao je da jedan od povređenih Francuza ima povrede glave - dodala je Nađa Petrovski.
Pomoć lekara sinoć je zatražio još jedan navijač Partizana koji je povređen u tuči na južnoj tribini, dvadesetak minuta pre početka utakmice Partizan - Tuluz koji se igrao u Humskoj.
Inače, hitna pomoć je intervenisala i na delu tribine gde je bilo smešteno 50 navijača Tuluza. Jednom Francuzu je ukazana pomoć, a prema nezvaničnim informacijama reč je o momku koji je povređen još u bašti kafića „Ajriš pab“ na Obilićevom vencu.
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Тројица повређених у тучи навијача у Београду Empty Re: Тројица повређених у тучи навијача у Београду

18/9/2009, 11:28
ВИТЕЗОВИ_ОБИЛИЋ ::30 na 15 ... Roll

mislim ....

samo se brukaju ....
Што се брукамо? Зато што си циган? Јел због тога? Да сте их ви пребили онда би била добра акција. Најјачи сте ви неутрални који само серете, и кријете се иза никова других група.
Stracciatella
Stracciatella
Одстрањен
Број порука : 105
Регистрован : 07.09.2009

Тројица повређених у тучи навијача у Београду Empty Re: Тројица повређених у тучи навијача у Београду

18/9/2009, 13:49
Да нису добили батина причали би како су седели у сред Београда,поред њих пролазили једни од најгорих хулигана а нису им смели ништа тако да.....
Милош цзв
Милош цзв
Одстрањен
Број порука : 159
Регистрован : 28.07.2009

Тројица повређених у тучи навијача у Београду Empty Re: Тројица повређених у тучи навијача у Београду

18/9/2009, 15:34
Acropoli ::Тројица повређених у тучи навијача у Београду Tuca-v

Pala krv

Pir huligana u centru Beograda! Grupa od 30 navijača, očevici su tvrdili „momaka s obeležjima Partizana“, oko 18 sati je s bakljama upalo u „Ajriš pab“ na Obilećevom vencu i pretuklo 15-ak simpatizera Tuluza.

Epilog: Dvojica Francuza su završila u Urgentnom centru, a 28-ogodišnjem mladiću lekari su se do zaključenja ovog broja borili za život! Drugi, rođen 1975. dovezen je s lakšim povredama glave, dok je u sukobu dve navijačke grupe povrede zaradio i konobar kafića u kom se incident dogodio i posle ukazane lekarske pomoći pušten je kući.
Lekari su se sinoć obratili javnosti, objašnjavajući da se bore za život 28-ogodišnjeg Francuza koji je priključen na aparate za veštačko disanje. Pored ustanovljenog „žarišta u mozgu“, mladić je stigao u svesnom stanju ali su prvi rezultati bili frapantni - lom glave, nagnječenje mozga, povrede lica, grudnog koša, ruku i nogu...
Prema još nepotvrđenim informacijama, huligani su mladića mučki gurnuli s javne garaže na Obilićevom vencu!!!

Predstavnici ambasade Francuske, među kojima je konzul Fabris Furmi, otišli su odmah u Urgentni centar kako bi dobili više informacija o povređenim sunarodnicima.
U tom trenutku, portparolka francuske ambasade Nađa Petrovski, raspolagala je s informacijama kako „niko nije životno ugrožen“.
- Dežurni hirurg Urgentnog centra rekao je da jedan od povređenih Francuza ima povrede glave - dodala je Nađa Petrovski.
Pomoć lekara sinoć je zatražio još jedan navijač Partizana koji je povređen u tuči na južnoj tribini, dvadesetak minuta pre početka utakmice Partizan - Tuluz koji se igrao u Humskoj.
Inače, hitna pomoć je intervenisala i na delu tribine gde je bilo smešteno 50 navijača Tuluza. Jednom Francuzu je ukazana pomoć, a prema nezvaničnim informacijama reč je o momku koji je povređen još u bašti kafića „Ajriš pab“ na Obilićevom vencu.
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Тројица повређених у тучи навијача у Београду Empty Re: Тројица повређених у тучи навијача у Београду

18/9/2009, 15:41
Баш зна ретартидарни новинар шта значи симпатизер, шта значи ултрас, хулиган и слично.... Када су Срби у питању, реч хулиган се узима у обзир... Верујем да су медији пренапумпали догађај, јел француски медији јављају, да су 2 Француза лакше повређена... И а шта они траже у центру БГа, онако лежарно пијуцкаје? Зар су заборавили где су дошли... Није им ово Стразбур или Лион...
Servicium
Servicium
Одстрањен
Број порука : 245
Локација : Градишка
Регистрован : 03.09.2009

Тројица повређених у тучи навијача у Београду Empty Re: Тројица повређених у тучи навијача у Београду

18/9/2009, 16:52
Svaka cast Grobarima, nek' su ih polupali... Sto kaze CasualMente zar su zaboravili gdje su dosli, da se tu sepure po centru... e nece moci, dragi moji...
avatar
predratni.zavodnik
Корисник
Број порука : 11
Регистрован : 03.01.2009

Тројица повређених у тучи навијача у Београду Empty Re: Тројица повређених у тучи навијача у Београду

18/9/2009, 16:53
Servicium ::Svaka cast Grobarima, nek' su ih polupali... Sto kaze CasualMente zar su zaboravili gdje su dosli, da se tu sepure po centru... e nece moci, dragi moji...
zar ne vidite da su ovako glupo delo uradili policijski provokatori
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Тројица повређених у тучи навијача у Београду Empty Re: Тројица повређених у тучи навијача у Београду

18/9/2009, 17:05
Ниси управу.
avatar
predratni.zavodnik
Корисник
Број порука : 11
Регистрован : 03.01.2009

Тројица повређених у тучи навијача у Београду Empty Re: Тројица повређених у тучи навијача у Београду

18/9/2009, 17:21
СамоПФК ::Ниси управу.
jesam upravu sam
u ovakom trenutku da neko pravi takvu glupost
na smrt da prebije bezveznog francuza, a onda po ko komandi krene hajka na navijache...
naravno prikazani smo kao bezglave zivotinje, koje samo znaju da ubijaju slabije,
smanjili su broj uchensika na anti-peder demonstarcijama ono za 50% najmanje
a dali zamajac svim anti srbskim snagama,
ne verujem da je iko tako glup
ovo je nista drugo nego nove markale
svaka chast policajcu koji smislio nachin da nas zajebe,
Francuzu iskrene zelje za ozdravljenje, ipak je on samo kolateralna steta, u Srbskom sukobu
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Тројица повређених у тучи навијача у Београду Empty Re: Тројица повређених у тучи навијача у Београду

18/9/2009, 17:25
Брате, ниси управу. Гробари су напали Французе. Овај један је најебо јер је пао низ степенице док је бежао, а то да су га пребили је новинарска измишљотина, а не би ме чудило да су се тулужани придружили томе, јер је и њима сада у интересу да они испадну невинашца, а ми животиње...
avatar
predratni.zavodnik
Корисник
Број порука : 11
Регистрован : 03.01.2009

Тројица повређених у тучи навијача у Београду Empty Re: Тројица повређених у тучи навијача у Београду

18/9/2009, 17:30
СамоПФК ::Брате, ниси управу. Гробари су напали Французе. Овај један је најебо јер је пао низ степенице док је бежао, а то да су га пребили је новинарска измишљотина, а не би ме чудило да су се тулужани придружили томе, јер је и њима сада у интересу да они испадну невинашца, а ми животиње...
sve to stoji da je pao u begu, ja chuo skochio sa garaze
al ko to vise spominje, zna se ko je dezurni krivac
krenula je cela masinerija po navijachima
sta se dobilom tim napadom na te bezveznjakovice iz Tuluza..
samo oruzje u sluzbi pedera...naseli su na provokaciju, i to je to...
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Тројица повређених у тучи навијача у Београду Empty Re: Тројица повређених у тучи навијача у Београду

18/9/2009, 19:45
Ма било да су Гробари испали невинашца у овој ситуацији, ми, навијачи, ћемо у очима јавности увек бити нарко дилери, деликвенти и криминалци. Тако да зајебите те приче, нама је довољно да знамо ко смо и шта смо, мишљења осталих пацијената нас не занимају.
Милош цзв
Милош цзв
Одстрањен
Број порука : 159
Регистрован : 28.07.2009

Тројица повређених у тучи навијача у Београду Empty Re: Тројица повређених у тучи навијача у Београду

18/9/2009, 20:07
Ултрахоличар ::Ма било да су Гробари испали невинашца у овој ситуацији, ми, навијачи, ћемо у очима јавности увек бити нарко дилери, деликвенти и криминалци. Тако да зајебите те приче, нама је довољно да знамо ко смо и шта смо, мишљења осталих пацијената нас не занимају.

има ту мало истине Biggrin Biggrin
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Тројица повређених у тучи навијача у Београду Empty Re: Тројица повређених у тучи навијача у Београду

18/9/2009, 20:20
Ovo je odlicno leglo pred gej paradu, onako da se pojacaju snage policije za jos par stotina, svoje izjave su odma u medije poslali i Tadic i Dacic i ostali... Samo se bojim da masa ne krene opet da hara gradom, lupajuci izloge i pljackajuci radnje, jer je to moguce kad mnogi vide da su snage policije prejake pocece da obrcu stvar u svoju korist, u svoj dzep.
psyhomaster
psyhomaster
Корисник
Број порука : 1136
Локација : СРБИЈА
Регистрован : 24.02.2009

Тројица повређених у тучи навијача у Београду Empty Re: Тројица повређених у тучи навијача у Београду

18/9/2009, 23:20
Ау,колико смарају на б92,о овоме...
Те лекар у емисији,те председникова изјава,
па градоначелник Бг-а,мора и он нешто да каже,
наравно ту је и Дачић,па неког правника...
Онда изјава амбасадора Француске у Бг-у,
изјава Француског председника...
И наравно сад спомињу и ту смрдљиву геј срамоту...
_JuZnI_Fr0nT_1990
_JuZnI_Fr0nT_1990
Одстрањен
Број порука : 661
Локација : Будва
Регистрован : 15.11.2008
http://www.Grobari1970.com

Тројица повређених у тучи навијача у Београду Empty Re: Тројица повређених у тучи навијача у Београду

18/9/2009, 23:53
al je advokat objasnio
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Тројица повређених у тучи навијача у Београду Empty Re: Тројица повређених у тучи навијача у Београду

19/9/2009, 00:41
Дечко из Курсуда, препричава ситуацију. Иначе, наши момци су у јако добрим односима са групом Тулузових ултраса, који су настрадали јуче.

Нисам знао да је овако озбиљно, и искрено се надам да ће се дечко извући.
А ова група ментола, који су могли тако брутално и животињски да ударају, нека их буде срамота! Јер мене јесте.

ovaj lik NIJE pao, a to dal je bilo na "ruke" znate i sami da NIJE !

lik je izaso iz kome ali nije se probudio, inace pukla mu je slezina tokom tuce.
pre desetak minuta sam se cuo sa familijom, morali su da ga operisu hitno posto je imao kamen krvi na stomaku, i popeo se na srce.
operisan je od srce pre nekoliko sati, doktori nemaju pojma kakav ce se probuditi ...
НАВИЈАЧ
НАВИЈАЧ
Корисник
Број порука : 175
Регистрован : 02.12.2008

Тројица повређених у тучи навијача у Београду Empty Re: Тројица повређених у тучи навијача у Београду

19/9/2009, 11:25
http://www.blic.rs/hronika.php?id=111337

Roll
ВИТЕЗОВИ_ОБИЛИЋ
ВИТЕЗОВИ_ОБИЛИЋ
Корисник
Број порука : 212
Локација : СТАДИОН "МИЛОШ ОБИЛИЋ"
Регистрован : 26.09.2008
http://home.drenik.net/vitezovi/

Тројица повређених у тучи навијача у Београду Empty Re: Тројица повређених у тучи навијача у Београду

19/9/2009, 11:45
alo ljudi o cemu vi pricate ? Shocked
jedan decko ce jedva da prezivi , gledao sam snimke na internetu , mogu i da okacim radi dokaza iz bolnice , decko i ako nekim slucajem prezivi ,ostace ceo zivot mentalno zaostao , gledam ga samo u krevetu se trese non stop , imao je par operacija mozga i dobio je udarac sipkom po grudima i izliv krvi .... mislim skupili se ''huligani'' iz tuluza i dosli da se kurce po beogradu ...mozes misliti !!! samo me zanima da se to isto to desilo u slovackoj , da li bi isto tako pisali ,''pa nema veze i ako prezivi to sto ce ceo zivot da bude invalid, ko ga jebe '' ... zna se ko sedi na obilicevom vencu , to su devojke i pozeri , tamo pravi navijaci ni ne idu , a ovo su bili samo simpatizeri koji su dosi da podrze svoj klub ....
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Тројица повређених у тучи навијача у Београду Empty Re: Тројица повређених у тучи навијача у Београду

19/9/2009, 12:12
ВИТЕЗОВИ_ОБИЛИЋ ::alo ljudi o cemu vi pricate ? Shocked
jedan decko ce jedva da prezivi , gledao sam snimke na internetu , mogu i da okacim radi dokaza iz bolnice , decko i ako nekim slucajem prezivi ,ostace ceo zivot mentalno zaostao , gledam ga samo u krevetu se trese non stop , imao je par operacija mozga i dobio je udarac sipkom po grudima i izliv krvi .... mislim skupili se ''huligani'' iz tuluza i dosli da se kurce po beogradu ...mozes misliti !!! samo me zanima da se to isto to desilo u slovackoj , da li bi isto tako pisali ,''pa nema veze i ako prezivi to sto ce ceo zivot da bude invalid, ko ga jebe '' ... zna se ko sedi na obilicevom vencu , to su devojke i pozeri , tamo pravi navijaci ni ne idu , a ovo su bili samo simpatizeri koji su dosi da podrze svoj klub ....
А о чему ти причаш? Што ниси моралисао пре неки дан када је она девојка испржена бакљом? Тад те је болео к***ц, јел тако? Цео твој боравак на форуму, искористио си да спушташ Гробаре. Кењао си и кад смо дигли заставу анти антифа или шта је већ било. Анти комуна је било. Ти си кењао сада сте прешли на ту страну. На коју страну смо прешли? Ај ми то објасни...
А да их нисмо напали било би"а Гробари, блеје вам Французи у центру града, а ви ништа."
ВИТЕЗОВИ_ОБИЛИЋ
ВИТЕЗОВИ_ОБИЛИЋ
Корисник
Број порука : 212
Локација : СТАДИОН "МИЛОШ ОБИЛИЋ"
Регистрован : 26.09.2008
http://home.drenik.net/vitezovi/

Тројица повређених у тучи навијача у Београду Empty Re: Тројица повређених у тучи навијача у Београду

19/9/2009, 12:41
samoPFK : Za tu devojku nisam cuo , ne znam o cemu se radi ... a protiv grobara nemam nista niti sam delija kao sto ti mislis , niti se previse osvrcem na grobare , niti sam POMENUO grobare kad sam napisao 30 na 15 , jer me ne zanima da li su to grobari ili vanzemaljci , procitaj jos jednom , nego sam mislio na taj neki kodeks cast, da se ne napadaju simpatizeri nekog kluba , i da je to losa slika o nama , jer se zna gde se rade akcije i sa kim .... znaci jos jednom NITI SAM POMENUO GROBARE niti sam rekao nesto lose o njima....a o onome anti antifa , je cinjenica , samo sam konstatovao ....
Casual-018
Casual-018
Корисник
Број порука : 103
Локација : Nis
Регистрован : 25.02.2009
http://www.meraklije.com

Тројица повређених у тучи навијача у Београду Empty Re: Тројица повређених у тучи навијача у Београду

19/9/2009, 13:22
Ljudi sta se izcudjavate ovoj akciji grobara kad su mogli da ubiju Srbina i da se kao grupa ne ograde, meni onda ovo u opste nije novo :nosad:
psyhomaster
psyhomaster
Корисник
Број порука : 1136
Локација : СРБИЈА
Регистрован : 24.02.2009

Тројица повређених у тучи навијача у Београду Empty Re: Тројица повређених у тучи навијача у Београду

19/9/2009, 15:19
Ајде бре шабане,искулирај...
Па нисмо ми једина група у Србији која је убила другог навијача-Србина...

Немаш ти појма о животу а камоли о навијању...
Само Гробаре прозивате,индијанци...
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Тројица повређених у тучи навијача у Београду Empty Re: Тројица повређених у тучи навијача у Београду

19/9/2009, 15:21
Ви сте Гробари, најјачи сте најјачи! Biggrin
Sponsored content

Тројица повређених у тучи навијача у Београду Empty Re: Тројица повређених у тучи навијача у Београду

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму