TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Српски навијач на навијачкој мапи?

+11
ultra munze
Инвалид
psyhomaster
Паранормал
ПАОКАРА
consigliere
Београд
Kajzer Soze
Крагујевац
KB_DS
CasualMente
15 posters
Go down
Old school
Old school
Бродарац
Број порука : 514
Локација : Бомбоњера
Регистрован : 15.12.2008

Српски навијач на навијачкој мапи? - Page 3 Empty Re: Српски навијач на навијачкој мапи?

1/6/2010, 14:42
Оружју није никако место на трибинама, о томе нема приче. Уопште међу навијчима.
Е сад, што се тиче туча на руке... Мени се то не свиђа, некако је вештачки, као Пољаци одемо на тренинге и грувамо се као мајмуни и онда сви на ливаду. Па нисмо онда навијачи, него кик боксери. Зајеби то, нека буде спонтано, без оружја, па нека неко изгуби, а неко добије!
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Српски навијач на навијачкој мапи? - Page 3 Empty Re: Српски навијач на навијачкој мапи?

1/6/2010, 20:37
Old school ::Оружју није никако место на трибинама, о томе нема приче. Уопште међу навијчима.
Е сад, што се тиче туча на руке... Мени се то не свиђа, некако је вештачки, као Пољаци одемо на тренинге и грувамо се као мајмуни и онда сви на ливаду. Па нисмо онда навијачи, него кик боксери. Зајеби то, нека буде спонтано, без оружја, па нека неко изгуби, а неко добије!
У потпуности делим твоје мишљење...Мислим, то иде толико далеко да се чак врбују и поједини професионални спортисти борилачких вештина, иако ни они сами нису навијачи. По тој некој логици могуће је саставити нову екипу која ће сама себи дати име које апсолутно нема везе ни са клубом, ни са навијачком групом, чија би једина суштина постојања била уговорена фер туча на некој ливади. Навијање и сукоби су, између осталих сегмената, две нераскидиве ствари, и то је вероватно модел навијача који је данас најкомплетнији на свету. Мислим да су данас Руси за моје критеријуме једна од најсиромашнијих сцена у Европи, баш због тога што придају толику пажњу само једном навијачком сегменту.
Old school
Old school
Бродарац
Број порука : 514
Локација : Бомбоњера
Регистрован : 15.12.2008

Српски навијач на навијачкој мапи? - Page 3 Empty Re: Српски навијач на навијачкој мапи?

3/6/2010, 14:19
Постоје приче да су Земунци имали неколико кик боксера екипицу против Уније још пре годину и кусур дана на првој заказаној на ливади код нас... Дал` је тачно не знам, нека каже Параномал, могуће да је глупост та прича.

Поред Делија и Гробара скоро да наше групе нису ни имале могућности да се покажу у Европи... Фирма је у Бечу прошле сезоне искористила максимално своју шансу, а исто тако су ишли и у Израел и Азербејџан.
Сартид својевремено је имао солидан број у сред Енглеске.
По разним страним навијачким форумима видим да нас људи изузетно цене и свакако да смо у врху навијачке лествице. Балкански специфичан менталитет, лудост на српски начин, оригиналност, страст и љубав према клубу, инат... Добри смо, али можемо и још боље. За почетак оружје и убиства да избацимо из приче.
ultra munze
ultra munze
Одстрањен
Број порука : 52
Локација : Zemun
Регистрован : 30.05.2010

Српски навијач на навијачкој мапи? - Page 3 Empty Re: Српски навијач на навијачкој мапи?

3/6/2010, 14:51
Ma kakvi brate profesionalni kik bokseri,nama je kik boks hobi,ali svima Biggrin
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Српски навијач на навијачкој мапи? - Page 3 Empty Re: Српски навијач на навијачкој мапи?

21/10/2010, 13:37
ultra delirium ::Обично када је реч о навијачким обрачунима, медији извештавају искључиво како су "двојица навијача избодена ножем", или "повређени навијач избоден у тучи". Те ствари наши људи су узимали здраво за готово, без обзира на то што нико уопште није имао представу како то заправо изгледа у италији одакле је по свему судећи и потекао тај неки тренд. Погледајте жабаре...пуни су неких палица, ножева, маказа, али код њих већ веома дуго нема преминулих у међусобним сукобима? Повређени навијачи у тучама обично су бодени у бутине или у дупе, и тако је у 95% случајева. Навата се противнички навијач, испребијају га као вола, и онда приђе неко пети и убоде га у дупе и зато се то не третира као покушај убиства.
http://www.sportal.rs/news.php?id=37756

Najgore su prošla dva Liverpulova navijača koji su izbodeni, jedan od njih više puta u zadnjicu, dok je treći prošao sa lakšim povredama u incidentu koji se dogodio na drugom kraju grada.
psyhomaster
psyhomaster
Корисник
Број порука : 1136
Локација : СРБИЈА
Регистрован : 24.02.2009

Српски навијач на навијачкој мапи? - Page 3 Empty Re: Српски навијач на навијачкој мапи?

29/1/2011, 16:01
Веома занимљив текст!!!

http://www.kurir-info.rs/kolumna/navijaci-71987.php
avatar
hammermars
Корисник
Број порука : 14
Регистрован : 01.03.2011

Српски навијач на навијачкој мапи? - Page 3 Empty Re: Српски навијач на навијачкој мапи?

1/3/2011, 18:18
Realno iz naseg ugla mi netreba da se poredimo sa francuzima , vec bi to drugi trebali da rade(zbog subjektivnosti). Mada realno najbolje francuske ekipe nemogu ni da pomisle da mogu da se mere sa nasim najbolim ekipama. Suludo je govoriti o brojnosti jer francuska ima 70.000.000 a srbija 6.000.000, ali kvantitet ne cini kvalitet.Npr da se ex-yu nije raspala nase grupe bi bile jos jace zbog bolje konkurencije...
avatar
DrogaNovacVidikovac
Корисник
Број порука : 2
Регистрован : 17.06.2013

Српски навијач на навијачкој мапи? - Page 3 Empty Re: Српски навијач на навијачкој мапи?

18/6/2013, 18:14
Београд ::Откуд ти знаш да ли ми предњачимо? У тој Француској пола група чине неки Арапи и остала гамад, која би ти црева извадила да могу. Немају никакву свест, једна велика нула! Ми се барем колико-толико трудимо да искоренимо са трибина оружје... Код нас се на трибину долази због љубави према клубу, док је код њих то више националистички орјентисано.

ti arapi su mnogo zajebani znas na tribini pola nenavija pola ih je dece do pre 3 dana od kad su dosli iz svoje ciganske zemlje nisu ni znali sta je fudbal a tek sta je navijanje nemaju 30 kila. sta je bilo sa brisom tatonom . navijaci tuluza su pretili grobarima cak je bio zabranjen dolazak grobara.ali ipak je dosto stotinak grobara i nisu smeli nista obicne pickice.UF87
avatar
DrogaNovacVidikovac
Корисник
Број порука : 2
Регистрован : 17.06.2013

Српски навијач на навијачкој мапи? - Page 3 Empty Re: Српски навијач на навијачкој мапи?

18/6/2013, 18:23
CasualMente ::
KB_DS ::kako sam razumeo od ovih mojih "kontakata" tribina autelil od juce zvanicno ne postoji.
kada ovo kazem mislim na to da vise na toj tribini nece biti organizovanog navijanja zbog skorasnjih desavanja.

У праву си, држава је забранила све групе са трибине... А да ли ће то ићи тако глатко, тешко,тешко....
Људи са КОБа су заједно са клубом осудили насиње и такве радње на стадиону.

А ево поменуте трибине пре пар дана...

Српски навијач на навијачкој мапи? - Page 3 100516031427788907

Доста се тога дешава у Француској... могу рећи да је сцена далеко изнад Срспске!  Српски навијач на навијачкој мапи? - Page 3 90961


a i sliku sto si stavio to se desi jednom u sto godina kolko puta  sam gledao fracuski fudbal na tv-u i navijaci se ni necuju uopste, drugo nije tolki broj ko sto pricate to je isto kao kad bi stavio najbolje slike taurunum bojsa ili firmine najbolje gde imaju broj na tribini oko 1500 ili 2000 cak je firma napunila ceo sever na finalu kupa  
kao i marinci protiv vezde i partizana, i crveni djavoli isto imaj udobra izdanja ili meraklije koje pune njihov kop od 2.000 ili vise ljudi cak i ako moram da pomenem pazarce i ako ih nesmatramo nasim al ae za pomen isto imaju broj veliki na tribini.delije i grobari standardno dobri i nijedni navijaci iz francuske nemogu da se porede sa njima a ako bi ih neko poredio bilo bi smesno. a za tuce koje pricate mi nismo ko francuzi da se sve stavlja  na internet.a i svi nas se mnogo vise plase nego tih francuza.... a i na gostovanja neide 1000 kao sto si reko to samo pojedine firme imaju tako da sve sto si napisao pada u vodu i da nepricam o broju stanovnika .
Sponsored content

Српски навијач на навијачкој мапи? - Page 3 Empty Re: Српски навијач на навијачкој мапи?

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму