TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

ЛОЗНИЦА Empty ЛОЗНИЦА

28/6/2011, 20:40
СОЛУНЦИ (ЛОЗНИЦА) 2011/12
Уредник: Gambler

Отварам нову тему мало пре почетка нове сезоне како би сви на време били обавештени да ће од наредне сезоне свака навијачка група добити своју тему на овом форуму, у којима ће њени представници имати могућност да презентују рад своје групе, на свој начин. Свакоме, ко буде вољан да представља своју групу у посебној теми, биће додељена позиција уредника посебно за тај део форума како би, самим тим, имали могућност да на свој начин контролишу све оно што се пише у теми намењеној одређеној навијачкој групи. Сви заинтересовани који имају дозволу да презентују своју навијачку групу могу ми се обратити путем приватне поруке, или се јавити на овој теми.

Нешто слично као што је био случај у подфоруму Сезона 2008/09, само овај пут са много већом жељом за озбиљношћу и квалитетнијом причом. Наша жеља је да на овај начин ускратимо прилику "свакој шуши" да напише и представи оно што жели и како жели. Ми ћемо за почетак отворити теме намењене појединим навијачким групама по нашој процени, док ће остатак навијачких група добити своје место у једној засебној теми. Уколико сматрате да ваша група заслужује своју тему, а притом се слажете са свим наведеним у првом пасусу, ми ћемо вам изаћи у сусрет.

Ако вас занима још нешто, обратите се овде или путем приватне поруке.

АДМИНИСТРАЦИЈА
nucleo013
nucleo013
Корисник
Број порука : 54
Локација : 013
Регистрован : 14.10.2010

ЛОЗНИЦА Empty Re: ЛОЗНИЦА

27/8/2011, 16:54
nema nista novo na lagatoru cuo sam da je rec o nekom bojkotu?
Grof FCL
Grof FCL
Корисник
Број порука : 28
Локација : Loznica
Регистрован : 01.12.2008

ЛОЗНИЦА Empty Re: ЛОЗНИЦА

31/8/2011, 12:56
Bojkot je u toku...Planiraju se razne akcije i smislja se najbolje resenje kako oterati upravu...Posto su nam seljaci u upravi verovatno cemo da udarimo seljaka tamo gde ga najvise boli - PO DZEPU !!!
JAHAC
JAHAC
Корисник
Број порука : 23
Локација : VALJEVO
Регистрован : 23.07.2010

ЛОЗНИЦА Empty Re: ЛОЗНИЦА

9/1/2012, 22:21
kad se prekida bojkot
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

ЛОЗНИЦА Empty Re: ЛОЗНИЦА

9/6/2012, 21:35
РК Лозница - РК Студентски град 25:24

Баражна утакмица за улазак у прву лигу Србије у рукомету, наши момци су победили резултат уз нашу подршку, навијање са обзиром на број људи и на старост појединаца и више него добро, били смо у тренутцима потпомогнути са девојкама из ЖРК које су седеле са стране Biggrin Са нама и 3 Шанера, нису могли да дођу у већем броју због депресије због неуласка у серију Б, а неки појединци су били спречени да дођу (били су ван града), срећно нашим рукометашима у следећој сезони !!!

ЛОЗНИЦА 282900_488050604544083_826415659_n
Sponsored content

ЛОЗНИЦА Empty Re: ЛОЗНИЦА

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму