TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Против комшија за СП

+3
ludimeraklija
ПАТРИОТЕ ЖЕЛЕЗНИК
psyhomaster
7 posters
Go down
psyhomaster
psyhomaster
Корисник
Број порука : 1136
Локација : СРБИЈА
Регистрован : 24.02.2009

Против комшија за СП Empty Против комшија за СП

30/7/2011, 22:19
Против комшија за СП V213377p0

Фудбалска репрезентација Србије добила је ривале на путу ка Светском првенству у Бразилу 2014. године. "Орлови" ће укрстити копља са Хрватском, Белгијом, Шкотском, Македонијом и Велсом у А групи квалификација за Мондијал.

Са Хрватском и Македонијом репрезентација Србије, односно тадашње Југославије, састала се квалификацијама за Европско првенство 2000. године. Први сусрет игран је на "Маракани" и завршен је 0:0. У последњем мечу у тим квалификацијама наши момци су у Загребу изборили пласман на Европски шампионат. Голом Алена Бокшића "ватрени" су у 20. минуту повели, изједначио је Предраг Мијатовић у 26, да би Југославија дошла у вођство шест минута касније поготком Дејана Станковића. До краја меча Хрвати су преко Мариа Станића поравнали резултат, али је наша селекција отишла даље.

Тада се у истој групи задесила и Македонија, коју смо победили 3:1 у Београду, док је у Скопљу било 4:2 за нашу репрезентацију.
avatar
ПАТРИОТЕ ЖЕЛЕЗНИК
Корисник
Број порука : 3
Регистрован : 25.06.2011

Против комшија за СП Empty Re: Против комшија за СП

31/7/2011, 00:40
Ако остане Пижон црно нам се пише! Против комшија за СП 43961
avatar
ludimeraklija
Одстрањен
Број порука : 8
Локација : Ниш
Регистрован : 21.07.2011

Против комшија за СП Empty Re: Против комшија за СП

2/8/2011, 21:56
ма лака је ова група, пролазима гарант, само да нас ФИФА не санкционише због инциденте са хрватском, јер ће их гарант бити, бед блу бојси и торцида су већ најавиле "крвав" дочек
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Против комшија за СП Empty Re: Против комшија за СП

2/8/2011, 22:33
Ма какви црни БББ, пусти ти шта новине пишу. Није то уопште наивна група.
Четник
Четник
Корисник
Број порука : 32
Локација : На клупици у блоку
Регистрован : 24.08.2009

Против комшија за СП Empty Re: Против комшија за СП

5/8/2011, 18:06
Уф па ово це бити много добро
avatar
ludimeraklija
Одстрањен
Број порука : 8
Локација : Ниш
Регистрован : 21.07.2011

Против комшија за СП Empty Re: Против комшија за СП

10/8/2011, 23:26
незнам ја шта новине пишу, ја сам само пронашао информацију на једном хрватском навијачком сајту, где су пишу између осталог како ће доћи у Београд и лом направити, доћи у орлово гнезо, тако су писали.... А што се тиче групе, едино хрвати су овде нека претња, мада и њих можемо да одеремо, само требамо играти сталожено, и не наседати на НИКАКВЕ провокације...
ма неће утакмица са хрватском бити ништа наручито, певаће се усташке и четничке песме, прозиваће се погрбним именима, али неће доћи до никаквог боја, као што сви мисле и ложе се . Ми смо јбт играли против Хрвате СТО пута у различитим спортовима и скоро никада није било већих инцидената, ево баш сам разговарао са мојим братом од тетке, он живи у шведској и био је тамо на утакмици хрватска-Србија, на рукометном шампионату, он ми је испричао како ама абсолутно ничега није било , нису се чак ни прозивали...
Крагујевац
Крагујевац
Црвени Ђаволи
Број порука : 1967
Локација : VineyaRD
Регистрован : 13.04.2009

Против комшија за СП Empty Re: Против комшија за СП

11/8/2011, 00:39
Ал' горе је стандард, јеби га.
Usijana Glava
Usijana Glava
Корисник
Број порука : 250
Локација : коп
Регистрован : 18.04.2011

Против комшија за СП Empty Re: Против комшија за СП

11/8/2011, 01:23
Чек јел ти то пратиш у штампи кад ће се десити неки навијачки обрачун ил се мени чини Cool
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Против комшија за СП Empty Re: Против комшија за СП

11/8/2011, 01:37
Лик је банован, нема сврхе постављати му питања.
Sponsored content

Против комшија за СП Empty Re: Против комшија за СП

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму