TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Најјачи постови на форуму!

+9
Паранормал
Хедониста
Gambler
Гробари Железник
tribina
Casuals
навијачкаСвест!
Београд
consigliere
13 posters
Go down
Мантекиља
Мантекиља
Корисник
Број порука : 112
Локација : Myrtle Beach, SC
Регистрован : 21.10.2011

Најјачи постови на форуму! - Page 3 Empty Re: Најјачи постови на форуму!

18/12/2012, 22:03
nucleo013 ::imagebam.com imagebam.com

imagebam.com


Реакција ::Ау пријатељу који си ти манијак .
NAPISA MI COVEK LEVICOM DOK SA DESNOM MASIRA GLAVONJU DZONSONS BEJBI ULJEM NA MOJ PROPRATNI MATERIJAL DOK MU SA STRANE SKIDA NAJNOVIJI DUGOMETRAZNI HENTAI U FULL HD. KAO FIN SI A PRIZNAJ DA SI BAR NAPRAVIO RUPU U DINJI PRIMERENU TVOM MAJMUNU DA TI ONAKO KLAPCE ILI GA GURAS U CASU MEDA. A SAD RODJENDANSKU SALVETICU 101 DALMATINAC U RUKE I OBRISI MUSAVOG KARINGTONA MANIJACE!!
Морао сам Најјачи постови на форуму! - Page 3 61861
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Најјачи постови на форуму! - Page 3 Empty Re: Најјачи постови на форуму!

28/12/2012, 15:37
Gambler ::Има нека слика оног графита на Маракани пише ЗВЕЗДО ГАЗИ ИХ СВЕ и неки као афрички чунга-лунга навијачи пале бакље и врте црвено-беле барјаке? Јес вала моћно
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Најјачи постови на форуму! - Page 3 Empty Re: Најјачи постови на форуму!

11/1/2013, 23:13
South Guard ::Evo jedna pesmica od mene pa da mi kazete dali vam se djasvi Smile
PORODICNI PROBLEMI
Ne voli me mama ne voli me tata jer sam nozem izbo brata.
Ne voli me tetka ne voli me strina jer sam jebo svog rodjenog sina.
Ne voli me baba ne voli me deda jer sam sestri polomio rebra.
Od silnog nerviranja uzo sam na ler kad sam dos'o kuci jebo me je ker.
Мантекиља
Мантекиља
Корисник
Број порука : 112
Локација : Myrtle Beach, SC
Регистрован : 21.10.2011

Најјачи постови на форуму! - Page 3 Empty Re: Најјачи постови на форуму!

3/2/2013, 20:26
nucleo013 ::Kolika jebena hrpa verbalnog proliva. Niste vi načisto sa sobom da vam kažem ja...Devojčurak izbaci kvalitetnu sisu pazi još vam se uslika,prosto da se uvatiš za genitalni aparat pogledaš u nebo i kažeš u sebi FALA TOM OCU I MAJCI ŠTO TE VASPITAŠE TAKO PROMISKUITETNU i izdrkaš.Bravo devojko!
A VI MORALNI TRANSFORMERSI PAR EKSELANS,BORCI PROTIV ZLA,ŠTO PO MRAKU OBLAČITE KOSTIME I BORITE SE PROTIV KRIMINALA I DROGERAŠA,ZAPIŠAVATE CURE SA DUBOKIM DEKOLTEIMA,SIGURNO IZBEGAVATE I SOCIJALNE MREŽE JER SE TEŠKO SNALAZITE BEZ PENKALA U RUCI,SLUŠATE KAMERNU MUZIKU I DVORŽAKOVE SIMFONIJE IZ NOVOG SVETA,ŽAO VAM JE KERUŠE MILE I ZGRAŽAVATE SE FORA O SAŠI MATIĆU...IDITE U VATIKAN JEBOTE. GUZICE I RINGLE ĆE NASTAVITI DA SEVAJU!
Нуклео доктор Најјачи постови на форуму! - Page 3 61861
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Најјачи постови на форуму! - Page 3 Empty Re: Најјачи постови на форуму!

13/2/2013, 23:39
South Guard ::E momci koliko ste puta svrsili kada ste karali prvi put ? Smile
South Guard ::Asi ti neki mlakonja LOL
Ja nesto pricam sa ortacima o tome, i oni svi jednom. A ja matori 3 puta Smile
Ona bila neiskusna a ja naucio fore od starijih ortaka i onda kao menjo kondome. Ja sam nju taslacio 90 minuta sigurno. Sa 2 pauze od po 2 min.Sve mi se misici upalili.Jebote svi imali nekako normalan prvi seks samo ja ko divljak Biggrin A moj vrsnjak me slusao hvala Bogu Smile
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Најјачи постови на форуму! - Page 3 Empty Re: Најјачи постови на форуму!

13/2/2013, 23:51
Gambler ::
nucleo013 ::Hhahahah e Gembler jesi kenjac.Da nisi ti od onih što se kešu na tramvaje i pljuju u dalj?Zamisli ti i ona dekoltirana "čka" slavite kraj školice,i ti šmeker čeličnog kova posmatraš celu situaciju naslonjen leđima na zid držeći desnu nogu savijenu u kolenu,mala jebulja te posmatra ti u tom trenutku vadiš crveni marlboro meko pakovanje iz džepa kožne jaše iz trsta i pališ je zipom.Dok šmekerski držiš pljugu palcem i kažiprstom,prilazi ti par sisa i šapne na uvo "Jebi me životinjo sad kad ne učim!".I šta ti činiš tu,dodirneš je onako džentlmenski i izrecituješ joj sinana "idi, u duši ostani čista..."?I izvadiš kandilo i okadiš je.
Pa ti si momak fe-no-me-na-lan!Sav vaspitan u duhu prošlih vremena,ne piješ,ne pušiš,ne drogiraš se,ne upuštaš se u novotarije modernog društva,ne iskorišćavaš pijane i željne-kurca-ko-sibir-sunca devojke.Ja bi tebe za patrijarha!

И уместо да код куће ноћас патим и седим, као ствар, ја излазииим осећам се као звезда правиии суперстар!
Ја у теби видим Кладија, Хамлетовог стрица што му је одмах улетео у матер иако се постељина од Гертруде још није охладила од смрти Краља Хамлета сениора! Требало би да се такмичиш са Змајем од Шипова, да видимо који ће више да јебе, а наравно сараднице у најмасовнијем екс-ју риалитију би биле госпођице и девојчице са слика које си окачио на теми 16+. Кувам чај и док мешам мед доле питам се да ниси ти разлог што је Дача Икодиновић јурио 200 на сат у кривину јер обожава ту брзину, да ниси ти пампличио Наташу?
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Најјачи постови на форуму! - Page 3 Empty Re: Најјачи постови на форуму!

23/2/2013, 07:15
Реакција ::
Паранормал ::Шта би дао да проведем само један пун викенд са оваквим главама на оваквим гостовањима!

Ако драже ти је страно иди и остани тамо!

Најјачи постови на форуму! - Page 3 831232
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Најјачи постови на форуму! - Page 3 Empty Re: Најјачи постови на форуму!

23/2/2013, 13:11
Ја стварно не знам ни шта да ти кажем више дечко. Најјачи постови на форуму! - Page 3 61861
Баш си оно... не знам, ајд да кажем лик. :omg
Добро, бар си ушао у најјаче постове форума. Уздравље.
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Најјачи постови на форуму! - Page 3 Empty Re: Најјачи постови на форуму!

27/4/2013, 19:22
South Guard ::Ae momci napravite neku temu u navijackim temama da nesto diskusujemo smislite nesto jebiga, naprimer barjaci i onda tu stavljamo slike barjaka sto je logicno, i onda se svadjamo koji je barjak veci i onda tako ae,ae,ae.
Sponsored content

Најјачи постови на форуму! - Page 3 Empty Re: Најјачи постови на форуму!

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму