TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Сукоби Делија и полиције

+5
Калуђерица
Мајор Милан Тепић
kamora
tribina
consigliere
9 posters
Go down
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Сукоби Делија и полиције Empty Сукоби Делија и полиције

16/1/2013, 22:44
Сукоби Делија и полиције N5675310
Сукоби Делија и припадника жандармерије испред хале за време кошаркашке утакмице између Црвене Звезде и Галатасараја.

У сукобима испред хале Пионир повређено је више полицајаца и приведено на десетине навијача црвено белих. До инцидената је дошло након што је, пола сата пре меча, полиција онемогућила улаз у дворану навијачима који су уредно поседовали карте. Кордон полиције је пола сата пре почетка меча забаракадирао улазе и није дозвољавао људима са купљеним картама да уђу уз образложење да је Пионир пун.

БЛИЦ: „Иако сам улазницу - коју сам платио 3.500 динара - купио пре сезоне и на утакмицу дошао сат времена раније, морао сам да се вратим кући, пошто ме полицајци, као и више стотина других навијача, нису пустили да уђем у халу. У једном тренутку дошло је до нереда. Људи су по сваку цену хтели да присуствују утакмици за коју су платили, на шта су полицајци реаговали силом, па су чак и једну девојку ударили пендреком“ - прича Н.Т, један од оних који су вечерас били спречени да навијају за свој тим.

Сукоби су касније настављени и у околним улицама. Осим испред хале Пионир, сукоб је настављен и у Цвијићевој улици, Булевару Деспота Стефана и околним улицама.


Последњи изменио consigliere дана 16/1/2013, 23:01. измењено укупно 1 пута
avatar
tribina
Корисник
Број порука : 845
Регистрован : 08.01.2012

Сукоби Делија и полиције Empty Re: Сукоби Делија и полиције

16/1/2013, 22:52
Само да напоменем, пошто сам читао по разним сајтовима и приче како наводно навијачи нису имали карте па су напали полицију на шта су дотични узвратили, што није истина. Ево ја сам остао на пример испред хале и свих ајде да кажем 200, 300 људи који су били на том улазу су имали или уредно купљене карте или сезонске карте. Најтужније је то што су испред хале остали људи из Републике Српске, Црне Горе ... а унутра су ушли вероватно они који су дошли сада и бога питај кад следећи пут.
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Сукоби Делија и полиције Empty Re: Сукоби Делија и полиције

16/1/2013, 23:02
БЛИЦ: „Иако сам улазницу - коју сам платио 3.500 динара - купио пре сезоне и на утакмицу дошао сат времена раније, морао сам да се вратим кући, пошто ме полицајци, као и више стотина других навијача, нису пустили да уђем у халу. У једном тренутку дошло је до нереда. Људи су по сваку цену хтели да присуствују утакмици за коју су платили, на шта су полицајци реаговали силом, па су чак и једну девојку ударили пендреком“ - прича Н.Т, један од оних који су вечерас били спречени да навијају за свој тим.
kamora
kamora
Корисник
Број порука : 333
Регистрован : 17.09.2012

Сукоби Делија и полиције Empty Re: Сукоби Делија и полиције

16/1/2013, 23:05
Ко уопште дозвољава да се штампа број карата више од капацитета колико прима Пионир?
Или се улази без карте преко неког? О чему се ту ради?
avatar
tribina
Корисник
Број порука : 845
Регистрован : 08.01.2012

Сукоби Делија и полиције Empty Re: Сукоби Делија и полиције

16/1/2013, 23:07
kamora ::Ко уопште дозвољава да се штампа број карата више од капацитета колико прима Пионир?
Или се улази без карте преко неког? О чему се ту ради?

Верујем да је можда која стотина преко одштампана, и стала би и та стотина није проблем, али има ту још безброј муљачина како ући у халу ...
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Сукоби Делија и полиције Empty Re: Сукоби Делија и полиције

16/1/2013, 23:07
Па логично улазило се без карата и са фалсификатима.
avatar
tribina
Корисник
Број порука : 845
Регистрован : 08.01.2012

Сукоби Делија и полиције Empty Re: Сукоби Делија и полиције

16/1/2013, 23:10
consigliere ::Па логично улазило се без карата и са фалсификатима.

Улазило се и са сезонским за фудбал ... толико о тој озбиљности ... и онда шиље к***ц на људима који су испред остали и који су платили карте ... Ја нисам могао да верујем кад сам чуо, ајде фалсификати, тога је било и биће, то је и утицало у великој мери да народ остане напољу ... али да неко на баскет уђе са сезонском за фудбал ...
Мајор Милан Тепић
Мајор Милан Тепић
Корисник
Број порука : 19
Локација : Београд
Регистрован : 18.10.2012

Сукоби Делија и полиције Empty Re: Сукоби Делија и полиције

16/1/2013, 23:11
Разумем да их уђе 500, 1000 без карте, или са фалсификованим картама и слично, али брате оволико људи са картама да издува...
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Сукоби Делија и полиције Empty Re: Сукоби Делија и полиције

16/1/2013, 23:22
tribina ::
consigliere ::Па логично улазило се без карата и са фалсификатима.

Улазило се и са сезонским за фудбал ... толико о тој озбиљности ... и онда шиље к***ц на људима који су испред остали и који су платили карте ... Ја нисам могао да верујем кад сам чуо, ајде фалсификати, тога је било и биће, то је и утицало у великој мери да народ остане напољу ... али да неко на баскет уђе са сезонском за фудбал ...
Ма шта ајде фалсификати, исти курац...Шта треба да каже неко ко превали преко 500 километара вамо и назад из Српске, Црне Горе...отегли муда толки пут, па га издува због таквих.Волиш свој клуб?Плати мударо карту ако си навијач или пусти неког ко ће издвојити пишљивих 200 300 кинти а не да се циганишу ту на рачун свог клуба..Важно да су ту Фред пери гиље, капутић, крагница и те муње. Велики навијачи неема, све мој до мојега.
avatar
Калуђерица
Корисник
Број порука : 29
Регистрован : 15.10.2012

Сукоби Делија и полиције Empty Re: Сукоби Делија и полиције

16/1/2013, 23:30
Погледајте карте са текме има бар три типа карата, неке дневне пропуснице и сличне глупости, деле се за џ око хале, зато се и ствара неред. Док на пример против Цибоне прошло коло пола сата пре текме је речено да нема више карата, испред хале је било 1000 људи, барем је 500 отишло после тога, и то све људи са парама спремним да купе каре. Десетак минута пре почетка ствара се гужва пред степеницама, жандари не дају ником да уђе у халу. Испред улаза Б налази се око 400 људи и нови пристижу, жандармерија не да ником да уђе али баш ником ни редарима, испред је стајало најмање 200 људи са картама, и то углавном људи који долазе из удаљених места, па и из суседних држава, мада је и било Београђана. Од сви њих ушло је свега 16 ликова и то на мољакање, и ако смо имали карте. Касније се показало да је у хали било места за још 1500 људи. Ко прави проблем са улазницама је дилема? Управа клубова или хале, тапкароши или неко четврти?
avatar
tribina
Корисник
Број порука : 845
Регистрован : 08.01.2012

Сукоби Делија и полиције Empty Re: Сукоби Делија и полиције

16/1/2013, 23:33
consigliere ::Ма шта ајде фалсификати, исти курац...Шта треба да каже неко ко превали преко 500 километара вамо и назад из Српске, Црне Горе...отегли муда толки пут, па га издува због таквих.Волиш свој клуб?Плати мударо карту ако си навијач или пусти неког ко ће издвојити пишљивих 200 300 кинти а не да се циганишу ту на рачун свог клуба..Важно да су ту Фред пери гиље, капутић, крагница и те муње. Велики навијачи неема, све мој до мојега.

Ту се слажем са тобом у подпуности, чекао сам у понедељак 3 сата да узмем карту, исто је тако чекао и тај из РС, ЦГ, и стварно је срамота да издува неко ко пређе километре и километре да би гледао Звезду та два сата ... А погрешно си разумео кад сам написао ''ајде фалсификати'', то кад сам написао мислио сам ајде фалсификат па не провали онај редар који цепа то, али да човек уђе са сезонском за фудбал то је ван сваке памети ...

Наравно напоменуо бих још да нико није нашао за сходно да се обрати том народу испред који је чучао, само је господин Вучић у једном тренутку улетео у халу у пратњи обезбеђења ... ваљда за њега није била претрпана, резервисано је за њега и његову децу Сукоби Делија и полиције 43961 Испадни сад мудо па остани ту са народом да чучиш иако ти је обезбеђена ложа иако ниси дао ни пишљиви динар за карту ...
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Сукоби Делија и полиције Empty Re: Сукоби Делија и полиције

17/1/2013, 03:20
Мислим да је било места за још коју стотину људи у халу, наравно не да се сви раскомоте него да се стисну максимално, барем оно што сам видео на телевизији. А друго, Пионир је као хала за велике утакмице мали, није ово Немачка, Француска или Шпанија па да дође 3000-4000 људи максимално.
The Way Of Life
The Way Of Life
Корисник
Број порука : 7
Локација : Backa Topola
Регистрован : 17.01.2013

Сукоби Делија и полиције Empty Re: Сукоби Делија и полиције

17/1/2013, 03:34
Ne moze se ocekivati da ce nesto proci bez nereda kada platim kartu nekoliko hiljada dinara i ti da me ne pustis,ma da ti jebem mamu,normalno da necu pustiti da me zajebava ko hoce.
The Way Of Life
The Way Of Life
Корисник
Број порука : 7
Локација : Backa Topola
Регистрован : 17.01.2013

Сукоби Делија и полиције Empty Re: Сукоби Делија и полиције

17/1/2013, 03:41
Gambler ::Мислим да је било места за још коју стотину људи у халу, наравно не да се сви раскомоте него да се стисну максимално, барем оно што сам видео на телевизији. А друго, Пионир је као хала за велике утакмице мали, није ово Немачка, Француска или Шпанија па да дође 3000-4000 људи максимално.
Nema sta ko da se stiska nego stampas kolko staje ne pustas bez karte i to je to,a ovako sami sebi prave probleme.
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Сукоби Делија и полиције Empty Re: Сукоби Делија и полиције

17/1/2013, 11:50
Ради се о томе да се дође раније, када се зна колика тензија влада око утакмице...
Муљало се увек, и муљаће се увек, то треба имати у виду.
avatar
tribina
Корисник
Број порука : 845
Регистрован : 08.01.2012

Сукоби Делија и полиције Empty Re: Сукоби Делија и полиције

17/1/2013, 12:02
CasualMente ::Ради се о томе да се дође раније, када се зна колика тензија влада око утакмице...
Муљало се увек, и муљаће се увек, то треба имати у виду.

И дођем раније, ја уђем издуваш ти или неко трећи ... и опет смо на истом, једноставно копиране су карте, улазило се на разноразне начине и морало је да издува 1500 људи колко год раније да се дође. А велика је кривица и управе у свему томе, ем што је сигурно одштампано више него што је смело, јер преко 2000 људи има сезонске, ем што је карта таква да можеш да је ископираш на парчету обичног масног папира без икаквог холограма, без ичега. Срамота је и да неко ко је дао на почетку сезоне 3500 динара да гледа Звезду исто тако остане испред хале, без обзира дал је он симпатизер или не, он је дао те паре и обезбедио је своје место ту још на почетку сезоне, да му се деси шта му се јуче десило ...
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Сукоби Делија и полиције Empty Re: Сукоби Делија и полиције

17/1/2013, 12:34
tribina ::
CasualMente ::Ради се о томе да се дође раније, када се зна колика тензија влада око утакмице...
Муљало се увек, и муљаће се увек, то треба имати у виду.

И дођем раније, ја уђем издуваш ти или неко трећи ... и опет смо на истом, једноставно копиране су карте, улазило се на разноразне начине и морало је да издува 1500 људи колко год раније да се дође. А велика је кривица и управе у свему томе, ем што је сигурно одштампано више него што је смело, јер преко 2000 људи има сезонске, ем што је карта таква да можеш да је ископираш на парчету обичног масног папира без икаквог холограма, без ичега. Срамота је и да неко ко је дао на почетку сезоне 3500 динара да гледа Звезду исто тако остане испред хале, без обзира дал је он симпатизер или не, он је дао те паре и обезбедио је своје место ту још на почетку сезоне, да му се деси шта му се јуче десило ...

Ајде бре мани се тог мишљења симпатизерског, тужакаш људе који су се снашли. Шта призиваш? Хапшења? доста људи је ухапшено синоћ, ако ће ти бити лакше... шта призиваш? оргнаизовање сигурносних прстена око хале, и модернизације улаза, бар кодове, скенере, рампе и холограме? Нумерисана седишта? То није размишљање једног ултраса! Идите на сајт КК Црвена Звезда па тамо моралишите са осталим људима који су поштено купили своју сезонску карту од 3499,00 динара, па пљујте по навијачком покрету, клубу, полицији, и свему осталом... јер јелте нисте успели да будете део спектакла.
Да ли си се запитао да ли су ти људи из унутрашњости можда имали исто копиране карте, јер нису могли да долазе 2 дана раније за Београд....
avatar
tribina
Корисник
Број порука : 845
Регистрован : 08.01.2012

Сукоби Делија и полиције Empty Re: Сукоби Делија и полиције

17/1/2013, 12:54
CasualMente ::Ајде бре мани се тог мишљења симпатизерског, тужакаш људе који су се снашли. Шта призиваш? Хапшења? доста људи је ухапшено синоћ, ако ће ти бити лакше... шта призиваш? оргнаизовање сигурносних прстена око хале, и модернизације улаза, бар кодове, скенере, рампе и холограме? Нумерисана седишта? То није размишљање једног ултраса! Идите на сајт КК Црвена Звезда па тамо моралишите са осталим људима који су поштено купили своју сезонску карту од 3499,00 динара, па пљујте по навијачком покрету, клубу, полицији, и свему осталом... јер јелте нисте успели да будете део спектакла.
Да ли си се запитао да ли су ти људи из унутрашњости можда имали исто копиране карте, јер нису могли да долазе 2 дана раније за Београд....

Момак из РС је рекао да је долазио у понедељак да купи карту па се вратио назад и сада опет дошао ... Добро јеби га симпатизер сам шта да се ради, не могу сви да буду ултраси ... ако може само линк према форуму кк-а мрзи ме да тражим а оран сам да пишем тамо.
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Сукоби Делија и полиције Empty Re: Сукоби Делија и полиције

17/1/2013, 13:03
tribina ::
CasualMente ::Ајде бре мани се тог мишљења симпатизерског, тужакаш људе који су се снашли. Шта призиваш? Хапшења? доста људи је ухапшено синоћ, ако ће ти бити лакше... шта призиваш? оргнаизовање сигурносних прстена око хале, и модернизације улаза, бар кодове, скенере, рампе и холограме? Нумерисана седишта? То није размишљање једног ултраса! Идите на сајт КК Црвена Звезда па тамо моралишите са осталим људима који су поштено купили своју сезонску карту од 3499,00 динара, па пљујте по навијачком покрету, клубу, полицији, и свему осталом... јер јелте нисте успели да будете део спектакла.
Да ли си се запитао да ли су ти људи из унутрашњости можда имали исто копиране карте, јер нису могли да долазе 2 дана раније за Београд....

Момак из РС је рекао да је долазио у понедељак да купи карту па се вратио назад и сада опет дошао ... Добро јеби га симпатизер сам шта да се ради, не могу сви да буду ултраси ... ако може само линк према форуму кк-а мрзи ме да тражим а оран сам да пишем тамо.

ево изволи.
http://www.redstarbelgrade.info/forum/index.php/topic,3360.300.html
avatar
tribina
Корисник
Број порука : 845
Регистрован : 08.01.2012

Сукоби Делија и полиције Empty Re: Сукоби Делија и полиције

17/1/2013, 13:29
Хвала пуно Сукоби Делија и полиције 390881
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Сукоби Делија и полиције Empty Re: Сукоби Делија и полиције

18/1/2013, 00:28
Па која је онда уопште сврха карата? Ајде сви да копирамо онда, што куповати карте? И треба ставити бар кодове, холограме и скенере. Зашто да не, молим те? Што, скенери нису ултра? Неког ко је издвојио "3499,00" од своје плате заболе баш курац што скенери нису ултра.
Снашли се момци јебига...Ма иди бегај. Ударити лепо скенере на улазима па нек се сналазе тако што ће устати у 8 ујутру да би стигли на ред за карте...ако су мудоње и ако воле свој клуб.
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Сукоби Делија и полиције Empty Re: Сукоби Делија и полиције

18/1/2013, 01:22
Глупо је да се вртимо у круг, ја немам никакв проблем, и нимало не осуђујем људе који су се снашли на овај или онај начин. Јер кад нема карата, и када је маса огромна, свако покушава да нађе начин. Сетим се овог недавног мушког првенства у рукомету, као скорији пример. Па велике утакмице репрезентација на Маракани ( Шпанија, Португал, Француска... ) где се опет улазило на фору. А свако је знао каква тензија влада пред ову утакмицу, и било је предвидљиво да се овако нешто може десити. Правите се наивни људи, немој да се зајебавамо.
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Сукоби Делија и полиције Empty Re: Сукоби Делија и полиције

18/1/2013, 01:34
Које сте ви фаце уствари. Сукоби Делија и полиције 61861
Sponsored content

Сукоби Делија и полиције Empty Re: Сукоби Делија и полиције

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму