TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт! Empty Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт!

25/6/2011, 14:26
Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт! N40692
Ситуација у најтрофејнијем аргентинском клубу, Ривер Плати, после пораза екипе у првој утакмици баража за попуну прве лиге, је благо речено драматична. "Милионери" су у четвртак изгубили од Белграна у Кордоби (0:2), уз инциденте на стадиону, и преостало им је 90 минута реванша да се "ишчупају" из никад горе позиције у 110 година дугој историји клуба - да се спасу испадања у другу лигу!

Бесни, што је потпуно разумљиво, стотине навијача Ривера дан касније су окупирали стадион "Монументал" у Буенос Ајресу, али их је полиција спречила да упадну у клупске просторије и обрачунају се са члановима управе. Органи реда су притом употребили водене топове према најратоборнијим навијачима, док је остатак лепио плакате на којима је исписано "победа или смрт", као порука играчима пред недељни реванш са Белграном.

У сукобима са навијачима повређена су осморица полицајаца.

Најемотивније присталице Ривера траже смену председника Данијела Пасареле кога су оптужили да се склонио у тренуцима док "брод тоне". Највише му замерају што није путовао са екипом у Кордобу.

Према најавама власти у Буенос Ајресу, за реванш утакмицу биће ангажовано чак 2,500 полицајаца, јер постоји оправдана бојазан од избијања великих инцидената и на стадиону и у граду, уколико Ривер испадне из лиге. Постоји могућност и да утакмица буде играна без присуства навијача, као казна због улетања гостујућих фанова на терен у Кородби и прекидања меча.
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт! Empty Re: Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт!

25/6/2011, 14:44
Значи синглирамо Ривер Cool
LAVOT
LAVOT
Корисник
Број порука : 143
Локација : Curva Nord !
Регистрован : 15.04.2009

Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт! Empty Re: Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт!

25/6/2011, 16:12
CasualMente ::Значи синглирамо Ривер Cool

Значи ќе биде ептен опасно во Буенос Аирес Biggrin

На кое срање стигна Ривер Плата,срамота...
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт! Empty Re: Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт!

26/6/2011, 21:17
http://www.fromsportcom.com/v-2/8/194/v-299479.html
Пренос уживо
Casuals
Casuals
Корисник
Број порука : 585
Регистрован : 14.05.2009

Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт! Empty Re: Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт!

26/6/2011, 21:22
1-1,још 25 минута до краја, Риверу треба још 2 гола.. Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт! 90961

70' минут. Ривер промашује пенал.
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт! Empty Re: Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт!

26/6/2011, 21:31
Casuals ::1-1,још 25 минута до краја, Риверу треба још 2 гола.. Биће хаоса ! Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт! 90961
Ваљда 3 гола? Промашише пенал, који је хаос сада у њиховим главама. Biggrin
Casuals
Casuals
Корисник
Број порука : 585
Регистрован : 14.05.2009

Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт! Empty Re: Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт!

26/6/2011, 21:33
ultra delirium ::
Casuals ::1-1,још 25 минута до краја, Риверу треба још 2 гола.. Биће хаоса ! Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт! 90961
Ваљда 3 гола? Промашише пенал, који је хаос сада у њиховим главама. Biggrin

Не рачуна се гол у гостима ... Ма хаос бре,нисам гледао овако добру утакмицу одавно Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт! 596150

2 минута пред крај утакмице,почињу нереди на трибинама..

Ривер испао из лиге
psyhomaster
psyhomaster
Корисник
Број порука : 1136
Локација : СРБИЈА
Регистрован : 24.02.2009

Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт! Empty Re: Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт!

26/6/2011, 22:02
Хаос! Не верујем да су испали!
Гледај навијаче колико плачу и кукају,ја не верујем!!! Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт! 539328
Прекинули пренос на линку на коме сам гледао утакмицу,али не верујем да ће се
само на овоме завршити,сигурно ће бити лудница кад изађу са стадиона!!!
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт! Empty Re: Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт!

26/6/2011, 22:05
Јеботе који је то народ, менталитет, емоције...то нигде нема.
Casuals
Casuals
Корисник
Број порука : 585
Регистрован : 14.05.2009

Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт! Empty Re: Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт!

26/6/2011, 22:20
Не знам јел сте провалили лика са капуљачом црвеном,онако мало је тамнији.. Одушевио сам се мајке ми Shocked
LAVOT
LAVOT
Корисник
Број порука : 143
Локација : Curva Nord !
Регистрован : 15.04.2009

Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт! Empty Re: Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт!

27/6/2011, 02:46
Значи испадна Ривер Плата,жално е ова...
Инаку нереди има низ цел Буенос Аирес,од стадионот се префрлиле на околните улици,од таму низ скоро сите маала кој се за Ривер.

А и како што ми кажа другар кој живее во Аргентина,Ривер Плата ќе се фузирале со друг клуб...не ми се верува.

П.С https://www.youtube.com/watch?v=5pzSbRtYZTA
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт! Empty Re: Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт!

27/6/2011, 17:21
Синглирао ја Ривер. Гледао мало утакмицу, и наравно, жестоко попиздео. Па јебем му мајку, шта ја да радим, који стадион ја да полупам поводом тога? Не вреди...

Јадни ови Риверови навијачи, толику енергију унели у стадион и све своје емоције и испадоше од клуба који је прошле године био пушиона жешћа
LAVOT
LAVOT
Корисник
Број порука : 143
Локација : Curva Nord !
Регистрован : 15.04.2009

Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт! Empty Re: Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт!

27/6/2011, 18:00
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tYOUoGwx7E0

60 приведени навивачи и голем број повредени навивачи и полицајци,запалени многу коли и продавници.
Опасно е,defcon 5 е во Буенос Аирес.
Old school
Old school
Бродарац
Број порука : 514
Локација : Бомбоњера
Регистрован : 15.12.2008

Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт! Empty Re: Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт!

28/6/2011, 12:38
ultra delirium ::Јеботе који је то народ, менталитет, емоције...то нигде нема.
То стоји, али овде би и даље били инциденти да су Звезда или Партизан испали. Wink
Sponsored content

Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт! Empty Re: Навијачи Ривера поручили играчима: Победа или смрт!

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму