TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Саопштење Гробара! Empty Саопштење Гробара!

13/10/2010, 14:16
Саопштење Гробара! C72797dde4a1
Осуђујемо инциденте и напада на нашег голмана Владимира Стојковића који је био жртва организованог деловања људи којима српски грб ништа не представља. На прекинутој утакмици Италија - Србија у Ђенови није било Гробара, мада смо свесни чињенице да постоји група људи којима је изузетно криво што навијачи Партизана нису били актери ове срамоте, као ни оне од 10.10.2010.г. Исто тако знамо да те људе неће спречити да Гробарима прилепљују разне етикете без аргумената и доказа, јер све је то у циљу да би се појачао притисак на уставни суд који данас заседа поводом забране навијачких група. Посебно нас забрињава тајминг ове бруке у Италији, који ће имати негативне последице на цео навијачки покрет у Србији. Све ово иде на руку опцији која изједначава навијаче и хулигане.

Позивамо целокупну спортску јавност да подржи голмана Владимира Стојковића, који је голман српске репрезентације и који је жртва људи којима су сујета и комплекси испровоцирали њихово право лице у циљу храњења сопственог ега.

Гробари Југ
KB_DS
KB_DS
Корисник
Број порука : 536
Локација : beograd
Регистрован : 10.04.2009

Саопштење Гробара! Empty Re: Саопштење Гробара!

13/10/2010, 15:52
CasualMente ::
навијачи Партизана нису били актери ове срамоте, као ни оне од 10.10.2010.г.

Саопштење Гробара! 539328 Саопштење Гробара! 539328 Саопштење Гробара! 539328
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Саопштење Гробара! Empty Re: Саопштење Гробара!

13/10/2010, 16:12
баш лицемерно...
Xepoj
Xepoj
Корисник
Број порука : 314
Регистрован : 20.01.2009

Саопштење Гробара! Empty Re: Саопштење Гробара!

13/10/2010, 18:53
Ово Гробарима није требало. Ово као да је писао неко што у свом животу није видео стадион и трибину. Dead
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Саопштење Гробара! Empty Re: Саопштење Гробара!

13/10/2010, 20:12
Xepoj ::Ово Гробарима није требало. Ово као да је писао неко што у свом животу није видео стадион и трибину. Dead
Шта се чудите,па људи се извлаче,ко још жели да добије 8 'дина робије за то?!
Крагујевац
Крагујевац
Црвени Ђаволи
Број порука : 1967
Локација : VineyaRD
Регистрован : 13.04.2009

Саопштење Гробара! Empty Re: Саопштење Гробара!

13/10/2010, 21:05
Паранормал ::
Xepoj ::Ово Гробарима није требало. Ово као да је писао неко што у свом животу није видео стадион и трибину. Dead
Шта се чудите,па људи се извлаче,ко још жели да добије 8 'дина робије за то?!

Da, a na osnovu ovog saopštenja će murija da ih oslobodi sumnje...Ma daj
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Саопштење Гробара! Empty Re: Саопштење Гробара!

13/10/2010, 21:30
redforceKG ::
Паранормал ::
Xepoj ::Ово Гробарима није требало. Ово као да је писао неко што у свом животу није видео стадион и трибину. Dead
Шта се чудите,па људи се извлаче,ко још жели да добије 8 'дина робије за то?!

Da, a na osnovu ovog saopštenja će murija da ih oslobodi sumnje...Ma daj
Свакако да неће,али покушавају да се оперу на неки начин.Зар су требали да кажу,да ми смо учествовали?
Крагујевац
Крагујевац
Црвени Ђаволи
Број порука : 1967
Локација : VineyaRD
Регистрован : 13.04.2009

Саопштење Гробара! Empty Re: Саопштење Гробара!

13/10/2010, 21:46
Ponekad je mudrije cutati...Ne mislim na tebe Paranormal
Xepoj
Xepoj
Корисник
Број порука : 314
Регистрован : 20.01.2009

Саопштење Гробара! Empty Re: Саопштење Гробара!

13/10/2010, 23:40
Не знам на ког си мислио да је мудрије да ћути. Ја мислим да је овде Гробарима било нај мудрије да су ћутали, али није тако. Ја не знам дал су мислили да ће сад држава да им да одликовање јер нису учествовали на рушење геј параде, или ће да се спасе мурије, или ће да их народ гледа као хероје, или се можда улизују Бранкици. Добро да нису рекли да подржавају геј параду и да си изашли на улице са педерским беџевима и заставама са дугимин бојама. Срамота за њих.
Напред Партизан
Напред Партизан
Корисник
Број порука : 122
Регистрован : 16.07.2009

Саопштење Гробара! Empty Re: Саопштење Гробара!

14/10/2010, 00:25
Делимично подржавам ово саопштење... само ово за Стојковића....
ПАОКАРА
ПАОКАРА
Корисник
Број порука : 1504
Локација : Беогард
Регистрован : 28.07.2008

Саопштење Гробара! Empty Re: Саопштење Гробара!

14/10/2010, 12:33
Xepoj ::Не знам на ког си мислио да је мудрије да ћути. Ја мислим да је овде Гробарима било нај мудрије да су ћутали, али није тако. Ја не знам дал су мислили да ће сад држава да им да одликовање јер нису учествовали на рушење геј параде, или ће да се спасе мурије, или ће да их народ гледа као хероје, или се можда улизују Бранкици. Добро да нису рекли да подржавају геј параду и да си изашли на улице са педерским беџевима и заставама са дугимин бојама. Срамота за њих.
Колико си сад лупио... Иако се ни мени ово саопштење не допада, осим дела за Стојковића, ти си баш претерао. Гробари су се оградили од свега, нису имали намеру да се било коме улизују, или да траже одликовање од некога.
Xepoj
Xepoj
Корисник
Број порука : 314
Регистрован : 20.01.2009

Саопштење Гробара! Empty Re: Саопштење Гробара!

14/10/2010, 16:33
ПАОКАРА ::
Xepoj ::Не знам на ког си мислио да је мудрије да ћути. Ја мислим да је овде Гробарима било нај мудрије да су ћутали, али није тако. Ја не знам дал су мислили да ће сад држава да им да одликовање јер нису учествовали на рушење геј параде, или ће да се спасе мурије, или ће да их народ гледа као хероје, или се можда улизују Бранкици. Добро да нису рекли да подржавају геј параду и да си изашли на улице са педерским беџевима и заставама са дугимин бојама. Срамота за њих.
Колико си сад лупио... Иако се ни мени ово саопштење не допада, осим дела за Стојковића, ти си баш претерао. Гробари су се оградили од свега, нису имали намеру да се било коме улизују, или да траже одликовање од некога.

Можда је за тебе ово моје лупање, али ја стојим иза тога. Да си прави навијач никад ово не би саопштио.

администрација: Ко је какав навијач, докажите на улици и стадиону, а не преко форума!
ПАОКАРА
ПАОКАРА
Корисник
Број порука : 1504
Локација : Беогард
Регистрован : 28.07.2008

Саопштење Гробара! Empty Re: Саопштење Гробара!

14/10/2010, 21:27
Па нормално је да ти стојиш иза тога, само ти си то и лупио, нећу ја стајати...

Значи по твом мишљењу, Гробари су у једном саопштењу признали педере, улизивали се Бранкици, тражили одликовање од државе и народ треба да их гледа као хероје, јел то?

Већини људи са овог форума се не допада ово саопштење Гробара, као што се не допада ни мени, али количину глупости коју си ти испљунуо, нико не може ни да помисли.

А то какав сам ја навијач, немам коме са овог форума шта да доказујем. "Херој" може да мисли шта год жели, то је његово право, али исто тако није његово да осуђује ко је прави навијач, а ко не...
Sponsored content

Саопштење Гробара! Empty Re: Саопштење Гробара!

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму