TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Зашто баш...

+27
Београд
bratori
Uzi
Arcaine
Casuals
Role Model
ПАОКАРА
Милош цзв
Gambler
ГробарНС
Лудзило
FRRA KASAPI
consigliere
Ултрас
cannabis
HH Hooligan
Xepoj
Lud rodjen!
TB_BANDIT
psyhomaster
Плава крв
LimunNS
Ђомла Београд
varvar
CasualMente
_JuZnI_Fr0nT_1990
Паранормал
31 posters
Go down
cannabis
cannabis
Корисник
Број порука : 37
Регистрован : 05.04.2009

Зашто баш... - Page 2 Empty Re: Зашто баш...

10/7/2009, 18:43
зашто се каже "ОФК-а" или "играмо против ОФК-е"? то би онда значило: "Омладински фудбалски клуба" или "играмо против Омладинског фудбалског клубе".
зашто се не каже: "ОФК",односно "играмо против ОФК-а"!? Roll
уствари,требало би говорити "играмо против Београда"! ако људи кажу "играмо против офк-а",зашто не говоре "играмо против фк партизана" или "играмо против рфк нови сад"? зашто за нови сад људи не говоре "играмо против рфк-а"!?
avatar
Ђомла Београд
Одстрањен
Број порука : 199
Локација : Ту и тамо...
Регистрован : 02.05.2009
http://fudbalska-planeta.darkbb.com/forum.htm

Зашто баш... - Page 2 Empty Re: Зашто баш...

10/7/2009, 19:28
то ти је граматика.Читаш скраћеницу па се онда на њу додаје наставак
Ултрас
Ултрас
Корисник
Број порука : 58
Локација : Северно стајање
Регистрован : 04.03.2009

Зашто баш... - Page 2 Empty Re: Зашто баш...

10/7/2009, 20:17
cannabis ::зашто се каже "ОФК-а" или "играмо против ОФК-е"? то би онда значило: "Омладински фудбалски клуба" или "играмо против Омладинског фудбалског клубе".
зашто се не каже: "ОФК",односно "играмо против ОФК-а"!? Roll
уствари,требало би говорити "играмо против Београда"! ако људи кажу "играмо против офк-а",зашто не говоре "играмо против фк партизана" или "играмо против рфк нови сад"? зашто за нови сад људи не говоре "играмо против рфк-а"!?

Ово што си написао је јако глупо... Тако је како је...
Xepoj
Xepoj
Корисник
Број порука : 314
Регистрован : 20.01.2009

Зашто баш... - Page 2 Empty Re: Зашто баш...

10/7/2009, 21:59
HH Hooligan ::Evo jedno pitanje, koje niko nemoze da odgovori!!!

Je l' prosla trojka??

јесте.... Roll Yes
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Зашто баш... - Page 2 Empty Re: Зашто баш...

11/7/2009, 14:23
cannabis ::зашто се каже "ОФК-а" или "играмо против ОФК-е"? то би онда значило: "Омладински фудбалски клуба" или "играмо против Омладинског фудбалског клубе".
зашто се не каже: "ОФК",односно "играмо против ОФК-а"!? Roll
уствари,требало би говорити "играмо против Београда"! ако људи кажу "играмо против офк-а",зашто не говоре "играмо против фк партизана" или "играмо против рфк нови сад"? зашто за нови сад људи не говоре "играмо против рфк-а"!?
Молимо те да на форум не долазиш под дејством алкохола или опијата. Biggrin
cannabis
cannabis
Корисник
Број порука : 37
Регистрован : 05.04.2009

Зашто баш... - Page 2 Empty Re: Зашто баш...

11/7/2009, 17:35
Djomla Beograd ::то ти је граматика.Читаш скраћеницу па се онда на њу додаје наставак
dobro,da... ali zasto kazu OFK,pa ne zove se klub OFK jebote... nije mi jasno odakle je potekla takva navika.
FRRA KASAPI
FRRA KASAPI
Корисник
Број порука : 31
Локација : Kraljevo
Регистрован : 28.07.2009

Зашто баш... - Page 2 Empty Re: Зашто баш...

17/9/2009, 17:59
Плава крв ::Ко су Бица и Ђељана LOL



ciganke koje prose u kragujevcu
Xepoj
Xepoj
Корисник
Број порука : 314
Регистрован : 20.01.2009

Зашто баш... - Page 2 Empty Re: Зашто баш...

20/10/2009, 19:46
Да ли неко зна шта је "курајбер"????

ја знам,него да видим дал ви знате..... Biggrin
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Зашто баш... - Page 2 Empty Re: Зашто баш...

20/10/2009, 19:57
Xepoj ::Да ли неко зна шта је "курајбер"????

ја знам,него да видим дал ви знате..... Biggrin

Он ти дође као неки род али неко 10 колено фора,тако нешто ваљда Dead
Лудзило
Лудзило
Корисник
Број порука : 86
Регистрован : 29.04.2009

Зашто баш... - Page 2 Empty Re: Зашто баш...

20/10/2009, 21:52
Xepoj ::Да ли неко зна шта је "курајбер"????

ја знам,него да видим дал ви знате..... Biggrin
Много курчевит лик Smile
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Зашто баш... - Page 2 Empty Re: Зашто баш...

21/10/2009, 00:01
А мене занима како то да ybjocker-а не нервира његов потпис,кад год видим ја се изнервирам? Biggrin

-> Зашто баш... - Page 2 83691205 <-

п.с. дај леба ти промени то да ти лепо пише
ГробарНС
ГробарНС
Одстрањен
Број порука : 215
Локација : Нови Сад
Регистрован : 23.09.2009

Зашто баш... - Page 2 Empty Re: Зашто баш...

21/10/2009, 00:17
Acropoli ::А мене занима како то да ybjocker-а не нервира његов потпис,кад год видим ја се изнервирам? Biggrin

-> Зашто баш... - Page 2 83691205 <-

п.с. дај леба ти промени то да ти лепо пише
LOL
psyhomaster
psyhomaster
Корисник
Број порука : 1136
Локација : СРБИЈА
Регистрован : 24.02.2009

Зашто баш... - Page 2 Empty Re: Зашто баш...

21/10/2009, 12:06
Који си ти лик... LOL

Ево само за тебе је промењен,да те више не нервира...
Ал'сад сам зајебо ово за правила,па нека администратор намести поново...
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Зашто баш... - Page 2 Empty Re: Зашто баш...

10/11/2009, 18:46
Е овако,занима ме шта мислите о свињском грипу,да ли верујете у то,да л` је зент,маске јел носите и то,али оно озбиљно?
psyhomaster
psyhomaster
Корисник
Број порука : 1136
Локација : СРБИЈА
Регистрован : 24.02.2009

Зашто баш... - Page 2 Empty Re: Зашто баш...

10/11/2009, 22:45
Зашто баш... - Page 2 3626693948e633163e4com


Не носим маску,и мислим да су мало претерали са том причом...
Овој ништа не фали...
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Зашто баш... - Page 2 Empty Re: Зашто баш...

11/11/2009, 02:21
Acropoli ::Е овако,занима ме шта мислите о свињском грипу,да ли верујете у то,да л` је зент,маске јел носите и то,али оно озбиљно?

Prijatelju kad ti kazem nemam pojma sta da mislim... Po ceo dan slusam price na ulici od raznoraznih ljudi razlicitih godina , o gripu, vakcinacijama, broju zarazenih, i ostalim duminama, i nista vise ne znam sta da mislim, da li nas to neko bomba sa nekim pricama, ili je to nesto stvarno za sta se treba uozbiljiti... Masku cu mozda nositi ako zatreba (ili sal Biggrin ) ali u vakcinu ne verujem...
Nije ta vakcina isprobana na coveku, pa onda je proslo 6-12-24-36 meseci pa da se zna da je bezbedna i da nema nezeljenih efekata i posledica, vec je to tzv laboratorijski ispitano ...

Mislim, ovaj grip nisu potpuno objasnili (simptome, prenosenje-isto kao kod obicnih gripova i prehlada), a opet kao smrtonosan, tamo-vamo... uglavnom, bacaju nas Smile
Милош цзв
Милош цзв
Одстрањен
Број порука : 159
Регистрован : 28.07.2009

Зашто баш... - Page 2 Empty Re: Зашто баш...

11/11/2009, 10:46
ја температуру имам,кашљем и бол у зглобовима... не знам шта да мислим,а ту вакцину ће цела европа да прими тако да не верујем да ће све да сјебу...
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Зашто баш... - Page 2 Empty Re: Зашто баш...

11/11/2009, 11:38
Колико сам чуо,ко не буде хтео да прими вакцину мораће да потпише (као да смо стока,па нас обележавају).Ја нити ћу је примити,нити ћу им потписати нешто.Што каже Гемблер,нит`је истипатана нит` ништа.Маску не фурам (прво осећам се као идиот са њом,друго не мож` да дишеш).Доста људи фура маску недељу дана,једну исту,а то је као да је не носиш.Ови наши индијанци само рекли,епидемија сви на жигосање.Ништа конкретно нису рекли.Ми имамо онај Торлак,који има лиценцу за прављење вакцина (један од само 6 у свету) а морамо да купујемо вакцине,кога они зајебавају.
Ни мало не верујем у тај грип.Колико им се само подигао профит (фамацеутска индустрија).Исто је било и за п`ичији грип,како је он сад одједном нестао.

Милош цзв-имао сам и ја температуру,пар ортака исто.Јбг сад је зима,тад најлакше навучеш прехладу.Нисам чак ни код лекара ишао,само сам рокао по чајевима и блејао у кревету (комп ми је поред кревета Biggrin ),сад све нормално.А иначе мислиш да њих боли туки за европу.Мада оно,нека свако ради оно што мисли да је наљбоље. Wink
Lud rodjen!
Lud rodjen!
Корисник
Број порука : 410
Локација : Трибина!
Регистрован : 03.11.2008

Зашто баш... - Page 2 Empty Re: Зашто баш...

11/11/2009, 11:50
Моје мишљење је да је грип измишљен,како би се продале вакцине које су им на лагеру(да би се неко обогатио).Нормално је да сваки дан умре неко,али од када је проглашено за овај грип сваки човек у болници је умро од тога...А и добро сам обавештен да пар људи који су умрли наводно од свињског грипа имали рак на плућима и неки тежи случај астме.
Xepoj
Xepoj
Корисник
Број порука : 314
Регистрован : 20.01.2009

Зашто баш... - Page 2 Empty Re: Зашто баш...

11/11/2009, 13:13
ма чиста глупост....ако си почели да зезају народ могли су бар да дају неки нормалан назив,а не СВИЊСКИ или ПТИЧИЈИ грип.....шта је следеће?

а чуо сам да вакцина убија колико је лоша и колико ти уништава организам....ја то не примам па не знам шта да је...
ГробарНС
ГробарНС
Одстрањен
Број порука : 215
Локација : Нови Сад
Регистрован : 23.09.2009

Зашто баш... - Page 2 Empty Re: Зашто баш...

11/11/2009, 13:24
Немам намеру ни да примим вакцину а ни да им потпишем,као што је неко рекао нисмо стока да нас обележавају,пренадували су причу да би продали вакцине ....
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Зашто баш... - Page 2 Empty Re: Зашто баш...

11/11/2009, 13:33
Што се вакцина тиче, главни дистрибутер фирме која је прошла тендер Министарства здравља, за вакцину против новог грипа, је предузеће Југохемија чији је власник Мирослав Мишковић. Scare
Што се овог вируса конкретно тиче, врте се разне верзије прича... неки кажу да стварно постоји, неки кажу да он представља излазак из економске кризе у америци као добар начин да свет плаћа нешто Америци... Делује ми као да је цела ова прича пренадувана у медијима, првенствено из разлога што се нови грип по нечему битном не разликује од обичног, чак је, гледано по некој статистици преминулих, овај обичан опаснији. Обичан грип годишње однесе 40.000 живота, док је овај до сад однео близу 3.000. Стварно нема смисла, зашто се онда штитимо од свињског грипа а не од обичног?
ГробарНС
ГробарНС
Одстрањен
Број порука : 215
Локација : Нови Сад
Регистрован : 23.09.2009

Зашто баш... - Page 2 Empty Re: Зашто баш...

11/11/2009, 13:44
Ултрахоличар ::Што се вакцина тиче, главни дистрибутер фирме која је прошла тендер Министарства здравља, за вакцину против новог грипа, је предузеће Југохемија чији је власник Мирослав Мишковић. Scare
Што се овог вируса конкретно тиче, врте се разне верзије прича... неки кажу да стварно постоји, неки кажу да он представља излазак из економске кризе у америци као добар начин да свет плаћа нешто Америци... Делује ми као да је цела ова прича пренадувана у медијима, првенствено из разлога што се нови грип по нечему битном не разликује од обичног, чак је, гледано по некој статистици преминулих, овај обичан опаснији. Обичан грип годишње однесе 40.000 живота, док је овај до сад однео близу 3.000. Стварно нема смисла, зашто се онда штитимо од свињског грипа а не од обичног?
Управо тако,чак су једном на тв-у рекли да је само прошле године у Америци умрло 2 000 000 људи од обичног грипа,значи само су успаничили народ због вакцине да би је сви узели...
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Зашто баш... - Page 2 Empty Re: Зашто баш...

11/11/2009, 14:09
Па пази, обичан груп неће убити дете од 10 година, или човека од 30... Обичан грип најчешће убија маторе људе, које су већ једном ногом у гробу... Ово је лабараториски грип, направљен са циљем, да неко дебело профитира... Иначе, не желим да се вакцинишем...
Xepoj
Xepoj
Корисник
Број порука : 314
Регистрован : 20.01.2009

Зашто баш... - Page 2 Empty Re: Зашто баш...

11/11/2009, 16:14
Obavezno idite i na onaj link na kraju i pogledajte intervju, to je tek nešto drugo.
Ja sam kvalifikovani farmaceut. Istraživao sam vakcinu svinjskog gripa koju je naša vlada kupila za nas (koristeći naš novac) i koja je sto puta opasnija od svinjskog gripa. Da li znate da su proizvođači vakcine protiv svinjskog gripa zatražili od vlade izuzeće od mogućih tužbi u slučaju da vakcine uzrokuju štetu na ljudima?

Ako ste napravili vakcinu za koju znate da deluje, zašto bi vam onda bilo potrebno pravno izuzeće u slučaju neželjenih posledica na ljudima? Zar to nije veliki znak upozorenja za sve nas? Virus Svinjskog gripa ubio je oko 2 / 3000 ljudi ukupno. Obican grip ubija 40 000 ljudi godišnje, pa zašto se onda štitimo od Svinjskog gripa, a ne od običnog gripa? Da li to ima smisla? Zbog čega se onda podiže ovolika panika?

Vakcina protiv Svinjskog gripa sadrži 2 užasno opasne stvari - jedna se zove thimerosol. U njegovom sastavu je 50% live. Thimeresol se veže na receptore u mozgu, i, zapravo, uzrokuje oštećenja mozga. Je li pametno ubrizgavati thimerosol, i dobiti oštećenje mozga, spustati pri tom IQ ljudi za 10 bodova, kao i brojna druga oštecenja, kako bi se izbeglo dobijanje gripa koji ubija 95% manje ljudi nego obični grip?

Drugi opasni sastojak Vakcine protiv Svinjskog gripa zove se squalene. Squalene vara vaš imuno sistem da počne da ubija vaše sopstvene ćelije, ato stvara auto-imune bolesti kao što su astma, multipla scelerosis, dijabetes, i hrpu drugih bolesti za koje još nemamo naziv. Zar je pametno u sebe ubrizgati te stvari, kako bi se izbegao relativno blagi grip, poput svinjskog gripa?

Ako ste trudni zapitajte se ovo - zašto bi uzimali Panvax, kada on sadrži Neomicin sulfat i polymyxin B - od kojih oba pokazuju pozitivne rizike za vaše nerođeno dete - kako bi izbegli šta? Blagi grip, koji ubija 95% manje ljudi nego običan grip?

Ja sam strucnjak za kritičku analizu lekova i njihove učinke na ljudima. I neka se neko samo usudi da dodje do mene sa špricom punim Vakcine protiv Svinjskog gripa, ili da dodje blizu moje porodice jer ću je uzeti iglu od njih i probosti ih njom serijom veoma jakih uboda!

Ova stvar je otrov. Nemojte to uzeti. Ne dozvolite da vaši prijatelji to uzmu. Ne dozvolite da vaša porodica to uzme. Ako vas neki idiot u laboratoriju pita: želite li ovu vakcinu, pitajte ga o thimerosolu, o squaleneu, i zašto kompanija koja je to napravila želi da ima pravno oslobođenje od moguće tužbe, i onda pogledajte njihova lica koja će imati izgled tipa: O, bože moj, pa vi ste me izrešetali serijom pitanja na koja ja zaista nemam odgovor!

http://dzonson.wordpress.com/2009/06/21/vakcina-protiv-svinjskog-gripa-upozorenje/



ПС.ОВАЈ ТЕКСТ САМ КОПИРАО,и извињавам се на латиници....
Sponsored content

Зашто баш... - Page 2 Empty Re: Зашто баш...

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму