TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Борба за правду!

+87
korisnickoIME
луле-пфк
Gravedigger95
ПИРО
YOGcasual
nucleo013
Крагујевац
Ултрас КВ
Old school
Du$@n PFC_4EVER
Београд
vultures
KB_DS
лука1987
HoOligAn
навијачкаСвест!
KiLa
psyhomaster
Uzi
Хедониста
AkaЛа
Stracciatella
Kole-Zemun
Veljko Milankovic
MaRkO_
Korida-NS
Паранормал
dzeparos
consigliere
Ултра_Црвен_Подгорица_
Паок*
УлтраСрбија
istoricar
Xepoj
mr.laag
Prijedor
WSC
strale92
Crazy
*LOWKICK*
Бошке
DynamoScream
zeleni-zub.bronx
Gambler
karaburma
Ступи
sukru
Skols_С.М.Ц.З.
Mentalita Ultras
Lud rodjen!
Panaa
маестрално
PFC4ever!
ФКСМ
LAZA_KG
_JuZnI_Fr0nT_1990
Мегафон
зло и наопако
Snoopy.kv.DS
Djolo
mareee PFC
joher
boy
кр1за
Suki Grobar
Dekio81
_BOKI_PFC_
ВИТЕЗОВИ_ОБИЛИЋ
djomla[V.M.Lug]D.S.1989
CasualMente
fAnStE
Sub_Zero
Bojan82
Crazy_North
визант
СРБ[IN]
ФкБАЧКАпаланка
Andy
Маркосм
GRU-PFC
zox
Milos_011
ПАОКАРА
Gravediggers_1970
Косово је Србија
фики_кершме
ултра
91 posters
Go down
ПАОКАРА
ПАОКАРА
Корисник
Број порука : 1504
Локација : Беогард
Регистрован : 28.07.2008

Борба за правду!  - Page 3 Empty Re: Борба за правду!

19/9/2008, 15:37
Ја би им сад разнео палату правде... Прво бих им дојавио, а онда бих, када се зграде евакуше, демолирао зграду...
ФкБАЧКАпаланка
ФкБАЧКАпаланка
Одстрањен
Број порука : 918
Локација : Бачка Паланка,Србија
Регистрован : 05.09.2008
http://fkbacka.forumsclub.com

Борба за правду!  - Page 3 Empty Re: Борба за правду!

19/9/2008, 19:19
Администратор ::А онај пандур што је убио оног човека на митингу добио само суспензију!!! Јебем ти ову пандурску државу...

Правда за Уроша!!!

Да јебено никог незанима живот оног човека што је био на митингу радикала!Јебем вам све и мртво и живо!
СРБ[IN]
СРБ[IN]
Корисник
Број порука : 40
Регистрован : 18.09.2008

Борба за правду!  - Page 3 Empty Re: Борба за правду!

19/9/2008, 21:11
Ало бре!!!!! ви вас називате навијачима хулиганима!? потежете пиштоље и ножеве једни на друге!!! па то није бити хулиган то је бити ПИЧКА!!! стисни песницу па удри! онда ћеш бити мудо и хулиган!!
Маркосм
Маркосм
Корисник
Број порука : 37
Локација : Mitrovica
Регистрован : 14.09.2008

Борба за правду!  - Page 3 Empty Re: Борба за правду!

19/9/2008, 21:35
ma picketine potplacene decko najlepse godine da provede zbog sranja,10 godina...strasno
ali treba ostati uz njega i na svakoj tekmi nesto raditi,prva prilika,sutra,zato sv!!!!!!!
avatar
ултра
Корисник
Број порука : 2271
Регистрован : 02.05.2008

Борба за правду!  - Page 3 Empty Re: Борба за правду!

20/9/2008, 01:02
Један од нас
Борба за правду!  - Page 3 B0gcxsllyfbedwj13azj
Урош Мишић данас је осуђен на десет година затвора због `покушаја убиства` припадника МУП-а на утакмици Звезда - Хајдук Кула 02.12.2007.

Обзиром да је у питању првостепена пресуда, Урош има право жалбе на ову непавичну пресуду.

Подсетимо, раније су због инцидента на истој утакмици осуђени Милош Зимоња и Славиша Дракул.
avatar
ултра
Корисник
Број порука : 2271
Регистрован : 02.05.2008

Борба за правду!  - Page 3 Empty Re: Борба за правду!

20/9/2008, 01:13
U sudskoj praksi kazna za pokušaj ubistva, ipak, na nivou donje granice - od godine do godinu i po dana zatvora

Za obično ubistvo je zaprećena kazna od pet do 15 godina zatvora, a za teško najmanje deset godina zatvora. Kakva će biti kvalifikacija zavisi od tužioca. Mogućnost kvalifikacije teškog ubistva postoji ukoliko se pronađe da je osumnjičeni doveo umišljeno u opasnost još neka lica ili je to urađeno iz niskih pobuda. Kažnjavanje za pokušaj ubistva je identično kao i za dovršeno krivično delo, s tim što se kao izuzetak ostavlja sudu mogućnost ublažavanja sankcije.

Na osnovu dosadašnje prakse, advokat t smatra da bi i u slučaju da ovo delo bude kvalifikovano kao pokušaj ubistva počinilac mogao biti osuđen na godinu ili godinu i po dana zatvora.
avatar
ултра
Корисник
Број порука : 2271
Регистрован : 02.05.2008

Борба за правду!  - Page 3 Empty Re: Борба за правду!

20/9/2008, 01:17
Читајте молим вас ове глупости које пишу ови плаћени новинари:
BEOGRAD - Vest da je neobuzdani navijač Uroš Mišić osuđen na 10 godina zatvora za teške povrede i pokušaj ubistva, žrtva napada žandarm Nebojša Trajković saznao je dok je bio na terapiji na Vojnomedicinskoj akademiji. U isto vreme javio mu se i mlađi sin sa vešću da je na treningu OFK Beograd teško povredio nogu, a supruga da ide za Lebane, jer je Trajkovićeva majka teško bolesna.

(...)Pretvoren sam u invalida. Ne idem na posao, a moja porodica je na ivici egzistencije. Svakodnevno odlazim u bolnicu, jer imam nesnosne glavobolje i noćne more...

(...)Lekari na VMA su utvrdili da Nebojša Trajković ima hematom na desnom delu glave, a da mu se leva strana glave oduzima. Prsti na rukama mu se koče, a rane od baklji ga žigaju.
- Išao sam na dve planine da se sklonim od navijača koji mi prete i da se psihički stabilizujem, ali mi ni ta terapija nije pomogla. Fizički, ja sam težak bolesnik. Pijem šest vrsta lekova. Rane su zarasle, ali me jako bole. Leva noga na kojoj sam imao povredu mi se ponekad koči i ne trpi opterećenje. Uz to, meni neki ljudi i dalje prete, tako da sam počeo da se skrivam od javnosti - jada se Trajković, i dodaje:
- Dok mog napadača Uroša Mišića štite četvorica advokata i udruženi navijači, koji su me u sudnici vređali, ja sam prepušten sam sebi. MUP Srbije ne pokriva troškove mog lečenja, Invaldiska komisija me odbila, a ni ministar nije hteo da me primi na razgovor. Na bolovanju sam, živim kao podstanar u malom stanu, a nemam socijalni i profesionalnu zaštitu policije - kaže Nebojša Trajković, i zaključuje:
- Ja sam prazan čovek!
СРБ[IN]
СРБ[IN]
Корисник
Број порука : 40
Регистрован : 18.09.2008

Борба за правду!  - Page 3 Empty Re: Борба за правду!

20/9/2008, 02:05
Ајде бре! прича ко да је био на ратишту 5 год па да има такве последице!!! испеко га мало бакљом добио кој ударац и то је то...смешни су бре!
визант
визант
Корисник
Број порука : 457
Регистрован : 26.07.2008

Борба за правду!  - Page 3 Empty Re: Борба за правду!

20/9/2008, 02:07
Da sam zandar isto bi odreagovo ako nebi cak i pucao. Malo je dobio, nemas sta da bijes pandura i bakljom mu ogrozovas zivot. To je pickica Wink
СРБ[IN]
СРБ[IN]
Корисник
Број порука : 40
Регистрован : 18.09.2008

Борба за правду!  - Page 3 Empty Re: Борба за правду!

20/9/2008, 02:12
Mauzer_1389 ::Da sam zandar isto bi odreagovo ako nebi cak i pucao. Malo je dobio, nemas sta da bijes pandura i bakljom mu ogrozovas zivot. To je pickica Wink

Па добро...ви вадите ножеве и пуцате...(то нису пичке) ? мало је добио јер је делија а?
визант
визант
Корисник
Број порука : 457
Регистрован : 26.07.2008

Борба за правду!  - Page 3 Empty Re: Борба за правду!

20/9/2008, 02:17
СРБ[IN] ::
Mauzer_1389 ::Da sam zandar isto bi odreagovo ako nebi cak i pucao. Malo je dobio, nemas sta da bijes pandura i bakljom mu ogrozovas zivot. To je pickica Wink

Па добро...ви вадите ножеве и пуцате...(то нису пичке) ? мало је добио јер је делија а?

Нема то везе, одавно сам престао, да делим СРБЕ. А ти ако веч користиш ово образово име, да ти копирам један текст са њиховог форума:

Кајмакчалан ::Опште познати став Образа је да су сви прави Срби добродошли - и гробари и делије и радовци и фирмаши и земунци и мераклије... Дука, верујем да је ово била пре шала него прозивка, али свеједно, морамо водити рачуна о свим Србима, а не да се делимо по томе ко за кога навија.


И не ја не вадим ножеве, и не ја не пуцам на СРБИНА. А то што има дебила и куртона, то нисам ја крив.

Живела Србија! :D
СРБ[IN]
СРБ[IN]
Корисник
Број порука : 40
Регистрован : 18.09.2008

Борба за правду!  - Page 3 Empty Re: Борба за правду!

20/9/2008, 08:47
Нико и не прича о СРБИМА...него о дуговечним сукобима делија и пандура...ја јесам ОБРАЗ-овац
avatar
ултра
Корисник
Број порука : 2271
Регистрован : 02.05.2008

Борба за правду!  - Page 3 Empty Re: Борба за правду!

20/9/2008, 10:14
А шта је са оним пандурима који су на смрт пребили оног човека на митингу? Добили су само јебене суспензије!!! И ти кажеш да треба да му дају 25 година?! Па толико се ни за убиство не добија! Онај дебил што је убио своје дете је добио 13 година само!!! А за ''покушај убиства'' 10 година! Јасно се на снимку види да му није гурао бакљу у уста, и био сам на утакмици тада, био сам ту близу и нисам уопште видео да му Урош гура бакљу у уста! Полицијска државо, набијем те на курац!
СРБ[IN]
СРБ[IN]
Корисник
Број порука : 40
Регистрован : 18.09.2008

Борба за правду!  - Page 3 Empty Re: Борба за правду!

20/9/2008, 11:41
Да ми нисмо инсистирали неби добио ни суспензију...ишли смо 2,3 пута до мупа..да тражимо да покрену истрагу о томе... и успели смо...носили смо његово име "РАНКО ПАНИЋ" више пута кроз град...на протесту који и дан данас траје...окупљање је у 17 h на тргу републике... Дођите да нас буде више!
avatar
ултра
Корисник
Број порука : 2271
Регистрован : 02.05.2008

Борба за правду!  - Page 3 Empty Re: Борба за правду!

20/9/2008, 12:42
Борба за правду!  - Page 3 16_uros

Борба за правду!  - Page 3 Menjacnica1dn6

Борба за правду!  - Page 3 Nadvonjakxo0

Борба за правду!  - Page 3 Prolazka2

Борба за правду!  - Page 3 Stanica1da5

Борба за правду!  - Page 3 Stanica2zg9

Борба за правду!  - Page 3 Stanica4ca0

Борба за правду!  - Page 3 Stanica3sy1

Борба за правду!  - Page 3 Trafikard1

Борба за правду!  - Page 3 Trafika2ns0

Борба за правду!  - Page 3 22blhu3
avatar
ултра
Корисник
Број порука : 2271
Регистрован : 02.05.2008

Борба за правду!  - Page 3 Empty Re: Борба за правду!

20/9/2008, 14:09
Полако кроз медије почиње да се провлачи прича како ће доћи до радикализације у навијачкој групи Делије Север, али као и на остатку навијачке сцене у Србији, дакле темеље нове кампање су поставили, имаће оправдање за сваки поступак полиције, њихове провокације су неминовност и свака наша и најмања реакција ће се тумачити као напад, зато браћо памет у главу и мир у срце не наседајте на провокације, следеће потези нас као групе морају бити промошљени и морамо истрајати како знамо и умемо!!!
avatar
ултра
Корисник
Број порука : 2271
Регистрован : 02.05.2008

Борба за правду!  - Page 3 Empty Re: Борба за правду!

20/9/2008, 21:41
Новинари мало листали форум Делија, па написали чланакSmile:
ДЕЛИЈЕ: КАЗНА КАО И ЗА УБИСТВО

ПРЕСУДА Урошу Мишићу изазвала је неверицу и праву лавину огорчења међу навијачима Црвене звезде. Реакције на форуму „делија“ крећу се од запањености, преко излива беса и сочних псовки на рачун правосуђа, полиције и нападнутог жандарма. Део њих и позива на организовање акција којима би помогли осуђеном навијачу.
- Просто не могу да верујем! Десет година затвора, и то на основу тешких лажи, а кад пандури убију човека чизмом, добију суспензију - пише „делија“ "Некро".
"Стефан Бг", у неверици запажа да би могло да се догоди да кривац за паљевину у кафеу "Лаунџ" добије исту, или чак и мању казну од Уроша:
- Првооптужени за изазивање пожара може да добије казну од 2 до 12 година, а животе је изгубило осам младих!
Један од навијача је бесан што је Урош добио казну која ће му упропастити живот.
- Тешко да интернет страна може да издржи и опише сву љутњу и гнев које сви ми осећамо после ове срамне пресуде. Треба свима показати и доказати да смо Урош сви ми! Њему и његовој породици морамо помоћи - закључује "Северна армија".
avatar
ултра
Корисник
Број порука : 2271
Регистрован : 02.05.2008

Борба за правду!  - Page 3 Empty Re: Борба за правду!

20/9/2008, 21:43
Борба за правду!  - Page 3 Pravdazaurosaqo8
avatar
ултра
Корисник
Број порука : 2271
Регистрован : 02.05.2008

Борба за правду!  - Page 3 Empty Re: Борба за правду!

20/9/2008, 21:47
РОЂЕНДАН

УРОШ Мишић видно је био узбуђен када су га са лисицама на рукама у судницу увели затворски стражари. Када је чуо колику је робију добио само је пребледео и гледао у судско веће и породицу. Али, у тренутку када је судија Лазовић завршио са образлагањем пресуде и када се проломио глас мајке Гордане, која је повикала да јој је рођендан и да жели да додирне сина, Урошу су сузе пошле на очи. Закорачио је да загрли и пољуби мајку, али му је то било онемогућено. Удаљен је из суднице.
ФкБАЧКАпаланка
ФкБАЧКАпаланка
Одстрањен
Број порука : 918
Локација : Бачка Паланка,Србија
Регистрован : 05.09.2008
http://fkbacka.forumsclub.com

Борба за правду!  - Page 3 Empty Re: Борба за правду!

21/9/2008, 01:01
Администратор ::РОЂЕНДАН

УРОШ Мишић видно је био узбуђен када су га са лисицама на рукама у судницу увели затворски стражари. Када је чуо колику је робију добио само је пребледео и гледао у судско веће и породицу. Али, у тренутку када је судија Лазовић завршио са образлагањем пресуде и када се проломио глас мајке Гордане, која је повикала да јој је рођендан и да жели да додирне сина, Урошу су сузе пошле на очи. Закорачио је да загрли и пољуби мајку, али му је то било онемогућено. Удаљен је из суднице.

Јој јебем им дете мртво !
СРБ[IN]
СРБ[IN]
Корисник
Број порука : 40
Регистрован : 18.09.2008

Борба за правду!  - Page 3 Empty Re: Борба за правду!

21/9/2008, 01:38
Ја колко знам ожиљци од бакље остају...ил неке опекотине...нешто му нисам видео да има по устима...тако дао но..још једна набуџена вест...
avatar
ултра
Корисник
Број порука : 2271
Регистрован : 02.05.2008

Борба за правду!  - Page 3 Empty Re: Борба за правду!

22/9/2008, 15:30
Међу онима који су у петак ухапшени у судници је и П..., зато га није било на утакмици у суботу.
avatar
ултра
Корисник
Број порука : 2271
Регистрован : 02.05.2008

Борба за правду!  - Page 3 Empty Re: Борба за правду!

22/9/2008, 16:44
Пост копиран са форума Делија, неки лик га је написао:

Сасвим је јасно одакле ово иде и где све ово води...
Мало подсећање...

Опозиција је у слобино време могла да митингује колико хоће, они једноставно нису имали снагу да га склоне а неки лажни опозиционари нису ни хтели...

Добро се зна да није било нас тог фамозног 5. октобра, слоба би још био на свом канабету, а његови полтрони дачић, горица гајевић, мркоњић и остали уз његове скуте...

И даље би он и они ведрили и облачили напаћеном Србијом, али ми им то нисмо дозволили, ми смо их срушили, ми смо им прекинули њихове социјалистичке снове...То не могу да нам забораве...

А где смо данас...
Они са којима смо били раме уз раме 5. октобра и које смо ми довели на власт, оживели су те авети прошлости, а све зарад својих себичних интереса да се остане на власти, са ђаволом би правили пакт да остану у фотељама...

А социјалисти су то радо прихватили, и они би да узму неку провизију за приватизацију, да наплате дебело подршку неког закона...И опет јашу дачић, горица гајевић, мркоњић и остала багра комунистичка...


У целој причи предњачи друг говно (ивица) као министар полиције...
Свануло је батинашима кад им се вратио њихов буцкасти социјалиста, све је опет по старом...Чуди ме да још петокраку нису вратили на шапке...

Делије су трн у оку другу говну, јер смо ми њега и његове другове скинули са власти, због нас је остао без комбинација, због нас је морао да се крије као и свако говно уосталом, као последица тога и тата му је отишао у хаг и за то смо му ми криви...

Мафијаше не може и не сме да дирне јер их је створила слобина власт деведесетих...
Тајкуне не сме и не може да дирне јер су први капитал стекли уз помоћ и благослов друга говна и социјалистичко комунистичке власти...а и први и други горе поменути им и дан данас финасирају странку..
Ситне лопове никада нису ни дирали ни тад па неће ни сад...

Остајемо му само ми, Делије,
они који су га скинули са власти,
они који су му увек стали на црту а и опет ће ако треба,
они који су га изврнули руглу што и није тешко обзиром на лик и дело друга говна,
они који су му тату позивали на самоубиство,
они који су му тукли другаре после чега су исти завршили у затвору,
они који су једини смели да му се како тада тако и сада супротставе,
једини који су остали непоткупљиви и чистог образа...
avatar
ултра
Корисник
Број порука : 2271
Регистрован : 02.05.2008

Борба за правду!  - Page 3 Empty Re: Борба за правду!

22/9/2008, 17:02
Навијачи Шахтјора:
Борба за правду!  - Page 3 181d83268d11

Браћа:
Борба за правду!  - Page 3 O00hod6tngyndaejc1oq

Марибор:
Борба за правду!  - Page 3 Slonovparoy
avatar
ултра
Корисник
Број порука : 2271
Регистрован : 02.05.2008

Борба за правду!  - Page 3 Empty Re: Борба за правду!

22/9/2008, 18:55
Борба за правду!  - Page 3 Pravda
Sponsored content

Борба за правду!  - Page 3 Empty Re: Борба за правду!

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму