TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дрога...

+22
Spartanci2010
corto_maltese
Паранормал
Београд
kamora
цигла
makarenko
навијачкаСвест!
LimunNS
Usijana Glava
AvanGarda.
Крагујевац
mrznja
Вале БЕКРИЈА
KiLa
Alkohol bojs
Gambler
Kajzer Soze
consigliere
ultra munze
Инвалид
CasualMente
26 posters
Go down
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Дрога... - Page 2 Empty Re: Дрога...

26/10/2012, 23:02
makarenko ::Ma da ovde je ceo forum ''fin'' niko nikad gudru nije probao... Ja protiv gudre nemam nista, znaci radi ti pre utakmice sta hoces duvaj, mrci, gutaj, bodi se, ali kod nas na tribini znaci na tekmi nema gudre samo alkohol može i to je to. A realno treba skloniti gudru i komane ali one teške sa tribina pošto većina klinaca se ugleda na njih, to ne može niko da mi kaže da nije tako. A napisacu vam na temi najgora pijanstva još jednu priču od pre neki dan samo da sastavim kockice jos malo.

Сине иде чико мало да пије пиво, и по неку, кажем по неку стомаклију, па ћу да ти напишем пар ствари што ниси чуо ни у новинама ни у библији ни од родитеља ни од "искусног старијег другара који је прошао све"
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Дрога... - Page 2 Empty Re: Дрога...

27/10/2012, 05:10
Gambler ::
makarenko ::Ma da ovde je ceo forum ''fin'' niko nikad gudru nije probao... Ja protiv gudre nemam nista, znaci radi ti pre utakmice sta hoces duvaj, mrci, gutaj, bodi se, ali kod nas na tribini znaci na tekmi nema gudre samo alkohol može i to je to. A realno treba skloniti gudru i komane ali one teške sa tribina pošto većina klinaca se ugleda na njih, to ne može niko da mi kaže da nije tako. A napisacu vam na temi najgora pijanstva još jednu priču od pre neki dan samo da sastavim kockice jos malo.

Сине иде чико мало да пије пиво, и по неку, кажем по неку стомаклију, па ћу да ти напишем пар ствари што ниси чуо ни у новинама ни у библији ни од родитеља ни од "искусног старијег другара који је прошао све"

Ајде да напишем по нешто као што сам и рекао... Ако је неки предуслов бити фин, тиме да не пробаш никад дрогу, ево ја сам ти тај! Можемо да се нађемо и да идемо на тестове разноразне да ми ваде и крв и џигеру и дете у детету ако хоћеш па да утврде да трунку ничега никад али никад нисам узео. Ни да пијем када се иде на утакмицу не волим, евентуално пиво, по који гутаљ ракије да се испоштују они што смарају са ракијом јер сами не могу да попију исту до краја (да могу не би дали ни богу тамјан), не долазим на утакмицу пијан, и то је отприлике то, где да будеш пијан на стадиону где треба навијати, бити у приправности, у маси људи где може да буде свашта, и пратити утакмицу и ток игре. Али ајде, нисам ја светац, само покушавам да објасним како ја то видим из свог угла.
Не могу никада схватити људе којима је предуслов за одлазак на утакмицу узимање неког мрљања, неке травуљаге или не знам ни ја чега. Ало човече па ти идеш да гледаш свој клуб, ако те на крају крајева не интересује утакмица (боже опрости али таквих је доста), ту су ти твоји другари из екипе и зезање. Ајој наопако па када дође до ситуације па да крене комби/кола/бус, а господин зове друга му дилера да нешто заврши, а већина екипе хоће да крене јер се касни на утакмицу, е то је један само неважан детаљ тога, а замисли још када претераш па када превазиђеш све мере својим понашањем па после падне извињавање екипи, које црно извињавање, ако хоћеш да будеш демон и да се дрогираш и унаказиш своју моћ ума и разума, иди јеби коњу матер немој ићи на утакмице само због тога, има маса људи која испашта због тебе. А људи који су ту да би се дрогирали и да би продали дрогу је било свугде па и у скроз малим групама, то је један од грехова и ружних слика трибине.
Не бих рекао да се клинци угледају на те баш што се дрогирају, то је њима ваљда интересантно, занимљиво, када је неко у екстазном елементу па ето ајде улећу и они у коло. Ја гледам рецимо ту кинту што дају за дрогу, а немају за превоз, клопу, воду, карте, па треба пуном Буковом мотком тући по гузици, стотину лепших ствари на шта може да се даје кинта, а има људи који нису купили нов комад одеће по две године, а потроше месечно пола плате на то.
И зајебите ме са тим да је трава смирујућа и да не шкоди, посвађали сте се око те траве икс ипсилон цет пута, не знате где се налазите, не пратите ток ситуације, ма бре изгубите се к'о динар у бабином целеру. Ако је заиста тако иди дувај кући а не по штековима, са мамом и татом бре, и бабу и деду понуди јашта бре свима нека буде добро, то се бре користи у медицинске сврхе, зар не? Можда сам и пренаглио али ово је само моје виђење.
О мајко божија, анђели с неба...
makarenko
makarenko
Корисник
Број порука : 7
Локација : Петровград
Регистрован : 24.10.2012

Дрога... - Page 2 Empty Re: Дрога...

27/10/2012, 11:21
Solunac brate, svka čast tebi i poštujem tvoj stav. Kad gledas realno i tako je i nije tako.
A ja ovaj predhodni post sto sam napisao nije bio upucen na tebe nego na dosta likova sa foruma koji pričaju neke stvari o kojima nemaju pojma.
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Дрога... - Page 2 Empty Re: Дрога...

27/10/2012, 13:00
Замисли, некад су дрогу узимали само нестабилни типови људи, данас је то нормална ствар међу свима. До пре 7-8 година је то било увреда и срамота за сваког озбиљнијег лика, некад су се људи крили да би се "урадили", од срамоте и страха да их неко не навата и не пребије, данас се то још са поносом показује. Зашто је покренута ова тема? Због нових генерација које надолазе и који иду на утакмице, а не знају ни 5 играча клуба за који наводно навијају. Крећу на утакмице из фазона јер их то чини опасним, крећу са гудрирањем јер их то чини још опаснијим, на крају ће доћи на трибину навариће се зато што због тога, јелте, и долази ту и зато што га за клуб боли курац...и притом је "опасан". Замислите ситуацију клинци 17,18 година, толико покривљени да немају благе везе са киме им клуб игра. Кад ти гудра влада животом, ти заборављаш и себе и свој народ, своју веру, па и клуб и своју трибину. Просто речено човек духовно пропада. Нажалост та појава се народу толико увукла под кожу да ће бити врло тешко отарасити се.
цигла
цигла
Корисник
Број порука : 44
Регистрован : 13.10.2012

Дрога... - Page 2 Empty Re: Дрога...

27/10/2012, 18:59
Gambler лепо речено.Такође ово што consigliere каже је жива истина.Као неко ко је пре неке 2 године конзумирао,након што сам прошао тај период могу слободно да кажем да је дрога катастрофа.А иста се најбоље упознаје конзумирањем.
kamora
kamora
Корисник
Број порука : 333
Регистрован : 17.09.2012

Дрога... - Page 2 Empty Re: Дрога...

27/10/2012, 20:05
У мом друштву сви су на неким наркотицима, било да је у питању вутра коју већина конзумира или је у питању таблета типа екстази, што ме јако депримира. Било је и шала на мој рачун ''какав си ти то левичар кад се не залажеш за легализацију марихуане'', али ја као и многи други моји истомишљеници једноставно имам онај тврд принцип заговарања здравог живота, па могу рећи скоро па као straight edge : анти - алкохолизам, анти - наркоманија, анти - промискуитет и анти токсикоманија у виду дувана. Такав животни став нема много везе са народом и вером о чему је consigliere писао.

Вечерас управо идем да се видим са распадима.... Дрога... - Page 2 139889
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Дрога... - Page 2 Empty Re: Дрога...

31/10/2012, 01:31
цигла ::Gambler лепо речено.Такође ово што consigliere каже је жива истина.Као неко ко је пре неке 2 године конзумирао,након што сам прошао тај период могу слободно да кажем да је дрога катастрофа.А иста се најбоље упознаје конзумирањем.
Потпуно се слажем са цитираним делом. ДРОГРА ЈЕ СРАЊЕ НАЈОБИЧНИЈЕ, али дрогу не можемо отерати са наших трибина, док год је екипа који дилују и зарађују од тога, док год се много екипа распадају због наркомана у екипама, а наркомани из тих екипа углавном остају на трибинама, док прави момци одлазе... Рак рана наше навијачке сцене је диловање гудре на трибини и сарадња трибина са државом и муријом. Трибине су постале скуп наркомана, клошара и шупљоглавих дебила. Врхови трибина су потпуно постале зависни од појединих људи који их финансирају и са којима су у дилу, и без којих не праве потезе. Многим људима је навијање постало бизнис од ког зарађују паре, а не хоби, и док год је тако, дроге ће увек бити на трибинама, и увек ће бити избодених, испуцаних и осакаћених људи по улицама.
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Дрога... - Page 2 Empty Re: Дрога...

31/10/2012, 10:48
Сви на пајдо!
Крагујевац
Крагујевац
Црвени Ђаволи
Број порука : 1967
Локација : VineyaRD
Регистрован : 13.04.2009

Дрога... - Page 2 Empty Re: Дрога...

31/10/2012, 10:59
Паранормал ::Сви на пајдо!

Напокон неко нормалан Biggrin
corto_maltese
corto_maltese
Корисник
Број порука : 1
Регистрован : 02.11.2012

Дрога... - Page 2 Empty Re: Дрога...

2/11/2012, 17:20
Ljudi gudra je bukvalno smrt.Najvece zlo koje moze da zadesi coveka.Tu nema price nikakve.Kazem vam to kao neko ko je prosao kroz ta sranja pocev od duvke koja mi je bila svakodnevnica,spida i ksera pa sve do horsa...5 godina sam cist i mogu samo Bogu da zahvalim sto sam se iz svega toga izvukao na vreme.Zbog nekih klinackih kompleksa dokazivanja sam poceo da upadam u probleme,prosao takve muke da bi se skinuo,dok mi je u to vreme jedan broj ortaka poceo da pada u muriju,neki su pukli i ostali spaljeni zauvek,a neki su umrli.Otprilike tek tad shvatis da ti je svega dosta,da samo klizis sve dublje i dublje i ako si karakter apsolutno ces prestati sa tim.Imao sam tu srecu da sam u isto vreme bio okruzen i normalnim drustvom,pozitivnim ljudima koji su mi pruzili podrsku,devojci,tekmama-uglavnom svim stvarima koje su popunile moje emotivne potrebe.Klinci se danas navlace ko dobar dan,vrlo cesto sam slusao price "ma ne mogu ja da se navucem,uzecu sad i ko zna kad sledeci put"...al ne shvataju da je to siguran put u propast,jer je veoma lako skrenuti sa puta pogotovo ako si psihicki los ili si u nekom bedaku.
Spartanci2010
Spartanci2010
Корисник
Број порука : 4
Локација : Голобок
Регистрован : 01.10.2012

Дрога... - Page 2 Empty Re: Дрога...

2/11/2012, 17:41
ПРОТИВ ДРОГЕ НА ТРИБИНАМА ! ТРИБИНА ЈЕ МЕСТО ЗА ЉУДЕ КОЈИ ВОЛЕ СВОЈ КЛУБ И КОЈИ СУ ТУ ЗБОГ ЊЕГА,А НЕ ДА БИ ДУВАО,ЗГУТАО ИТД. !
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Дрога... - Page 2 Empty Re: Дрога...

5/11/2012, 14:16
Наравно, ал' немој после да ћутиш и бежиш, или правиш се луди када дође неки смазан дечкић да глуми глумца, значи насиље и тестиси без гудре Biggrin
ПФК
ПФК
Корисник
Број порука : 54
Локација : Тамо где су Гробари...
Регистрован : 01.11.2012

Дрога... - Page 2 Empty Re: Дрога...

5/11/2012, 14:53
Трава није дрога, то је дар од бога !
Реакција
Реакција
Корисник
Број порука : 661
Регистрован : 24.02.2012

Дрога... - Page 2 Empty Re: Дрога...

5/11/2012, 14:56
ПФК ::Трава није дрога, то је дар од бога !
LOL LOL
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Дрога... - Page 2 Empty Re: Дрога...

5/11/2012, 15:01
Буквално ми се гади твоја изјава....
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Дрога... - Page 2 Empty Re: Дрога...

5/11/2012, 16:36
Схватам да људи дувају, и да ће дувати, потпуно ми је јасно, схватам да конзумирају теже дроге, све ми је то јасно, али ово ново време у ком је постало популарно бити наркоман, у ком се људи хвале и рекламирају дрогу, то ми никад неће бити јасно. Узимати било какве опијате, то је лични избор особе, јавно рекламирати и клинцима презентовати то као ок ствар, то је срамота! Све је више клинаца који у веома раним периодима крећу са конзумирањем марихуане, и то је веома лоше, а управо се то јавља због јавног рекламирања гудре по трибинама. Ако ти дуваш, дувај сам. Ако цепаш, цепај сам. Не знам колико вас шмекера са форума је стало пред кеву, ћалета, стрину или неког из родбине и рекло им у фацу да дувају, или узимају нешто горе. Главни проблем на нашим трибинама је јавно рекламирање опијата у било ком облику, са тим треба што пре престати. Управо због рекламирања таквих ствари на трибинама, дешава се то да се јављају људи који мисле да је то кул,ин или како год. Свако ко је конзумирао било какве опијате, а поготово мислим на неке јаче дроге од марихуане која није толико штетна када се узима у каснијем периоду живота(период када људски мозак престане да се развија), зна да је дрога највеће срање и зло! Капирам да је много људи конзумирало гудру барем једном, то је постала нормална појава у друштву, не само на трибинама, али по мени један прави навијач треба пре свега да буде спортиста, а ако не спортиста, пре свега противник дроге. Пре пар година нисам разумео Русе, мислио сам да је њихова сцена извештачена, али све ми је јасније што се код њих на трибинама пре свега гура спорт и тренинг. Свака трибина треба да се бори против дроге, пуне су нам трибине искривљених ликова са тиковима, и којекаквим манама, баш због конзумирања дроге. Пошто је дискусија, коју сам синоћ покренуо, обрисана, искрено сам се мало разочарао оним листом марихуане на застави Земун Поље, јер су Земунци били управо ти који су гурали ту причу о тренингу и спорту, и чију сам причу поштовао баш из тог разлога, наравно и због истрајности чланова групе који се већ ко зна коју годину за редом јебу по разноразним њивама пратећи Земун... Конзумирање дроге код нас на трибинама оставља много дубље последице, које може да схвати сваки нормалан мозак након 2 минута размишљања, и баш због тога сам против рекламирања исте по трибинама.
ПФК
ПФК
Корисник
Број порука : 54
Локација : Тамо где су Гробари...
Регистрован : 01.11.2012

Дрога... - Page 2 Empty Re: Дрога...

5/11/2012, 17:14
Па ја нисам рекао да дувам, пробао сам пар пута.
Иначе такође сам против НАРКОТИКА И ОСТАЛИХ СРАЊА НА УТАКМИЦАМА !
Али сконтај да трава није дрога.

НАРКОМАНСКИ ПОЗДРАВ ! LOL
syndesmos
syndesmos
Корисник
Број порука : 386
Регистрован : 01.06.2011

Дрога... - Page 2 Empty Re: Дрога...

5/11/2012, 22:45
Трава јесте дрога,али је толико постала уобичајена у Србији да ће за пар година бити нормална као алкохол.
И са дуваном је некад тако било,па ево сад деца у шестом,седмом разреду основне школе без проблема
признају родитељима да пуше,тако ће и признавати за траву,већ знам неколико примера.
ПФК
ПФК
Корисник
Број порука : 54
Локација : Тамо где су Гробари...
Регистрован : 01.11.2012

Дрога... - Page 2 Empty Re: Дрога...

5/11/2012, 22:48
Провери боље, па ћеш се уверити да трава није дрога, биљка коју је природа донела природним путем, значи има своје користи, а и своје зло.
Хистерија
Хистерија
Корисник
Број порука : 7
Регистрован : 07.10.2012

Дрога... - Page 2 Empty Re: Дрога...

5/11/2012, 23:00
Је'л овде има истражитеља? има ли доктора којим случајем? шта покушавате да објасните? Обришите тему отворена је без икакве потребе..
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Дрога... - Page 2 Empty Re: Дрога...

5/11/2012, 23:03
JACZ ::Је'л овде има истражитеља? има ли доктора којим случајем? шта покушавате да објасните? Обришите тему отворена је без икакве потребе..
Што је отворена без потребе?
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Дрога... - Page 2 Empty Re: Дрога...

6/11/2012, 02:38
JACZ ::Је'л овде има истражитеља? има ли доктора којим случајем? шта покушавате да објасните? Обришите тему отворена је без икакве потребе..
Ја лично никоме не покушавам било шта да објашњавам, мене ето занимају мишљења различитих људи на овом форуму, а пре свега оних који конзумирају гудру. Нико овде не покушава да убеђује људе у нешто друго, нисам ментол па да не скапирам да ово писање готово да нема неког ефекта. Па само кад бих тако нешто причао неким мојим ортацима знам да би изазвало само подсмех и контраефекат. Једноставно убедиш себе да не постоји проблем и да су сви остали око тебе ментоли, а ти си краљ, богом дан. Зато је мене интересовало докле смо догурали, да чујем мишљења других кроз ову тему. Оно што мени највише пара уши у целој тој причи јесте чињеница како сви јуре педере да их ставе на ломаче, а наркомани су нам "нормални". Ја бих највише волео када би се гудри одузео тај лажни сјај и када би се преобликовала та лаж да је онај ко конзумира гудру "фаца" или "мангуп". Том проблему се не приступа преко форума, и врло лако може да се деси да цела та прича не пролази. У овом случају расправа је отишла у тотално погрешном смеру, с' тога иде кључ на тему.
Sponsored content

Дрога... - Page 2 Empty Re: Дрога...

Назад на врх
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму