TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

"Гробари" против Милошевића Empty "Гробари" против Милошевића

6/11/2009, 13:18
"Гробари" против Милошевића V151869p0
У предстојећу Изборну скупштину за председника Партизана укључили су се и најватреније присталице црно-белих. Наиме, на мечу са Брижом у оквиру 4. кола Лиге Европе, на јужној трибини освануо је транспарент "Саво одјеби", уз покличе "Саво мај...е", што је више него јасна порука да су против доласка Саве Милошевића на место првог човека Партизана.

Непосредно пред почетак утакмице Партизан - Бриж, Саво Милошевић је у друштву једног пријатеља ушао у ресторан стадиона у Хумској, али се у њему није дуго задржао. Унутра је већ било језгро најватренијих навијача. Ипак, инцидената није било.

Када је утакмица почела на огради јужне трибине постављен је увредљив транспарент на рачун Милошевића, који је меч Лиге Европе пратио из ложе. "Зар ово да коментаришем?", рекао је он новинарима.

Нису сви навијачи Партизана прихватили "диктат" јужне трибине. Када је почело увредљиво скандирање, са источне трибине зачули су се спорадични звиждуци.

Нема сумње да су се навијачи Партизана поделили у овом случају, али многима и даље није јасно зашто је најтврђе језгро Гробара напало легенду клуба и српског фудбала.

Једино што би могао да буде "трн у оку" Гробарима је Савина изјава од чак пре три године када је у тадашњем сукобу навијача и тадашње управе црно-белих стао на страну управе.

То, наравно, не мора да значи да су Гробари за актуелног председника Драгана Ђурића. Ко зна, можда су за некадашњег фудбалера и победника ВИП "Велики брат" Сашу Ђанија Ћурчића који је такође најавио кандидатуру.

Време ће показати...
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

"Гробари" против Милошевића Empty Re: "Гробари" против Милошевића

6/11/2009, 16:05
Јуче кад сам видео ''Саво одјеби'' у Пиониру баш сам се зачудио.Што га на`ранише тако,јел ја нисам у току или?
ПАОКАРА
ПАОКАРА
Корисник
Број порука : 1504
Локација : Беогард
Регистрован : 28.07.2008

"Гробари" против Милошевића Empty Re: "Гробари" против Милошевића

6/11/2009, 22:56
Док су сви скандирали ''Саво мајмуне'', Југ је скандирао ''Саво мајсторе'', а он је у нашој борби против Зечевића окренуо леђа Гробарима и рекао је да смо шљам. Због тога...
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

"Гробари" против Милошевића Empty Re: "Гробари" против Милошевића

7/11/2009, 01:20
Smeta nam jer je Zekin čovek!

Već na startu Partizanove predsedničke kampanje, jedan deo navijača jasno je, skandiranjem i isticanjem transparenata u „Pioniru“ i na stadionu u Humskoj, stavio do znanja koga ne žele da vide na čelu kluba.

Stav grupe da je Savo Milošević nepoželjan u fotelji crno-belih, za „Alo!“ pojašnjava Predrag Simić, alijas Sima Srbija, jedan od viđenijih vođa „grobara“.
- Apsolutno smo protiv kandidature Sava Miloševića. Kada smo mi, svojevremeno, vodili bitku protiv Žarka Zečevića, on se svrstao na njegovu stranu. Nas je optužio da to radimo zato što je Zeka prestao da nas finansira i bio je nezadovoljan što se mešamo u politiku kluba, iako je sve po Partizan išlo loše. Klub je tada bio u velikoj krizi, a on je izneo niz uvreda na naš račun, ponašao se prepotentno. On je za nas oportunista i smatramo da ne sme da obavlja nikakvu funkciju u klubu - rekao je Predrag Simić.
- U javnosti se često pominjalo i da „grobari“ ne žele Miloševića u upravi jer iza njega stoji Demokratska stranka.

- Ne zanima nas njegov politički stav. Znamo čiji je član, ali osnovni problem je to što je on eksponent Žarka Zečevića i, kao takav, neprijatelj je Partizana.
- Da li ste poslednjim gestom na tribinama, praktično, podržali aktuelnu vlast u klubu sa Draganom Đurićem na čelu?
- Ne znamo još ko će učestvovati u toj trci, tako da se nećemo izjašnjavati o podršci.
- Kakav je onda stav „grobara“ povodom sportskog direktora Ivana Tomića koji će, najverovatnije, držati stranu Miloševiću?
- Ako ga podrži, i njemu sleduje isto. Zvižduci i prozivke.
- Ko je onda glavni krivac za fudbalske blamaže?
- Da li vi stvarno mislite da smo mi, kada smo tražili Jokanovićevu smenu, imali na umu da ga nasledi Stevanović? Mi smo hteli da dođe neki trener sa više iskustva. To je apsolutna krivica sportskog dela uprave. Smatramo da je Partizan samo u rezultatskoj krizi, a zna se ko je za taj deo odgovoran. Organizaciono klub dobro funkcioniše, finansijski je stabilan, ima dobru logistiku.
- Da li bi Goran Stevanović ipak trebalo da snosi odgovornost za krizu rezultata?
- Naš trener bi prvo trebalo da javno izađe i objasni ko mu i zašto opstruira igru. Nemoguće je da ekipa jedne godine igra dobro, a onda se naredne sezone sapliću o sopstvene noge. Nezadovoljni smo mi i zalaganjem nekih pojedinaca na terenu, ali nećemo o imenima.


Savo: Idiotarija je da Zečević stoji iza mene!

Optuženi, branite se! Reč ima Savo Milošević...
Kako komentarišete činjenicu da vas deo „grobara“ neće za predsednika?
- Svako ima pravo na svoje mišljenje i na svoj stav. Ne mogu i ne želim to pravo nikom da uskraćujem.
Kažu, vi ste eksponent Žarka Zečevića?
- To je takva idiotarija da nemam nameru da je komentarišem.
„Grobari“ su poručili da vas sa „juga“ čekaju prozivke ukoliko se kandidujete?
- I to je njihovo pravo. Samo napred.
Da li će vas ovo pokolebati u nameri da sednete u predsedničku fotelju crno-belih?
- Apsolutno ne! Kandidovaću se zato što je to isključivo moja volja i jer ja tako želim - kratak je bio Savo Milošević.
psyhomaster
psyhomaster
Корисник
Број порука : 1136
Локација : СРБИЈА
Регистрован : 24.02.2009

"Гробари" против Милошевића Empty Re: "Гробари" против Милошевића

9/11/2009, 20:15
"Гробари" против Милошевића N1106572001300963862217


Саво одјеби!!!
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

"Гробари" против Милошевића Empty Re: "Гробари" против Милошевића

9/11/2009, 20:26
ybjoker ::"Гробари" против Милошевића N1106572001300963862217


Саво одјеби!!!

Слика је зајебанција... Shy
psyhomaster
psyhomaster
Корисник
Број порука : 1136
Локација : СРБИЈА
Регистрован : 24.02.2009

"Гробари" против Милошевића Empty Re: "Гробари" против Милошевића

9/11/2009, 20:53
Ма јок,озбиљно... Shy
psyhomaster
psyhomaster
Корисник
Број порука : 1136
Локација : СРБИЈА
Регистрован : 24.02.2009

"Гробари" против Милошевића Empty Re: "Гробари" против Милошевића

10/11/2009, 22:27
Moca Vukotić protivkandidat Miloševiću
http://www.sportal.rs/news.php?id=13803
Sponsored content

"Гробари" против Милошевића Empty Re: "Гробари" против Милошевића

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму