TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

куд' на летовање?

+29
ИГОР УЦФ
boy
Лудзило
_JuZnI_Fr0nT_1990
psyhomaster
КМПН - БОРЧА
Gambler
mrznja
ПАОКАРА
TB_BANDIT
nEw WavE StylE
Casual-018
CasualMente
Lud rodjen!
Gusari-Budva
XC-Le'bRee!x. a.k.a L'BX
Uzi
Паок*
сицилија
Amon Ra
consigliere
varvar
milenkopg
KiLa
Ђомла Београд
Паранормал
Мегафон
Korida-NS
УлтраСрбија
33 posters
Go down
mrznja
mrznja
Корисник
Број порука : 158
Регистрован : 10.06.2009

куд' на летовање? - Page 4 Empty Re: куд' на летовање?

16/6/2009, 19:24
a koji je naj nocni klub u Budvi? Trokadero?
ПАОКАРА
ПАОКАРА
Корисник
Број порука : 1504
Локација : Беогард
Регистрован : 28.07.2008

куд' на летовање? - Page 4 Empty Re: куд' на летовање?

16/6/2009, 20:53
varvar ::Izvini, ali ne mozes da uporedjujes Bar sa Bugarskom.Jer znas ti kolka je Crna Gora??Cu peske mozes da je obidjes kad bi video na karti kolko je mala,a tek Bar.To sto ima Bar je super za tako mali grad.Crna Gora je nerazvijena zemlja nego Bugarska.A i nisi mi odgovorio na pitanje:KOLKO IMAS GODINA??

Иди на Гугл Земљи погледај колики је град Сунчев Брег, заједно са Несебаром! Погледај молим те... То је право туристичко место! А Бар је смешан, па нећу ја свако вече да идем у исту дискотеку...
varvar
varvar
Корисник
Број порука : 121
Локација : podgorica
Регистрован : 27.12.2008
http://www.varvari.me

куд' на летовање? - Page 4 Empty Re: куд' на летовање?

16/6/2009, 21:31
Pa ne moras,ja nisam postavio onaj video o Baru da bi se hvalio kakav je Bar,nego me je pitao Kila sta sve ima u Sutomoru pa sam postavio video posto se nalaze isto nekoliko slika Sutomora,a ti si prvi poceo da provociras kao nemojte ove slike da vas zavaraju......I nisam mislio ovo za Suncev Breg kolki je grad nego kolko je bogata ta zemlja u koju nalazi Suncev Breg.Ona moze da uredjuje posto je Bugarska bogatija od Crne Gore koja je siromasna.Pa tebi niko nije namecao da ides u Baru,mozda neki oce da svrate,ili imaju rodjake,ti ne moras da ih odvraces od tog plana!!!
psyhomaster
psyhomaster
Корисник
Број порука : 1136
Локација : СРБИЈА
Регистрован : 24.02.2009

куд' на летовање? - Page 4 Empty Re: куд' на летовање?

16/6/2009, 22:47
varvar ::
ybjoker ::Овог лета идем на веома интересантно летовање...
Аранжман ми је уплаћен у шумској секцији,а дестинација је шума!!!
Борови,Храст,Буква само су неке врсте од прелепих биљака које ћу морати да чекићам...
Боју добијам сто посто,и то не црну него јарко црвену...
Док се ви сунчате на некој плажи,и риба са великим силиконима вам лади муда,ја ћу се потрудити да не згазим на неку змију или да ми се нека птичурина не посере на главу...
Јебига,морам да зарадим кинту,ако хоћу на текме...
Па,желим вам леп провод,попијте нешто и за мене...



Tebra,blago se tebi,ovo ti ozbiljno kazem.Dok ti uzivas u svezem vazduhu i hladovini,ja cu morati na krcatu plazu da pazim dok se kupam da mi neko nesto ne ukrade iz torbe(novcanik,telefon,kljuc).A jos plaze su pune tako da izracunaj ako se svako popisa il posere jednom dnevnom,kolko to smrdi osim na pojedinim plazama!!!!Zato nemoj da zalis nego uzivaj u hladovini i cvrkutu ptica!!!!


POZZZZ!


Брате,али зато имаш рибица колико хоћеш!!! А ја?!
Да га дркам на веверице?!
_JuZnI_Fr0nT_1990
_JuZnI_Fr0nT_1990
Одстрањен
Број порука : 661
Локација : Будва
Регистрован : 15.11.2008
http://www.Grobari1970.com

куд' на летовање? - Page 4 Empty Re: куд' на летовање?

17/6/2009, 01:36
ne bi ti bilo prvi put Biggrin
varvar
varvar
Корисник
Број порука : 121
Локација : podgorica
Регистрован : 27.12.2008
http://www.varvari.me

куд' на летовање? - Page 4 Empty Re: куд' на летовање?

17/6/2009, 09:29
ybjoker ::
varvar ::
ybjoker ::Овог лета идем на веома интересантно летовање...
Аранжман ми је уплаћен у шумској секцији,а дестинација је шума!!!
Борови,Храст,Буква само су неке врсте од прелепих биљака које ћу морати да чекићам...
Боју добијам сто посто,и то не црну него јарко црвену...
Док се ви сунчате на некој плажи,и риба са великим силиконима вам лади муда,ја ћу се потрудити да не згазим на неку змију или да ми се нека птичурина не посере на главу...
Јебига,морам да зарадим кинту,ако хоћу на текме...
Па,желим вам леп провод,попијте нешто и за мене...



Tebra,blago se tebi,ovo ti ozbiljno kazem.Dok ti uzivas u svezem vazduhu i hladovini,ja cu morati na krcatu plazu da pazim dok se kupam da mi neko nesto ne ukrade iz torbe(novcanik,telefon,kljuc).A jos plaze su pune tako da izracunaj ako se svako popisa il posere jednom dnevnom,kolko to smrdi osim na pojedinim plazama!!!!Zato nemoj da zalis nego uzivaj u hladovini i cvrkutu ptica!!!!


POZZZZ!


Брате,али зато имаш рибица колико хоћеш!!! А ја?!
Да га дркам на веверице?!



Nema veze za ribe,kad se zavrsi leto i ti ces ih sresti.Nego bas danas su mi ukrali naocare za sunce koje kostaju 85 evra,a plaza je bila zagadjena necim sto lici na pljuvacku.Jos jednom ti kazem,zaboravi na ribe,kad se zavrsi leto i ti ces ih sresti,blago se tebi imas cist vazduh,hladovinu,niko ti ne smeta......UZIVAJ!!!
Uzi
Uzi
Корисник
Број порука : 349
Локација : кућа летећих бодежа
Регистрован : 18.02.2009

куд' на летовање? - Page 4 Empty Re: куд' на летовање?

17/6/2009, 10:27
A da mi fino promijenimo naziv teme u : "kuda na letovanje!?-pitajte varvara"... Biggrin
varvar
varvar
Корисник
Број порука : 121
Локација : podgorica
Регистрован : 27.12.2008
http://www.varvari.me

куд' на летовање? - Page 4 Empty Re: куд' на летовање?

17/6/2009, 11:57
Naravno.Sva pitanja,pohvale,kritike na broj 086754321.Za sad nudim letovanja u:
-Seosku baru-smjestaj u stalu sa pogledom na recni mulj,rucak obijezbijedjen a za veceru non-stop zablji bataci sa lukom koji se preliva.Ako hocete provod imate diskoteku KRAVLJA RADOST koja zagarantovano nudi extra Dj-ejeve kao sto su:dj ZEKONJA,dj LUDA KRAVA...
A ako hocete da imate intimne odnose podjite u striptiz klub JEBOZOVNE KOKOSKE!!!
Gusari-Budva
Gusari-Budva
Корисник
Број порука : 61
Локација : Budva
Регистрован : 14.04.2009

куд' на летовање? - Page 4 Empty Re: куд' на летовање?

17/6/2009, 13:12
OTIDJITE U BUDVU NECETE ZALITI!!!
Лудзило
Лудзило
Корисник
Број порука : 86
Регистрован : 29.04.2009

куд' на летовање? - Page 4 Empty Re: куд' на летовање?

17/6/2009, 15:13
Пошто видим да сви хвале свој град, што не би и ја. Дођите у Сомбор, нема ништа да се види, немамо море, немамо Дунав, немамо свеж и чист ваздух, рибе ту и тамо, места за излазак мало.. ал` свеједно дођите Biggrin Biggrin
TB_BANDIT
TB_BANDIT
Корисник
Број порука : 106
Локација : Prva levo pa pravo...
Регистрован : 10.09.2008

куд' на летовање? - Page 4 Empty Re: куд' на летовање?

17/6/2009, 15:20
Ja ћу вероватно на панонско море...Најповољнија цена Biggrin
ПАОКАРА
ПАОКАРА
Корисник
Број порука : 1504
Локација : Беогард
Регистрован : 28.07.2008

куд' на летовање? - Page 4 Empty Re: куд' на летовање?

17/6/2009, 16:35
varvar ::Pa ne moras,ja nisam postavio onaj video o Baru da bi se hvalio kakav je Bar,nego me je pitao Kila sta sve ima u Sutomoru pa sam postavio video posto se nalaze isto nekoliko slika Sutomora,a ti si prvi poceo da provociras kao nemojte ove slike da vas zavaraju......I nisam mislio ovo za Suncev Breg kolki je grad nego kolko je bogata ta zemlja u koju nalazi Suncev Breg.Ona moze da uredjuje posto je Bugarska bogatija od Crne Gore koja je siromasna.Pa tebi niko nije namecao da ides u Baru,mozda neki oce da svrate,ili imaju rodjake,ti ne moras da ih odvraces od tog plana!!!
Дај човече неверујем шта причаш? Бугарска ти је у већој кризи него Црна Гора, размишљају да их избаце из ЕУ! Они су направили одличан потез тиме што су више улагали у туристичка места на мору, него у неприморске градове. Резултат тога је што је Софија очај живи од града, има јако мало занимљивих ствари... Али зато су им приморска места ненадјебива!
varvar
varvar
Корисник
Број порука : 121
Локација : podgorica
Регистрован : 27.12.2008
http://www.varvari.me

куд' на летовање? - Page 4 Empty Re: куд' на летовање?

17/6/2009, 18:57
Bugarska siromasnija od Crne Gore!?Daj covece stvarno prestani lupati.Znas li ti kolke su plate ovamo, ispod 600 eura.Sa tim ne mozes da zivis a kamoli da otvaras apartmane i diskoteke.U Bugarskoj su plate vece u nekim firmama a u Crnoj Gori si zadovoljan ako ti je plata 700eura.Pa se cudis zasto si po iste pare bio u Crnoj Gori i u Bugarskoj koja je 1000 puta lepsa.Zato sto ljudi u Crnoj Gori nabiju cene da preko zime imaju sto da jedu,a u Bugarskoj imaju vec dovoljno, dok neki ljudi razmisljaju sta da jedu dok se vi kupate u bazenu. :nosad: :nosad: :nosad:
_JuZnI_Fr0nT_1990
_JuZnI_Fr0nT_1990
Одстрањен
Број порука : 661
Локација : Будва
Регистрован : 15.11.2008
http://www.Grobari1970.com

куд' на летовање? - Page 4 Empty Re: куд' на летовање?

17/6/2009, 19:00
ne seri molim te plate u cg nisu uopste male!
avatar
boy
Корисник
Број порука : 594
Регистрован : 28.09.2008
http://sport.4rumer.com

куд' на летовање? - Page 4 Empty Re: куд' на летовање?

17/6/2009, 19:02
Eee da je meni 600-700 evra plata... Shocked

A ja ovde robijam za 280 evra, pa sam jos i zadovoljan. Biggrin

Lepo vi zivite tamo...
_JuZnI_Fr0nT_1990
_JuZnI_Fr0nT_1990
Одстрањен
Број порука : 661
Локација : Будва
Регистрован : 15.11.2008
http://www.Grobari1970.com

куд' на летовање? - Page 4 Empty Re: куд' на летовање?

17/6/2009, 19:04
keva mi radi za 1500e kao kuvarica u restoranu tata 2000e kao sef kuhinje u hotelu a on prica kao su male plate.
Lud rodjen!
Lud rodjen!
Корисник
Број порука : 410
Локација : Трибина!
Регистрован : 03.11.2008

куд' на летовање? - Page 4 Empty Re: куд' на летовање?

17/6/2009, 19:39
_JuZnI_Fr0nT_1990 ::keva mi radi za 1500e kao kuvarica u restoranu tata 2000e kao sef kuhinje u hotelu a on prica kao su male plate.

Колико радиш,толико и плаћају.Вероватно ти раде по 12`14 сати дневно.Мислиш ти,лако је зарадити толику кинту.... Smile
avatar
boy
Корисник
Број порука : 594
Регистрован : 28.09.2008
http://sport.4rumer.com

куд' на летовање? - Page 4 Empty Re: куд' на летовање?

17/6/2009, 19:50
Brate pa ja crncim skoro 10 sati za 280 evra...da imam toliku platu nebi mi bio problem i 15 sati da radim ako treba...
varvar
varvar
Корисник
Број порука : 121
Локација : podgorica
Регистрован : 27.12.2008
http://www.varvari.me

куд' на летовање? - Page 4 Empty Re: куд' на летовање?

17/6/2009, 20:01
Meni keva radi za 600evra mesecno a smena joj je od 7ujutru do 3 popodne.Za mene je to malo, i ako samo tebi keva radi za velike pare kod nekih nije tako.Ja licno kod mojih ortaka znam da rade na sladolede!!!ALI ZASTO??Zato sto im porodica krpi kraj sa krajem.JUZNI FRONT iz Budve ne radi svako kao tvoj cale i keva.Neko radi za 200 eura mesecno a ima porodicu.Razmisli malo i o broju roma u Crnoj Gori.Slusas li ti vijesti kako romi pricaju kako nemaju gde da spavaju!?Zato sto drzava nema tolko para da im obezbedi kuce.Zapitaj se zasto ljudi stalno protestuju,pogotovu u fabrikama ALUMINIJUMA I Kap-a.Imaju porodice a plate im kasne po 3 meseca!!!Azasto drzava ne moze da im obezbedi plate.Zato sto i sama drzava nema tolko para!!!1



NEMOJTE DA LUPETATE!!!
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

куд' на летовање? - Page 4 Empty Re: куд' на летовање?

17/6/2009, 20:13
Вратите се теми!
Lud rodjen!
Lud rodjen!
Корисник
Број порука : 410
Локација : Трибина!
Регистрован : 03.11.2008

куд' на летовање? - Page 4 Empty Re: куд' на летовање?

17/6/2009, 20:44
Данас одлучио 20 јул,где ме таласи нанесу.Црна Гора у сваком случају.
ПАОКАРА
ПАОКАРА
Корисник
Број порука : 1504
Локација : Беогард
Регистрован : 28.07.2008

куд' на летовање? - Page 4 Empty Re: куд' на летовање?

18/6/2009, 12:54
varvar ::Bugarska siromasnija od Crne Gore!?Daj covece stvarno prestani lupati.Znas li ti kolke su plate ovamo, ispod 600 eura.Sa tim ne mozes da zivis a kamoli da otvaras apartmane i diskoteke.U Bugarskoj su plate vece u nekim firmama a u Crnoj Gori si zadovoljan ako ti je plata 700eura.Pa se cudis zasto si po iste pare bio u Crnoj Gori i u Bugarskoj koja je 1000 puta lepsa.Zato sto ljudi u Crnoj Gori nabiju cene da preko zime imaju sto da jedu,a u Bugarskoj imaju vec dovoljno, dok neki ljudi razmisljaju sta da jedu dok se vi kupate u bazenu. :nosad: :nosad: :nosad:
У Србији за 500 да певаш од среће! Wink
Uzi
Uzi
Корисник
Број порука : 349
Локација : кућа летећих бодежа
Регистрован : 18.02.2009

куд' на летовање? - Page 4 Empty Re: куд' на летовање?

18/6/2009, 13:13
vidi se da niko od vas dvojice ne radi čim lupate tolike cifre...
ИГОР УЦФ
ИГОР УЦФ
Корисник
Број порука : 182
Локација : Краљево,Центар
Регистрован : 09.11.2008

куд' на летовање? - Page 4 Empty Re: куд' на летовање?

18/6/2009, 21:05
Ovako,ta plata za kuvara,a pogotovo za sefa kuhinje je normalna, i to pogotovo u CG jer je to tamo potrebno,kao i npr mesari,pekari, tj zanat...ja sam upisao srednju za kulinarskog tehnicara....pa cu posle dalje,mozda 5. stepen...ali da se mi vratimo temi,Ove godine nigde,finansijski problemi,jbga...prosle sam bio u Sutomoru,extra sam se proveo,pogotovo u Malibuu... Pozzz za sve !!! Biggrin Wink
сицилија
сицилија
Корисник
Број порука : 117
Локација : боемска четврт
Регистрован : 24.04.2009

куд' на летовање? - Page 4 Empty Re: куд' на летовање?

19/6/2009, 21:48
УлтраСрбија ::
Korida-NS ::koliko kesa?
210 јура по особи, 50 сам платио резервацију. не знам тачно у детаље, нисам још ни причао са девојком, она је задужена за те ствари. Smile
знам само да је у питању нека вила, на 50 метара од плаже, има ТВ, климу...

сицилија матори, ево ја ћу попити пивце на плажи са девојком, за тебе. Biggrin

e hvala ti, srce si. samo nek bude domace. Wink
kalimero, bolje ti cuvaj sebe, juce sam naucio da nisanim. Smile
Sponsored content

куд' на летовање? - Page 4 Empty Re: куд' на летовање?

Назад на врх
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму