TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дневна дешавања у земљи и свету

+67
milenkopg
podgorica
nucleo013
Ултра БФК
Usijana Glava
Gravedigger95
vultures
Стојке ПФК
Ultra' Style
ultra munze
Lud rodjen!
Ултрас КВ
KiLa
peaceful hooligan
Србин
Arcaine
МимеНФК
Србин+
Крагујевац
KB_DS
сицилија
Напред Партизан
bratori
Хедониста
навијачкаСвест!
Gambler
Лудзило
SerbianUltras
Old school
Steal
Alkohol bojs
ГробарНС
mrznja
TB_BANDIT
Role Model
Инвалид
Casual-018
Хашишар
Casuals
urosh
crash
Uzi
Четник
Београд
Милош цзв
Паранормал
psyhomaster
Плава крв
Ђомла Београд
Andy
Паок*
УлтраСрбија
Blitzkrieg
СИМО УЦФ
НАВИЈАЧ
consigliere
Xepoj
визант
CasualMente
Milos_011
ПАОКАРА
маестрално
ултра
Косово је Србија
!НФК Ултрас!
ФкБАЧКАпаланка
boy
71 posters
Go down
Крагујевац
Крагујевац
Црвени Ђаволи
Број порука : 1967
Локација : VineyaRD
Регистрован : 13.04.2009

Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 Empty Re: Дневна дешавања у земљи и свету

13/6/2011, 17:45
Ово би се десило и да су пријавили скуп, само што су сад имали разлог за хапшење.
Steal
Steal
Одстрањен
Број порука : 350
Локација : Сибирски Гулаг
Регистрован : 20.09.2009

Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 Empty Re: Дневна дешавања у земљи и свету

13/6/2011, 22:54
Brutalna hapšenja na mirnom protestu Anti-NATO kampanje

https://www.youtube.com/watch?oref=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fverify_age%3Fnext_url%3Dhttp%253A%252F%252Fwww.youtube.com%252Fwatch%253Fv%253DRpN_AV31Oso%2526feature%253Dplayer_embedded%2526has_verified%253D1%2526ytsession%253Du_iebyxPGpAHdqgEMicrNmzsm2jM8fZg_NG3lbCkbphtulgN7t7PUMpH0omkGZpTMY8Gay_1ONcvIv5Z7-_hwDQ5ULyfyu027vQ3H8p-iAHBeQ3_jfwAwJ-Fr-XAyZ5VqQ6HN-IkBavKtXnOeYJ9dRf_dS_pavkX6LGMIZRTWcMzJR-YHF9JTLysHVCsaZrSAb5e6WzkI_S4paUobrP_G3fWyymxQyVKR-MMrnJ57H60lnOYQuuGHQCBUAx3qtbv5ZFj5SOuoQ0Y4iuk9aBwzhsWpGZ6QeEI%26ytsession%3DfDBV9wppF1aLBxV-_WStC1gNhgnUPhke8MtCQztLqwgyY2fd0xxbbRywuSo6qHIKY3B4nsKsbEVt6zfs8A9rMmM6YAilDbB4LZHuA29ZCAZiUkB-0sDLketW4aStBGCjINWri_Tx7858DsynvZmf-uLuwpk87sszcnAWX4desuaWhg6AIzpqJfKtApnAfz3Sm-C0Q43aqGFbyje6dZsvi9CzOAcutZieaGFVhX_SpzpLpvThju_xw6j29ufLViobDfYI-NQXhib0d12OO-jPkkGFW8qtFP5u&has_verified=1&feature=player_embedded&v=RpN_AV31Oso&ytsession=R8_Res0nTkIbNMM8OYS4r1fScNpy9O8lv1p-0iaNAoe-_JG0cifSdPUWbgY42Pl0r0wl-SvUChqpcuG2Q312N8QKQ_Tn1FwQ8W7J1FHpu-ILgLafscBRY5c5krY70PKw2NT-sOrhVvMWJFjdiyudSav5rccMQdiMNoPcyjeYfBSsUtxWwNV3hYrEHl7Xg-4qPdYYyco1eMgHO0ub5NepmIvM_6Ogtl-euddqBozOh-53ChWamVq0a5_fI8k0QsKtNFbfUAVTVXL2SKKu8EdQ4apb3U2_ubAj

Ok na stranu sve ,al izvalite ovo na 2:00 minuta gde lik sa megafonom nakon hapsenja kaze : "Eto videli smo demokratiju na delu,demokratija bi trebalo da znaci vladavina naroda ali izgleda da se u medjuvremenu nesto promenilo moracu da pogledam u recniku..." I nakon toga mu prilaze panduri u civilu i kazu "Ajde podji i ti sa nama".... LOL Pa ovi bi bre i rodjenu majku uhapsili pizda im materina ...
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 Empty Re: Дневна дешавања у земљи и свету

13/6/2011, 22:58
Јеси ти био на протесту?
Steal
Steal
Одстрањен
Број порука : 350
Локација : Сибирски Гулаг
Регистрован : 20.09.2009

Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 Empty Re: Дневна дешавања у земљи и свету

13/6/2011, 23:12
Паранормал ::Јеси ти био на протесту?

Ma jok ... mnogi mi zbog toga i kenjaju sto u poslednje vreme ne dolazim (doduse ne bas direktno) ali cimao sam se kada sam bio mladji.Sve je to duvanje k**** bilo da si levicar ili desnicar kad treba da ides na proteste da teras muriji inat...itd.Nema nista bez masovnog narodnog protesta. Kad to shvatis,onda ti bude krivo sto si na neke stvari trosio vreme.....Dobro da ne gresim dusu lepo je to iskustvo,ali trenutno sam skoncentrisan na nesto drugo,treba da sredim svoj zivot nadjem dobar posao i onda kad budem neki faktor u ovoj drzavi,mozda budem bas ja taj ciji ce potezi imati nekog efekta a bogami i odjeka....

Da budem precizniji pod ozbiljnijim stvarima podrazumevam Crvene Brigade,Bader Majhof,FARC,PFLP...i slicne grupe, a ovo kad ti dodje po 200 levicara/desnicara ili ono na gej paradi sa 10-20-30 hiljada...to ti je za jednokratnu upotrebu.
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 Empty Re: Дневна дешавања у земљи и свету

13/6/2011, 23:30
Е због таквих што схватају, ова држава пропада и никада нећемо моћи да променимо ништа.
Steal
Steal
Одстрањен
Број порука : 350
Локација : Сибирски Гулаг
Регистрован : 20.09.2009

Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 Empty Re: Дневна дешавања у земљи и свету

13/6/2011, 23:45
Паранормал ::Е због таквих што схватају, ова држава пропада и никада нећемо моћи да променимо ништа.

Mislim Паранормал aj ne kenjaj... Roll Od 90% likova sa snimka sam stariji i da ti ne pricam da se cimam aktivno od 2001 po kojekakvim protestima (mada sam agitovao i 90-ih) znaci to je i vise od 10 godina.Ja nisam protiv akcije kao takve,ali ako ja izlazim na ulicu godinama i ne vidim da se brojcano nesto menja,naravno da cu da izgubim volju.Njima je to sad interesantno ali ce i ovi klinci ako se stanje ne promeni doci doistog zakljucka ima li smisla angazovati se oko jalove borbe.
Problem je i do organizatora i organizacija kao takvih.

I jos nesto u periodu kada je trebalo da svoje egzistencijalno pitanje sredjujem ja sam bio lutka na koncu za kojekakve pokrete dok mi jednog dana nije doslo iz dupeta u glavu pa sam sam sebi rekao - lepo je to sve i moje opredeljenje se ne menja,ali ako i dalje budem trosio energiju i trud na nesto u sta drugi ljudi nece da ulazu,pa jebote ja cu biti klosar! Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 43961 bez posla,krova nad glavom,zene...itd
Steal
Steal
Одстрањен
Број порука : 350
Локација : Сибирски Гулаг
Регистрован : 20.09.2009

Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 Empty Re: Дневна дешавања у земљи и свету

13/6/2011, 23:53
I jos nesto Grcka je ideal za celu Evropu kako treba raditi.Pogledaj ovu strukturu ljudi na protestima i kod nas:



Znaci od 7-77 god. ljudi svih profila a ne samo navijaci,tinedzeri,ulicni dripci,neki koji i nemaju pojma zasto su tu misleci da se deli neki alkohol za dz ili se deli zacin.... Roll

Zovi me i ja cu na ovako nesto prvi da izadjem.....
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 Empty Re: Дневна дешавања у земљи и свету

14/6/2011, 21:37
http://www.mondo.rs/s209088/Zabava/Ludi_svet/Nekad_se_znalo_sta_su_vitezovi.html
Steal
Steal
Одстрањен
Број порука : 350
Локација : Сибирски Гулаг
Регистрован : 20.09.2009

Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 Empty Re: Дневна дешавања у земљи и свету

15/6/2011, 03:02
Beograd pripada komunistima! Biggrin

ANTI NATO KAMPANJA: NATO UBICE NIKAD DOBRODOŠLE!

Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 A2570052124806720816126

Aktivisti Saveza komunističke omladine Jugoslavije (SKOJ) su 12. juna, dan pred početak najveće NATO konferencije koja se ove godine održava u Beogradu, glavnom gradu naše zemlje po kom su pre dvanaest godina, kao i po drugim mestima tadašnje SR Jugoslavije, padale NATO bombe, izrazili nedvosmisleno negodovanje takvog sramnog čina koji su preduzele imperijalističke gazde iz Brisela i Vašingtona i njihovi domaći poslušnici u Srbiji. Skojevci su na simboličan način, na Kalemegdanu pored najpoznatijeg simbola našeg glavnog grada, spomenika „Pobednik“, istakli baner dugačak preko 30 metara kojim su NATO ubicama izneli opštenarorni stav da ovde oni nikad neće biti dobrodošli.
Koliko god bili svesni NATO poslušničkog karaktera buržoaske vlasti u Srbiji, preneražava policijska brutalnost koja je bila ispoljena tokom policijskog razbijanja mirnog anti-NATO protesta ispred Sava Centra kom su se skojevci pridružili. Konstantne provokacije i brutalno ophođenje, ničim izazvano, od strane repsresivnog organa buržoazije ne samo da odražava ruganje srpskih vlasti NATO žrtvama, već i šalje poruku da u Srbiji niko ne sme da protestvuje protiv udarne pesnice imperijalizma, da se seća njihovih zločina i insistira na tome da se oni nikom i nigde više ne ponove. SKOJ najoštrije osuđuje sva hapšenja i monstruozno ponašanje policije i poručuje da nas nikad neće zastrašiti u našoj istrajnoj borbi za slobodu, mir, proges i solidarnost mešu narodima, borbi protiv NATO-a.


NATO NAPOLJE, NAPOLJE IZ SRBIJE!
NATO UBICE NIKAD DOBRODOŠLE!


Steal
Steal
Одстрањен
Број порука : 350
Локација : Сибирски Гулаг
Регистрован : 20.09.2009

Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 Empty Re: Дневна дешавања у земљи и свету

15/6/2011, 03:13
Паранормал ::http://www.mondo.rs/s209088/Zabava/Ludi_svet/Nekad_se_znalo_sta_su_vitezovi.html

Hahahahaha ovo je jednako smesno kao kad je onaj u Belgiji prosio devojku na fudbalskom stadionu pred pocetak utakmice,a ova zbrisala sa terena sva istraumirana... LOL
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 Empty Re: Дневна дешавања у земљи и свету

15/6/2011, 06:06
Не сери бре Стил, могу и ја да направим паролу Џедајски покрет и да ставим на победника. И шта, Београд припада Џедајима?
Комунисти су код нас го курац, да се не лажемо, вас евентуално могу анархисти да извуку, јер су говнари пробили свој лоби у свим земљама где је све на ивици инцидента и држе се к'о муслимани, плус улазе у коалиције с ким стигну. ''Анархисти''.
Steal
Steal
Одстрањен
Број порука : 350
Локација : Сибирски Гулаг
Регистрован : 20.09.2009

Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 Empty Re: Дневна дешавања у земљи и свету

15/6/2011, 12:39
Паранормал ::Не сери бре Стил, могу и ја да направим паролу Џедајски покрет и да ставим на победника. И шта, Београд припада Џедајима?
Комунисти су код нас го курац, да се не лажемо, вас евентуално могу анархисти да извуку, јер су говнари пробили свој лоби у свим земљама где је све на ивици инцидента и држе се к'о муслимани, плус улазе у коалиције с ким стигну. ''Анархисти''.

u pravu si al ovo je bila dobra zajebancija Biggrin

Pa cak ni anarhisti ne mogu da nas izvuku. Mislim revolucionarnih levicara u Srbiji ima ukupno 200 Biggrin kad se saberu aktivisti iz svih anarhistickuh i komunistickih grupa.Ne treba da mi pricas da su nacionalisti najbrojniji to je opste poznato.
Usijana Glava
Usijana Glava
Корисник
Број порука : 250
Локација : коп
Регистрован : 18.04.2011

Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 Empty Re: Дневна дешавања у земљи и свету

15/6/2011, 20:34
Кажеш досадило ти да се цимаш по протестима....а чему онда ово дркање курца по интернету ако то не спроводиш и вани?Значи досадило ти је да излазиш вани на протесте а имаш времена да пишеш по интернету свакакве глупости који не интересују ниједног нормалног човјека.Замолио бих те да престанеш да изиграваш некакву будалу овде на интернету јер нећеш тиме ништа постићи,а камоли некоме да испереш мозак са тим титовим срањима.Схвати,комунизам је само један мрачни и несретни дио Српске прошлости.
Steal
Steal
Одстрањен
Број порука : 350
Локација : Сибирски Гулаг
Регистрован : 20.09.2009

Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 Empty Re: Дневна дешавања у земљи и свету

15/6/2011, 22:58
Usijana Glava ::Кажеш досадило ти да се цимаш по протестима....а чему онда ово дркање курца по интернету ако то не спроводиш и вани?Значи досадило ти је да излазиш вани на протесте а имаш времена да пишеш по интернету свакакве глупости који не интересују ниједног нормалног човјека.Замолио бих те да престанеш да изиграваш некакву будалу овде на интернету јер нећеш тиме ништа постићи,а камоли некоме да испереш мозак са тим титовим срањима.Схвати,комунизам је само један мрачни и несретни дио Српске прошлости.

Ja ne kazem da necu izaci na ulicu,cak naprotiv imam namaru da se angazujem za mnogo ozbiljnije stvari od onih koje su vama interesantne... npr. izaci na gej paradu da se malo posibas sa murijom ili da zviznes pedera.Meni iako nisu mozda simpaticni ti iz LGBT-a, necu da trosim svoje dragoceno vreme na njih,a ovo sto pisakaram po internetu.... pa to je bre razbibriga i razonoda :levicarske navijacke grupe,levicarska muzika,levicarska politika... Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 157734

p.s.postoje ljudi koji igraju video igrice u slobodno vreme,za mene je ceo internet video igrica.

Usijana Glava
Usijana Glava
Корисник
Број порука : 250
Локација : коп
Регистрован : 18.04.2011

Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 Empty Re: Дневна дешавања у земљи и свету

15/6/2011, 23:15
Е па за тебе је геј парада само обично шетање кроз град једне групе друштва на коју не треба обраћати пажњу.Западњаци нису глупи.Користе нашу власт и то под изговором да је парада само предуслов за улазак у ЕУ,али они уствари забадају своја копља и полако продиру у наше друштво при томе уводећи многе ствари које до сада нису биле замисливе,при томе се пишају по нашој богатој Српској историји и ономе што су нам преци оставили,али теби то како видим није пало на памет,ако је уопште и имаш...Толико о твоме менталитету.
пс. држи се ти правих видео игрица,пошто би ово мјесто посљедње требало бити игра за такве као ти
Steal
Steal
Одстрањен
Број порука : 350
Локација : Сибирски Гулаг
Регистрован : 20.09.2009

Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 Empty Re: Дневна дешавања у земљи и свету

16/6/2011, 12:51
Usijana Glava ::Е па за тебе је геј парада само обично шетање кроз град једне групе друштва на коју не треба обраћати пажњу.Западњаци нису глупи.Користе нашу власт и то под изговором да је парада само предуслов за улазак у ЕУ,али они уствари забадају своја копља и полако продиру у наше друштво при томе уводећи многе ствари које до сада нису биле замисливе,при томе се пишају по нашој богатој Српској историји и ономе што су нам преци оставили,али теби то како видим није пало на памет,ако је уопште и имаш...Толико о твоме менталитету.
пс. држи се ти правих видео игрица,пошто би ово мјесто посљедње требало бити игра за такве као ти

Ja video igrice ne igram niti sam ikada igrao,a sto se tice gej parade informisi se kod malo starijih iz tvoje porodice kako se homoseksualnost tretirala u SFRJ,SSSR-u i bilo kojoj drugoj zemlji istocnog bloka. Niko tada nije imao ni potrebu od obicnih ljudi da se zamara sa kojekakvim devijantima i raznim glupostima oko kojih se danasnje levicarske / desnicarske sistemske grupice angazuju.

Posto sam inace honorarni novinar,mene pisanje tekstova i clanaka opusta,a ti ako ti se ne svidja slobodno ih zaobidji.
Usijana Glava
Usijana Glava
Корисник
Број порука : 250
Локација : коп
Регистрован : 18.04.2011

Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 Empty Re: Дневна дешавања у земљи и свету

17/6/2011, 19:09
Хулигани из Америке.То ми дође некако као и хулигани из гимназије. Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 939636

Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 150863_kanada-protesti01-reuter-anthony-bolante_f
http://www.republikainfo.com/sport/sport1561100476/ostalo1384925367/1340-veliki-neredi-na-hokejaskom-finalu-u-kanadi-palili-automobile-razbijali-izloge.html
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 Empty Re: Дневна дешавања у земљи и свету

17/6/2011, 19:57
Hahahaha e gledao sam baš na TV-u neki snimak, dobro su oni razvalili grad posle utakmice
Usijana Glava
Usijana Glava
Корисник
Број порука : 250
Локација : коп
Регистрован : 18.04.2011

Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 Empty Re: Дневна дешавања у земљи и свету

18/6/2011, 18:56
Чујем да су они фашисти одустали од Либије и Гадафија Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 596150
ако неко има линк нека постави.
Usijana Glava
Usijana Glava
Корисник
Број порука : 250
Локација : коп
Регистрован : 18.04.2011

Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 Empty Re: Дневна дешавања у земљи и свету

20/6/2011, 00:21
http://www.mondo.rs/s209516/Info/Svet/Cesljanje_favela_zbog_fudbalskog_prvenstva.html

U okviru priprema za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2014. godine, nekoliko stotina pripadnika policije i vojske su danas, uz pomoć helikoptera i oklopnih transportera, upali u sirotinjsko naselje Rio de Žaneira Mangeira.
Пазите овог лика,искулирао пандуре максимално Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 157734
Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 V209516p1
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 Empty Re: Дневна дешавања у земљи и свету

20/6/2011, 20:40
http://www.tmz.com/2011/06/20/jackass-ryan-dunn-dies-dead-car-crash-accident-pennsylvania/
Broken
edit:
http://www.mondo.rs/s209612/Zabava/Zabava/Zvezde_i_tracevi/Poginuo_Rajan_Dan_zvezda_soua_Jackass.html
Usijana Glava
Usijana Glava
Корисник
Број порука : 250
Локација : коп
Регистрован : 18.04.2011

Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 Empty Re: Дневна дешавања у земљи и свету

21/6/2011, 02:02
Gambler ::Hahahaha e gledao sam baš na TV-u neki snimak, dobro su oni razvalili grad posle utakmice

Док ови руше град,овај момак је одлучио да не препушта ствар случају Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 477503
Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 265026_216897761673832_130030057027270_702409_319739_n
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 Empty Re: Дневна дешавања у земљи и свету

22/6/2011, 18:12
Gambler ::Hahahaha e gledao sam baš na TV-u neki snimak, dobro su oni razvalili grad posle utakmice


Мислим да свет није видео веће идиоте од ових Амера у скорије време.
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 Empty Re: Дневна дешавања у земљи и свету

22/6/2011, 19:51
Nacija je i nastala iz tog razloga - da unesu retardiranost u svet.

Idi begaj, skejtom udaraju Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 581573
Usijana Glava
Usijana Glava
Корисник
Број порука : 250
Локација : коп
Регистрован : 18.04.2011

Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 Empty Re: Дневна дешавања у земљи и свету

22/6/2011, 20:10
Овај што су му слупали је рекао пар паметних ствари,али шта му то вриједи кад су му пар ретардираних дебила скејтом уништила ауто,али опет то је Америка.Боли њега курац за ауто кад ће му осигурање у потпуности надокнадити штету.Ово је прешло све границе,само су доказали да су већи индијанци него што смо мислили прије
Sponsored content

Дневна дешавања у земљи и свету - Page 30 Empty Re: Дневна дешавања у земљи и свету

Назад на врх
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму