TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Борба за правду!

+87
korisnickoIME
луле-пфк
Gravedigger95
ПИРО
YOGcasual
nucleo013
Крагујевац
Ултрас КВ
Old school
Du$@n PFC_4EVER
Београд
vultures
KB_DS
лука1987
HoOligAn
навијачкаСвест!
KiLa
psyhomaster
Uzi
Хедониста
AkaЛа
Stracciatella
Kole-Zemun
Veljko Milankovic
MaRkO_
Korida-NS
Паранормал
dzeparos
consigliere
Ултра_Црвен_Подгорица_
Паок*
УлтраСрбија
istoricar
Xepoj
mr.laag
Prijedor
WSC
strale92
Crazy
*LOWKICK*
Бошке
DynamoScream
zeleni-zub.bronx
Gambler
karaburma
Ступи
sukru
Skols_С.М.Ц.З.
Mentalita Ultras
Lud rodjen!
Panaa
маестрално
PFC4ever!
ФКСМ
LAZA_KG
_JuZnI_Fr0nT_1990
Мегафон
зло и наопако
Snoopy.kv.DS
Djolo
mareee PFC
joher
boy
кр1за
Suki Grobar
Dekio81
_BOKI_PFC_
ВИТЕЗОВИ_ОБИЛИЋ
djomla[V.M.Lug]D.S.1989
CasualMente
fAnStE
Sub_Zero
Bojan82
Crazy_North
визант
СРБ[IN]
ФкБАЧКАпаланка
Andy
Маркосм
GRU-PFC
zox
Milos_011
ПАОКАРА
Gravediggers_1970
Косово је Србија
фики_кершме
ултра
91 posters
Go down
avatar
ултра
Корисник
Број порука : 2271
Регистрован : 02.05.2008

Борба за правду!  - Page 2 Empty Re: Борба за правду!

18/9/2008, 00:35
Па није ни овај пандур у животној опасности! Кењају ови преко медија да има озбиљних проблема сада, због чега, због опекотина можда?! Ако је било случајно, зашто нико од керова није посетио тог дечка?! Зато што их заболе курац, ето зашто. И тада када су га погодили метком, по свим новинама је писало да је утакмица прошла без инцидената. А овамо, пандуру да скину длаку са главе, дигла би се прашина око тога.
avatar
ултра
Корисник
Број порука : 2271
Регистрован : 02.05.2008

Борба за правду!  - Page 2 Empty Re: Борба за правду!

18/9/2008, 00:44
Лепо је рекао zox, зашто би посветили паролу пандуру ако његов живот није био угрожен. Посвећено је свим жртвама навијачких обрачуна.
Gravediggers_1970
Gravediggers_1970
Корисник
Број порука : 226
Регистрован : 08.08.2008

Борба за правду!  - Page 2 Empty Re: Борба за правду!

18/9/2008, 01:21
Ја се извињавам рекао сам да нисам сигуран што се тиче пароле....А што се тиче пандура ја га не браним он је добио то наређење и ко га је терао да га изврши био је свестан ризика уосталом њему се чула мотора па је био откривен ако се добро сећам...мени и паоку се десила слична ситуација код хале пионир против тау, лик је пролазио обучен клошарски као тапкарош и одједанпут му се чула мотора и он се удрадио по леђима и рекао ау у пичку материну, а до пре секунд је нудио карте...није била никаква рекација сем пар коментара јер је у том тренутку пролазио кордон жандрамерије...али овај лик Урош је поред свега крив и због таквих типова се онда керови иживљавају над нама...а полицајац је у тешком стању веруј ми знам проверено да не објашњавам сада...мене и поново паок, смо лично искусили бакљу у финалу купа када је неком клинцу испала из руке јер је није добро држао па је и њега опекла, незнам ко му даде бакљу, како је пада искрице су попадале на нас који смо били кожда ред два испод.како сам имао дукс који је икроз ибушен од те бакље, по шакама како сам покрио главу сам имамо опекотине две недеље а једна искрица ми је пала на увце (: и имао сам плих скоро месец дана...паоку се запалила коса и он је имао опекотину...тако да немојте ми говорити како то није тешка телесна повреда јер сам осетио само делић а каколи је била кад му је прислонио уз тело и уз главу!
GRU-PFC
GRU-PFC
Одстрањен
Број порука : 996
Локација : ледине
Регистрован : 25.07.2008

Борба за правду!  - Page 2 Empty Re: Борба за правду!

18/9/2008, 01:49
od baklje nema sanse da se dobije teska telesna povreda,to je laksa.i ne razumem zasto branite kerove,sta ti mislis da oni zale kad nekog navijaca odvale od batina,ili ga ubiju,kao onog decka na protestu povodom hapsenja radovana?zandari su govna i najvece picke.
Gravediggers_1970
Gravediggers_1970
Корисник
Број порука : 226
Регистрован : 08.08.2008

Борба за правду!  - Page 2 Empty Re: Борба за правду!

18/9/2008, 10:30
Добијају се опекотине III и IV степена које се карактеришу као тешке телесне повреде.Морали су да му пресађују кожу.Усто сутра је суђење па ћемо видети.Ај да га је шутнуо пар пута, на фазон који те курац терао да долазиш овде са моторолом али са бакљом га претера.Пандур је имао пуштољ могао је да убије тог дечка и да небуде осуђен јер се бранио на службеној дужности, а какав би онда био одговор навијача?А што се тиче интервентне, жандрамерије и остале неиживљене стоке која бије само да би тукла њих треба све кастрирати и послати у рудник!
avatar
ултра
Корисник
Број порука : 2271
Регистрован : 02.05.2008

Борба за правду!  - Page 2 Empty Re: Борба за правду!

18/9/2008, 10:37
Да, али његов живот није у опасности!!!
avatar
ултра
Корисник
Број порука : 2271
Регистрован : 02.05.2008

Борба за правду!  - Page 2 Empty Re: Борба за правду!

18/9/2008, 10:46
Али 100% сам сигуран да не бисте бранили кера да се вама то догодило. Сада га браните само зато што се нама то десило.
ПАОКАРА
ПАОКАРА
Корисник
Број порука : 1504
Локација : Беогард
Регистрован : 28.07.2008

Борба за правду!  - Page 2 Empty Re: Борба за правду!

18/9/2008, 11:52
Администратор ::Али 100% сам сигуран да не бисте бранили кера да се вама то догодило. Сада га браните само зато што се нама то десило.
Важи, е, не лупај кад немаш појма... Јел те неко некад изгорео бакљом по глави?! Јел знаш можда како је то?! Не бранимо пандура, само кажемо да сте претерали...
avatar
ултра
Корисник
Број порука : 2271
Регистрован : 02.05.2008

Борба за правду!  - Page 2 Empty Re: Борба за правду!

18/9/2008, 11:58
Брате, о чему ми причамо овде? Буните се зашто нисмо посветили паролу керу, добили сте одговор. Његов живот није био у опасности, нити је сада у опасности.
ПАОКАРА
ПАОКАРА
Корисник
Број порука : 1504
Локација : Беогард
Регистрован : 28.07.2008

Борба за правду!  - Page 2 Empty Re: Борба за правду!

18/9/2008, 12:03
Добро, важи, како ти кажеш... Wink
avatar
ултра
Корисник
Број порука : 2271
Регистрован : 02.05.2008

Борба за правду!  - Page 2 Empty Re: Борба за правду!

18/9/2008, 12:05
Не, чекај! Зар није тако?!
ПАОКАРА
ПАОКАРА
Корисник
Број порука : 1504
Локација : Беогард
Регистрован : 28.07.2008

Борба за правду!  - Page 2 Empty Re: Борба за правду!

18/9/2008, 12:21
Не, не, ОК, не вреди да се рапсрављамо више... Smile
Маркосм
Маркосм
Корисник
Број порука : 37
Локација : Mitrovica
Регистрован : 14.09.2008

Борба за правду!  - Page 2 Empty Re: Борба за правду!

18/9/2008, 13:57
daj bre sta se raspravljas sa njim,oni nama sole pamet ubiju lika i posle ni minut cutanja....
Uz urosa!!!
Gravediggers_1970
Gravediggers_1970
Корисник
Број порука : 226
Регистрован : 08.08.2008

Борба за правду!  - Page 2 Empty Re: Борба за правду!

18/9/2008, 14:53
Администратор ::Али 100% сам сигуран да не бисте бранили кера да се вама то догодило. Сада га браните само зато што се нама то десило.
Ау бре Админе...ја не браним кера него кажем да нема правде за Уроша он по закону мора да добије поштено суђење, ако је то могуће, и да уз помоћ адвоката самњи робију коју ће сигурно добити јер је напао службено лице на дужности!а то да ли је било паменто убацивати човека на север и то што се њему чула моторола то је друга прича...усто да је неки Гробар напао било кога бакљом, ја би га осудио...био је случај кад јер пар наводних ,,Гробара,, који нсу улетели у бус и почели да малтретирају неко дете и неку бабу,па то треба пребити јер то нису навијачи и такви типови само каљају углед Гробара а има и каквих случајева Делија...и не причамо о никаквој пароли него сам ја прокоментарисао твој текст...Мени је тог дечка жао јер ће му живот бити уништен ако оде у затвор али сам је себи крив...и нећу више да се расправљам ипак је ово ваша тема тако да је ово мој последњи коментар.


Последњи изменио Gravediggers_1970 дана 18/9/2008, 14:57. измењено укупно 1 пута
avatar
Milos_011
Одстрањен
Број порука : 973
Регистрован : 03.05.2008

Борба за правду!  - Page 2 Empty Re: Борба за правду!

18/9/2008, 14:55
Маркосм ::daj bre sta se raspravljas sa njim,oni nama sole pamet ubiju lika i posle ni minut cutanja....
Uz urosa!!!
Sto bi dali minut cutanja liku koji je prvi ubo nozem jednog Grobara?! Dobio je sta je i zasluzio i tako treba da prodju svi firmasi
ПАОКАРА
ПАОКАРА
Корисник
Број порука : 1504
Локација : Беогард
Регистрован : 28.07.2008

Борба за правду!  - Page 2 Empty Re: Борба за правду!

18/9/2008, 16:12
Маркосм ::daj bre sta se raspravljas sa njim,oni nama sole pamet ubiju lika i posle ni minut cutanja....
Uz urosa!!!
Ај не лупај кад је тај фирмаш први потегао пиштољ, да ли да их заплаши или шта, заиста не знам, углавном га је први потегао...
ПАОКАРА
ПАОКАРА
Корисник
Број порука : 1504
Локација : Беогард
Регистрован : 28.07.2008

Борба за правду!  - Page 2 Empty Re: Борба за правду!

18/9/2008, 16:12
Gravediggers_1970 ::
Администратор ::Али 100% сам сигуран да не бисте бранили кера да се вама то догодило. Сада га браните само зато што се нама то десило.
Ау бре Админе...ја не браним кера него кажем да нема правде за Уроша он по закону мора да добије поштено суђење, ако је то могуће, и да уз помоћ адвоката самњи робију коју ће сигурно добити јер је напао службено лице на дужности!а то да ли је било паменто убацивати човека на север и то што се њему чула моторола то је друга прича...усто да је неки Гробар напао било кога бакљом, ја би га осудио...био је случај кад јер пар наводних ,,Гробара,, који нсу улетели у бус и почели да малтретирају неко дете и неку бабу,па то треба пребити јер то нису навијачи и такви типови само каљају углед Гробара а има и каквих случајева Делија...и не причамо о никаквој пароли него сам ја прокоментарисао твој текст...Мени је тог дечка жао јер ће му живот бити уништен ако оде у затвор али сам је себи крив...и нећу више да се расправљам ипак је ово ваша тема тако да је ово мој последњи коментар.
Тако је... Потпуно си у праву...
Маркосм
Маркосм
Корисник
Број порука : 37
Локација : Mitrovica
Регистрован : 14.09.2008

Борба за правду!  - Page 2 Empty Re: Борба за правду!

18/9/2008, 17:14
Dobio je sta je i zasluzio i tako treba da prodju svi firmasi
Nemam reci... :nosad: :srb:
avatar
Milos_011
Одстрањен
Број порука : 973
Регистрован : 03.05.2008

Борба за правду!  - Page 2 Empty Re: Борба за правду!

18/9/2008, 17:19
E brate sada cu ti okacim par klipova kako 50 firmasa napada 2 zvezdina navijaca jedan dobija flasu u glavu a lik koji snima se dere na muriju sto ne puste da lincuju tog decka koji ima mozda 20 godina
avatar
Milos_011
Одстрањен
Број порука : 973
Регистрован : 03.05.2008

Борба за правду!  - Page 2 Empty Re: Борба за правду!

18/9/2008, 17:25
za taj klip zna i admin pa ako moze on da ga badje ja ne mogu
Маркосм
Маркосм
Корисник
Број порука : 37
Локација : Mitrovica
Регистрован : 14.09.2008

Борба за правду!  - Page 2 Empty Re: Борба за правду!

18/9/2008, 17:29
znam za klip i ok niko nije cvecka,ni oni ni mi,a mogumi ni vi,tako da sve to je proslost ali u ovoj drzavi se nece zaustaviti...
Маркосм
Маркосм
Корисник
Број порука : 37
Локација : Mitrovica
Регистрован : 14.09.2008

Борба за правду!  - Page 2 Empty Re: Борба за правду!

18/9/2008, 17:30
mislim na to ubijanje...jbg takvi smo
(izvinite na duplom postu)
Andy
Andy
Корисник
Број порука : 202
Регистрован : 10.09.2008

Борба за правду!  - Page 2 Empty Re: Борба за правду!

19/9/2008, 12:19
изгледа да је добио 10 година Shocked јебем вам матер ууста жандарска
avatar
ултра
Корисник
Број порука : 2271
Регистрован : 02.05.2008

Борба за правду!  - Page 2 Empty Re: Борба за правду!

19/9/2008, 12:24
Јеботе, јесу ли они нормални?! Па јебем вам све по списку, говна жандарска усрана!!!
avatar
ултра
Корисник
Број порука : 2271
Регистрован : 02.05.2008

Борба за правду!  - Page 2 Empty Re: Борба за правду!

19/9/2008, 12:26
А онај пандур што је убио оног човека на митингу добио само суспензију!!! Јебем ти ову пандурску државу...

Правда за Уроша!!!
Sponsored content

Борба за правду!  - Page 2 Empty Re: Борба за правду!

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму