TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Саопштење Ултра Семендриа Empty Саопштење Ултра Семендриа

4/11/2011, 18:53

Навијачка група Ултра Семендриа донела је одлуку да до даљњег не прати ФК Смедерево. Разлог за овакву одлуку је здрава навијачка прича за коју смо се до сада борили и за коју ћемо се борити до краја. Не желимо да гледамо затворених очију, нећемо бити покриће за нечију неспособност, не желимо бити део система који има за циљ да унишити све оно што су генерације пре ЊИХ стварале!

На много предходих састанака са тренутним “властодршцима” скретали смо им пажњу на проблеме који су уназадили наш клуб наилазили смо на зид лажних обећања и несхватање тренутне ситуације. Нека лажу оних 50-ак људи на западу… остале трибине биће празне док они не напусте тренутне позиције. На овај вид бојкота смо се одлучили јер ми нисмо банда, ми смо цивилизовани грађани, ми волимо наш клуб и не
желимо да нашу љубав искористе за прављење лажне слике о нама као претходни пут!

Бојкот се односи само на ФК Смедерево. Своје деловање група наставља на дворанским спортовима. Овим путем молимо СВЕ навијаче Смедерева да стадион заобилазе у широком луку јер својим појављивањем на стадиону подржавате систем пропадања наше светиње…

Ултра покрет Смедерева
Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму