TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Спортске занимљивости

+21
MontexRagazzi
Мајор Милан Тепић
цигла
Мантекиља
Паранормал
Напред Партизан
Калдрма
consigliere
kamora
Xepoj
Београд
Крагујевац
tribina
Ултрас КВ
навијачкаСвест!
syndesmos
CasualMente
Реакција
lazarevac
Гробари Железник
Gambler
25 posters
Go down
syndesmos
syndesmos
Корисник
Број порука : 386
Регистрован : 01.06.2011

Спортске занимљивости - Page 8 Empty Re: Спортске занимљивости

13/2/2013, 14:57
tribina ::Предпостављам да вас и не занима тенис, ни мене нешто посебно не занима, ал' погледам с' времена на време, па тако узех да читам новине и помало се збуним. Знам да сам у петак чуо на ТВ-у како су Јелена Јанковић и Ана Ивановић одказале учешће за Србију протеклог викенда због ''повреде'' и једна и друга, наравно наше су пукле јер су биле 3 пута слабије. Али онда јуче узмем опет да прочитам новине и видим како исте те Јелена и Ана играју неки турнир за кинту који је почео у понедељак. А ономад кад им је одговарало сви су били Срби, маму им јебем кад морам тако да причам. Буди мудо па реци нећу да играм више за репрезентацију и крај, а не да измишљаш ту неке повреде а 2 дана касније пикаш турнир најопуштеније. После овог стварно не могу да их готивим па макар урадиле не знам шта ... узео бих им држављанство па нек игра тамо за Америку, они можда плаћају играње за репрезентацију. Два изопачена манекенска говнета !

Спортске занимљивости - Page 8 Ivanovic-klinton-jankovic
avatar
tribina
Корисник
Број порука : 845
Регистрован : 08.01.2012

Спортске занимљивости - Page 8 Empty Re: Спортске занимљивости

13/2/2013, 23:37
South Guard ::Takav je i Novak, izgubi kad izgra za reprezentaciju od nekog znj a za par dana osvoji neki veliki turnir.Jebiga,covek nece da se umara za dzabe.Pare su to.

Матори није баш тако ... Онолико колико је Новак пружио за репрезентацију њих две неће до краја свог живота, а ја и ово мало што пратим, ни једном до сада се није десило да се не бори, дечко изгине на терену, па он је за репрезетацију колико мечева одиграо и по 3,4 сата је играо један меч, а то дал је изгубио јеби га, ако се бори неко не можеш му ништа приговорити ма колико год тај играч био ''жњ''. Дешавало се и дешава се најбољима да губе од тих ''жњ'' играча и то све чешће. Да не испадне сада да сам му ја дрвени адвокат овде, али стварно колико се сећам сваки пут испадне и испадао је коректан што се репрезентације тиче, неколико пута је и повређен чак играо ... тако да колико га год ви волели или не њему стварно што се репрезентације тиче нема шта да се приговори, барем са моје тачке гледишта увек остави 110% на терену. Шта он је сад први матори, обезбедио је праунучиће, може да купи гајбу на Малдивима, и да уместо да се цима за репку оде тамо мало да ''греје'' јаја уместо што ће да оде у Москву или неки други град да игра ... Постигао је дечко нешто у животу, и може му се на пример да одбије репрезентацију али ни једном то није урадио ... Мада постигла је и Ана Ивановић ... али на модној писти, освојила Ролан Гарос и отишла две године на писту сад би као да се врати ...

А што се тиче слике са ове две кокошке и петлом, не бих коментарисао, нека их води тамо, па нека му га блајве по цео дан, живеће срећно до краја живота и он а и оне. pegla Још само да цитирам један надпис са зграде поред моје ''Ана јеб'о те Клинтон'' !
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Спортске занимљивости - Page 8 Empty Re: Спортске занимљивости

13/2/2013, 23:42
Посерем се на државу за коју је свет чуо преко једног тенисера, посерем се на државу где је један тенисер херој нације
avatar
tribina
Корисник
Број порука : 845
Регистрован : 08.01.2012

Спортске занимљивости - Page 8 Empty Re: Спортске занимљивости

13/2/2013, 23:54
Gambler ::Посерем се на државу за коју је свет чуо преко једног тенисера, посерем се на државу где је један тенисер херој нације

Матори не битно је дал је херој нације или није, причамо о томе колики је човек, може да се издркава и ради шта хоће, јер је урадио и за исту ту репрезентацију колико оћеш, а сваки пут се одазове на позив селектора, док не капирам шта ове две умишљају шта повређена сам 2 дана, 3. играм као да није ништа било, ћурке најобичније.

Е сад да те питам, али искрено да образложиш без обзира што га очигледно не готивиш, зашто да не буде херој нације, зашто да се млади не угледају на њега? На кога да се угледају ? Чеду Јовановића, да се боцкају у песку, или да слушају дневник са 6,7 па да полуде већ са 12, или је ипак можда боље да се угледају на тог Ђоковића или било ког другог спортисту па да изађу напоље играју тенис ако ништа испред зграде, фудбал или нешто друго. И треба деца да се угледају на спортисте а не на старије браћу и сестре ако их имају па да блејаче по цео дан на фејсбуку. И дан данас радије изађем са другарима фудбал или баскет да играм, него да ''блејим'' на фејсбуку или буљим у телевизор ... Па ево ја ћу ти рећи који сам клинац и имам 18 година, па тај исти Ђоковић када се прогурао пре 3,4 године игралишта су доле бре била пуна, тукли смо се ко ће да игра тенис, па репрезентација када се пласирала на СП па то је туча била ко ће да игра фудбал ...

Ето за мене који имам 18 година хероји и неко на кога могу да се угледам и могу да буду једино Ђоковић, ватерполисти ... ко још? И ако је херој нације како ти кажеш (мада нисам сигуран шта подразумеваш под тим), и треба ју деца да се угледају на неког таквог ...
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Спортске занимљивости - Page 8 Empty Re: Спортске занимљивости

14/2/2013, 00:26
Ау бре човече па у томе и јесте поента, па да наши тенисери нису успешни ових година (била је и Докићка пре, али није било овако) ти и ја никад не би ни играли тенис! Кад су људи играли тенис, ретко ко и ретко када, сада пун курац тенис клубова, закупљивања и кафића код тениских терена.
За репрезентацију је играо, као и поједини фудбалери који играју за њу (од оних који играју), каквих црних 110% је остављао, па не може да се пореди његово играње за репрезентацију и на гренд слему. То и не треба да се пореди, али који курац онда се прича да даје максимум када даје ђавола. Није играо за светски куп 2009, и 2012, похвала дејвис куп 2010, на олимпијади пар Троицки-Ђоковић, испадне од пара из Шведске Брунстром — Линтштедт, вау које играчине братееее значи да није интернета за ову двојицу нико никад не би ни чуо, пошто и у новинама се не пише толико о њима, па прсне од Мареја у полуфиналу, па за бронзу од Дел Потра. Наравно после када је Аустралијен оупен у питању, добије и Мареја и на мастерсу у Лондону одвали Дел Потра. Јебо те какав патриота, рођен у Монаку човек, исплативо је да тамо оставља порез, када је кинта у питању, тако и у Шпанији и Енглеској фудбалери остављају већи порез, ловаторија.

Па онда спакује све Српске симболе у торбу, и привезак и пешкир и како да га не готивиш. Једва чекам када ће код Ивана Ивановића у емисију, ако већ није ни био, ако је био, дај га позови опет. Опуштен дечко скроз, дође у Лешницу код Лознице на отварање вртића и да се мало промовише како га боли уво, има слободног времена, воли децу и природу, и преко уницефа се убацује да буде још више деце. Само једног дана када каже Вучићу како је видео Шарића, па ће и у борбу против криминала да се укључу. Не може он да буде узор, тенисер такав врхунски је само један, као што не може да буде узор Тајсон, Џордан, какав је то узор он дао ван терена? Ја сам за њега чуо преко кладионице, неке 2006, и тада ме је изнервирао са својом изјавом како је добар тенисер и шта ти ја знам, не воли човек да губи, побеђује и када губи говори публици да пуши курац. Ја га не волим, што не значи да и ви не треба да га волите Biggrin
avatar
tribina
Корисник
Број порука : 845
Регистрован : 08.01.2012

Спортске занимљивости - Page 8 Empty Re: Спортске занимљивости

14/2/2013, 00:48
У неким деловима се слажем са тобом у неким не ... Брате а на кога треба деца да се угледају ако не на првог тенисера света који је игром случајева из њихове земље ... Па брате логично је да ће дете од неких 11,12 година да се угледа на Ђоковића, Видића, Прлаиновића, Крстића, Теодосића да не набрајам даље ... па неће сигурно да се угледа на Монику Селеш или Бобу Живоиновића, или Дулета Савића или Саву Милошевића, или неког кошаркаша који су играли кад сва та деца нису ни рођена ... Елем што се Ђоковића тиче наравно памте се сви ти ''најлошији'' тренуци ... а шта мислиш да је 08 на Олимпијади намерно промашио смеч у инат Тадићу јер му не да кинту, ал ајд игром случајева освоио је бронзу, па онда нико не памти мечеве за репрезентацију где је знао да игра и сва три дана и да остаје на терену по 3 сата сваки дан ... ал брате то нико не памти, сви гледају шта је лоше урадио ...Поменуо си и дубл, нисам сигуран али колико сам чуо та двојица су у самом врху на листи у дублу, а Троицки-Ђоковић одиграју 1 годишње то, по потреби, у тој ситуацији поредиш бабе и жабе, исто ко кад би рекао онај неки Брајан је први у дублу и дође да игра против надала који је сада 4 или 5 на листи, и Надал га опере и ти кажеш како је то могуће кад је овај први у дублу, сингл бијеш сам по лопти трчиш по терену, а дубл тебра требаш да се уиграваш и уиграваш, није ни чудо што доминирају она два амера ту ... И ајд реци ми на кога данашња деца да се угледају ако неке на најуспешније из њихове земље?
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Спортске занимљивости - Page 8 Empty Re: Спортске занимљивости

14/2/2013, 01:02
Ма свакако да Ђоковић и Троцки имају доста више искуства него ова двојица, а уиграће се, нису прешли на билијар са тениса.
Па и рекао сам ти за Дејвис куп 2010, свака част, али за олимпијаду сада-полу срамота.
Како мени грађевинцу Новак Ђоковић да буде узор? Племенит је, па ми је узор, шта? Све нешто цртам на архикеду и кажем "немој да се нервираш што кочи компјутер, угледај се на Ђоковића" Biggrin
Тешко да неко може да се угледа на неког кога зна са телевизије. Погрешних узора има свуда, а оне добре нико ни да погледа, што би рекао Нуклео брат "голе рибе ће све хтети, јер оне закопчане до грла нико неће хтети ни да погледа". Наравно ово нема везе са Ђоковићем, кажем иначе. Тенисер - тенисеру може да буде узор, и бла бла, не можеш ти да упоредиш твој начин живота и како га проживљава и схвата и свој. Он је звезда, а звездице држе медији и када их они затамне и забораве, бледи и сјај њихове звездице.
avatar
tribina
Корисник
Број порука : 845
Регистрован : 08.01.2012

Спортске занимљивости - Page 8 Empty Re: Спортске занимљивости

14/2/2013, 01:06
Добро, у праву си, предајем се ! Biggrin
Реакција
Реакција
Корисник
Број порука : 661
Регистрован : 24.02.2012

Спортске занимљивости - Page 8 Empty Re: Спортске занимљивости

14/2/2013, 01:10
https://www.youtube.com/watch?v=KHx8Tw7pi2g&feature=youtu.be Спортске занимљивости - Page 8 61861
avatar
tribina
Корисник
Број порука : 845
Регистрован : 08.01.2012

Спортске занимљивости - Page 8 Empty Re: Спортске занимљивости

14/2/2013, 01:33
Реакција ::https://www.youtube.com/watch?v=KHx8Tw7pi2g&feature=youtu.be Спортске занимљивости - Page 8 61861

Опала Спортске занимљивости - Page 8 477503
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Спортске занимљивости - Page 8 Empty Re: Спортске занимљивости

14/2/2013, 11:49
tribina ::Добро, у праву си, предајем се ! Biggrin
Спортске занимљивости - Page 8 61861
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Спортске занимљивости - Page 8 Empty Re: Спортске занимљивости

14/2/2013, 23:31
Данас у Београду одиграна припремна утакмица фудбалских тимова два (и више) великана са форума.
Резултат је био 1:1, а окршаја навијача није било, тешко да су били и присутни, па макар да одгледају, очекивали су се сукоби, понајвише због другачијих идеологија и постова којим се доливало уље на ватру на форуму.
Реакција
Реакција
Корисник
Број порука : 661
Регистрован : 24.02.2012

Спортске занимљивости - Page 8 Empty Re: Спортске занимљивости

18/2/2013, 02:03
http://www.sportske.net/vest/dzet-set/crna-nedelja-uperili-pistolj-hamsiku-u-glavu-115847.html
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Спортске занимљивости - Page 8 Empty Re: Спортске занимљивости

18/2/2013, 03:10
Ауууууууу, консиљере шта ћеш кад ти убију омиљеног играча и песа? ЈЕВАЋЕ ТЕ ПСЖ СА БЕОГРАДОМ АН ЧЕЛУ ДА ЗНАШ! ИБРАКАДАБРА У ПОТПИСУ БРАЋА ШВЕДСКИ СТО!
avatar
tribina
Корисник
Број порука : 845
Регистрован : 08.01.2012

Спортске занимљивости - Page 8 Empty Re: Спортске занимљивости

12/3/2013, 00:34
Каква легенда

http://sportinfo.co.rs/fudbal/tejlor-trolovao-begovica-i-obezbedio-gol-svojoj-ekipi-video/
Крагујевац
Крагујевац
Црвени Ђаволи
Број порука : 1967
Локација : VineyaRD
Регистрован : 13.04.2009

Спортске занимљивости - Page 8 Empty Re: Спортске занимљивости

20/3/2013, 17:35
Vaterpolisti kragujevačkog Radničkog u sredu igraju prvu od dve istorijske utakmice za ovaj klub, u finalu Kupa Evrope protiv Florencije. Italijanska ekipa je domaćin u prvom susretu, a Kragujevčani očekuju da će uspeti već u tom duelu da steknu prednost pred revanš.

Pomoćni trener vaterpolista Radničkog iz Kragujevca Dejan Jović rekao je danas da postoji pozitivan pritisak pred finale Kupa Evrope, ali da njegova ekipa u predstojećoj utakmici protiv Florencije prihvata ulogu favorita.

"Svakako da postoji pozitivan pritisak pred ovaj meč jer igramo finale, ali u taj dvomeč ulazimo maksimalno spremni nakon dobrog pripremnog perioda koji smo prošli. Ukoliko budemo odigrali na visokom nivou, kao što znamo, ne bi trebalo da bude problema. Verujemo da ćemo obradovati srpsku publiku", rekao je Jović na konferenciji za novinare u Beogradu.

On je dodao da je dobro analiziran protivnik, kao i da će ekipa i pored manjih povreda koje je imala tokom priprema, biti u kompletnom sastavu.

Vaterpolisti Radničkog iz Kragujevca u sredu od 20 sati igraju u Italiji protiv Florencije prvu utakmicu finala Kupa Evrope.

Kapiten Radničkog Vanja Udovičić rekao je da će njegova ekipa ići na pobedu i da je osvajanje Kupa Evrope bio glavni cilj kluba pre početka sezone.

"Idemo na pobedu. Mislim da će se sve rešiti u drugoj, ali je i prva utakmica veoma bitna. Velika je čast biti finalista jednog evropskog takmičenja i svakako će biti još veća čast ukoliko ga osvojimo", rekao je on.

"Oni su nama dodelili ulogu favorita i to nosi neku vrstu pozitivnog pritiska koji mi nosimo na pravi način. Velika je stvar što jedan klub van Beograda učestvuje u finalu jednog ovakvog takmičenja", dodao je Udovičić.

Udovičić je rekao da Florencija igra u specifičnom plivalištu.

"Bazen u Firenci je specifičan jer je visoka temepratura vode i vazduha u objektu. Plafon je izuzetno nizak i to nam stvara osećaj klaustrofobije. Izuzetno atipična hala, bazirana za rekreativno bavljenje sportom", rekao je on.

Vaterpolista srpskog tima Filip Filipović rekao je da će finalna serija biti odlučena u revanšu u Kragujevcu, 16. aprila.

"Čeka nas teška i specifična utakmica u Italiji jer uslovi na bazenu u Firenci nisu najnormalniji. Florencija je izuzetno kvalitetna i mlada ekipa i u lakšoj su situaciji od nas jer nemaju pritisak koji mi imamo, pošto smo favoriti", rekao je on.

Filipović je rekao da će do osvajanja trofeja njegova ekipa proliti mnogo krvi i znoja.

"Pokušaćemo da nametnemo naš ritam i izvučemo što bolji rezultat na gostovanju. Mi smo ovaj cilj zacrtali odavno i došli smo do poslednjeg stepenika. Ali ima još mnogo znoja i krvi da se prolije kako bismo došli do kraja, Koliko god da bude teška utakmica u Firenci, ona u Kragujevcu će biti teža", rekao je on.

Filipović je istakao da je ekipa Florencije mlada i perspektivna, koja čini okosnicu italijanske reprezentacije i da je njena najveća prednost što je navikla na uslove u kojima će se igrati utakmica.
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Спортске занимљивости - Page 8 Empty Re: Спортске занимљивости

22/3/2013, 11:55
Спортске занимљивости - Page 8 324722_fudbal-srbija-trening-maksimir210313-ras-foto-aleksandar-dimitrijevic18_f
Каква фаца јеботе! Biggrin
http://sport.blic.rs/Fudbal/Svetski-fudbal/230223/Uzivo-Hrvatska--Srbija-uz-orlove-smo-ceo-dan-Bane-obecao-pobedu-Azaru
Сви се изгасирали максимално, ако нас отресу ујке, цела нација ће пасти у депресију.


http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Zanimljivosti/373308/Hrvati-podsetili-na-bisere-srpskih-sportskih-novinara-Krilo-nikad-ne-pada-daleko-od-beka
"Kakav šut i izvanredna intervencija Ljukovčana... Samo malo, da vidimo zašto se Nemci raduju... Aha, Nemačka vodi 2:1."
Ide usporeni snimak posle šanse, a Stojaković kaže:
"A evo sada identične situacije."
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Спортске занимљивости - Page 8 Empty Re: Спортске занимљивости

23/3/2013, 03:48
Колико сам полудео вечерас, не што смо пукли нити што хрчци имају бољи тим, већ највише због овог неандерталца бандоглавог курчевог селектора. Нек ми се он и његова "изненађења" напашу муда к'о зец келерабе. Изненадим ти га сестри и кеви и жени... Одлучио фрајер да се спрда са народом и изведе једну поставу да ставиш прст на чело и запиташ се шта поједини који курац ту раде у дресу Србије, као што је нпр Стевановић који носи воду у Торину и добије предност у односу на Тадића који је у животној форми, или неки тамо Радовановић Бога питај ко је, игра поред Кузмановића или Матића ког тражи пола Европе. Јебено невероватно да неко оволико изгуби компас...Или фаца добија големе паре да гура поједине или је једноставно одлемио, нема више никаквог логичког објашњења за ово шта он ради.И посерем се на спортску културу и фер плеј, нико да улети мушки у дуел, крене ђоном, само се извињавају пружају руку и аплаудирају коњушарима...Направио је од играча балерине, уместо да им крв кључа а они као неке глисте...Јебига честитам му што је за ово кратко време успео да нам покаже да је залутао у тренерске воде, успео је још једном да игру репрезентације сведе на ниво сеоске лиге. И за крај докле ће ова олигархија ФСС, лоповско менаџерска гарнитура уништавати наш фудбал, пошто смо тренутно у рангу Молдавије.

Бркић...Коларов? Тај курчић се беше бунио што му звижде у Београду? И жао ми је што смо изгубили од репрезентације која није била у стању да убедљивије победи оне дилетанте што су играли вечерас, него нам дали два гола после наших грешака...

Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Спортске занимљивости - Page 8 Empty Re: Спортске занимљивости

23/3/2013, 07:45
Не знам шта се очекивало од михајловића, он човек никакав тренерски успех није постигао.
Ми смо у нападу курац, ту нема шта, док не изнедримо једног правог, квалитетног шпица ништа од нас. Ај средина ту и тамо, додуше немамо плејмејкера.
Мене чуди да су онако погубљено баш играли, да нисмо направили грешке, не би нам гол дали, силе нема.
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Спортске занимљивости - Page 8 Empty Re: Спортске занимљивости

23/3/2013, 11:57
Где су сад фирмаши набијем их на курац да серу о Бркићу како је до јаја голман јебао их он у дупе? Знају да серу кад не брани о њему, па Мустафа је за њега БОГ! Какав је дебил, или би примио 10 голова, или би све одбранио, али би изгинуо за Србију, а не онај Бркић, кад се сетим опет полудим! Тадића да је барем од полувремена убацио, ко зна шта би било, евидентно је било да се онај Ален усрао, није лош играч он, али јебига, није још увек за ове утакмице он. Везни ред нам у суштини није толико лош, свој посао је одрадио, како би се рекло, фали нам креатор један добар, Хрвати нису имали никакву игру, дали су два усерска гола, ми колико год смо лоше играли, у суштини смо имали боље шансе од њих и боље смо одиграли тактички, Модрић се видео није, Ракитић исто, Крајнчар такође, једино је онај клинац пар пута пробијао нешто кроз средину и то је то, и то је био прави доказ немоћи њиховог везног реда. Никаква игра, ништа, ништа. Имали су добар пресинг, Олић је играчина и баш гине за дрес, свака му част, одлично је тај пресинг играо, и уместо да су наши тада рокали лопту и бунарили, док се не изморе ујкани, они су покушавали кратким пасовима, истриповали да су Барселона. А Тошић, дечко дебил, оно је страшно, да један професионалац не може да пребаци прву стативу из 30 центаршутева на утакмици, па то је страшно, али јебао бих матер усташку оном михајловићу, јебао га Тошић, он је одлучио да он изводи прекиде, браво мајмунчино глупа, јебем ти матер. Коларов да је изводио, ма Настасић да је изводио боље би било, а не овај кретен дечко! Е да, и да се онај ментол Шћеповић није усрао, па изашао, ко зна шта би било, јер сам мишљења да би пре он дао гол, него Ђорђевић. Онај Ђорђевић је стварно сисица на квадрат. Или Ђурђић да је играо, или Клео. Biggrin
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Спортске занимљивости - Page 8 Empty Re: Спортске занимљивости

23/3/2013, 12:06
Смрт Клеу!
avatar
навијачкаСвест!
Корисник
Број порука : 972
Локација : Велика Србија
Регистрован : 06.12.2009

Спортске занимљивости - Page 8 Empty Re: Спортске занимљивости

23/3/2013, 12:24
везни ред:матић,љајић,кузмановић,сулејмани,тадић није играо од почетка утакмице,а видело се колико значи,красић би боље одиграо од тошића и стевановића заједно.У нападу би жигић највероватније одрадио посао боље од ових,човек игра фудбал у енглеској.Једина смо репрезентација у свету где је менаџерски интерес битнији од националног
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Спортске занимљивости - Page 8 Empty Re: Спортске занимљивости

23/3/2013, 12:51
А опет, ја не бих звао тог малог балију, јесте да је у форми, јесте да до јаја игра, али боли ме курац, из принципа га не бих звао јер је говно.
avatar
Гробари Железник
Корисник
Број порука : 194
Регистрован : 07.05.2011

Спортске занимљивости - Page 8 Empty Re: Спортске занимљивости

23/3/2013, 16:01
Љајића вратити, Матића поготово.Тадић је требао од почетка играти, а не неки Стевановић, Радовановић.Жигића вратити у репрезентацију под хитно, јер немамо нападача.Бркић је криминалан голман, у праву је Београд, сад да чујемо те фирмаше што су га толико хвалили.Стојковић какав год да је, бољи је од њега.Коларов наш најбољи играч да тако киксне, па не може то тако.Паранормал не претеруј за Клеа.
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Спортске занимљивости - Page 8 Empty Re: Спортске занимљивости

23/3/2013, 16:35
Гробари Железник ::Љајића вратити, Матића поготово.Тадић је требао од почетка играти, а не неки Стевановић, Радовановић.Жигића вратити у репрезентацију под хитно, јер немамо нападача.Бркић је криминалан голман, у праву је Београд, сад да чујемо те фирмаше што су га толико хвалили.Стојковић какав год да је, бољи је од њега.Коларов наш најбољи играч да тако киксне, па не може то тако.Паранормал не претеруј за Клеа.

не дирај им клеа српког четинка Biggrin
Sponsored content

Спортске занимљивости - Page 8 Empty Re: Спортске занимљивости

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму