TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Гробари не иду у Париз! Empty Гробари не иду у Париз!

15/4/2010, 15:44
Гробари не иду у Париз! 02293cc2cc24
Гробари обавештавају домаћу јавност да неће ићи на Ф4 који се ове године одиграва у Паризу. Разлог такве наше одлуке лежи у томе што КК Партизан није обезбедио да купимо (од 1000 карата колико нам је ЕЛ доделила) минималних 430 карта за своје најверније навијаче.

Када је КК Партизан саопштио да поседује 1000 комплета карата и да је већи део намењен најватренијим навијачима, дугогодишњим власницима претплатних карата и пријатељима клуба, ми смо мислили да испуњавамо те критеријуме. Претплатне карте ми поседујемо задњих десет година а не од скоро када су оне постале модни хит у Србији и региону. Клуб нам је понудио да купимо 250 до 300 карата што би нас приликом евентуалне расподеле довело у велики проблем и раскол, јер не желимо да путем лутрије бирамо срећне добитнике за одлазак на ово гостовање. Наиме ми смо од требованих 2000 комплета свели наш списак на минималних 430 а свако даље скраћивање тог списка би значило одстрањивање наших другова за које сматрамо да су сви међусобом једнаки.

Мислили смо да на ово гостовање треба да иду они који су живели за то (они који су путовали возом у Подгорицу када се преузимао примат од КК Будућност, они који су бодрили Партизан у ЕЛ и то у полупразној хали Пионир када је наш клуб губио по 20 разлике, они који су навијали пола сата по завршетку утакмице, они који су готово пешке ишли за Вршац – када се тешком муком освајала титула, они који су правили оне сјајне кореографије и који су својим навијањем створили мит о ПАКЛУ ПИОНИРА) а не купохоличари, богати и сретни којима је Партизан тренутни модни детаљ који ће променити чим се врате из Париза. За разлику од њих ми ћемо увек бити уз наш Партизан - сада то није могуће, зато што је неко други тако одлучио.
ПАОКАРА
ПАОКАРА
Корисник
Број порука : 1504
Локација : Беогард
Регистрован : 28.07.2008

Гробари не иду у Париз! Empty Re: Гробари не иду у Париз!

15/4/2010, 22:39
И не треба да се иде!
Uzi
Uzi
Корисник
Број порука : 349
Локација : кућа летећих бодежа
Регистрован : 18.02.2009

Гробари не иду у Париз! Empty Re: Гробари не иду у Париз!

16/4/2010, 19:44
još jedan razlog da se ne ode.... Sad
ПАОКАРА
ПАОКАРА
Корисник
Број порука : 1504
Локација : Беогард
Регистрован : 28.07.2008

Гробари не иду у Париз! Empty Re: Гробари не иду у Париз!

17/4/2010, 00:09
Uzi ::još jedan razlog da se ne ode.... Sad
Зар постоји још неки?
avatar
maiden
Корисник
Број порука : 76
Регистрован : 08.12.2008

Гробари не иду у Париз! Empty Re: Гробари не иду у Париз!

17/4/2010, 01:13
da vidim kad ce opet dobiti barselonu. kad sam cuo ko sve iz mog mesta ide u pariz na foru prijatelja kluba, meni se place. pretpostavljam da je takva situacija i u drugim gradovima...
Old school
Old school
Бродарац
Број порука : 514
Локација : Бомбоњера
Регистрован : 15.12.2008

Гробари не иду у Париз! Empty Re: Гробари не иду у Париз!

18/4/2010, 22:49
maiden ::da vidim kad ce opet dobiti barselonu. kad sam cuo ko sve iz mog mesta ide u pariz na foru prijatelja kluba, meni se place. pretpostavljam da je takva situacija i u drugim gradovima...
И ја исто знам неке људе који су били 2 пута на утакмици, и то на дербију, и сада као хоће да иду у Париз. Страшно, мода је чудо.
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Гробари не иду у Париз! Empty Re: Гробари не иду у Париз!

19/4/2010, 00:09
Ја чак знам једног који навија за Звезду, али иде у Париз да гледа добар баскет... ( нема никакве везе са кошарком или навијачима... ) Biggrin
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Гробари не иду у Париз! Empty Re: Гробари не иду у Париз!

19/4/2010, 00:48
CasualMente ::Ја чак знам једног који навија за Звезду, али иде у Париз да гледа добар баскет... ( нема никакве везе са кошарком или навијачима... ) Biggrin

Jel sprema sendvice dobre taj sto ide da gleda dobar basket ?
Sponsored content

Гробари не иду у Париз! Empty Re: Гробари не иду у Париз!

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму