TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Због Аћифа ефендије на удару и Пазарци! Empty Због Аћифа ефендије на удару и Пазарци!

6/11/2009, 13:21
Због Аћифа ефендије на удару и Пазарци! V151865p0
Тужилаштво ће радити на идентификовању лица која су на стадиону у Новом Пазару носила транспарент са натписом „Стадион Аћиф ефендија“ и против њих ће бити покренут кривични поступак, изјавио је портпарол Републичког јавног тужилаштва Томо Зорић.

- Чим буду идентификована та лица, против њих ће бити покренут кривични поступак, јер имамо и елементе кривичног дела изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости - казао је Зорић новинарима у Београду, преноси Бета.
Он је рекао да тужилаштво мора да реагује на сваку појаву када се изражава говор мржње на трибинама стадиона.
- Закон је једнак за све и истицање симбола и личности које су сарађивале са фашизмом и обележја фашизма једноставно морају бити процесуирана, што је у конкретном случају покренут прекршајни поступак против одговорног лица и правног лица ФК Нови Пазар.

Зорић је новинарима рекао и да је држава кренула је у свеобухватну акцију како би елиминисала говор мржње.
У саопштењу тужилаштва се наводи да се уношењем тог транспарента подстиче расна, верска и национална мржња и нетрпељивост због тога што се односи на личност Аћифа Хаџиахметовића. Додаје се да личност Хаџиахметовића асоцира на расне, верске и националне сукобе, а да је неспречавањем да се изнесе тај транспарент фудбалски клуб прекршио Закон о спречавању насиља на спортским приредбама.
Аћиф Хаџиахметовић је током Другог светског рата на простору Санџака сарађивао са окупаторима, због чега су га партизани стрељали 1945. године.
Део бошњачке јавности га представља као заштитника од четника. Како су пренели медији, представници СДА, странке Сулејамана Угљанина, најављивали су да ће тражити његову рехабилитацију. У српској јавности представљен је искључиво као колаборациониста и ратни злочинац.

Дигла се „Торцида Санџак“!

Новопазарски навијачки клуб „Торцида Санџак 1989“ осудио је понашање управе свог клуба која није осудила Владана Лукића због ношења дуксерице навијача Црвене звезде и истовремено истакао да је ефендија Аћиф „велики човек, политичар и муџахедин“.
Навијачи поручују да је њихово право да се, изражавајући своје мишљење, походе за оним што воле, цене и сматрају да је исправно.
Role Model
Role Model
Корисник
Број порука : 38
Локација : Somalija
Регистрован : 08.10.2009

Због Аћифа ефендије на удару и Пазарци! Empty Re: Због Аћифа ефендије на удару и Пазарци!

6/11/2009, 15:56
Cenim da se tuzilastvo ne bi ni oglasilo da ovo Vucic nije spomenuo u javnosti...
https://www.youtube.com/watch?v=MeDIDT19mM8
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Због Аћифа ефендије на удару и Пазарци! Empty Re: Због Аћифа ефендије на удару и Пазарци!

6/11/2009, 16:12
Role Model ::Cenim da se tuzilastvo ne bi ni oglasilo da ovo Vucic nije spomenuo u javnosti...
https://www.youtube.com/watch?v=MeDIDT19mM8

Управо то,недељу дана прде по свим новинама како је била одлична фудбалска фешта у НП-у,само је јелте председник звезде направио срање.Е онда кад неко изађе у јавност и покаже другу страну приче,онда се дижу и они како ће их тужити.
Баш ме занима какву ће кажну они добити,да ли ће и њих забранити!
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Због Аћифа ефендије на удару и Пазарци! Empty Re: Због Аћифа ефендије на удару и Пазарци!

7/11/2009, 01:18
Vučiću, izvini se sekretaru Aćifu!

Emir Plojović, generalni menadžer FK Novi Pazar, ne misli da su navijači tog kluba bilo koga uvredili transparentom „Stadion Aćif efendije“ istaknutim na utakmici sa Crvenom zvezdom.

Visoki funkcioner srpskog drugoligaša smatra da su optužbe Republičkog javnog tužilaštva neosnovane jer se „ne radi o Aćifu Hadžiahmetoviću, koji portparola tužilaštva Tomu Zorića asocira na rasne, verske i nacionalne sukobe“, već...
- Navijači su taj transparent posvetili generalnom sekretaru kluba Aćifu Klimenti. To je čovek koga navijači mnogo vole jer im je često omogućavao putovanja sa klubom. Aćif Klimenta je više od 40 godina u klubu i zato je izuzetno cenjen u Novom Pazaru. Dok su se sve strukture u gradu i klubu menjale, on je ostajao - izjavio je Plojović.
Da li je sekretar kluba baš toliko cenjen među navijačima da bi oni po njemu nazvali stadion?

- Za one koji ne znaju, reč efendija znači gospodin, a Aćif Klimenta je pravi gospodin. Čovek je pred penzijom i sramota je da bilo ko, pre svih Aleksandar Vučić, uperi prst u njega. Slušao sam šta je Vučić pričao pa mu ovog puta poručujem da gleda u svoje dvorište. Uz to, bilo bi lepo da se Vučić na kraju izvini našem sekretaru Aćifu.


Vučić: Ha, ha, ha...

Zahtev uprave Novog Pazara da se izvini njihovom sekretaru Aćifu Klimenti potpredsednik Srpske narodne stranke Aleksandar Vučić dočekao je glasnim smehom.
- Ako im je trebalo tri dana da se toga sete, neka im bude. Poštujem ja sve navijače koji navijaju za svoj klub i nisam za to da se bilo ko hapsi. Samo sam ukazao da policija ne treba da ima dvostruke aršine kada su u pitanju postupci navijači različitih klubova i protivim se da se na stadionima pojavljuju fašistički simboli - kaže Vučić za „Alo!“.
Steal
Steal
Одстрањен
Број порука : 350
Локација : Сибирски Гулаг
Регистрован : 20.09.2009

Због Аћифа ефендије на удару и Пазарци! Empty Re: Због Аћифа ефендије на удару и Пазарци!

14/11/2009, 13:35
Аћиф Хаџиахметовић је током Другог светског рата на простору Санџака сарађивао са окупаторима, због чега су га партизани стрељали 1945. године.

Од свега наведеног,једино ово може да се подвуче као најбитније у целој причи.Имам исти став и према онима који каче Љотића и остале колаборационисте,па је стога јако интересантно што се наши национал-социјалисти нису огласили (или макар изразили простест) због репресије према својој идеолошкој браћи из Санџака.
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Због Аћифа ефендије на удару и Пазарци! Empty Re: Због Аћифа ефендије на удару и Пазарци!

14/11/2009, 13:52
Steal ::
Аћиф Хаџиахметовић је током Другог светског рата на простору Санџака сарађивао са окупаторима, због чега су га партизани стрељали 1945. године.

Од свега наведеног,једино ово може да се подвуче као најбитније у целој причи.Имам исти став и према онима који каче Љотића и остале колаборационисте,па је стога јако интересантно што се наши национал-социјалисти нису огласили (или макар изразили простест) због репресије према својој идеолошкој браћи из Санџака.
Што не подвучеш то да су партизани стрељали и гомилу Срба, и да је твој вероватно драги Тито убијао и терао све неистомишљенике из тадашње Југославије??
Иди ти лепо на улицу са твојим антифа другарима, па парадирајте. Ова самозвана антифа је највећа срамота за Србију. Ви не можете да се поредите са Руском антифом... Важно је да сте ви имали геј заставице на оном протесту, за све остало боли вас уво...
Steal
Steal
Одстрањен
Број порука : 350
Локација : Сибирски Гулаг
Регистрован : 20.09.2009

Због Аћифа ефендије на удару и Пазарци! Empty Re: Због Аћифа ефендије на удару и Пазарци!

14/11/2009, 14:26
Што не подвучеш то да су партизани стрељали и гомилу Срба, и да је твој вероватно драги Тито убијао и терао све неистомишљенике из тадашње Југославије??
Иди ти лепо на улицу са твојим антифа другарима, па парадирајте. Ова самозвана антифа је највећа срамота за Србију. Ви не можете да се поредите са Руском антифом... Важно је да сте ви имали геј заставице на оном протесту, за све остало боли вас уво...

Off..

Причаш напамет:

1.Нисам никаква титоиста већ следбеник бољшевизма због кога су неки комунисти робијали на Голом Отоку 1948.
2.Иди на подфорум ''Срби и Србија'' па прочитај мој став о самозваној ''Антифи из Србије'' која не може да се мери ни са једном у свету зато што је фалш...односно лажна и плаћеничка.
3.Нити сам био на геј протесту нити било чему што ЛГБТ заједно са ''Антифом БГД'' прави.
4.Руска антифа није толико лоша али има и бољих рецимо (шпанска,колумбијска и ирска).
5.Ако је теби Љотић Србин за пример онда само напред...Зато сам и констатовао да је имао исте партнере као Аћиф Ефендија - немачке национал-социјалисте.


Последњи изменио Steal дана 16/11/2009, 12:42. измењено укупно 1 пута
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Због Аћифа ефендије на удару и Пазарци! Empty Re: Због Аћифа ефендије на удару и Пазарци!

14/11/2009, 14:33
Мени Љотић није никаква личност и свој став сам исказао о томе у више наврата.
Steal
Steal
Одстрањен
Број порука : 350
Локација : Сибирски Гулаг
Регистрован : 20.09.2009

Због Аћифа ефендије на удару и Пазарци! Empty Re: Због Аћифа ефендије на удару и Пазарци!

14/11/2009, 14:44
Мени Љотић није никаква личност и свој став сам исказао о томе у више наврата.

Онда нема никавог разлога да реплицираш због Аћиф Ефендија = Димитрије Љотић.Ја ни о чему другом нисам разглабао.


Последњи изменио Steal дана 16/11/2009, 12:43. измењено укупно 1 пута
Blitzkrieg
Blitzkrieg
Корисник
Број порука : 227
Регистрован : 14.03.2009

Због Аћифа ефендије на удару и Пазарци! Empty Re: Због Аћифа ефендије на удару и Пазарци!

14/11/2009, 15:27
Аћиф ефендија није био Национал-социјалиста већ је искористио ту идеологију да убија Србе као и остали муслимани са њим, а са свим муслиманима зна се како треба да се пуступа исто ко са комунистима, све је то исти олош...
Steal
Steal
Одстрањен
Број порука : 350
Локација : Сибирски Гулаг
Регистрован : 20.09.2009

Због Аћифа ефендије на удару и Пазарци! Empty Re: Због Аћифа ефендије на удару и Пазарци!

16/11/2009, 12:00
Аћиф ефендија није био Национал-социјалиста већ је искористио ту идеологију да убија Србе као и остали муслимани са њим, а са свим муслиманима зна се како треба да се пуступа исто ко са комунистима, све је то исти олош...

Можда није био баш национал-социјалиста,али је сигурно био фашиста попут многих припадника санџачких и косовских група за време 2.св рата.Пошто си близак НС покрету питај мало старије твоје ортаке за Бали Комбетар са Косова или Скендербег Дивизију.Питај их зашто су користили свастике и зашто је за време 2.светског рата Косово било окупирана фашистичка зона балистичких одреда,која је требала да припадне Великој Албанији.Велика Албанија није замисао комуниста већ план италијанских фашиста...и због тога ја мрзим Лацио. Biggrin
Sponsored content

Због Аћифа ефендије на удару и Пазарци! Empty Re: Због Аћифа ефендије на удару и Пазарци!

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму