TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Задарски "Торнадо" пријавио долазак МУП-у у Београд! Empty Задарски "Торнадо" пријавио долазак МУП-у у Београд!

23/1/2010, 15:05
Задарски "Торнадо" пријавио долазак МУП-у у Београд! Bfl6rb
Руководство Кошаркашког клуба Партизан, по вестима које су им стигле из српске полиције, имају проблем са навијачима! Не њиховим, већ Задровим, који покушавају да се организују и дођу у Београд, на дерби меч 18. кола НЛБ лиге (субота, 19.30).

Млађан Шилобад, пословни директор црно-белих, одмах је, како пише Спортски журнал, контактирао челнике клуба из Далмације уз само једну жељу - одвратити навијаче од остварења жеља, јер безбедност у "Пиониру", али и Београду нико не може да им гарантује. После неколико телефонских позива дошло се до логичног решења - навијачи, под патронатом Задра, неће путовати у Београд, а сопствена организација пута је сулуда идеја неколицине којима то нико не може да забрани.

Према речима колега из Задарског листа, који су мало "истраживали" валидност информације, сазнаје се да је задарска полиција добила "пријаву одласка навијача у Београд" и да је хрватски МУП одмах обавестио наш. Коначно, да "удруга" навијача Задра ипак нешто "петља" може се закључити и по речима нашег колеге где "Торнадо" није хтео ни да потврди, али ни да демантује долазак у "Пионир".

- Знам за идеју и на вези сам са представницима Задра - каже за СПОРТАЛ.РС Млађан Шилобад и наставља - Мислим да се ради о малој групи екстренмих навијача који заиста желе да се појаве на утакмици. Ипак, мислим да им наша полиција неће дозволити улаз у дворану. Успут, питање је и какве су им намере, а нама не требају навијачи који ће провоцирати.

Карте се пуштају у продају два сата пре почетка меча. Шта ако се "докопају" истих...

- Не знам, али стварно мислим да ће полиција реаговати на време и спречити њихов улазак на трибине. Наравно, под условом да уопште дођу у Београд.
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Задарски "Торнадо" пријавио долазак МУП-у у Београд! Empty Re: Задарски "Торнадо" пријавио долазак МУП-у у Београд!

23/1/2010, 23:12
И поред најаве, ништа од Хрвата... Ни око хале, као ни у њој...
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Задарски "Торнадо" пријавио долазак МУП-у у Београд! Empty Re: Задарски "Торнадо" пријавио долазак МУП-у у Београд!

25/1/2010, 12:07
Хрвати се жале да су враћени са границе...

http://www.ezadar.hr/clanak/navijaci-tornada-vraceni-s-granicnog-prijelaza-bajakovo

Да ли су?
Burrbery-lampa
Burrbery-lampa
Одстрањен
Број порука : 51
Регистрован : 19.09.2009

Задарски "Торнадо" пријавио долазак МУП-у у Београд! Empty Re: Задарски "Торнадо" пријавио долазак МУП-у у Београд!

25/1/2010, 12:16
Задарски "Торнадо" пријавио долазак МУП-у у Београд! 9qz1w8
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Задарски "Торнадо" пријавио долазак МУП-у у Београд! Empty Re: Задарски "Торнадо" пријавио долазак МУП-у у Београд!

25/1/2010, 12:18
Burrbery-lampa ::Задарски "Торнадо" пријавио долазак МУП-у у Београд! 9qz1w8

Ово је могло бити било где...
Крагујевац
Крагујевац
Црвени Ђаволи
Број порука : 1967
Локација : VineyaRD
Регистрован : 13.04.2009

Задарски "Торнадо" пријавио долазак МУП-у у Београд! Empty Re: Задарски "Торнадо" пријавио долазак МУП-у у Београд!

25/1/2010, 16:21
Њима је претходно речено да организовано неће моћи ући у Србију,само у приватној режији, тако да су знали да их неће пустити.Просеравају се
Burrbery-lampa
Burrbery-lampa
Одстрањен
Број порука : 51
Регистрован : 19.09.2009

Задарски "Торнадо" пријавио долазак МУП-у у Београд! Empty Re: Задарски "Торнадо" пријавио долазак МУП-у у Београд!

25/1/2010, 20:15
Slika je sa puta za Srbiju.

Sve u svemu, dok je Sprstva i Srbije, niti jednoj Ustaskoj grupi pogotovo ovima iz Zadra ne sme biti dozvoljen ''miran'' ulazak bilo kad i bilo gde u Srbiju.
Casual-018
Casual-018
Корисник
Број порука : 103
Локација : Nis
Регистрован : 25.02.2009
http://www.meraklije.com

Задарски "Торнадо" пријавио долазак МУП-у у Београд! Empty Re: Задарски "Торнадо" пријавио долазак МУП-у у Београд!

29/1/2010, 17:44
Burrbery-lampa ::

Sve u svemu, dok je Sprstva i Srbije, niti jednoj Ustaskoj grupi pogotovo ovima iz Zadra ne sme biti dozvoljen ''miran'' ulazak bilo kad i bilo gde u Srbiju.
Po meni je bolje da su im dozvolili da udju, pa da se Grobari obracunaju sa njima a ne ovako da ih murija vraca sa granice ako su oni mogli da puste Cigane kad su islis za Zapresic zasto bi mi njima zabranili None
ПАОКАРА
ПАОКАРА
Корисник
Број порука : 1504
Локација : Беогард
Регистрован : 28.07.2008

Задарски "Торнадо" пријавио долазак МУП-у у Београд! Empty Re: Задарски "Торнадо" пријавио долазак МУП-у у Београд!

29/1/2010, 22:55
Casual-018 ::
Burrbery-lampa ::

Sve u svemu, dok je Sprstva i Srbije, niti jednoj Ustaskoj grupi pogotovo ovima iz Zadra ne sme biti dozvoljen ''miran'' ulazak bilo kad i bilo gde u Srbiju.
Po meni je bolje da su im dozvolili da udju, pa da se Grobari obracunaju sa njima a ne ovako da ih murija vraca sa granice ako su oni mogli da puste Cigane kad su islis za Zapresic zasto bi mi njima zabranili None
Давно је то било. Верујем да су се ''неке'' ствари од тада промениле... Уосталом, мени све ово делује само као дизање буке.
avatar
bratori
Корисник
Број порука : 41
Регистрован : 07.01.2010

Задарски "Торнадо" пријавио долазак МУП-у у Београд! Empty Re: Задарски "Торнадо" пријавио долазак МУП-у у Београд!

30/1/2010, 11:13
zasto bi ih pustili kad Grobare u zagreb na rukomet nisu hteli da puste!!!! Roll
avatar
Kir Janja
Корисник
Број порука : 1
Регистрован : 15.02.2010

Задарски "Торнадо" пријавио долазак МУП-у у Београд! Empty Re: Задарски "Торнадо" пријавио долазак МУП-у у Београд!

15/2/2010, 03:42
Casual-018 ::
Burrbery-lampa ::

Sve u svemu, dok je Sprstva i Srbije, niti jednoj Ustaskoj grupi pogotovo ovima iz Zadra ne sme biti dozvoljen ''miran'' ulazak bilo kad i bilo gde u Srbiju.
Po meni je bolje da su im dozvolili da udju, pa da se Grobari obracunaju sa njima a ne ovako da ih murija vraca sa granice ako su oni mogli da puste Cigane kad su islis za Zapresic zasto bi mi njima zabranili None

Zato sto je to bila utakmica pod okrivljem UEFA. I ako Uefa striktno ne zabrani organizovani dolazak, domacin je duzan da garantuje bezbednost i karte za gostujuce navijace (5% od ukupnog kapaciteta stadiona), inace ce u protivnom biti iskljucen iz takmicenja.
Sponsored content

Задарски "Торнадо" пријавио долазак МУП-у у Београд! Empty Re: Задарски "Торнадо" пријавио долазак МУП-у у Београд!

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму