TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
ПИРО
ПИРО
Одстрањен
Број порука : 18
Локација : Северна страна
Регистрован : 28.02.2011

Одигравање мечева на Велику Суботу Empty Одигравање мечева на Велику Суботу

13/4/2011, 18:50
Како знате,на Велику Суботу,дан пред најрадоснији Хришћански празник-Васкрс одржаће се коло ЈСЛ.Како навијачи неће присуствовати утакмицама(или бар већина група) ајде да поставимо себи још једном питање ЗА КОГА СЕ ИГРА ФУДБАЛ У СРБИЈИ?! (Или још боље,да га поставимо неком надлежном за те ствари ! )
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Одигравање мечева на Велику Суботу Empty Re: Одигравање мечева на Велику Суботу

16/4/2011, 20:28
Званично саопштење Делија!

Делије, претходне три године наша трибина је као и све остале у Србији, бојкотовала одлазак на првенствену утакмицу која се играла на Велику суботу. Тиме смо јасно стављали до знања нашој јавности, а пре свега Фудбалском савезу који прави распоред првенства, да тог дана не желимо да будемо на стадиону, односно да не желимо да се играју утакмице. Они, на жалост, за то нису имали слуха, а по свој прилици ни ове године ситуација није боља.

Делије, сви знамо да је на тај дан ове године планирано коло у коме наш клуб игра са највећим ривалом. Знамо колико је та утакмица важна сама по себи, а ове године посебно због могућности да освојимо титулу. Међутим, наша сад већ дугогодишња борба за поштовање основних вредности нашег народа, и нас самих, сада има већу тежину од дербија и титуле. Знамо сви колико нам значи титула и са колико жеље и вере одлазимо сваког викенда на стадион, са жељом да је повратимо у наше витрине, где јој је и место. Али, морамо пре свега поштовати своје принципе, за које се годинама залажемо јер бисмо били лицемери када би сада одустали од њих због важности утакмице. Ако смо могли да бојкотујемо утакмице против ОФК Београда, Војводине, Борца због вишег циља, нема разлога да овом противнику дајемо посебан значај.

Бојкот утакмица на Велику суботу долази од жеље да се у Србији обнови поштовање основних вредности које су вековима поштоване. Седмица уочи Васкрса има посебну трежину и у ранијим временима је цело друштво на посебан начин исказивало поштовање према овим данима. Ера комунистичког мрака и затирања вере и свега националног одбацила је све традиоционалне вредности у нашој земљи, али ми не желимо да то вечно траје и мислимо да је време да се то мења! Зато полазимо од свог "дворишта", а то су фудбалски стадиони и јасно дајемо до знања свима да желимо поштовање наше вере. У овој намери морамо истрајати јер ако ми успемо, можда ће и целокупно друштво препознати потребу да се врати вековној традицији.

Да смо у праву - тога су сви свесни. То најбоље доказује нећкање Савеза и шпекулације по новинама да ли ће се утакмица померити или не. Оно што њима смета је заправо то што једна исправна иницијатива долази од "хулигана", па се плаше да нам не дају кредибилитет ако нас послушају. А нама није потребан кредибилитет од њих, иако смо ми "хулигани" и све што иде уз то, знамо ко су они и којим се вредностима воде. Јасно нам је да не могу да препознају исправну ствар у овом случају јер су комунистички кадар и у фудбалу виде само могућност да се лако и (не)легално обогате.

Делије, срамота је за свакога ко себе сматра делом Северне трибине да се у суботу, 23. априла појави на стадиону ЈНА! Тиме само помаже Партизану и Фудбласком Савезу да уаједнички минирају ову исправну иницијативу. Север мора да буде празан! Утичите на своје окружење, не дозволимо да неки неупућени људи које себе сматрају већим Делијама од нас самих који смо на свакој утакмици уз свој клуб, дођу тог данана утакмицу. Ако се ми који гинемо за сваки гол, сваки бод нашег вољеног клуба, одричемо онога до чега нам је највише стало зарад вишег циља, онда и те како морају и они који су мање пожртвоватни од нас.

По новимана и у јавности се може чути прича "а како у Италији играју фудбал или некој другој земљи!?". Немојте наседати на те приче зато што Србија није ни Италија ни Русија нити било која друга земља. Ово је Србија! Земља која ваљда једина више поштује туђе него своје и у којој су све праве вредности одавно ишчезле. У оваквим околностима у којима живимо бесмислено је позивати се на друге земље јер смо ми, нажалост, у овој категорији јединствени! Отуда и потреба наше трибине највише за оваквом врстом бојкота!

Ипак, да не буде да смо једини који ово раде. Грчко првенство се сваке године прекида на Васкрс и наставља након празника. Дакле, једини аргумент свих оних који су се оглушили о вољу навијача пада у воду!

ИСТРАЈМО У БОРБИ ДЕЛИЈЕ - ЗА БОЉЕ СУТРА!
ПИРО
ПИРО
Одстрањен
Број порука : 18
Локација : Северна страна
Регистрован : 28.02.2011

Одигравање мечева на Велику Суботу Empty Re: Одигравање мечева на Велику Суботу

16/4/2011, 23:39
Мени тешко пада када чујем како Гробари иду на утакмицу,па и СПЦ је позвала да се не иде!
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Одигравање мечева на Велику Суботу Empty Re: Одигравање мечева на Велику Суботу

17/4/2011, 00:31
ПИРО ::Мени тешко пада када чујем како Гробари иду на утакмицу,па и СПЦ је позвала да се не иде!
Шта лупаш бре, јел изашло негде званично да Гробари иду?
Следеће лупетање бан!
ПИРО
ПИРО
Одстрањен
Број порука : 18
Локација : Северна страна
Регистрован : 28.02.2011

Одигравање мечева на Велику Суботу Empty Re: Одигравање мечева на Велику Суботу

17/4/2011, 00:51
Прочепркај мало по њиховим форумима и видећеш ставове...
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Одигравање мечева на Велику Суботу Empty Re: Одигравање мечева на Велику Суботу

17/4/2011, 01:13
ПИРО ::Прочепркај мало по њиховим форумима и видећеш ставове...
Став појединца није и став групе, оставимо се прогноза, по таквим форумима свакави људи пишу.
Сачекаћемо да се донесе званична одлука, па се онда може расуђивати њихов потез.
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Одигравање мечева на Велику Суботу Empty Re: Одигравање мечева на Велику Суботу

17/4/2011, 23:56
Паранормал ::
ПИРО ::Мени тешко пада када чујем како Гробари иду на утакмицу,па и СПЦ је позвала да се не иде!
Шта лупаш бре, јел изашло негде званично да Гробари иду?
Следеће лупетање бан!

Ma idi ja bi ga streljao odmah, kakav ban Roll
avatar
навијачкаСвест!
Корисник
Број порука : 972
Локација : Велика Србија
Регистрован : 06.12.2009

Одигравање мечева на Велику Суботу Empty Re: Одигравање мечева на Велику Суботу

18/4/2011, 20:39
ПИРО ::Прочепркај мало по њиховим форумима и видећеш ставове...
А шта ти прво тражиш на њиховим форумима?Свака група има право да дође или не дође.Лично мишљење је да ако се већ боре за неку бољу Србију и повратак старих вредности ово лицемеран потез.Мислим ако су бојкотовали прошле,онда би требало и ове године да бојкотују,зато што не сме клуб да нам буде испред вере,државе.То су ипак ствари изнад нас.А сад питање за тебе да ли знаш став твоје групе по писању на другим форумима?
ПИРО
ПИРО
Одстрањен
Број порука : 18
Локација : Северна страна
Регистрован : 28.02.2011

Одигравање мечева на Велику Суботу Empty Re: Одигравање мечева на Велику Суботу

19/4/2011, 14:31
Не став моје групе се знао од пре,ту нема дилеме.
ПИРО
ПИРО
Одстрањен
Број порука : 18
Локација : Северна страна
Регистрован : 28.02.2011

Одигравање мечева на Велику Суботу Empty Re: Одигравање мечева на Велику Суботу

19/4/2011, 14:42
И да,навијачкаСвест ти одговорим. Нисам уопште рекао да немају или имају право само да ми тешко пада,ето толико! А за те форуме извињавам се што нисам искусан интернет форумаш,јер више волим трибину! Извињавам се на дуплом посту
БАНОВАН!
Администрација.

п.с. навијачкаСвест! не сери.
Usijana Glava
Usijana Glava
Корисник
Број порука : 250
Локација : коп
Регистрован : 18.04.2011

Одигравање мечева на Велику Суботу Empty Re: Одигравање мечева на Велику Суботу

19/4/2011, 14:52
Гледај,ако си већ одлучио да пишеш на форуму уради то како треба ако већ ниси искусан као што си рекао...Прво се распиташ на форуму своје групе који је став, тј. да ли се смије писати по другим форумима,па тек онда дођеш на овај форум па прије писања прочиташ правила које је написао власник форума,а не да упадаш на форум као баба у аутобус како је то наведено у правилима!
avatar
навијачкаСвест!
Корисник
Број порука : 972
Локација : Велика Србија
Регистрован : 06.12.2009

Одигравање мечева на Велику Суботу Empty Re: Одигравање мечева на Велику Суботу

22/4/2011, 19:29
Као и предходних година тако и ове Велике Суботе нећемо бити на северу уз зелено-плаве. Има нешто вредније и светије на тај дан од трчања за лоптом која се котрља. Како се људи из савеза годинама оглушују на све нормално што долази из разумног света,дужни смо према Богу и дану Васкрсења Христовог да тог дана будемо са својом породицом. То је најмање што можемо учинити. Наши играчи тог дана играју утакмицу која нас може повести изнад црте за опстанак,али ово за шта се залажемо од самог почетка је прави пут са којег нећемо скренути.

Свим члановима навијачке групе Таурунум,срећни предстојећи дани Вакрсења Хрисовог.

ТАУРУНУМ 1987
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Одигравање мечева на Велику Суботу Empty Re: Одигравање мечева на Велику Суботу

23/4/2011, 12:52
Мераклије


Мераклије,
овим путем вас обавештавамо да на предстојећој утакмици са екипом из Свилајнца НЕЋЕ бити организованог навијања. Као и претходних година свако ко жели може да оде и гледа утакмицу али без песме и навијања! Сматрамо да најважнији хришћански празник треба провести на мало достојанственији начин.
Жао нам је што ће наш тим остати без наше подршке, али на то се већ годинама не обазиру челници српског фудбалског савеза. Овог викенда и ово мало навијача што из викенда у викенд прати наше фудбалске лиге неће бити уз своје клубове па се зато са правом питамо ЗА КОГА СЕ ИГРА ФУДБАЛ У СРБИЈИ?!
Срећне празнике вам жели навијачка група Мераклије Југ!
ХРИСТОС ВАСКРEСЕ!


Ултра Семендрија


На ноге нашем Смедереву јуче је дошао Партизан који је уједно однео и више него убедљиву победу са 4:1.На самом стадиону Смедерева окупило се више од 7000 хиљада гледалаца који су чини се више уживали у догађањима на трибинама него у самом фудбалу.Упркос убедљивом поразу нашег тима,овом утакмицом навијачи Смедерева су својом бројношћу и громогласним навијањем показали да време успона наше трибине тек долази!Навијало се без престанка,свим срцем од почетка до краја а томе треба тежити још више и више..Уједно обавештавамо све навијаче Смедерева да Ултра Семендриа неће организовано присуствовати утакмици 24.кола у Кули где се наш тим састаје са Хајдуком.Велику суботу ћемо провести у свом граду,са својим породицама као и већина навијачких група у Србији!....Само напред Смедерево


Јунајтед Форс


Овим обавештавамо чланове да група бојкотује утакмицу на Велику суботу 23.04.2011. године. И ове године Фудбалски Савез Србије је исказао своје непоштовање према људима због којих се фудбал у овој земљи игра. Због тога организоване подршке нашем Раду неће бити.


Фирма

НАВИЈАЧИ ВОЈВОДИНЕ ОБАВЕШТАВАЈУ СПОРТСКУ ЈАВНОСТ ДА НЕЋЕ ПРИСУСТВОВАТИ УТАКМИЦИ 24.КОЛА КОЈА СЕ ОДРЖАВА У БЕОГРАДУ 23.АПРИЛА, А ГДЕ НАМ ЈЕ ПРОТИВНИК ОФК БЕОГРАД. РАЗЛОГ НАШЕГ НЕПОЈАВЉИВАЊА ЈЕ ИСТИ КАО ШТО ЈЕ И БИО УНАЗАД 3 ГОДИНЕ ГДЕ СЕ НИСМО ПОЈАВЉИВАЛИ НИ НА ЈЕДНОЈ УТАКМИЦИ КОЈУ ЈЕ НАШ ТИМ ИГРАО НА ВЕЛИКУ СУБОТУ. ЗНАМО ДА ЈЕ ТРЕНУТАК У КОМЕ СЕ НАЛАЗИ НАШ КЛУБ ТАКАВ ДА БИ ПОМОЋ ИГРАЧИМА СА ТРИБИНА БИЛА ПРЕКО ПОТРЕБНА, АЛИ НЕ МОЖЕМО И НЕ СМЕМО ДА ПРЕКИНЕМО НЕШТО ШТО СМО ПОЧЕЛИ ЗАЈЕДНО СА СВИМ НАВИЈАЧКИМ ГРУПАМА ПРЕ 3 ГОДИНЕ, НЕШТО ШТО СЕ ОБЕЛЕЖАВА КАО НОВИ ПОЧЕТАК У НАВИЈАЧКИМ ОДНОСИМА И НЕШТО ШТО ЈЕ ПРВА СТВАР КОЈА ЈЕ УЈЕДИНИЛА НАВИЈАЧКУ СЦЕНУ У СРБИЈИ, А СВИ ЗНАМО КОЛИКО НАМ ТРЕБА ОЗДРАВЉЕЊЕ. НАРАВНО, МИ НИКОМ НЕ МОЖЕМО ЗАБРАНИТИ ДА ОДЕ НА УТАКМИЦУ, АЛИ САМО ЖЕЛИМО ДА ЗНА ДА УКОЛИКО НЕКО И РЕШИ ДА ОДЕ НА КАРАБУРМУ, ТАМО ИДЕ КАО ПОЈЕДИНАЦ И ДА НЕ ПРЕДСТАВЉА ТАМО ГРУПУ. НАВИЈАЧКА ГРУПА ФИРМА1989 ОСТАЈЕ ТАЈ ДАН У НОВОМ САДУ.

Ми смо једно то је наша снага!!!
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Одигравање мечева на Велику Суботу Empty Re: Одигравање мечева на Велику Суботу

23/4/2011, 15:52
Навијачка група FREEDOM FIGHTERS на Велику суботу, 23.04.2011. неће бодрити црвено-црне. Овим гестом желимо да изразимо јасан протет према ФСС-у, навијачку солидарност, враћање изгубљених вредности, као и стремљење ка оздрављењу наше навијачке сцене тј. генерално целокупног српског народа.

Одигравање мечева на Велику Суботу 1303507360
avatar
urosh
Корисник
Број порука : 92
Локација : Приједор
Регистрован : 26.04.2009

Одигравање мечева на Велику Суботу Empty Re: Одигравање мечева на Велику Суботу

25/4/2011, 19:16
Гробари,Лешинари и остале навијачке групе које су на Велику Суботу биле на стадиону и навијале, по мени, нису добро поступиле, јер на тај дан не би требало да се пјева и весели(вјерујем да је већина вас упознати са тим). Свака група одлучује за себе али мислим да би барем по том питању требали да будемо сложни и да испоштујемо оно што је највриједније и оно што нас чини оним што јесмо, а то је Православна вјера наша. Моје мишљење је да смо са овим показали неслогу и на неки начин непоштовање. Није ми баш јасно било то да су неке групе протеклих пар година бојкотовале навијање на Велику Суботу а ове су се одлучиле да ипак испрате свој клуб са стадиона и навијају. Неки тврде да није ништа лоше навијати на тај свети дан.Све стоји и уважавам различита мишљења али мислим и остајем при томе да је нама, као Православним Србима на првом мјесту Вјера,породица па тек онда клуб и навијање.
Али такође мислим да је то и грешка фудбалског савеза, требали су да одгоде коло рецимо за сриједу(мисли на Србију,,,овде код нас би се то веома,веома тешко остварити)... Жао ми је што смо овако поступили(мислим на оне групе које су биле на стадиону),али опет мислим да нисмо далеко отишли,што се тога тиче и да би требало овде да станемо и да титула и бодови нису највриједнији на Свијету.. Ово је наравно само моје мишљење и некако сам осјетио потребу да ово напише, било ми је жао што су неке групе на тај дан навијале.. а ако ово овде смета ,ја се извињавам, и нека админ обрише пост,ако смета.. ето толико од мене

Администрација: Немој да се неко надовезао на ову тему, сваки следећи пост у том смеру биће обрисан, а корисник опоменут!
Usijana Glava
Usijana Glava
Корисник
Број порука : 250
Локација : коп
Регистрован : 18.04.2011

Одигравање мечева на Велику Суботу Empty sasasas

25/4/2011, 19:39
де ти нама православац реци колико си седмица испостио овог поста?
колико си пута отишао у цркву? колико пута помогао ближњег? колико добрих дјела учинио?

aдминстрација: Дискусија иде у погрешном смеру, кључ!

Sponsored content

Одигравање мечева на Велику Суботу Empty Re: Одигравање мечева на Велику Суботу

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму