TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Репрезентација

+72
Калуђерица
Гробари Железник
Хедониста
КЗКУ1990
syndesmos
Реакција
Лаза ДБ
цигла
ragazzi 47
Калдрма
ULTRAstyle
tribina
Privilage
Иста жица
навијачкаСвест!
Usijana Glava
Marko7
Инвалид
Grobar Junior
Барјактар_БЛ
ГробариНовиСад
KB_DS
vrtuna
Alkohol bojs
Ултрас КВ
Ognjen93
spartans
Burrbery-lampa
Nemanja Srb
Бинго ИБ07
Butcher 1987 KV
Xepoj
KiLa
Servicium
psyhomaster
Београд
Ултрас
Хашишар
Напред Партизан
Internet hool
Преторијанац
urosh
ФкБАЧКАпаланка
shield
Милош цзв
mrznja
Бели-Орлови
_JuZnI_Fr0nT_1990
Само ти...
Ђомла Београд
Косово је Србија
Крагујевац
20SSF06
Old school
TB_BANDIT
Kole-Zemun
Бели Орлови
ПАОКАРА
marefcz
БАНДА!
СИМО УЦФ
serbon
Gambler
визант
Паок*
CasualMente
Паранормал
Andy
Blitzkrieg
Sub_Zero
УлтраСрбија
consigliere
76 posters
Go down
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Репрезентација - Page 11 Empty Re: Репрезентација

17/10/2012, 00:17
Лаза ДБ ::
Београд зна! ::Јел може неко слику југа да ископа, чисто да видимо ко је све био тамо?

Били су Фирмаши, Крушевљани не знам ко још
Скинули су заставу Белгијанцима, не могу наћи слику тога..
Хвала.

Ево како су Срби пролазили у Македонији, а кад дођу Македонци овде, опет ће да крену са стандардним чепљењем и дизањем три прста.

Репрезентација - Page 11 430457_518141044865241_1000891801_n
Са утакмице.
Репрезентација - Page 11 280985_fudbal-makedonija-srbija161012ras-foto-aleksandar-dimitrijevic-08_origh
Јел има неко информацију које су све групе задржане на граници?
Реакција
Реакција
Корисник
Број порука : 661
Регистрован : 24.02.2012

Репрезентација - Page 11 Empty Re: Репрезентација

17/10/2012, 00:45
Ишли су и Лешинари ..
syndesmos
syndesmos
Корисник
Број порука : 386
Регистрован : 01.06.2011

Репрезентација - Page 11 Empty Re: Репрезентација

17/10/2012, 01:00
Ето вам,сад говорите како су "македонци" супер братски народ и пичке материне. Говна смрдљива
издајничка ништа бољи нису од шиптара,усташа и муслимана у мојим очима. Треба им извиждати химни
и јебати матер на сваком следећем сусрету.
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Репрезентација - Page 11 Empty Re: Репрезентација

17/10/2012, 03:14
Ево још једне слике из Македоније.
Репрезентација - Page 11 525686_477383272283470_1738204489_n
Реакција
Реакција
Корисник
Број порука : 661
Регистрован : 24.02.2012

Репрезентација - Page 11 Empty Re: Репрезентација

17/10/2012, 05:18
Ево и још једне,мајку им а кад смо им ослобађали земљу од обрезаних османлија
тад смо им били ''пријатељи'' . Шиптари их кољу на сваком кораку они се лижу са њима,
треба им се најебати мајке кад опет кроче у Србију.

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/250459_10151291228083854_1921648708_n.jpg dh
avatar
КЗКУ1990
Корисник
Број порука : 2
Локација : Куманово
Регистрован : 17.09.2012
http://kumani.mk

Репрезентација - Page 11 Empty Re: Репрезентација

17/10/2012, 11:33
Еве ја сум од Македонија и да појаснам некои работи..
Двајцата срби од Црна Гора беа нападнати од страна на шиптарска група од околу 15 души кои се движат во тој правец пред ТЦ Мавровка..значи МАКЕДОНЦИ НЕМААТ НИКАКВА ВРСКА СО ТОА!
Србите задржани на граница поради НОВНАРИ И МЕДИИ КОИ ДИГНАА ПРАШИНА ОКОЛУ ТОА...
НИКОЈ НЕ ВЕ Е ПИПНАЛ МАКЕДОНЕЦ !!!! ИЗВАДИВТЕ ГРЧКО ЗНАМЕ...?! ЗОШТО..? СРЕДЕ СКОПЈЕ..?! полиција Интервенира како и вообичаено ја знаеме нивната интервенција....
ВИЕ ПРВИ ПРОВОЦИРАТЕ ВАДИТЕ ГРЧКО ЗНАМЕ АЛООО...?!ЗОШТО ГРЧКО ЗНАМЕ КОГА ЗНАЕТЕ ВО КАКВИ ОДНОСИ СМЕ СО ГРЦИТЕ..ПРОВОЦИРАТЕ - и имаше исвиркувања на химната можеби заради ПОЕДИНЕЦ ОД ВАША СТРАНА НО ШИРОКА МАСА ИМАШЕ НА СТАДИОНОТ...
и да не заборавиме Б.Ј.Р.М на натпреварот со србија...

Prevod: Ja sam Makedonac i da pojasnim neke stvari...
Dva srba su pretuceni od siptarsku grupu koja ima vecinu kontrolu nad taj predel TC Mavrovka...Znaci Makedonci NEMAJU NISTA S'TIM!!
Ni jedan Makedonac nije vas dirnuo..Sve dok niste izvadili grcku zastavu..? ZASTO DA PROVOCIRATE PRVI STE POCELI>..Policija intervenirala kako zna i ume(dobro znamo sta policija radi)GRCKO ZNAME E PROVOKACIJA CISTA..Moozda nije trebalo zvizdanja na himnu ali to je siroka masa koja ne moze da se kontrolise... Vas jedan pojedinac je to uradio(niste svi srbi to uradli)I da ne zaboravimo B.J.R.M na utakmicu sa srbijom prijateljska ....
A vasi su zadrzani radi vasih medija koji su digli nepotrebnu prasinu oko celu utakmicu...
Pomogli ste nam HVALA ZA SVE ALI Dosta smo mi videli loso od CETNICKU RUKU...

Поздрав на сите,
Pozdrav svima,
Македонија На Македонците
avatar
tribina
Корисник
Број порука : 845
Регистрован : 08.01.2012

Репрезентација - Page 11 Empty Re: Репрезентација

17/10/2012, 13:56
Можда ти тако гледаш на ствари да је подизање Грчке заставе провокација, али ја баш мислим да није. Нама су Грци братски народ исто као и Руси и подизање заставе није никаква провокација, јер се грчка застава диже не само када игра репрезентација Србије, Грчку или Руску заставу можеш видети на било којој трибини овде у Србији. Да смо ми јуче први пут подигли Грчку заставу, или да нисмо у братским односима са тим народом ја бих тебе разумео, али како ти објашњаваш на пример ово http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/423258_364004143634067_1403894720_n.jpg то није провокација? Како објашњаваш понашање Македонских навијача на ЕП у рукомету у Београду, када ни једном Македонцу није фалила длака са главе иако су се слободно шеткали Београдом и певали ''Ја те ј***м Србијо''? Како то објашњаваш?

Било би лепо да неко од чланова ко је био на текми напише неки извештај, и да се окачи ако буде било пар лепих фотографија где се лепо види трибина са нашим навијачима.
Хедониста
Хедониста
Корисник
Број порука : 352
Регистрован : 22.11.2009

Репрезентација - Page 11 Empty Re: Репрезентација

17/10/2012, 14:26
КЗКУ1990 ::Еве ја сум од Македонија и да појаснам некои работи..
Двајцата срби од Црна Гора беа нападнати од страна на шиптарска група од околу 15 души кои се движат во тој правец пред ТЦ Мавровка..значи МАКЕДОНЦИ НЕМААТ НИКАКВА ВРСКА СО ТОА!
Србите задржани на граница поради НОВНАРИ И МЕДИИ КОИ ДИГНАА ПРАШИНА ОКОЛУ ТОА...
НИКОЈ НЕ ВЕ Е ПИПНАЛ МАКЕДОНЕЦ !!!! ИЗВАДИВТЕ ГРЧКО ЗНАМЕ...?! ЗОШТО..? СРЕДЕ СКОПЈЕ..?! полиција Интервенира како и вообичаено ја знаеме нивната интервенција....
ВИЕ ПРВИ ПРОВОЦИРАТЕ ВАДИТЕ ГРЧКО ЗНАМЕ АЛООО...?!ЗОШТО ГРЧКО ЗНАМЕ КОГА ЗНАЕТЕ ВО КАКВИ ОДНОСИ СМЕ СО ГРЦИТЕ..ПРОВОЦИРАТЕ - и имаше исвиркувања на химната можеби заради ПОЕДИНЕЦ ОД ВАША СТРАНА НО ШИРОКА МАСА ИМАШЕ НА СТАДИОНОТ...
и да не заборавиме Б.Ј.Р.М на натпреварот со србија...

Prevod: Ja sam Makedonac i da pojasnim neke stvari...
Dva srba su pretuceni od siptarsku grupu koja ima vecinu kontrolu nad taj predel TC Mavrovka...Znaci Makedonci NEMAJU NISTA S'TIM!!
Ni jedan Makedonac nije vas dirnuo..Sve dok niste izvadili grcku zastavu..? ZASTO DA PROVOCIRATE PRVI STE POCELI>..Policija intervenirala kako zna i ume(dobro znamo sta policija radi)GRCKO ZNAME E PROVOKACIJA CISTA..Moozda nije trebalo zvizdanja na himnu ali to je siroka masa koja ne moze da se kontrolise... Vas jedan pojedinac je to uradio(niste svi srbi to uradli)I da ne zaboravimo B.J.R.M na utakmicu sa srbijom prijateljska ....
A vasi su zadrzani radi vasih medija koji su digli nepotrebnu prasinu oko celu utakmicu...
Pomogli ste nam HVALA ZA SVE ALI Dosta smo mi videli loso od CETNICKU RUKU...

Поздрав на сите,
Pozdrav svima,
Македонија На Македонците
Слушај батко,вратио сам се са утакмице и могу ти рећи да сам видео све и свашта почев од звиждања Србима на улицама пре почетка утакмице,песама против Србије,повицима цигани цигани,до звиждања нашој химни што ме ни мало не потреса нити изненађује.Кажем не изненађује ме,а видим многи таласају због тога на интернету, јер сте ми увек били говна као народ,пичке и лицемерни,што сам закључио пре свега кроз нека лична искуства а после и кроз неке друге ствари.Не изненађује ме чак штавише искрено ме боли курац.Смета ти грчка застава,е па јебига жао ми је батко,грци су нам браћа и кад год и где год Србија буде играла биће ту и грчких и руских застава.А ви слободно што се мене тиче наставите да тапшете хрватима и да се лижете и мазите са њима,после ће вам ђаво бити крив кад се оданде будете враћали полупаних глава.Зимус сте нам вриштали и трчали градом као домаћи и није вам фалила длака са главе.Јуче нам извиждите химну,а следећи пут ћете опет доћи "као браћа" и са раширена три прста.Да ли ће то овај пут проћи видећемо...Боље обратите пажњу на ваше цуре,воле српски курац више него ишта јеле би га и место доручка и вечереПоздрав батко.
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Репрезентација - Page 11 Empty Re: Репрезентација

17/10/2012, 14:42
Са границе враћени Мераклије, Ђаволи, Фирма, Ред Змаја, један део Земунаца, Дивља Телад. Барем по ономе што сам ја видео. Иначе, јебига, све време ми је било у глави слика Македонаца како се шеткају слободно Београду. Што се тиче саме утакмице и организације исте, они који су стигли, провокације на све стране, и осећај је био као да смо на неком језивом гостовању где нас сви мрзе. Симпатизери са капицама ти показују курац док те керови спроводе на стадион. А на стадиону, звиждање химни јаче него у Задру на рукомету. све у свему, нисам очекивао овакав дочек, али нема везе, доћи ће оно у Београд, па ће да раде куване мотке. Иначе, на трибини по мојој процени око 1000 људи, али не више од 100 озбиљнијих који су некако успели да дођу. Навијање без бубња, боље није могло.

Сви снови о Бразилу пали су у воду Embarassed
цигла
цигла
Корисник
Број порука : 44
Регистрован : 13.10.2012

Репрезентација - Page 11 Empty Re: Репрезентација

17/10/2012, 18:17
Грчка застава-провокација,ај'те молим вас.А вамо махом већина њих летује у Грчкој,прошле године на Крфу сам упознао бар 10 људи из Family Aerodrom.
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Репрезентација - Page 11 Empty Re: Репрезентација

17/10/2012, 20:11
Кортео и навијање.
https://youtu.be/t4IB1tCdaWo
Калдрма
Калдрма
Корисник
Број порука : 187
Регистрован : 11.08.2011

Репрезентација - Page 11 Empty Re: Репрезентација

17/10/2012, 20:56
Хедониста ::Слушај батко,вратио сам се са утакмице и могу ти рећи да сам видео све и свашта почев од звиждања Србима на улицама пре почетка утакмице,песама против Србије,повицима цигани цигани,до звиждања нашој химни што ме ни мало не потреса нити изненађује.Кажем не изненађује ме,а видим многи таласају због тога на интернету, јер сте ми увек били говна као народ,пичке и лицемерни,што сам закључио пре свега кроз нека лична искуства а после и кроз неке друге ствари.Не изненађује ме чак штавише искрено ме боли курац.Смета ти грчка застава,е па јебига жао ми је батко,грци су нам браћа и кад год и где год Србија буде играла биће ту и грчких и руских застава.А ви слободно што се мене тиче наставите да тапшете хрватима и да се лижете и мазите са њима,после ће вам ђаво бити крив кад се оданде будете враћали полупаних глава.Зимус сте нам вриштали и трчали градом као домаћи и није вам фалила длака са главе.Јуче нам извиждите химну,а следећи пут ћете опет доћи "као браћа" и са раширена три прста.Да ли ће то овај пут проћи видећемо...Боље обратите пажњу на ваше цуре,воле српски курац више него ишта јеле би га и место доручка и вечереПоздрав батко.

Biggrin
Репрезентација - Page 11 Image-D58A_507EE015
avatar
Гробари Железник
Корисник
Број порука : 194
Регистрован : 07.05.2011

Репрезентација - Page 11 Empty Re: Репрезентација

17/10/2012, 22:34
Хедониста објаснио. Треба им вратити истом мером на реваншу.
avatar
Калуђерица
Корисник
Број порука : 29
Регистрован : 15.10.2012

Репрезентација - Page 11 Empty Re: Репрезентација

17/10/2012, 22:51
Шта истом мером, треба им вратити дупло. Балкански ратови су били пре само 100 година, а они као да су све заборавили и као да их ништа нису научили, звижде сопственој химни. На рукомету смо их примили као најрођеније, а они нас? Ко тебе `лебом ти њега каменом.
Од свих Срба најгори су хрвати.
Од свих Срба најпоштенији су босанци.
Од свих Срба најхрабрији су црногорци.
Од свих Срба најсмешнији су македонци.
avatar
tribina
Корисник
Број порука : 845
Регистрован : 08.01.2012

Репрезентација - Page 11 Empty Re: Репрезентација

18/10/2012, 13:24
Ево једна фотографија

Репрезентација - Page 11 PN3BD
avatar
Зона Сумрака
Корисник
Број порука : 124
Регистрован : 13.06.2009

Репрезентација - Page 11 Empty Re: Репрезентација

18/10/2012, 16:28
CasualMente ::Са границе враћени Мераклије, Ђаволи, Фирма, Ред Змаја, један део Земунаца, Дивља Телад. Барем по ономе што сам ја видео. Иначе, јебига, све време ми је било у глави слика Македонаца како се шеткају слободно Београду. Што се тиче саме утакмице и организације исте, они који су стигли, провокације на све стране, и осећај је био као да смо на неком језивом гостовању где нас сви мрзе. Симпатизери са капицама ти показују курац док те керови спроводе на стадион. А на стадиону, звиждање химни јаче него у Задру на рукомету. све у свему, нисам очекивао овакав дочек, али нема везе, доћи ће оно у Београд, па ће да раде куване мотке. Иначе, на трибини по мојој процени око 1000 људи, али не више од 100 озбиљнијих који су некако успели да дођу. Навијање без бубња, боље није могло.

Сви снови о Бразилу пали су у воду Embarassed

Сви навијачи Земуна који су кренули су ушли,20 људи комби преко Косова,5 људи возом од Врања,до Врања колима,и 5 људи вече раније возом.
2 slike
www.taurunum1987.net
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Репрезентација - Page 11 Empty Re: Репрезентација

19/10/2012, 12:10
Eво налетех на извештај неког шиптара из Скопља.

Shvercerat Shkup ::Let me explain something, as part of every fight, and part of Shvercerat Shkup the group who was defending their territory all day long (from 11 : 20 AM to 12 PM).

We were gathered all around our part of city, The old part of Skopje city (also know as Carsija) and waiting for groups who will lose their way and pass through there, our job was protecting our area not attacking to other places because of high police security and of course not letting someone to feel like at his home when walking through our area.

First fight, around 13h, a group of 8-10 Serbian who was clearly seen that they came for fight, were attacked from around 10 of ours, I don't negate that we used baseball bats, beer bottles, chairs etc, but simply you can't go only with hands to someone who as everybody knows that is the most hated nation from all of us ! Letting them pass only with some punches wasn't part of our target ! They used flares too, but no one of us got hurt while they throw the flares ! Only 5 of them got caught the others unfortunately escaped.

Second fight, around 15h 3 Serbians crossed the Stone Bridge, and got caught from us.. The end of this was : http://alsat-m.tv/thumbnail.php?file=hulig...=article_medium (this is where they got hurted)

Other fight are smaller, somewhere beaten 2-3 serbs from our younger group, some macedonians and that's it end of incidents including 2 tifo-groups.

The last incident was against the police, who attacked with no reason (well maybe the reason was the incidents at whole day but they acted like crazy when they start attacking) and we turned to them in the same way, some molotov cocktails were thrown, and 4 police injured.
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Репрезентација - Page 11 Empty Re: Репрезентација

20/10/2012, 15:57
Репрезентација - Page 11 1j6l95

Репрезентација - Page 11 O5fc
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Репрезентација - Page 11 Empty Re: Репрезентација

21/10/2012, 04:40
Свака част свима који су били доле! Још када би сви знали да се грб налази на левој страни тробојке, а не на десној, где би нам крај био
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Репрезентација - Page 11 Empty Re: Репрезентација

1/11/2012, 13:29
Србија - Русија
рукомет, у Нишу

Репрезентација - Page 11 Dsc01114

Репрезентација - Page 11 800x600_rukomet-reprezentacija
avatar
tribina
Корисник
Број порука : 845
Регистрован : 08.01.2012

Репрезентација - Page 11 Empty Re: Репрезентација

6/12/2012, 23:48
ЕП за жене у рукомету: Србија - Норвешка

Репрезентација - Page 11 429541_377226105696576_1220741218_n
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Репрезентација - Page 11 Empty Re: Репрезентација

7/12/2012, 01:33
Шта пише?
Мантекиља
Мантекиља
Корисник
Број порука : 112
Локација : Myrtle Beach, SC
Регистрован : 21.10.2011

Репрезентација - Page 11 Empty Re: Репрезентација

7/12/2012, 01:55
Од првог дана наша борба траје и није стала
сви заједно на Србију порука је Реда Змаја
Ултрас КВ
Ултрас КВ
Корисник
Број порука : 3132
Локација : Краљево
Регистрован : 26.11.2009

Репрезентација - Page 11 Empty Re: Репрезентација

28/3/2013, 23:54
Србија-Шкотска
Репрезентација - Page 11 392796_427481954004324_1130198809_n
ЈК88
ЈК88
Корисник
Број порука : 2
Локација : Крушевац
Регистрован : 28.05.2013
http://jakuza.rs

Репрезентација - Page 11 Empty Re: Репрезентација

28/5/2013, 18:13
16. октобар 2012.
Макединија 1:0 Србија


Репрезентација - Page 11 538272_339780436127555_225800902_n
Sponsored content

Репрезентација - Page 11 Empty Re: Репрезентација

Назад на врх
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму