TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Облачење

+46
ULTRA037
Balthazar
KB_DS
Usijana Glava
УлтраБЛ
YOGcasual
Крагујевац
nucleo013
ПИРО
hammermars
vultures
Алекса_РС
Ultra' Style
Барјактар_БЛ
BL-Hools
Београд
mrznja
LimunNS
KiLa
20ултрас07
сицилија
VD90
Burrbery-lampa
Arcaine
Хедониста
НАВИЈАЧ
mj89
Casual-018
CasualMente
Милош цзв
Паранормал
consigliere
ПАОКАРА
nEw WavE StylE
Blitzkrieg
Xepoj
Crazy
Dzordz
Old school
cyber
Gambler
frontal unit
N.F.C.N.
Milos_011
Djavo87
визант
50 posters
Go down
Arcaine
Arcaine
Корисник
Број порука : 188
Локација : Ваљево
Регистрован : 23.09.2009

Облачење - Page 3 Empty Re: Облачење

24/11/2009, 08:50
Немој да се љутиш кежуал али у праву је човек....то је код енглеза била мода, што значи да би српски кежуал требао да носи Sweet years и тако те глупости...већина срба има свој стил облачења и то је по мени скпоз ок....
Хедониста
Хедониста
Корисник
Број порука : 352
Регистрован : 22.11.2009

Облачење - Page 3 Empty Re: Облачење

24/11/2009, 12:26
CasualMente ::
Хедониста ::
Djavo87 ::Nemojte se opterecivati nebitnim stvarima,jako je tesko da je neko iz Srbije cazual jer svi znamo sta se smatra pod to...A to sto neko kupi neku firmiranu stvar uopste neznaci da je kezual...Na zalost mnogi u Srbiji se foliraju sa tim jer je to kao moda,mnogi nekapiraju sta je cilj kezuala...
A sa druge strane Ultras...jbg...treba se ponasati od situacije do situacije a ne izmisljati neku modu...
Moje misljenje je da bi nasa scena trebala da fura svoj fazon,a ne da bude kopija drugih drzava...
SVAKI ORIGINAL JE BOLJI OD KOPIJE!!!------------Budite navijaci a ne manekeni,naravno da netreba tribina da izgleda sareno ali netreba garderoba da dolazi do izrazaja...jer valjda ides na tekmu da bi video drugove,navijao,zezao se...a ne da bi svi videli da nosis dzemper od 500 eura...
Потписујем све од речи до речи!!Какав кежуал,фред пери,ајленд,итд.Кад видим људе који покушавају да копирају ове са острва,истог момента би га отерао што даље од стадиона.Шта смо ми,срби ил енглези!?Одједном се не знамо сами облачити,па сами себи гурамо под нос неке енглеске форе...

Дај не сери... Дођи у опанцима на стадион ако си Србин Deveous
Извини молим те...али не ради се о томе.То што појединци на себи носе фред пери марку их уопште не чини озбиљнијим навијачима,већ само испадају смешни што не знају сами да се обуку па купе фазоне од тамо неких енглеза.Нећу доћи у опанцима на стадион,али ћу се обући озбиљно,навијачки како ја лично сматрам да треба,и да то има неку навијачку причу код нас...Оптерећујеш се тотално небитним стварима,довољно је да погледаш ову слику навијача Аталанте и све ће ти бити јасно шта је кључ,и како би требало нека маса да делује што се тиче облачења.Да ли је у питању фред пери,ајленд,најк или нека друга марка...тотално небитно!
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Облачење - Page 3 Empty Re: Облачење

24/11/2009, 12:47
Озбиљно,навијачки,у треши вероватно и ер максу,јер је то сада модерно.Исти к***ц,сви сте забалавили за тим шареним говнима која потурају само нама јел смо довољно глупи да купујемо!А какав фазон треба да фурамо,зар не капираш да је Кежуал и Ултра стил НАВИЈАЧКИ,и да то постоји свуда,на свакој трибини.Нема ту више шта да се измишља.
Сви причате о неком ''нашем'' фазону,и како не треба да копирамо кежуал,а дркате пред спавање на нови ер љакс и трешу,то као није копија?
Баш ме занима шта ти носиш кад си уникат?
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Облачење - Page 3 Empty Re: Облачење

24/11/2009, 13:00
Хедониста ::
CasualMente ::
Хедониста ::
Djavo87 ::Nemojte se opterecivati nebitnim stvarima,jako je tesko da je neko iz Srbije cazual jer svi znamo sta se smatra pod to...A to sto neko kupi neku firmiranu stvar uopste neznaci da je kezual...Na zalost mnogi u Srbiji se foliraju sa tim jer je to kao moda,mnogi nekapiraju sta je cilj kezuala...
A sa druge strane Ultras...jbg...treba se ponasati od situacije do situacije a ne izmisljati neku modu...
Moje misljenje je da bi nasa scena trebala da fura svoj fazon,a ne da bude kopija drugih drzava...
SVAKI ORIGINAL JE BOLJI OD KOPIJE!!!------------Budite navijaci a ne manekeni,naravno da netreba tribina da izgleda sareno ali netreba garderoba da dolazi do izrazaja...jer valjda ides na tekmu da bi video drugove,navijao,zezao se...a ne da bi svi videli da nosis dzemper od 500 eura...
Потписујем све од речи до речи!!Какав кежуал,фред пери,ајленд,итд.Кад видим људе који покушавају да копирају ове са острва,истог момента би га отерао што даље од стадиона.Шта смо ми,срби ил енглези!?Одједном се не знамо сами облачити,па сами себи гурамо под нос неке енглеске форе...

Дај не сери... Дођи у опанцима на стадион ако си Србин Deveous
Извини молим те...али не ради се о томе.То што појединци на себи носе фред пери марку их уопште не чини озбиљнијим навијачима,већ само испадају смешни што не знају сами да се обуку па купе фазоне од тамо неких енглеза.Нећу доћи у опанцима на стадион,али ћу се обући озбиљно,навијачки како ја лично сматрам да треба,и да то има неку навијачку причу код нас...Оптерећујеш се тотално небитним стварима,довољно је да погледаш ову слику навијача Аталанте и све ће ти бити јасно шта је кључ,и како би требало нека маса да делује што се тиче облачења.Да ли је у питању фред пери,ајленд,најк или нека друга марка...тотално небитно!

А које је то наш стил? Шушкавац и еир макс?
Где то раде еир макс, у Краљеву? Ти мислиш да си већи навијач од неког, ко дође у фармеркама и поло мајици? А од кога си ти украо фазон, па фураш оно што цео град носи? И мислиш да лежарни стил није за трибину, и да сличне треба протерати? Ко си ти да дајеш суд? пола трибина по европи би се расформирало, када би ти делио правду... Кажеш, кредемо енглеске брендове, па кажем ти, ако си тако уникатан, и ако си Србин, дођи у ношњи, наша је, јединствена...
И да, "Свит Јирс" није кежал марка, и таквих шарених фенсера треба бити што мање...
Burrbery-lampa
Burrbery-lampa
Одстрањен
Број порука : 51
Регистрован : 19.09.2009

Облачење - Page 3 Empty Re: Облачење

24/11/2009, 13:28
Moj stil je malo drugaciji od vaseg, ja stalno nosim moj crveni duks, trenerku koja je iscepana jos kad sam se penjao na ogradu na jednoj utakmici i lacosta patike, nema kod mene mnogo stila, voleo bih ja da imam para da ispratim kezual stil, ali sam na vreme ukapirao ili ides i zaboravis Srbiju, ili ostajes, ako ostajes jedini nacin za prezivljavanje je otimanje! Ovo bilo malo jako?
avatar
VD90
Корисник
Број порука : 14
Локација : Добој,Република Српска
Регистрован : 21.12.2008

Облачење - Page 3 Empty Re: Облачење

24/11/2009, 16:30
Burrbery-lampa ::Moj stil je malo drugaciji od vaseg, ja stalno nosim moj crveni duks, trenerku koja je iscepana jos kad sam se penjao na ogradu na jednoj utakmici i lacosta patike, nema kod mene mnogo stila, voleo bih ja da imam para da ispratim kezual stil, ali sam na vreme ukapirao ili ides i zaboravis Srbiju, ili ostajes, ako ostajes jedini nacin za prezivljavanje je otimanje! Ovo bilo malo jako?


boli te q Smile
nosis sta imas,marka odjece ili obuce ne odredjuje navijaca!
Burrbery-lampa
Burrbery-lampa
Одстрањен
Број порука : 51
Регистрован : 19.09.2009

Облачење - Page 3 Empty Re: Облачење

24/11/2009, 18:07
VD90 ::
Burrbery-lampa ::Moj stil je malo drugaciji od vaseg, ja stalno nosim moj crveni duks, trenerku koja je iscepana jos kad sam se penjao na ogradu na jednoj utakmici i lacosta patike, nema kod mene mnogo stila, voleo bih ja da imam para da ispratim kezual stil, ali sam na vreme ukapirao ili ides i zaboravis Srbiju, ili ostajes, ako ostajes jedini nacin za prezivljavanje je otimanje! Ovo bilo malo jako?


boli te q Smile
nosis sta imas,marka odjece ili obuce ne odredjuje navijaca!

Tacno tako, zasto je bolji od mene onaj ko ima za barberi kaput, nego ja koji imam taj crveni duks? Valjda je vaznije ko je cesci na utakmicama?!
avatar
VD90
Корисник
Број порука : 14
Локација : Добој,Република Српска
Регистрован : 21.12.2008

Облачење - Page 3 Empty Re: Облачење

24/11/2009, 18:29
Burrbery-lampa ::
VD90 ::
Burrbery-lampa ::Moj stil je malo drugaciji od vaseg, ja stalno nosim moj crveni duks, trenerku koja je iscepana jos kad sam se penjao na ogradu na jednoj utakmici i lacosta patike, nema kod mene mnogo stila, voleo bih ja da imam para da ispratim kezual stil, ali sam na vreme ukapirao ili ides i zaboravis Srbiju, ili ostajes, ako ostajes jedini nacin za prezivljavanje je otimanje! Ovo bilo malo jako?


boli te q Smile
nosis sta imas,marka odjece ili obuce ne odredjuje navijaca!

Tacno tako, zasto je bolji od mene onaj ko ima za barberi kaput, nego ja koji imam taj crveni duks? Valjda je vaznije ko je cesci na utakmicama?!

tako je Wink
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Облачење - Page 3 Empty Re: Облачење

24/11/2009, 21:38
Хедониста ::Извини молим те...али не ради се о томе.То што појединци на себи носе фред пери марку их уопште не чини озбиљнијим навијачима,већ само испадају смешни што не знају сами да се обуку па купе фазоне од тамо неких енглеза.Нећу доћи у опанцима на стадион,али ћу се обући озбиљно,навијачки како ја лично сматрам да треба,и да то има неку навијачку причу код нас...Оптерећујеш се тотално небитним стварима,довољно је да погледаш ову слику навијача Аталанте и све ће ти бити јасно шта је кључ,и како би требало нека маса да делује што се тиче облачења.Да ли је у питању фред пери,ајленд,најк или нека друга марка...тотално небитно!
Прво кажеш како би истерао ликове са Фред Пери марком, а онда кажеш како је небитно да ли је у питању Фред Пери, Најк или нека друга марка.Roll Лепо си рекао како би маса требала да изгледа, и о томе се овде управо води дискусија. Не причамо о некаквом Кежуалу, већ о томе колико маса треба да делује озбиљно, да то притом не личи на некакав циркус. Сложио бих се са тобом, ни мени се не свиђа што појединци купе те неке форе из Football Factorie-а без икаквог доброг разлога, али поента свега је доћи нормално обучен на трибину. Боље и то него "Свит Јирс навијачи", а да ли се ради о Фред Пери гиљама, Стоун Ајленд дуксу уопште није битно. Са којим сам разлогом ја поставио оне слике у мом претходном посту на овој теми? Поента свега је да маса делује озбиљно и функционално...
Облачење - Page 3 2rggb3q


Последњи изменио Ултрахоличар дана 25/11/2009, 00:56. измењено укупно 1 пута
Хедониста
Хедониста
Корисник
Број порука : 352
Регистрован : 22.11.2009

Облачење - Page 3 Empty Re: Облачење

25/11/2009, 00:11
Acropoli ::Озбиљно,навијачки,у треши вероватно и ер максу,јер је то сада модерно.Исти к***ц,сви сте забалавили за тим шареним говнима која потурају само нама јел смо довољно глупи да купујемо!А какав фазон треба да фурамо,зар не капираш да је Кежуал и Ултра стил НАВИЈАЧКИ,и да то постоји свуда,на свакој трибини.Нема ту више шта да се измишља.
Сви причате о неком ''нашем'' фазону,и како не треба да копирамо кежуал,а дркате пред спавање на нови ер љакс и трешу,то као није копија?
Баш ме занима шта ти носиш кад си уникат?
Пре свега,не носим ер макс...уосталом није ни битно шта носим на себи,битно ми је да то што носим има неку своју причу У НАШЕМ навијачком свету.Нигде нисам ни споменуо шта носим на себи,а ти ме одма нападаш и параноишеш о неком ер максу,„треши“ и сличном...Ја не знам да ли си ти ограничен или шта,па знаш једино за Ултра и Кежуал?Јебали вас и ултра и кежуал,да вас јебали...Ништа не фали нашем стилу облачења,најобичније фармерке,тренерка било каква,дукс,неке најнормалније патике!Него је битно да то буде фред пери,лондсдел,ајленд,лакост,не знам ти ни ја шта више!?И то само зато што сте тако видели у неком енглеском хулиганском филму и зато што енглези тако фурају.
CasualMente ::А које је то наш стил? Шушкавац и еир макс?
Где то раде еир макс, у Краљеву? Ти мислиш да си већи навијач од неког, ко дође у фармеркама и поло мајици? А од кога си ти украо фазон, па фураш оно што цео град носи? И мислиш да лежарни стил није за трибину, и да сличне треба протерати? Ко си ти да дајеш суд? пола трибина по европи би се расформирало, када би ти делио правду... Кажеш, кредемо енглеске брендове, па кажем ти, ако си тако уникатан, и ако си Србин, дођи у ношњи, наша је, јединствена...
И да, "Свит Јирс" није кежал марка, и таквих шарених фенсера треба бити што мање...
Ти као да си са марса пао,мајке ми...тако ми делујеш.Прво сам ти приметио ник,па онда и слику у потпису,и знам одма о чему се ради...Из које си ти приче испао?Шта глумиш,ултраса или кежуала?Такви као ти углавном висе по разним страним ултрас и кежуал форумима,купе информације од неких тамо енглеза или жабара и уписују себи у главу.Прво да ти кажем што се тиче тих ултраса и кежуала,тога нема у србији.Тако се не категоришу навијачи у србији.Ја знам само за симпатизере и навијаче,ултрас је култура пореклом из италије,а кежуал је енглеска култура.То што су неки французи,аустријанци,швајцарци и остали комичари покупили од италијана и енглеза је само плод њиховог дебилизма.То је толико постало отрцано и одвратно,да ми је просто мука да споменем имена ове две „културе“. Веома поштујем ја њихову идеју,стваралаштво и све то...Али то што су они „измислили“ навијање не значи да сад ми од себе треба да правимо дебиле и копирамо их у сваком сегменту!То је некада било у моди,али и времена су била другачија,људи нису размишљали о томе...сад када нам је сама сцена постала зрелија,такве ствари нам не требају!Требамо бити своји,и бити СРПСКИ НАВИЈАЧИ а не ултраси,кежуали,хоол екипе и остала срања...
Зато ја у потпуности подржавам коментар од Djavo87:
Djavo87 ::Nemojte se opterecivati nebitnim stvarima,jako je tesko da je neko iz Srbije cazual jer svi znamo sta se smatra pod to...A to sto neko kupi neku firmiranu stvar uopste neznaci da je kezual...Na zalost mnogi u Srbiji se foliraju sa tim jer je to kao moda,mnogi nekapiraju sta je cilj kezuala...
A sa druge strane Ultras...jbg...treba se ponasati od situacije do situacije a ne izmisljati neku modu...
Moje misljenje je da bi nasa scena trebala da fura svoj fazon,a ne da bude kopija drugih drzava...
SVAKI ORIGINAL JE BOLJI OD KOPIJE!!!------------Budite navijaci a ne manekeni,naravno da netreba tribina da izgleda sareno ali netreba garderoba da dolazi do izrazaja...jer valjda ides na tekmu da bi video drugove,navijao,zezao se...a ne da bi svi videli da nosis dzemper od 500 eura...
Уопште не подржавам те стране „ултрас,кежуал...“ сајтове,и мислим да наши навијачи уопште не би требало да посећују такве форуме.Имате ове наше Трибина форуме,имате форуме своје групе,то је све што вам је потребно како би се научили правим вредностима.Не требају нама неки жабари,енглези,разни жабарски „манифест“ фазони и остала срања која вам само испирају мозак.И што се тиче те слике коју држиш у потпису,тај Сандри.Страшно је то што се дечку догодило,и волео бих да правда победи,али...мислим да ми имамо довољно својих проблема са којим се треба суочити,и решити на прави начин,тек онда размишљати о проблемима „из комшилука“.На пример,шта да теби и комшији гори кућа?Ти ћеш кренути да гасиш пожар са комшијине куће,или са своје?Боље да си уместо те слике ставио „Правда за Вујкета“ или „Правда за Уроша“.Wink
Хедониста
Хедониста
Корисник
Број порука : 352
Регистрован : 22.11.2009

Облачење - Page 3 Empty Re: Облачење

25/11/2009, 00:29
И још једна ствар што се тиче ових „ултраса у покушају“ са запада,да подвучем одма црту између њих и нас...то је толико лоша копија жабара,да су једноставно погрешно схваћене многе ствари са њихове стране.дошло је до те мере да све то схватају као хоби.Џаба им силне шеталице кад испод њих нема човека који размишља на прави начин.Да не испадне да нешто паметујем,ово вам причам јер сам се наслушао прича почевши од жабара и енглеза,па све до ових ментола из држава типа као што су француска,швајцарска,холандија...
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Облачење - Page 3 Empty Re: Облачење

25/11/2009, 00:32
Истина да је наша сцена далеко зрелија него пре, али ти заборављаш, на кога смо се угледали до малочас... Па шта уопште представља реч ултрас? Каква је разлика између ултраса који навија за Париз, и тебе, српског навијача...? Уосталом, српска навијачка сцена је изграђена по узору на Италијанску...
Свако има право на свој став, ова дискусија води у недоглед, јел су нам ставови скроз различити, и не верујем да ће неко од нас двоје попустити и променити мишљење... А што се тиче мог потписа, овај банер визуално лепо изгледа, и већ пар дана ми се врти...
ово је интернет, и скроз је небитно и ништа се неће променити ако ми стоји у потпису ово, или оно...
Хедониста
Хедониста
Корисник
Број порука : 352
Регистрован : 22.11.2009

Облачење - Page 3 Empty Re: Облачење

26/11/2009, 00:57
CasualMente ::Истина да је наша сцена далеко зрелија него пре, али ти заборављаш, на кога смо се угледали до малочас... Па шта уопште представља реч ултрас? Каква је разлика између ултраса који навија за Париз, и тебе, српског навијача...? Уосталом, српска навијачка сцена је изграђена по узору на Италијанску...
Лупеташ глупости и превише генерализујеш ствари,но небитно...не желим да скрећем са теме.
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Облачење - Page 3 Empty Re: Облачење

26/11/2009, 01:04
Хедониста ::
CasualMente ::Истина да је наша сцена далеко зрелија него пре, али ти заборављаш, на кога смо се угледали до малочас... Па шта уопште представља реч ултрас? Каква је разлика између ултраса који навија за Париз, и тебе, српског навијача...? Уосталом, српска навијачка сцена је изграђена по узору на Италијанску...
Лупеташ глупости и превише генерализујеш ствари,но небитно...не желим да скрећем са теме.

Не лупетам глупости.
И молим те објасни ми? Која је разлика између ултраса и класичног српског навијача...
ПАОКАРА
ПАОКАРА
Корисник
Број порука : 1504
Локација : Беогард
Регистрован : 28.07.2008

Облачење - Page 3 Empty Re: Облачење

26/11/2009, 13:36
CasualMente ::Не лупетам глупости.
И молим те објасни ми? Која је разлика између ултраса и класичног српског навијача...
И ја се питам? Слажем се Хедонистом у скоро свему, али није ми јасно зашто мисли да су ''Ултрас'' и ''Српски навијач'' различити појмови...
сицилија
сицилија
Корисник
Број порука : 117
Локација : боемска четврт
Регистрован : 24.04.2009

Облачење - Page 3 Empty Re: Облачење

27/11/2009, 22:46
Acropoli ::Озбиљно,навијачки,у треши вероватно и ер максу,јер је то сада модерно.Исти к***ц,сви сте забалавили за тим шареним говнима која потурају само нама јел смо довољно глупи да купујемо!А какав фазон треба да фурамо,зар не капираш да је Кежуал и Ултра стил НАВИЈАЧКИ,и да то постоји свуда,на свакој трибини.Нема ту више шта да се измишља.
Сви причате о неком ''нашем'' фазону,и како не треба да копирамо кежуал,а дркате пред спавање на нови ер љакс и трешу,то као није копија?
Баш ме занима шта ти носиш кад си уникат?
много си се ти опустио. Biggrin
Хедониста
Хедониста
Корисник
Број порука : 352
Регистрован : 22.11.2009

Облачење - Page 3 Empty Re: Облачење

29/11/2009, 15:07
CasualMente ::
Хедониста ::
CasualMente ::Истина да је наша сцена далеко зрелија него пре, али ти заборављаш, на кога смо се угледали до малочас... Па шта уопште представља реч ултрас? Каква је разлика између ултраса који навија за Париз, и тебе, српског навијача...? Уосталом, српска навијачка сцена је изграђена по узору на Италијанску...
Лупеташ глупости и превише генерализујеш ствари,но небитно...не желим да скрећем са теме.

Не лупетам глупости.
И молим те објасни ми? Која је разлика између ултраса и класичног српског навијача...
Уопште то нисам ни спомињао,рекао сам да се тако не категоришу навијачи у Србији.Не можеш ти неког српског навијача да назовеш ултрасом,или неку српску групу да назовеш „ултрас екипом“.И опет ти кажем да не генерализујеш ствари и не лупеташ глупости...није једна група одлучивала у ком ће смеру да иде читава српска навијачка сцена,већ је у то време свако имао своје „идоле“.Реално цигани су идоле видели међу италијанима,гробари међу енглезима...Времена се мењају,самим тим такве ствари требамо у потпуности искоренити и трудити се да будемо своји...а не да дође до тога да једни друге називамо ултрасима,кежуалима као што је то случај у многим навијачким сценама.Написаћу нешто опширније вечерас,тренутно немам времена...
20ултрас07
20ултрас07
Корисник
Број порука : 4
Регистрован : 04.12.2009

Облачење - Page 3 Empty Re: Облачење

7/12/2009, 11:24
Мислим да није важно облаченје , важно је шта си у срцу....јер ниси ултра ако се облачиш ко ултра и ниси кежуал ако се облачиш ко кежуал.Ја се облачим нормално само не носим одјећу дречавих боја!
KiLa
KiLa
Корисник
Број порука : 230
Регистрован : 19.03.2009

Облачење - Page 3 Empty Re: Облачење

7/12/2009, 13:46
A шта значи то нормално? Roll
LimunNS
LimunNS
Корисник
Број порука : 390
Локација : Магични свет!!!
Регистрован : 14.11.2008

Облачење - Page 3 Empty Re: Облачење

7/12/2009, 15:08
По мени ова тема нема никаквог смисла... Па не идемо на модну писту него на трибину
Обучем се како ми се ћефне...
mrznja
mrznja
Корисник
Број порука : 158
Регистрован : 10.06.2009

Облачење - Page 3 Empty Re: Облачење

7/12/2009, 15:29
обучем оно што ми је чисто...
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Облачење - Page 3 Empty Re: Облачење

7/12/2009, 16:28
mrznja ::обучем оно што ми је чисто...
Тај зонфа...
mrznja
mrznja
Корисник
Број порука : 158
Регистрован : 10.06.2009

Облачење - Page 3 Empty Re: Облачење

7/12/2009, 16:39
па тако је и када излазим и било шта радим... само по кући шетам го
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Облачење - Page 3 Empty Re: Облачење

7/12/2009, 18:50
LimunNS ::По мени ова тема нема никаквог смисла... Па не идемо на модну писту него на трибину
Обучем се како ми се ћефне...
Итекако има смисла! Поента свега овога је обући се навијачки, да маса делује компактно и озбиљно! Наравно да не идемо на писту, далеко од тога... Али све има свој ред, ја на пример себе не могу да замислим у некој шареној, дречавој, цирукуској одећи, и да притом та одећа нема никаквих додирних тачака са навијачким фазоном, и још такав станем у коп и навијам. Слажем се у скоро свему са Хедонистом, скроз је непотребно оптерећивати се небитним стварима као што су маркирана одећа; да ли је у питању Фред Пери крагница, Лакост патике, Стоун Ајленд јаша, Ер Макс... Зашто је толико тешко обући један најнормалнији дукс, који је чак 3х јефтинији од ових маркираних ствари?
Облачење - Page 3 Youth_red_hooded_sweat_350Облачење - Page 3 Hooded-sweat_navyОблачење - Page 3 Template_product_men_hooded_sweat_020
Old school
Old school
Бродарац
Број порука : 514
Локација : Бомбоњера
Регистрован : 15.12.2008

Облачење - Page 3 Empty Re: Облачење

7/12/2009, 19:20
Рецимо да су фармерке или неке панталоне тамнијих боја јако битан елемент навијачког живота. Веома висок степен озбиљности и менталитета дају некој групи/екипи.
Sponsored content

Облачење - Page 3 Empty Re: Облачење

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму