TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Ултрас Лацио престао да постоји! Empty Ултрас Лацио престао да постоји!

11/7/2010, 19:20
Ултрас Лацио престао да постоји! 9c683b0f27e7
Ми смо донели болну одлуку да напустимо нас други дом,северну трибину стадиона Олимпико. Знамо да многи људи већ у старту знају нас став и без објављивања званичног саопштења, али у овом случају морамо да објаснимо разлоге наше веома болне одлуке. Ми ћемо увек бити Ултраси и индивидуалци који воле слободу !

Некад је систем отерао младе са улица и довео их на стадион да контролише и умањи њихову жељу за побуном. Данас је још горе, систем је потпуно отерао младе са улица и осећај заједништва породице или припадности неком кругу, данас омладину желе да затворе у кућу испред Плејстејшна,Иксбокса,компјутера,разних емисија и филмова на тв-у. Једина здрава форма окупљана младих људи на трибинама у групе је елеминисана. Отуда брилијантна идеја увођења навијачких картица. Ми као слободни људи никад нећемо прихватити да неко одлучује за нас да ли ћемо ући на стадион да подржимо наш Лацио. Никад генерално нећемо прихватити да неко одлучује за нас. Ми желимо да мислимо да већина људи мисли као ми, навијачи као и обични грађани никад неће прихватити да се осећају потлачено. Можда нема довољно ССТВ камера, микрофона, прислускиваних мобилних телефона, компјутера да контролишу све око себе ?!

Ултрас је рођен слободан, ми навијачи Лациа нисмо прљави у овој игри. Грешите ви сви који мислите да систем не узима довољно калцијума (ваљда)?! Ми не желимо више!
Преко ултрас трибине, на страну навијање и кореографије стадиони су оно што они желе, велике катедрале у пустињи. Они су покушали да нас убеде да су стадиони празни због дивљања ултраса....штета што се не сећају 70,80,90 када је било много горе...али су стадиони били пуни. Господо стадиони су празни због плаћених ТВ станица, прескупих карата за обичну породицу, стадиони су празни због тих људи који доносе законе а никад сами нису ушли на стадион, узели шал, никад нису махали заставом, никад нису запалили бакљу или са пријатељима ишли возом и преседали да би стигли на гостовање. Ми смо Лазио ! Једноставно више не постојимо! Пљунуто је на 30 година покрета на националном нивоу. Без даљих објашњења то је наш пут, то је наше биће !!

Ми не правимо компромисе..ми нисмо симпатизери, ми смо ултраси...за наш идеал, за наш менталитет, за Габриелеа, за сву децу која су рођена без слободе !!!! СС ЛАЦИО 1900.

Ултрас Лазио
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Ултрас Лацио престао да постоји! Empty Re: Ултрас Лацио престао да постоји!

11/7/2010, 19:21
Пустио сам сузу, нема више Лацијала Broken
ПАОКАРА
ПАОКАРА
Корисник
Број порука : 1504
Локација : Беогард
Регистрован : 28.07.2008

Ултрас Лацио престао да постоји! Empty Re: Ултрас Лацио престао да постоји!

12/7/2010, 16:44
Дирљив текст, оставио ме је без коментара. Sad FORZA LAZIO!
KB_DS
KB_DS
Корисник
Број порука : 536
Локација : beograd
Регистрован : 10.04.2009

Ултрас Лацио престао да постоји! Empty Re: Ултрас Лацио престао да постоји!

12/7/2010, 17:49
e jebiga..... Ултрас Лацио престао да постоји! 851263
Old school
Old school
Бродарац
Број порука : 514
Локација : Бомбоњера
Регистрован : 15.12.2008

Ултрас Лацио престао да постоји! Empty Re: Ултрас Лацио престао да постоји!

12/7/2010, 20:23
Туга. Један једини мени лично - Лацио! Надамо се бољим временима, ипак ће ултра однети победу!

Ми не правимо компромисе..ми нисмо симпатизери, ми смо ултраси...за наш идеал, за наш менталитет, за Габриелеа, за сву децу која су рођена без слободе !!!! СС ЛАЦИО 1900.
Ето шта је менталитет, ову реченицу би требали на неко видно место да окачимо на сајту буквално!
ЗА НАШ ИДЕАЛ; ЗА НАШ МЕНТАЛИТЕТ!
Слобода навијачима!
[R]!
[R]!
Корисник
Број порука : 10
Регистрован : 12.07.2010

Ултрас Лацио престао да постоји! Empty Re: Ултрас Лацио престао да постоји!

13/7/2010, 16:00
Ако сви не стану под један кос у борби против навијачких картица,теско да ће ултра однети победу. Наравно,остаће групе које немају своје идеале и свој менталитет,односно групе које ће пргазити оно сто су годинама стварале. None
Sponsored content

Ултрас Лацио престао да постоји! Empty Re: Ултрас Лацио престао да постоји!

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму