TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Донација навијача дому за незбринуту децу „Колевка“ Empty Донација навијача дому за незбринуту децу „Колевка“

13/2/2012, 17:45
Донација навијача дому за незбринуту децу „Колевка“ 9857-kolevka-donacija-na
Навијачи Црвене звезде из Суботице посетили су јуче дом за незбринуту децу и децу ометену у развоју „Колевка“ и уручили директорки Мири Чабрић гардеробу и новац за малишане смештене у дому.

„Наша идеја је била да дамо скроман допринос, надамо се да ће барем мало да помогне овој установи и овој деци, покушавамо да се саосећамо са проблемима кроз које пролази ова установа.
Ми смо грађани овог града и осећамо потребу да учествујемо у добротворним акцијама оваквог типа - сетили смо се данас и планирамо да понављамо овакве акције с времена на време“ – рекао је Небојша Црногорац, један од навијача Црвене звезде.

„Било ми је јако драго када су нам се јавили навијачи Црвене звезде да ће нас посетити, срушили су моје предрасуде о навијачима и пожелела сам да и сама будем присутна на једној утамици на Маракани и да доживим тај осећај кроз који пролазе сви навијачи“ – каже Мира Чабрић, директорка „Колевке“

Ултрас КВ
Ултрас КВ
Корисник
Број порука : 3132
Локација : Краљево
Регистрован : 26.11.2009

Донација навијача дому за незбринуту децу „Колевка“ Empty Re: Донација навијача дому за незбринуту децу „Колевка“

13/2/2012, 22:08
Свака част за Суботичане!
Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму