TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Колективни бојкот! Empty Колективни бојкот!

2/4/2010, 21:13
Колективни бојкот! Ef2f89f83136
И поред апела да се коло помери за среду, ФСС по кој пут за редом није имао разумевања за захтеве навијача, иако су молбе упућене неколико недеља раније.
Скоро све навијачке групе у Србији неће присуствовати суботњим утакмицама, у знак поштовања према Васкршњим празницима и вери.

Званична саопштења изнеле су и две највеће групе Делије и Гробари, њихов пример следиле су и "мање" екипе попут Фирме, Таурунум Бојса, Јунајтед Форса, Плаве Уније, Црвених Ђавола, Дивље Телади, Мераклија...

Ово је ретка, а можда и прва ситуација да је српска навијачка сцена деловала јединствено и сложно.

Овом приликом свим посетиоцима сајта "ТрибинаСРБ" желимо да Васкршње празнике проведу у кругу најближих, у миру, љубави и благостању.
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Колективни бојкот! Empty Re: Колективни бојкот!

3/4/2010, 13:28
Велики корак напред за нашу сцену!
Хедониста
Хедониста
Корисник
Број порука : 352
Регистрован : 22.11.2009

Колективни бојкот! Empty Re: Колективни бојкот!

3/4/2010, 18:02
Дивља Телад не бојкотује
Arcaine
Arcaine
Корисник
Број порука : 188
Локација : Ваљево
Регистрован : 23.09.2009

Колективни бојкот! Empty Re: Колективни бојкот!

3/4/2010, 18:18
A koliko vidim ni Djavoli:

Управа ФК "Раднички" је утакмицу померила са недеље на суботу, тако да ћемо на Велику суботу бити уз наш клуб...
Дакле, ЦЂ89 ће организовано испратити утакмицу свог клуба...postavljeno 1. Aprila na srpskatribina forum


Последњи пут изменио Arcaine дана 3/4/2010, 20:00. изменио укупно 2 пута.
Old school
Old school
Бродарац
Број порука : 514
Локација : Бомбоњера
Регистрован : 15.12.2008

Колективни бојкот! Empty Re: Колективни бојкот!

3/4/2010, 18:32
Неће ЦЂ ићи, солидарисали су се са осталима.
Ни ДТ није данас навијала чини ми се. Проверићу.
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Колективни бојкот! Empty Re: Колективни бојкот!

3/4/2010, 19:32
Није ДТ ишла да навија,тако су рекли јуче.Та изјава ЦЂ-а је од пре недељу дана мислим.Пазите шта постављате.Данас у земуну неки клинци навијачи Пролетера без застава,нешто навијали...
Arcaine
Arcaine
Корисник
Број порука : 188
Локација : Ваљево
Регистрован : 23.09.2009

Колективни бојкот! Empty Re: Колективни бојкот!

3/4/2010, 19:54
Паранормал ::Није ДТ ишла да навија,тако су рекли јуче.Та изјава ЦЂ-а је од пре недељу дана мислим.Пазите шта постављате.Данас у земуну неки клинци навијачи Пролетера без застава,нешто навијали...
Pogledaj malo bolje evo boldirao sam ti... DT bili 10-15 njih bez zastave, momak sa srpsketribine kaze da su navijali...
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Колективни бојкот! Empty Re: Колективни бојкот!

3/4/2010, 20:00
Arcaine ::
Паранормал ::Није ДТ ишла да навија,тако су рекли јуче.Та изјава ЦЂ-а је од пре недељу дана мислим.Пазите шта постављате.Данас у земуну неки клинци навијачи Пролетера без застава,нешто навијали...
Pogledaj malo bolje evo boldirao sam ti... DT bili 10-15 njih bez zastave, momak sa srpsketribine kaze da su navijali...
На свакој трибини је било чланова одређене групе,али није било навијања.Е сад да ли су они навијали или не не знам.
Sponsored content

Колективни бојкот! Empty Re: Колективни бојкот!

Назад на врх
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму