TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Најклопа у граду

+9
consigliere
ИГОР УЦФ
Uzi
ПАОКАРА
psyhomaster
Паранормал
CasualMente
ГробарНС
Београд
13 posters
Go down
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Најклопа у граду Empty Најклопа у граду

9/11/2009, 21:18
Ајмо мало да разменимо искуства о клопи. Малопре сам био да града и најео сам се екстра. Ево пар мојих савета
-Шишћевап код старог меркатора
-Пица-буцко или орао
-Пљескавица-Лесковачка на врху Балканске.
Ајде мало вас да чујем сада Smile
Качите и ви из унутрашњости, да знамо где да једемо када дођемо у ваш град Smile
ГробарНС
ГробарНС
Одстрањен
Број порука : 215
Локација : Нови Сад
Регистрован : 23.09.2009

Најклопа у граду Empty Re: Најклопа у граду

9/11/2009, 21:20
Буби Грил код Спенса и Сајма тј преко пута Мастерс центра
пицерија Карибик преко пута Спенса код видео клуба Жабац
а можете и код мене на клопу Biggrin
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Најклопа у граду Empty Re: Најклопа у граду

9/11/2009, 21:23
Пљескавице 011, преко пута АТШа ( Војислава Илића )... Најбоља и највећа и најјефтинија пљескавица у БГу ( место је бувара типична, али пљеке су проверене, само Таксисти и локални житељаи једу тамо Biggrin

Пицу наручујем из Атоса, код Грчко-кипарског центра, на НБГу....
Буцко је исто добар, али не могу да чекам у реду... Палачинке у Пинокију ( у Земуну )
Шиш је извикан, тамо једем поховани качкаваљ Biggrin
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Најклопа у граду Empty Re: Најклопа у граду

9/11/2009, 21:37
Добра тема,добра. Biggrin

Ево овако,најдражи и по мени најбољи фаст фуд је Калимеро.Знам се са људима који ту раде,па знам исто тако да ми неће увалити нешто одвратно.
Код њих обавезно цепам:
-Пљескавицу
-Пљеску са кајмаком (омиљено,баш натрпају кајмака) Biggrin
-Каприћоза велика.
-Стандард (Не знам како да објасним,као панцерота,само много веће,и препуна) Cool

Палачинке мислим да сви добро знају ово место,Пинокио. Cool
Мало даље од тога Дрвце (раније су имали ресторан у Земунском парку док им није изгорео),за праве гурмане,одлична клопа.

Е сад,не знам тачно како се зове пекара,налази се на Славији,одмах после мека,имају неке степенице низ које сиђеш и онда је улаз у пекару.Буквално све им је свеже,кад год пролазим туда купим бар 200 гр. рол виршли (оне сецкане на комаде).

Пекаре Кеопс,то ми је стандардна мета после неких журки,тачно ми се уклопи да увек силазим увек ту кад преседам.
Пица им је добра скроз,а имају и неки сендвичи за 100 кинти таман да преживим до куће.(Само срање што не раде 24)

То је то од оних успутних клопа. Cool

п.с. Једном приликом сам био у НС кратко (имао сам неких 30 мин форе),и као ајде да једемо,убисмо се да нађемо нешто нормално,и на крају купимо неку бајати форнети,а пролазио баш поред Спенса (тј,у њега) и нисам извалио овај грил што је Гробар НС рекао,мораћу да исправим грешку. Cool
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Најклопа у граду Empty Re: Најклопа у граду

9/11/2009, 21:43
Acropoli ::Е сад,не знам тачно како се зове пекара,налази се на Славији,одмах после мека,имају неке степенице низ које сиђеш и онда је улаз у пекару.Буквално све им је свеже,кад год пролазим туда купим бар 200 гр. рол виршли (оне сецкане на комаде).

Добра је та пекара, али 20 метара испод, је пекара Трпковић... Не превазиђена... Razz
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Најклопа у граду Empty Re: Најклопа у граду

9/11/2009, 22:33
Заборавио сам пекаре да кажем неке. Једна јако добра је Хлеб и кифле, има их свугде по граду, пекара Анђелко(добра стара српска пекара)...
psyhomaster
psyhomaster
Корисник
Број порука : 1136
Локација : СРБИЈА
Регистрован : 24.02.2009

Најклопа у граду Empty Re: Најклопа у граду

9/11/2009, 23:07
Ако дођете код мене у град,обавезно на
Слободанове пљескавице!!! LOL LOL LOL
ПАОКАРА
ПАОКАРА
Корисник
Број порука : 1504
Локација : Беогард
Регистрован : 28.07.2008

Најклопа у граду Empty Re: Најклопа у граду

10/11/2009, 01:01
Што се тиче пице, без дилеме Буцко, а најбоља пекара је на Видиковцу, ''Мијатовић'', заиста најбоља пекара у граду...
ГробарНС
ГробарНС
Одстрањен
Број порука : 215
Локација : Нови Сад
Регистрован : 23.09.2009

Најклопа у граду Empty Re: Најклопа у граду

10/11/2009, 01:03
Acropoli ::
п.с. Једном приликом сам био у НС кратко (имао сам неких 30 мин форе),и као ајде да једемо,убисмо се да нађемо нешто нормално,и на крају купимо неку бајати форнети,а пролазио баш поред Спенса (тј,у њега) и нисам извалио овај грил што је Гробар НС рекао,мораћу да исправим грешку. Cool
Прецизно речено грил се налази између северне и западне трибине Карађорђа али мислим спенс је на 5 корака па сам зато написао код спенса ово кажем чисто да не промашите јер је стварно штета не пробати 120 дин је пљеска можеш све да ставиш а не ко у БГ-у одем на пљеску лик ми тражи плус 20 дин за павлаку што ће да намаже Scare
Uzi
Uzi
Корисник
Број порука : 349
Локација : кућа летећих бодежа
Регистрован : 18.02.2009

Најклопа у граду Empty Re: Најклопа у граду

10/11/2009, 10:18
ybjoker ::Ако дођете код мене у град,обавезно на
Слободанове пљескавице!!! LOL LOL LOL
a gdje kod tebe? Biggrin
ИГОР УЦФ
ИГОР УЦФ
Корисник
Број порука : 182
Локација : Краљево,Центар
Регистрован : 09.11.2008

Најклопа у граду Empty Re: Најклопа у граду

10/11/2009, 12:48
E ovako,u Kraljevu najbolja klopa je u pekari Ana,u Karadjordjevoj,pa onda,pljeske u malom leskovackom,Perperu,Renomeu....itd... Biggrin inace ja sam kuvar Biggrin ,a dobra klopa u Vrnjackoj Banji,jer tamo idem u skolu,je Keops.... provereno Wink
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Најклопа у граду Empty Re: Најклопа у граду

10/11/2009, 17:59
ГробарНС ::
Acropoli ::
п.с. Једном приликом сам био у НС кратко (имао сам неких 30 мин форе),и као ајде да једемо,убисмо се да нађемо нешто нормално,и на крају купимо неку бајати форнети,а пролазио баш поред Спенса (тј,у њега) и нисам извалио овај грил што је Гробар НС рекао,мораћу да исправим грешку. Cool
Прецизно речено грил се налази између северне и западне трибине Карађорђа али мислим спенс је на 5 корака па сам зато написао код спенса ово кажем чисто да не промашите јер је стварно штета не пробати 120 дин је пљеска можеш све да ставиш а не ко у БГ-у одем на пљеску лик ми тражи плус 20 дин за павлаку што ће да намаже Scare
Кад смо већ код Новог Сада и Карађорђа, шта је са оном трафиком брзе хране иза јужне трибине? Нисам јео тамо, али сам чуо да им пљеске нису биле лоше. Што се НС-а још тиче, на путу ка штајги неких 50-ак метара од стадиона, заборавих како се радња звала... углавном, неке танке пљеске, нисам нешто одушевљен. Али после утакмице може да прође. Wink
Што се Београда тиче, углавном је све речено... Шиш иза старог Меркатора, а како то да нико не спомене Даф? Има их свуда по граду... њихова пљеска те комотно нахрани за цео дан.Smile Само што Даф нема неки култ, Београдски дух.Biggrin Ћевапи у сомуну код Цице, код Кнеза...Yes Нисам дуго био, сећам се да су били ненадјебиви.


Последњи изменио Ултрахоличар дана 10/11/2009, 18:44. измењено укупно 1 пута
ГробарНС
ГробарНС
Одстрањен
Број порука : 215
Локација : Нови Сад
Регистрован : 23.09.2009

Најклопа у граду Empty Re: Најклопа у граду

10/11/2009, 18:30
Ултрахоличар ::Кад смо већ код Новог Сада и Карађорђа, шта је са оном трафиком брзе хране иза јужне трибине? Нисам јео тамо, али сам чуо да им пљеске нису биле лоше. Што се НС-а још тиче, на путу ка штајги неких 50-ак метара од стадиона, заборавих како се радња звала... углавном, неке танке пљеске, нисам нешто одушевљен. Али после утакмице може да прође. Wink
Што се Београда тиче, углавном је све речено... Шиш иза старог Меркатора, а како то да нико не спомене Даф? Има их свуда по граду... њихова пљеска те комотно нахрани за цео дан.Smile Само што Даф нема неки култ, Београдски дух.Biggrin Ћевапи у сомуну код Цице, код Кнеза...Yes Нисам дуго био, сећам се да су били ненадјебиви.
хмм па некима је и тамо добра али кажем најјача је у Бубију... Smile
Хашишар
Хашишар
Корисник
Број порука : 45
Локација : булевар насиља
Регистрован : 30.08.2009

Најклопа у граду Empty Re: Најклопа у граду

10/11/2009, 18:55
какве цице,шишови,курчеви,палчеви... до најближе продавнице,канта мајонеза или тегла ајвара из шупе може да прође,квасац,набацаш неке паламуре преко и цепај!
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Најклопа у граду Empty Re: Најклопа у граду

10/11/2009, 20:36
Зидарски онако а? LOL

Ја не готивим даф нешто претерано... Има добар бањалучки близу железничке...
avatar
навијачкаСвест!
Корисник
Број порука : 972
Локација : Велика Србија
Регистрован : 06.12.2009

Најклопа у граду Empty Re: Најклопа у граду

14/12/2009, 21:49
Кад кренем из Велико Мокрог Луга(који је у бгу Smile )
Прво има даф добре пљеске мало скупе,ту је и јамбургер на коњарнику,онда Грил Уно има га где хоћеш најближи ми је код моје школе тесле,анђелко у балканској,шиш,онда амиго исто поред моје школе најбоље слатке и слане палачинке у граду Biggrin то је то
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Најклопа у граду Empty Re: Најклопа у граду

6/6/2010, 19:42
Бањалучки роштиљ преко пута Спенса у Новом Саду,заобићи по цену живота,ништа одвратније у животу нисам стрпао у њушку.С обзиром да по граду нема керова луталица могу само да предпоставим порекло меса у пљески.
Иначе кафана Гусан,на тргићу оном (прође се кроз пролаз до тог кафана-ресторана),ј***м ли га како се зове,све препоруке,одлична клопа и добар избор точеног пива,амбијент сасвим фин,прави енглески.
ultra munze
ultra munze
Одстрањен
Број порука : 52
Локација : Zemun
Регистрован : 30.05.2010

Најклопа у граду Empty Re: Најклопа у граду

6/6/2010, 22:12
Najbolja klopa u restoranu Pink u naselju Zarkovo,stvarno mnogo dobra hrana,dosta je jeftina,ali dolazite pre 20h,inace necete naci mesto do 24h,ima restoran oko 300 mesta,pa vi vidite...Ili najbolje rezervisite mesto,pa dovedete neku cupi i odvalite se od hrane,a posle vecere,to vec ne znam...
КоридаДетелинара
КоридаДетелинара
Корисник
Број порука : 9
Локација : Детелинара - НС
Регистрован : 23.04.2011

Најклопа у граду Empty Re: Најклопа у граду

24/4/2011, 12:09
Ако некад свратите у НС, а надам се хоћете. Индекси су вам најбољи код Маје (Хаџи Рувимова), ћевапи у Бањалучком (Јеврејска) и пљеске Грил5 (Руменачка) толико од мене Smile
Sponsored content

Најклопа у граду Empty Re: Најклопа у граду

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму