TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бејаше некад давно

+24
Durlanac
Xepoj
Мајор Милан Тепић
Калдрма
Реакција
Garnisla
consigliere
syndesmos
Хедониста
Барјактар_БЛ
Ултрас КВ
urosh
psyhomaster
Old school
Крагујевац
Usijana Glava
Београд
Ultra' Style
Casuals
EvoksPGD
Gambler
навијачкаСвест!
CasualMente
Паранормал
28 posters
Go down
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Бејаше некад давно - Page 9 Empty Re: Бејаше некад давно

24/11/2012, 04:43
Имам и ја металне оловне војнике, један сет је из другог светског рата, а један из Америчког грађанског рата између САД и конфедерације, јебеш му матер можда их нађем сликам и окачим овде

А што се тиче овог фудбала на федере, јесте вала легендаран, имао сам мислим 3, скоро на сваком сам поломио по неког играча, али зато и дан данас некад одем да играм стони-фудбал, нема ништа јаче, и наравно, ИМА РОШТИЉАЊА, пустите те педерске форе да нема
Мантекиља
Мантекиља
Корисник
Број порука : 112
Локација : Myrtle Beach, SC
Регистрован : 21.10.2011

Бејаше некад давно - Page 9 Empty Re: Бејаше некад давно

24/11/2012, 20:37
Јел сте делили бомбоне у школи за рођендан? Biggrin Ти школски дани стварно најлепше доба..Па екскурзије, брате колко сам то волео.Ноћ пред екскурзију никако заспати, луташ мислима како ће бити 7 дана без ћалета и кеве, како смувати девојчицу на коју се примаш већ годинама...Кад ми кева спакује 15 сендвича као да путујем на Килиманџаро а не на Златибор, још кад се онако усмрде у ранцу од саламе подригуше и оног "тост топи" качкаваља.Блам да те поједе.Онда тамо спремање за дискаћ, договарање "ко ће кога"...девојчице и вишесатно дотеривање на крају изгледају као да су пливале у пудеру.Увече увлачење у пиџаме и креће јурњава по собама, ходницима , скакање са тераса и наравно сви су гистро пијани. Biggrin На крају у повратку сви сморени, плакање и тад се обично нађе неки весељак што подјебава (ЈА Biggrin ). Па у школи на часу чувено дописивање папирићима, гађање...сећам се да смо ми од хемиских правили дуваљке , сажваћеш папирић дунеш и кад опалиш неког у око-непроцењиво. Бејаше некад давно - Page 9 61861 Онда фудбал на снегу на великом одмору , ту смо сви били бразилци.Крљање са обе ноге, голманске параде, редовни покушаји маказица..Кад се добро исквасимо одемо код разредног и тражимо да нас пусти кући.Ау човече каква тема, пукла ме носталгија само тако па не могу ни свега да се сетим...Неко је споменуо онај пластични кош, ја сам то имао, сећам се да сам са том лоптицом по стану играо и баскет, фудбал рукомет...па напуним каду до врха и играм се ватерпола. Biggrin Имао сам једну црвено-белу пиџаму на пруге и позади сам исписао СТАНКОВИЋ и број 10 и тако сам са лоптом јурио по кући а гол ми је био шток за врата.
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Бејаше некад давно - Page 9 Empty Re: Бејаше некад давно

24/11/2012, 23:20
А иди јеботе, иста прича и код мене... А сећам се као било је на рекреативним наставама тим, и као вече најбоље фризуре, и онда смо сви стављали целу пасту за зубе у косу. А у првом и другом разреду нас је учитељица купала LOL

А што се тиче снега, изађемо на одмору, правимо грудве и гађамо школу... Мада то смо радили и са 18 година LOL
Ултрас КВ
Ултрас КВ
Корисник
Број порука : 3132
Локација : Краљево
Регистрован : 26.11.2009

Бејаше некад давно - Page 9 Empty Re: Бејаше некад давно

24/11/2012, 23:54
Сећам се да док сам био клинац 6-7 година кад год би се разболео и морао да примам инекције,кева би ми рекла ако не плачем купиће ми Тофиту...То ми је било остварење сна Biggrin

Бејаше некад давно - Page 9 Tofita_753261
syndesmos
syndesmos
Корисник
Број порука : 386
Регистрован : 01.06.2011

Бејаше некад давно - Page 9 Empty Re: Бејаше некад давно

25/11/2012, 21:53
CasualMente ::А у првом и другом разреду нас је учитељица купала :lol

Мртвог пијаног ортака који се по себи исповраћао разредна скида голог у осмом разреду пред очима другог ортака и мене који смо
му били цимери и одводи га у купатило где га лично купа на запрепашћење свих присутних.
avatar
навијачкаСвест!
Корисник
Број порука : 972
Локација : Велика Србија
Регистрован : 06.12.2009

Бејаше некад давно - Page 9 Empty Re: Бејаше некад давно

25/11/2012, 21:57
Мантекиља ::Јел сте делили бомбоне у школи за рођендан? Biggrin Ти школски дани стварно најлепше доба..Па екскурзије, брате колко сам то волео.Ноћ пред екскурзију никако заспати, луташ мислима како ће бити 7 дана без ћалета и кеве, како смувати девојчицу на коју се примаш већ годинама...Кад ми кева спакује 15 сендвича као да путујем на Килиманџаро а не на Златибор, још кад се онако усмрде у ранцу од саламе подригуше и оног "тост топи" качкаваља.Блам да те поједе.Онда тамо спремање за дискаћ, договарање "ко ће кога"...девојчице и вишесатно дотеривање на крају изгледају као да су пливале у пудеру.Увече увлачење у пиџаме и креће јурњава по собама, ходницима , скакање са тераса и наравно сви су гистро пијани. Biggrin На крају у повратку сви сморени, плакање и тад се обично нађе неки весељак што подјебава (ЈА Biggrin ). Па у школи на часу чувено дописивање папирићима, гађање...сећам се да смо ми од хемиских правили дуваљке , сажваћеш папирић дунеш и кад опалиш неког у око-непроцењиво. Бејаше некад давно - Page 9 61861 Онда фудбал на снегу на великом одмору , ту смо сви били бразилци.Крљање са обе ноге, голманске параде, редовни покушаји маказица..Кад се добро исквасимо одемо код разредног и тражимо да нас пусти кући.Ау човече каква тема, пукла ме носталгија само тако па не могу ни свега да се сетим...Неко је споменуо онај пластични кош, ја сам то имао, сећам се да сам са том лоптицом по стану играо и баскет, фудбал рукомет...па напуним каду до врха и играм се ватерпола. Biggrin Имао сам једну црвено-белу пиџаму на пруге и позади сам исписао СТАНКОВИЋ и број 10 и тако сам са лоптом јурио по кући а гол ми је био шток за врата.
ја сам више волео некоме у уво да убацујем Biggrin
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Бејаше некад давно - Page 9 Empty Re: Бејаше некад давно

25/11/2012, 22:14
Бејаше некад давно - Page 9 Axi979
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Бејаше некад давно - Page 9 Empty Re: Бејаше некад давно

26/11/2012, 10:02
Тебра имам такву шољу и даље!
Хедониста
Хедониста
Корисник
Број порука : 352
Регистрован : 22.11.2009

Бејаше некад давно - Page 9 Empty Re: Бејаше некад давно

27/11/2012, 15:45
Бејаше некад давно - Page 9 Acid_picdump_77
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Бејаше некад давно - Page 9 Empty Re: Бејаше некад давно

27/11/2012, 17:37
Не могу нигде да нађем слику оних чувених лизалица Парк из доба Јуре.
Провидна, а изнутра видиш лого, хаос!
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Бејаше некад давно - Page 9 Empty Re: Бејаше некад давно

29/11/2012, 02:19
Бејаше некад давно - Page 9 335px-SonyEricsson_T610_AluminumHaze_front

Далеко да је за ову тему, али куда је сада време отишло може се рећи да јесте на неки начин. Елем било је телефона и пре овога и мулти-десетинска-по седмици маса телефона после овога, али овај модел је посебан. Негде тамо септембра 2005 отвори се Моцарт код нас у крају, и цео комшилук доживљава експанзију у кладионичарском налету, да не причам сад све шта је било, а било је брдо ствари. И један уторак за лигу шампиона звизнем ја тикет, погодим, бога питај шта, играо је онај швајцарски Тун са Ајаксом, и Удинезе да ли са Панатинаикосом или Вердером, и Бенфика, и Рапид али не знам са ким, углавном свих 8 утакмица за то вече. И био поред мене неки лик који је радио у кафићу и спрцао пазар па су му требале паре, и навалио да прода сони ериксон т610, и наваљује, не дам се ја, али човек спушта цену на минут, на крају ме убеди и дадох ја добар део добитка (нешто око 110-120е, а дао сам у динарима) на тај телефон, а готивио сам га јер је имао тада саборац на каунтеру тај телефон па сам га чачкао, машина у оно време бре, крш од камере и говно од џојстика Biggrin Телефон је тада био међу онима у високој класи, било га је и пре тога али превише скуп, а тада је и сама камера на телефону била појам. На крају се поклопац од батерије одвајао, па је био лепљен траком да би на крају отишао за делове. А данас брате људи у превоз уђу и отворе портал курац палац и листају вести палцем по екрану.
А када сам узимао први телефон, био је то сименс А35, и то само зато што је био јефтин у пакету са сим картицом која је ненормално коштала тада, а у почетку и појављивању још ненормалније, пар стотина марака. А пре тога сам користио кевин онај Алкател што може да се туче њим по лобањи


Последњи изменио Gambler дана 29/11/2012, 13:55. измењено укупно 1 пута
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Бејаше некад давно - Page 9 Empty Re: Бејаше некад давно

29/11/2012, 05:12
Кева моја је имала Моторолу крајем 90-тих почетком 2000-их, а ја сам добио на поклон Сименс А 40, могао си као да му мењаш неку сличицу око екрана. Biggrin
Иначе, Т 610 је био хит, сви су га хтели, чини ми се да је управо он донео тај прелаз са монофоних на полифоне мелодије, могао си чак и да снимаш звук! Ма општи хит.
А овај сам прижељкивао доста дуго и смаро моје добрих годину дана ја мислим, на крају су попустили и купили, и сад ми је предркан дизајн. (и чувена Баунс игрица)
Бејаше некад давно - Page 9 Nokia-7210-02
Реакција
Реакција
Корисник
Број порука : 661
Регистрован : 24.02.2012

Бејаше некад давно - Page 9 Empty Re: Бејаше некад давно

2/12/2012, 19:12
Ово су били цртаћи, а данас неки распали роботи,покемони и остале глупости.
Бејаше некад давно - Page 9 60754_451693414873880_1064488423_n
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Бејаше некад давно - Page 9 Empty Re: Бејаше некад давно

6/12/2012, 19:34
Бејаше некад давно - Page 9 Championship_Manager_-_Season_00-01_Coverart

Бејаше некад давно - Page 9 59455_full

Јебем ти кад се сетим овог, пошто није било наше лиге (важно да су Хрвате ставили. Бејаше некад давно - Page 9 939636) за почетак узмем Рому... Тачно се сећам тима...голман Антониоли, одбрана Кафу, Самјуел, Зебина, Кандела, везњаци Емерсон, Занети и Томази...у шпицу Монтела и Батистута, одма иза њих Тоти. Тим боли глава, нико им није био раван. Тад је Робен био хит, онда Жулиус Агахова из Шахтјора, Ван Дер Варт са 17 'дина као и неки белорус Цигалко убедљиво највећа грешка у историји менаџера, баја је био бржи од ветра. Сећам се да је Тарибо Вест кидао, још је тад био слободан одма на почетку.
Човече колко сам се ја дрогирао са овом игрицом, мада мислим да је CM 03/04 убедљиво најбољи од свих.
Бејаше некад давно - Page 9 260px-ChampionshipManager03-04Box

Дан данас га имам на ЦД-у са истим 'ваким омотом.

Сећам се једне године је изашла верзија коју ниси могао да играш без ЦД-а, узмем ти ја и кренем да пеглам па ми дође ортак и буквално на коленима ме моли да му дам ЦД да се он мало "дрогира". Biggrin Ма какви нема шансе, дотер'о сам га на ивицу суза. Biggrin
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Бејаше некад давно - Page 9 Empty Re: Бејаше некад давно

7/12/2012, 04:07
Које је дркање та игрица била. Biggrin Ко те је молио да му даш? Biggrin
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Бејаше некад давно - Page 9 Empty Re: Бејаше некад давно

7/12/2012, 14:59
Препознаће се ако прати. Biggrin
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Бејаше некад давно - Page 9 Empty Re: Бејаше некад давно

7/12/2012, 18:25
Чини ми се да је ово морални ударац за Сицилију...
Хедониста
Хедониста
Корисник
Број порука : 352
Регистрован : 22.11.2009

Бејаше некад давно - Page 9 Empty Re: Бејаше некад давно

9/12/2012, 23:28
Кад споменусте телефоне да се присетимо
Бејаше некад давно - Page 9 Philips-pejdzerslikao410

Мучки убијен са леђа од стране мобилног телефона
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Бејаше некад давно - Page 9 Empty Re: Бејаше некад давно

10/12/2012, 16:50
Мантекиља
Мантекиља
Корисник
Број порука : 112
Локација : Myrtle Beach, SC
Регистрован : 21.10.2011

Бејаше некад давно - Page 9 Empty Re: Бејаше некад давно

16/12/2012, 03:01
Бејаше некад давно - Page 9 Bakin

Бакин колач.
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Бејаше некад давно - Page 9 Empty Re: Бејаше некад давно

16/12/2012, 04:30
consigliere ::
Браво, ово је и даље хит у мом окружењу.
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Бејаше некад давно - Page 9 Empty Re: Бејаше некад давно

16/12/2012, 05:35
ti si zaosta
o
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Бејаше некад давно - Page 9 Empty Re: Бејаше некад давно

16/12/2012, 23:38
Ово смо ми бацали низ степенице кад смо били мали Biggrin

Бејаше некад давно - Page 9 MetchyHungaryMajoretteCopy
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Бејаше некад давно - Page 9 Empty Re: Бејаше некад давно

17/12/2012, 11:07
Бејаше некад давно - Page 9 Kockic10

тепих Бејаше некад давно - Page 9 477503

Бејаше некад давно - Page 9 Tepih
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Бејаше некад давно - Page 9 Empty Re: Бејаше некад давно

17/12/2012, 16:15
Никад нисам имао тај тепих. Бејаше некад давно - Page 9 851263
Ал' је имала другарица, па сам се код ње играо. Бејаше некад давно - Page 9 581573
Sponsored content

Бејаше некад давно - Page 9 Empty Re: Бејаше некад давно

Назад на врх
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму