TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно!

+8
Паранормал
Gambler
Крагујевац
AvanGarda.
ПАОКАРА
Otac
Lud rodjen!
CasualMente
12 posters
Go down
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно! Empty Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно!

15/6/2010, 22:13
Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно! 9df7b993b64b
Узимајући у обзир да се у нашем граду у овим данима доносе фудбалске одлуке које по тежини и значају могу имати далекосежне последице сматрамо да је неопходно у јавност изнети и нас став.

Од самог оснивања наше навијачке групе 2005. године имамо устаљени и непроменљиве принципе! Везивање за клуб, а не за управу! Везивање за град, а не за политику! Везивање за дрес, а не за играча… Иако је током протеклих пет година свако од нас појединачно имао различите ставове о раду управе, играма играча, вођење екипе, трудили смо се да то остане на личном нивоу, а да став групе буде неутралан. Јер као група сматрамо да играчи треба да играју, управа да управља, тренер да тренира, а ми да навијмо и пратимо, али не рад већ резултате истог тог рада.

Зато сматрамо да Фудбалски клуб Слобода као неодвојиви симбол града Ужица треба и мора да остане водећи клуб у граду и региону! Како је Слобода симбол Ужица сасвим је природно и да тај симбол мора играти утакмице на градском стадиону, на Беглуку! Мора носити исти назив као и до сада, са евентуалиним додавањем спонзора (Поинт, Ист Поинт), и исте оне боје које је и до сада носила. Све остало за нас је мање значајно.

Уколико ће фузија Слободе и Севојна испунити ова наша три захтева ми је у потпуности подрзавамо као пројекат који ће ујединити пословну компетенцију, финансијску стабилност, играчки капацитет са једне стране, са традицијом, армијом навијача и фудбалском базом са друге стране.

Никада нисмо посматрали Севојно као издвојени део Ужица. Али никада нисмо могли да навијамо за други клуб осим Слободе. Тако и данас позивамо челне људе клубова и града да буду свесни историског тренутка у коме се налазе и доносу одлуку иза које ће стати све данашње генерације, а будуће бити поносне на њих.
Lud rodjen!
Lud rodjen!
Корисник
Број порука : 410
Локација : Трибина!
Регистрован : 03.11.2008

Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно! Empty Re: Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно!

15/6/2010, 23:28
Hoce i jare i pare...Samo napred!
Otac
Otac
Корисник
Број порука : 86
Локација : Germany, Leipzig
Регистрован : 18.08.2009

Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно! Empty Re: Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно!

16/6/2010, 22:23
Lud rodjen! ::Hoce i jare i pare...Samo napred!

Колико сам ја схватио једино што фајтерси траже је то име... боје су мање више исте... грб ће се нешто мало изменити... али тиме што ће се у имену ставити то фамозно "Севојно" губи се скоро један век традиције...
ПАОКАРА
ПАОКАРА
Корисник
Број порука : 1504
Локација : Беогард
Регистрован : 28.07.2008

Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно! Empty Re: Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно!

16/6/2010, 22:46
Било би супер да се споје, али да се клуб зове Слобода. Имали би још једну одличну навијачку групу у лиги. Ужице би било одлично гостовање! Smile
Otac
Otac
Корисник
Број порука : 86
Локација : Germany, Leipzig
Регистрован : 18.08.2009

Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно! Empty Re: Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно!

16/6/2010, 23:27
Спојили су се, сада се само протестује око имена клуба, Фајтерси су за ФК Слобода Поинт, ал овај председник Севојна потенцира да се убаци и то "ФК Слобода СЕВОЈНО поинт"...
AvanGarda.
AvanGarda.
Корисник
Број порука : 7
Регистрован : 08.04.2010

Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно! Empty Re: Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно!

18/6/2010, 08:57
Nece nista postici protestom ime ostaje "FK Sloboda - Sevojno point"
Otac
Otac
Корисник
Број порука : 86
Локација : Germany, Leipzig
Регистрован : 18.08.2009

Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно! Empty Re: Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно!

19/6/2010, 20:57
AvanGarda. ::Nece nista postici protestom ime ostaje "FK Sloboda - Sevojno point"

Нагађаш или проверено?
AvanGarda.
AvanGarda.
Корисник
Број порука : 7
Регистрован : 08.04.2010

Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно! Empty Re: Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно!

20/6/2010, 17:23
Provereno
Lud rodjen!
Lud rodjen!
Корисник
Број порука : 410
Локација : Трибина!
Регистрован : 03.11.2008

Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно! Empty Re: Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно!

22/6/2010, 20:02
Grad kao Uzice zasluzuje stabilnog superligasa.Ovaj dogovor i meni licno smeta.Ali sve ce vremenom doci na svoje mesto.Nadam se da cemo zajednickim snagama napraviti lepu pricu.
Крагујевац
Крагујевац
Црвени Ђаволи
Број порука : 1967
Локација : VineyaRD
Регистрован : 13.04.2009

Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно! Empty Re: Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно!

23/6/2010, 12:59
Шифра : ''Квазимодо''
Знају Ужичани...
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно! Empty Re: Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно!

23/6/2010, 14:02
a grb je nebitan ?!
Otac
Otac
Корисник
Број порука : 86
Локација : Germany, Leipzig
Регистрован : 18.08.2009

Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно! Empty Re: Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно!

23/6/2010, 18:42
redforceKG ::Шифра : ''Квазимодо''
Знају Ужичани...

Јбг, историјска неминовност...
Крагујевац
Крагујевац
Црвени Ђаволи
Број порука : 1967
Локација : VineyaRD
Регистрован : 13.04.2009

Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно! Empty Re: Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно!

23/6/2010, 19:18
Otac ::
redforceKG ::Шифра : ''Квазимодо''
Знају Ужичани...

Јбг, историјска неминовност...

Мислим да сад разумеш нашу ситуацију прошле године...
Otac
Otac
Корисник
Број порука : 86
Локација : Germany, Leipzig
Регистрован : 18.08.2009

Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно! Empty Re: Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно!

24/6/2010, 13:20
redforceKG ::
Otac ::
redforceKG ::Шифра : ''Квазимодо''
Знају Ужичани...

Јбг, историјска неминовност...

Мислим да сад разумеш нашу ситуацију прошле године...

У потпуности, бедак...
Otac
Otac
Корисник
Број порука : 86
Локација : Germany, Leipzig
Регистрован : 18.08.2009

Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно! Empty Re: Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно!

25/6/2010, 01:28
Фузија је ЗАВРШЕНА!

На вечерашњој седници скупштине ФК Слобода донете су следеће одлуке:
ФК Слобода је прихватила припајање ФК Севојна Поинт фудбалском клубу Слобода.
Након припајања, ФК Слобода је променила своје име у:
ФК Слобода Поинт Севојно ИЗ УЖИЦА!
За председника УО ФК Слобода Поинт изабран је Драган Суботић(бивши председник ФК Севојна)
Прва скупштина ФК Слобода Поинт биће одржана у среду у 9:30
Реновирање градског стадиона "Беглука" почеће у најскорије време.
Cool
ПАОКАРА
ПАОКАРА
Корисник
Број порука : 1504
Локација : Беогард
Регистрован : 28.07.2008

Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно! Empty Re: Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно!

25/6/2010, 03:37
Компромисно решење, супер! Smile
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно! Empty Re: Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно!

25/6/2010, 03:56
Срамота.
ПАОКАРА
ПАОКАРА
Корисник
Број порука : 1504
Локација : Беогард
Регистрован : 28.07.2008

Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно! Empty Re: Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно!

25/6/2010, 18:48
Што срамота, ако ће се ФФ служити, сложићу се и ја, као д је битно... Razz Јел пристају ФФ на овакво решење?
Otac
Otac
Корисник
Број порука : 86
Локација : Germany, Leipzig
Регистрован : 18.08.2009

Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно! Empty Re: Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно!

25/6/2010, 19:41
Паранормал ::Срамота.

Због чега срамота? Видели смо доста фузија у протеклих 5 година широм Србије, зашто би Слобода пропустила овако добру прилику?!
Крагујевац
Крагујевац
Црвени Ђаволи
Број порука : 1967
Локација : VineyaRD
Регистрован : 13.04.2009

Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно! Empty Re: Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно!

25/6/2010, 19:44
Зато што се пљунули па сад лижете
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно! Empty Re: Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно!

25/6/2010, 20:25
Otac ::
Паранормал ::Срамота.

Због чега срамота? Видели смо доста фузија у протеклих 5 година широм Србије, зашто би Слобода пропустила овако добру прилику?!

Зато што клуб који бодриш више није она Слобода,а ти разуми како хоћеш.
Ово је моје мишљење не мора сваком да се свиди,можда чак и нисам у праву,али ето. Wink
avatar
hunterue
Корисник
Број порука : 6
Регистрован : 17.01.2010

Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно! Empty Re: Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно!

25/6/2010, 22:07
Паранормал,реци ми што ти није више она Слобода.Ако се клуб и даље зове тако,уз поменути додатак спонзора и севојна,које ће нестати за сезону,две...а да при том боје клуба остају исте,као и грб и година оснивања.Не знам што ти то смета...осим ако ниси из севојна.Не звучи исто Слобода поинт севојно и шумадија Раднички... добро је сто ће и Раднички поново вратити своје име...јбг,немој да нас љубомора мори Biggrin
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно! Empty Re: Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно!

25/6/2010, 22:41
hunterue ::Паранормал,реци ми што ти није више она Слобода.Ако се клуб и даље зове тако,уз поменути додатак спонзора и севојна,које ће нестати за сезону,две...а да при том боје клуба остају исте,као и грб и година оснивања.Не знам што ти то смета...осим ако ниси из севојна.Не звучи исто Слобода поинт севојно и шумадија Раднички... добро је сто ће и Раднички поново вратити своје име...јбг,немој да нас љубомора мори Biggrin
Први Раднички и Слобода су променили имена из различитих разлога.
Друго,нисам љубоморан,немам на шта,ФФ у првој лиги може бити само добра ствар.
Једно једноставно питање јел Слобода из Ужица или из Севојна?Јел треба сада Раднички КГ да се зове Раднички Ердеч?Мени то није исто.
И није то само спонзорски дил,него фузија 2 клуба,један се извлачи на корист другог,колико ће ВАШИХ играча наставити да игра за клуб,колико ће људи остати да ради за клуб.Мислим да је доста гашења традиција,замисли да један Раднички из Ниша промени име,то је бре некада био европски клуб.Моје мишљење је да требаш стати уз клуб и да га извлачиш из срања,а не да га сједињујеш са тамо неким мафијашким клубовима.
Има ту још ствари.Ово гледам са спортске стране,не са навијачке,јер са навијачке ово је до јаја.
avatar
hunterue
Корисник
Број порука : 6
Регистрован : 17.01.2010

Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно! Empty Re: Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно!

25/6/2010, 23:16
Схватам ја твоје мишљење...али то са стране делује као да ликујеш над туђом "несрећом".У суштини,шта је по теби решење,не пратити клуб и фактички гасити и себе као групу.Што неки ће бојкот сто,двеста навијача нешто променити.Зар је битно колико ће НАШИХ играча остати у "новом" клубу...или си пратио игре Слободе у трећој лиги,па велиш да имају квалитет да играју и прву Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно! 581573 ...ај поздрав
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно! Empty Re: Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно!

26/6/2010, 02:25
Скроз је незгодна ситуација, јер бојкот "мале групе" која у најбољем случају може извести 400,500 људи на улице не значи ништа против тајкуна и мафијаша који воде српски фудбал... Мислим да су прави пример Индијанци, који су се фактичку угасили после фузије Пролетера... И да ли је то добро за српску навијачку сцену? и да ли је уопште самим члановима групе због тога драго... Слобода је извукла скоро све што се може извући из ове фузије... ту је стадион, име Слобода, грб, дресови, година оснивања... прва лига, сан сваког нижеразредног навијача. Мислим да су ФФ на великом добитку, Слобода такође, Ужице као град, и српска навијчка сцена уопште...

Видимо се на градском стадиону следеће године, биће то добро гоставање! Wink
Sponsored content

Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно! Empty Re: Фајтерси о могућем спајању ФК Слободе и ФК Севојно!

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму