TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Навијачке вести

+32
Калуђерица
Frederiko Rivero
Garnisla
НовиБеоград
ПФК
Хедониста
Casualoyal
Гробари Железник
Xepoj
YOGcasual
Реакција
tribina
lazarevac
Калдрма
Old school
Casuals
Del Piero
ULTRAstyle
consigliere
Београд
psyhomaster
Ултрас КВ
навијачкаСвест!
LAVOT
CasualMente
KB_DS
milenkopg
Usijana Glava
Gambler
syndesmos
Крагујевац
Паранормал
36 posters
Go down
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Навијачке вести - Page 17 Empty Re: Навијачке вести

27/3/2013, 12:41
Гледам маторе се њушке макљале, је л' зна неко шта је тачно било?

ал је напупео буразер
Навијачке вести - Page 17 Monte-engla
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Навијачке вести - Page 17 Empty Re: Навијачке вести

27/3/2013, 12:46
Џаба стероиди! Biggrin
MontexRagazzi
MontexRagazzi
Корисник
Број порука : 120
Локација : Niksic
Регистрован : 19.11.2012

Навијачке вести - Page 17 Empty Re: Навијачке вести

27/3/2013, 12:59
sto se tice medjusobne tuce to je izmedju konik sitija(podgrupe varvara) i ostatka varvara...moralo je kulminirati kad tad ovo jer su im konicari pred put za bg na rukomet polomili kancelarije i konicari konstanto provociraju jer nisu visi dio tribine varvara,samo steta sto se desilo ovo protiv engleza,sto se samog navijanja tice sjever bas odavno nije bolje navijao posebno drugo povlvrijeme kad je jedan od vodja varvara uzeo mikrofon u svoje ruke,a ovo sto se tice engleza ne znam mi(vojvode) dok smo bili na ulicama ni jedan jedini incident nije bio e sad posle toga jel sta bilo ne znam...
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Навијачке вести - Page 17 Empty Re: Навијачке вести

27/3/2013, 15:35
MontexRagazzi ::sto se tice medjusobne tuce to je izmedju konik sitija(podgrupe varvara) i ostatka varvara...moralo je kulminirati kad tad ovo jer su im konicari pred put za bg na rukomet polomili kancelarije i konicari konstanto provociraju jer nisu visi dio tribine varvara,samo steta sto se desilo ovo protiv engleza,sto se samog navijanja tice sjever bas odavno nije bolje navijao posebno drugo povlvrijeme kad je jedan od vodja varvara uzeo mikrofon u svoje ruke,a ovo sto se tice engleza ne znam mi(vojvode) dok smo bili na ulicama ni jedan jedini incident nije bio e sad posle toga jel sta bilo ne znam...

Навијачке вести - Page 17 5kncyo
MontexRagazzi
MontexRagazzi
Корисник
Број порука : 120
Локација : Niksic
Регистрован : 19.11.2012

Навијачке вести - Page 17 Empty Re: Навијачке вести

27/3/2013, 18:36
CasualMente ::
MontexRagazzi ::sto se tice medjusobne tuce to je izmedju konik sitija(podgrupe varvara) i ostatka varvara...moralo je kulminirati kad tad ovo jer su im konicari pred put za bg na rukomet polomili kancelarije i konicari konstanto provociraju jer nisu visi dio tribine varvara,samo steta sto se desilo ovo protiv engleza,sto se samog navijanja tice sjever bas odavno nije bolje navijao posebno drugo povlvrijeme kad je jedan od vodja varvara uzeo mikrofon u svoje ruke,a ovo sto se tice engleza ne znam mi(vojvode) dok smo bili na ulicama ni jedan jedini incident nije bio e sad posle toga jel sta bilo ne znam...

Навијачке вести - Page 17 5kncyo
ovo su barani uzeli,a i mi smo uzeli jednu na stadion kad smo usli posto smo bili na jug tik uz engleze...i bilo je jos par zastava koje su pale,stvarno englezi premsjesno cuvaju zastave ali kako pjevaju oca im jebem
Реакција
Реакција
Корисник
Број порука : 661
Регистрован : 24.02.2012

Навијачке вести - Page 17 Empty Re: Навијачке вести

27/3/2013, 21:58
Па кад су то сад углавном неки симпатизери који носе заставу,немају енглези одавно
више своје хул екипе.
MontexRagazzi
MontexRagazzi
Корисник
Број порука : 120
Локација : Niksic
Регистрован : 19.11.2012

Навијачке вести - Page 17 Empty Re: Навијачке вести

27/3/2013, 22:42
Реакција ::Па кад су то сад углавном неки симпатизери који носе заставу,немају енглези одавно
више своје хул екипе.
znam znam ali zastava je zastava
kamora
kamora
Корисник
Број порука : 333
Регистрован : 17.09.2012

Навијачке вести - Page 17 Empty Re: Навијачке вести

27/3/2013, 23:31
Ал' сад без зајебанције, не односи се ово само на Црногорце због крађе симпатизерских застава, некако ми је јадно и тужно да се нападају симпатизери. То ми је некако исто као кад лопуже нападају деде и бабе испред поште док подижу пензију и за њих немам никаквих симпатија. Међутим када је у питању пљачка кладионица, појединих банака и трезора којекаквих корпорација, то брате подржавам! Тј. у освом случају, преведено на навијачки вокабулар, треба се залетети на зајебану екипу и то је дефинитивно нешто што ме пали и од чега ми се могу слободно рећи диже. Прави навијачки адреналин Biggrin
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Навијачке вести - Page 17 Empty Re: Навијачке вести

27/3/2013, 23:42
Јеси ти напао некад неког у свом животу?
kamora
kamora
Корисник
Број порука : 333
Регистрован : 17.09.2012

Навијачке вести - Page 17 Empty Re: Навијачке вести

27/3/2013, 23:52
Јашта. Ја сам онај који увек тера инат. Biggrin Само ми је жао због једне ситуације из 2002 када смо нас пар са НБГ-а испали пичке пред ''North Army" групом, а то би могао да ти потврди и Д.Ђ. сада високопозиционирани Земунац ''Taurunum Boys"-а који је некада био циган и мој саборац на трибини. Видим да и дан данас прати Земун по овим званичним фоткама које постављате. Поздрав комшији. Wink
avatar
tribina
Корисник
Број порука : 845
Регистрован : 08.01.2012

Навијачке вести - Page 17 Empty Re: Навијачке вести

28/3/2013, 00:48
Текст за званичног форума Забрањених

Иван Перовић- Гроби, син, брат, другар, пријатељ, ГРОБАР и наш ЗАВЕТ!
Изгледа да је за неке тај завет имао цену и интерес. Група Young Boys продала је наше идеале и циљеве, продала је брата који је живот дао за ову причу, продала је све оне људе који су хапшени и затварани, продала је све нас којима је једни циљ био борба за чист и слободан Југ, за Југ без плаћених навијача, за Југ без цигана и обезбеђења, за Југ који не сарађује са полицијом, за Југ заснован на здравим темељима, чијe су особине пре свега искреност, некупљена љубав и верност Партизану, храброст и оданост трибини којој припадаш.
Група или да кажемо одређени људи из групе Young Boys су се у протеклих два месеца, три пута, састајали са убицама нашег брата. Преговарали и уговарали цену враћања на Југ. Нуђено им је 15000е, брисање кривичних дела, пола процената од продаје ствари из црно-белог бутика, једно место у скупштини Партизана, рад на обезбеђивању појединих сплавова и отварање кик бокс клуба. На састанку групе Young Boys од 35 људи, само тројица нису гласала за повратак на Југ. Само гласање о напуштању нас и сама помисао о одласку на Југ је сраман чин и довољан разлог да се ова група избаци са наше трибине. Поставља се питање, ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ ДА ЖИВОТ НАШЕГ БРАТА ИМА ЦЕНУ?

Осврт на учинак и рад ове групе унутар нас:
1. За Гробијеву сахрану ова група је скупила 1500 дин.
2. За две године нашег заједничког бивствовања на трибини нису учествовали ни у једној нашој тучи са циганима
3. Само на дербијима и ИНО утакмицама су долазили у пуном саставу, на остале утакмице долазили су у бројци од једног до три члана или као на задњих 10 утакмица (док су били у процесу преговарања) без и једног члана.
4. Константно су уносили немир и неслогу међу нама
5. Радили су увек само на промоцији своје групе и то искључиво на FB страници и прављењем видео клипова где су увек стављали себе испред целог покрета, док су у раду трибине учествовали најмање од свих група које чине Забрањене Гробаре.
6. Један њихов члан им је избоден од исте стране са којом су преговарали о повратку на Југ. Међутим то их није спречило да иду на преговоре са највећим непријатељима и уништитељима свега гробарског што вреди!

Групе које чине Забрањене Гробаре су једногласно одлучиле да је група Young Boys избачена из нашег покрета. Захваљујемо се нашим душманима што су нам помогли да схватимо ко је ко. До сада је група алкатраз са сваке трибине успела да парама привуче отпатке тих трибина, па је тако било са нашом. Југ који је до јуче о овој групи причао све најгоре могуће приче данас ћути и дочекује исте. Оно на шта личи данашњи Југ је све само не навијачка трибина, где разноразни „ратни профитери“ згрћу огромну корист и за ситне паре контролишу остатак трибине.
Кукољ је одвојен од жита и мислимо да је тек сада наша идеја и прича потпуно чиста и искрена. Избацивањем ове групе бићемо много јединственији и сложнији и надамо се истрајнији у нашој борби до коначног циља. Да ли ће нас браћо систем прогутати и угасити више није битно, јер свако које учествовао у нечему оваквом ће моћи за пет, десет година да погледа у лице брату са којим је делио и добро и зло и бити поносан што је остао чистог образа у овој неправедној борби. Надамо се зарад боље будућности гробарства да ће порука коју шаљемо сваком нормалном и искреном Гробару овим чином показати да групе које су остале у Забрањеним Гробарима нису на продају и да ипак постоји неки виши идеал и водиља од шугавих пара и интереса којим је Југ заувек упрљан.
Наша снага и енергија ће тек сада доћи до изражаја, јер неће бити људи који су нас увек кад направимо један корак напред враћали уназад два.
Именом ПЕРОВИЋ ИВАНА смо започели саопштење, са њим ћемо и да завршимо, нек то име буде опомена и наук свима нама. Нек нас његов дух носи до краја, ма какав год тај крај био!
Забрањени Гробари!
Никад Агенција!
Реакција
Реакција
Корисник
Број порука : 661
Регистрован : 24.02.2012

Навијачке вести - Page 17 Empty Re: Навијачке вести

28/3/2013, 01:29
е стварно никад доста ове комедије са гробарима Biggrin
South Guard
South Guard
Корисник
Број порука : 122
Регистрован : 20.11.2012

Навијачке вести - Page 17 Empty Re: Навијачке вести

28/3/2013, 11:48
Реакција ::е стварно никад доста ове комедије са гробарима Biggrin
Nisu oni Grobari oni su zabranjeni.
Ali koliko ce biti zabavno sledecih par tekmi kad ih na jugu budu gazili zato sto su ih 2 godine pljuvali.
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Навијачке вести - Page 17 Empty Re: Навијачке вести

28/3/2013, 12:21
Реакција ::е стварно никад доста ове комедије са гробарима Biggrin
А није ти комедија што су људи са твоје трибине такође прешли?
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Навијачке вести - Page 17 Empty Re: Навијачке вести

28/3/2013, 12:27
kamora ::Јашта. Ја сам онај који увек тера инат. Biggrin Само ми је жао због једне ситуације из 2002 када смо нас пар са НБГ-а испали пичке пред ''North Army" групом, а то би могао да ти потврди и Д.Ђ. сада високопозиционирани Земунац ''Taurunum Boys"-а који је некада био циган и мој саборац на трибини. Видим да и дан данас прати Земун по овим званичним фоткама које постављате. Поздрав комшији. Wink
Ти друже много муљаш. Стално ти имаш неке феноменалне приче и информације, а могу да се кладим да кад би питао одређене људе са севера за твоје име и презиме да не би знали ко си. Ти ако си акције видео, то је евентуално што су те роми јурили и пребили.
Звучиш ко Б92, једна од вођа навијача...
kamora
kamora
Корисник
Број порука : 333
Регистрован : 17.09.2012

Навијачке вести - Page 17 Empty Re: Навијачке вести

28/3/2013, 13:19
Паранормал ::
kamora ::Јашта. Ја сам онај који увек тера инат. Biggrin Само ми је жао због једне ситуације из 2002 када смо нас пар са НБГ-а испали пичке пред ''North Army" групом, а то би могао да ти потврди и Д.Ђ. сада високопозиционирани Земунац ''Taurunum Boys"-а који је некада био циган и мој саборац на трибини. Видим да и дан данас прати Земун по овим званичним фоткама које постављате. Поздрав комшији. Wink
Ти друже много муљаш. Стално ти имаш неке феноменалне приче и информације, а могу да се кладим да кад би питао одређене људе са севера за твоје име и презиме да не би знали ко си. Ти ако си акције видео, то је евентуално што су те роми јурили и пребили.
Звучиш ко Б92, једна од вођа навијача...

Ти си Паранормал будала као и онај Ћикси ТБ87.
А и у праву си, према параметрима просечног навијача ја би се пре сврстао у симпатизере.
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Навијачке вести - Page 17 Empty Re: Навијачке вести

28/3/2013, 13:57
kamora ::
Паранормал ::
kamora ::Јашта. Ја сам онај који увек тера инат. Biggrin Само ми је жао због једне ситуације из 2002 када смо нас пар са НБГ-а испали пичке пред ''North Army" групом, а то би могао да ти потврди и Д.Ђ. сада високопозиционирани Земунац ''Taurunum Boys"-а који је некада био циган и мој саборац на трибини. Видим да и дан данас прати Земун по овим званичним фоткама које постављате. Поздрав комшији. Wink
Ти друже много муљаш. Стално ти имаш неке феноменалне приче и информације, а могу да се кладим да кад би питао одређене људе са севера за твоје име и презиме да не би знали ко си. Ти ако си акције видео, то је евентуално што су те роми јурили и пребили.
Звучиш ко Б92, једна од вођа навијача...

Ти си Паранормал будала као и онај Ћикси ТБ87.
А и у праву си, према параметрима просечног навијача ја би се пре сврстао у симпатизере.
Хахахахахахаха Навијачке вести - Page 17 61861
Постоје само једни параметри шта је прави навијач. Ти свакако не спадаш у то.
avatar
Гробари Железник
Корисник
Број порука : 194
Регистрован : 07.05.2011

Навијачке вести - Page 17 Empty Re: Навијачке вести

28/3/2013, 14:45
South Guard- Ми смо Забрањени Гробари.За Јангере немам шта да кажем осим, пара врти 'де бургија неће.До јуче са нама певали југу 'С вама више никада, даље идем сам' , а сад овако.Момци од речи, нема шта.
South Guard
South Guard
Корисник
Број порука : 122
Регистрован : 20.11.2012

Навијачке вести - Page 17 Empty Re: Навијачке вести

28/3/2013, 20:12
Гробари Железник ::South Guard- Ми смо Забрањени Гробари.За Јангере немам шта да кажем осим, пара врти 'де бургија неће.До јуче са нама певали југу 'С вама више никада, даље идем сам' , а сад овако.Момци од речи, нема шта.
Brate veruj mi vasi vodeci, koji su do juce bili prst u bulju sa alkatrazom su ih izdali i stali protiv njih, kako su izdali njih izdace i vas.I propade sav trud ljudi koji se cimaju za zabranjene samo zbog toga sto oni rade kako im dodje.
Маваши
Маваши
Корисник
Број порука : 59
Локација : у трансу
Регистрован : 10.12.2012

Навијачке вести - Page 17 Empty Re: Навијачке вести

28/3/2013, 22:17
South Guard - ај брате зајеби ти те твоје приче кад не знаш ни сам шта причаш, а камоли шта се дешава на релацији алкатраз - забрањени!

Што се тиче овог шушкања ових дана у вези Јангера, не знам да ли је истина, чекамо следећу текму партизана па ћемо видети..
South Guard
South Guard
Корисник
Број порука : 122
Регистрован : 20.11.2012

Навијачке вести - Page 17 Empty Re: Навијачке вести

28/3/2013, 22:29
Маваши ::South Guard - ај брате зајеби ти те твоје приче кад не знаш ни сам шта причаш, а камоли шта се дешава на релацији алкатраз - забрањени!

Што се тиче овог шушкања ових дана у вези Јангера, не знам да ли је истина, чекамо следећу текму партизана па ћемо видети..
Au brate ovde gresis, dosta sam upoznat sa tim stvarima ali to mene ne interesuje realno zato sto je to sve samo korist i neke ozbilje stvari, mene zaboli dal ce neko preci ovde ili onde ja cu i dalje ici tu gde idem i zaboli me za sve.
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Навијачке вести - Page 17 Empty Re: Навијачке вести

29/3/2013, 01:45
Саут гард најјача њушка! Имаш моју подршку. Навијачке вести - Page 17 157734
Реакција
Реакција
Корисник
Број порука : 661
Регистрован : 24.02.2012

Навијачке вести - Page 17 Empty Re: Навијачке вести

30/3/2013, 01:45
http://www.mozzartsport.com/vesti/skandal-u-novom-sadu-policija-zestoko-pretukla-navijace-vojvodine-video
Калдрма
Калдрма
Корисник
Број порука : 187
Регистрован : 11.08.2011

Навијачке вести - Page 17 Empty Re: Навијачке вести

30/3/2013, 22:38
avatar
tribina
Корисник
Број порука : 845
Регистрован : 08.01.2012

Навијачке вести - Page 17 Empty Re: Навијачке вести

31/3/2013, 00:11
А пази га овај мудоња што је он дошао да скида дечка доле, сељак класичан, уместо да се помери у други део терена као остали играчи он нашао да гура њушку, ето нема ко па ће он да га врати доле на терен, борац против насиља на спортским приредбама. А ове пандуре да неко пита што кренуше да бију остале неби знали да одговоре, још момци не пружају никакав одпор, ма јок ј..е им се терају по своме бију па растурају. 'бем ти државу
Sponsored content

Навијачке вести - Page 17 Empty Re: Навијачке вести

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму