TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Шпанија и Португал

+26
NislijeCZ
Ултра БФК
YOGcasual
Gambler
Инвалид
mrznja
LAVOT
Ултрас КВ
Blitzkrieg
KB_DS
Крагујевац
ПАОКАРА
Паранормал
Хедониста
Old school
Београд
Steal
ИГОР УЦФ
consigliere
psyhomaster
УлтраСрбија
Uzi
Milos_011
CasualMente
!НФК Ултрас!
ултра
30 posters
Go down
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Шпанија и Португал - Page 4 Empty Re: Шпанија и Португал

8/3/2010, 23:46
Steal ::Ovde ocigledno postoje ljudi koji pored opste neinformisanosti nemaju dodir sa realnoscu a sve akcije izvode podsvesno. Dakle - samo prosle godine u Argentini je bacena bomba,a prosle nedelje tacnije pre nekoliko dana je jedan pandur ubijen iz vatrenog oruzja kada ga je verovatno upucao navijac Estudijantesa.

Hedonisti samo da odgovorim da me ne cude njegove asocijacije i inovativnost,posto Grobari pistolje vec koriste,a ni crno-beli kisobrani u sred leta na jugu odmah asociraju na Gaucose.Bacaci plamena u nekoj doglednoj buducnosti,sto da ne ....ali prvo poneka bacena bomba cisto da ne zaostaju za svojim uciteljima iz juzne amerike.
Претерујеш пуно, извукао си један једини окршај у последњих 10 година где су коришћени пиштољи и поредиш нас са Аргентинцима и Бразилцима који се решетају малтене сваких месец дана. Кад већ спомињеш гробарске кишобране, ајде наведи ти мени шта ти на шпанској сцени видиш оригинално? Шта је то толико вредно било чије пажње?
Што се окршаја тиче, генерално је проблем настао у томе што је синдром 90их донео масовнију појаву ножева и утока код неких људи (већином клинци), који имају идоле међу криминалцима. Ја колико знам, ниједна навијачка група у Србији не заговара коришћење ножева и других средстава у навијачким окршајима. Све групације имају нешто заједничко а то су дефинитивно правила која се не крше. Нападати децу, жене, симпатизере, користити ножеве, утоке ЈЕ ЈАДНО. Нажалост свуда има људи који мисле да су изнад групе, и самим тим својим ексесима бацају сенку на целу групацију. Нико није савршен, у сваком житу има кукоља.
Није ми јасно зашто си се уопште дохватио тих обрачуна, јесте да је то један од важнијих сегмената који чини неку навијачку групу респектабилном, али није једини. Шта треба рећи за овако нешто? https://2img.net/r/ihimizer/img26/2883/muralesfed3ec.jpg
Опет важе за једну од респектабилнијих навијачких група у Свету, баш због тога што поседују завидан ниво навијачке свести (опет кажем, окршаји нису једина ставка која дефинише навијачку свест). Не значи да ако неко практикује чисте окршаје има добро развијену навијачку свест, уосталом нећу сад о томе јер постоји већ таква тема.
Steal
Steal
Одстрањен
Број порука : 350
Локација : Сибирски Гулаг
Регистрован : 20.09.2009

Шпанија и Португал - Page 4 Empty Re: Шпанија и Португал

9/3/2010, 12:15
Хедониста ::Ти очигледно имаш неки озбиљан проблем,нити си део неке приче,нити си имало информисан,падаш на неке приче са интернета,а овде изиграваш неку памет просипајући приче типа како јебени шпанци имају квалитетнију сцену од наше...Стога бих те замолио да престанеш срати,и зајеби се тих прича са разноразних блогова у домену шпанских сапуница и научне фантастике.Ниси у Шпанији,с тога нас не занима твоје политичко опредељење и на то желим да ти скренем посебну пажњу да такве ствари више не износиш на овом форуму и да не омаловажаваш рад било које од наших навијачких група јер како си сам и рекао,ниси део ниједне приче а притом дајеш себи за право да судиш о нечему.Или ћу те предложити за бан не преостаје ми ништа друго.

Ti ne znas s kim pricas zato bi bilo bolje da cutis moderatore.Vec sam na jednom drugom forumu pisao o tome da sam jedan od ljudi koji je preko licnih veza urgirao da se ova parola pojavi na mecu Taukeramika - Partizan:

Шпанија и Португал - Page 4 Ief146

Zao mi je sto nemam vecu sliku,ali koga interesuje moze da uveca.Inace parolu su istakli momci iz benda Mossin Nagant koji su clanovi navijacke grupe Indar Baskonia.Evo ti i njihov sajt http://www.mundurat.net/mossinnagant/sarrera.html pa im posalji mejl i pitaj ih da li su bili u BG-u pretproslog avgusta i na ciji nagovor je istaknuta parola,tj da li poznaju nekog iz Srbije.Toliko o mom poznavanju navijacke scene,s kim sam povezan,koga znam i ko mi je gost.Pre nego sto me predlozis za ban poljubi me u d**** zbog ove parole kojom se hvalite na juynatribina.net

p.s. ultra delirijum odgovoricu ti ok nema problema.
Blitzkrieg
Blitzkrieg
Корисник
Број порука : 227
Регистрован : 14.03.2009

Шпанија и Португал - Page 4 Empty Re: Шпанија и Португал

9/3/2010, 12:36
Аргентинска сцена је хиљаду пута боља од Шпанске, ја их лично готивим, мислим на Аргентинце, имају свој стил, сцена им је занимљива и до јаја, озбиљна и свака текма име неки епитет лудила, а тамо људи живе за фудбал...
Шпанци нису ни за к***ц, једино што готивим и поштујем су Барсини.

Кад неко помисли на Шпанију, одма помисли на јаке клубове, и њихову лигу итд..., а кад неко помисли на Аргентину, одма помисли на навијаче...
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Шпанија и Португал - Page 4 Empty Re: Шпанија и Португал

9/3/2010, 14:23
Држите се теме!
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Шпанија и Португал - Page 4 Empty Re: Шпанија и Португал

13/3/2010, 14:55
Реалов Ултрас Сур против Лиона...

Шпанија и Португал - Page 4 Lyon0910toma02

Шпанија и Португал - Page 4 Lyon0910toma17pancartaBadGones

Шпанија и Португал - Page 4 Lyon0910toma20

http://www.ultras-sur.es/ultrasRMCF1980/index/fotos/0910/Lyon0910.htm
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Шпанија и Португал - Page 4 Empty Re: Шпанија и Португал

13/3/2010, 15:00
Како ми одвратно изгледају ове кореографије са картонима преко целе трибине док шеталицу разапну преко нивоа трибина.Невероватно исфурана фора.
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Шпанија и Португал - Page 4 Empty Re: Шпанија и Португал

13/3/2010, 15:08
Паранормал ::Како ми одвратно изгледају ове кореографије са картонима преко целе трибине док шеталицу разапну преко нивоа трибина.Невероватно исфурана фора.

Било би најбоље да се шеталица баци из хелихоптера, а да стадион уместо дизања најлона, попали димове... Biggrin

п.с: Реал већ годинама спушта теталицу са другог нивоа.
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Шпанија и Португал - Page 4 Empty Re: Шпанија и Португал

14/3/2010, 16:43
CasualMente ::п.с: Реал већ годинама спушта теталицу са другог нивоа.
Што не значи да фазон није прежвакан.
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Шпанија и Португал - Page 4 Empty Re: Шпанија и Португал

14/3/2010, 17:12
ultra delirium ::
CasualMente ::п.с: Реал већ годинама спушта теталицу са другог нивоа.
Што не значи да фазон није прежвакан.

А шта је то оригинално код кореографија?
Steal
Steal
Одстрањен
Број порука : 350
Локација : Сибирски Гулаг
Регистрован : 20.09.2009

Шпанија и Португал - Page 4 Empty Re: Шпанија и Португал

14/3/2010, 22:28
Espanjol-Viljareal

Шпанија и Португал - Page 4 2a5y7bo

Шпанија и Португал - Page 4 Vhrij6

Шпанија и Португал - Page 4 Eunevt
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Шпанија и Португал - Page 4 Empty Re: Шпанија и Португал

15/3/2010, 21:09
CasualMente ::
ultra delirium ::
CasualMente ::п.с: Реал већ годинама спушта теталицу са другог нивоа.
Што не значи да фазон није прежвакан.

А шта је то оригинално код кореографија?
Кореографија која није обишла готово све стадионе европе..Оригиналност...углавном непознат термин не само шпанцима данас.
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Шпанија и Португал - Page 4 Empty Re: Шпанија и Португал

15/3/2010, 21:17
ultra delirium ::
CasualMente ::
ultra delirium ::
CasualMente ::п.с: Реал већ годинама спушта теталицу са другог нивоа.
Што не значи да фазон није прежвакан.

А шта је то оригинално код кореографија?
Кореографија која није обишла готово све стадионе европе..Оригиналност...углавном непознат термин не само шпанцима данас.

Кореографија може да буде неоригинална ако се понавља њено значење или идеја... А зато што спштају шеталицу са другог спрата ( једино изводљиво на овом стадиону... ) не може се окарактерисати тако... ( не спуштају увек исту шеталицу... то би било неоригинално )
Онда може свака екипа да се омаловажава... Типа, види ове Делије, већ 5 пут у годину дана користе црвене најлонске заставице...
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Шпанија и Португал - Page 4 Empty Re: Шпанија и Португал

15/3/2010, 21:47
Eво мало Реалнових кореографија, у задњих пар година...
Мени су лично феноменалне... Ко мисли да је ово лоше, ја стварно не знам....

Шпанија и Португал - Page 4 D60fb976633bt Шпанија и Португал - Page 4 01574a3e8313t Шпанија и Португал - Page 4 E98e0a87ac91t Шпанија и Португал - Page 4 929527a8bff6t Шпанија и Португал - Page 4 A36c35a6c66ct Шпанија и Португал - Page 4 B58aba84e503t Шпанија и Португал - Page 4 E96f67960225t Шпанија и Португал - Page 4 3fd41fac9dcbt Шпанија и Португал - Page 4 593fbf1158d5t Шпанија и Португал - Page 4 67cc1f4b9bddt Шпанија и Португал - Page 4 1902bb77d399t Шпанија и Португал - Page 4 5dbe301c2c43t Шпанија и Португал - Page 4 6512ea6c6b91t Шпанија и Португал - Page 4 477c1c941438t Шпанија и Португал - Page 4 3cea31db71aat Шпанија и Португал - Page 4 Bb707c547ce7t Шпанија и Португал - Page 4 D3ab3e6e1828t Шпанија и Португал - Page 4 14c1ea93c5cet Шпанија и Португал - Page 4 4e7c1b2d44dbt

Мислим стварно... Smile
Качим пола сата, наједите се... Cool

+ 90% шеталица ручно рађене!!! А види која је то размера, и прецизност... Wink

Шпанија и Португал - Page 4 797056248b34t Шпанија и Португал - Page 4 Ecd2e4c8f2b2t

Шпанија и Португал - Page 4 Atleti0405Pretifo1


Последњи изменио CasualMente дана 15/3/2010, 21:56. измењено укупно 1 пута
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Шпанија и Португал - Page 4 Empty Re: Шпанија и Португал

15/3/2010, 21:51
Тачно је то што си написао, али сматрам да постоји пуно више варијација док они фурају једну једину (гурну шеталицу у средину, картоне около и то је то). Оригиналност не чине само значење или идеја, већ и начин на који се спроводи сама идеја. Ако тежиш ка некој оригиналности, ти ћеш се трудити да смутиш нешто што нико до сад није учинио, а не да патентујеш оно што је неко други осмислио тако што ћеш из недеље у недељу фурати исти фазон.
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Шпанија и Португал - Page 4 Empty Re: Шпанија и Португал

15/3/2010, 22:04
Мени су одвратне,то је моје мишљење,не видим ништа ултра ту.Они ко да стрип праве,а не корео,ја не волим тај фазон.Погледај,само једно исто фурају,што рече делирујум гурну шеталицу у средину и тутну картоне около и то је то.Слика на шеталици им је ко да је да винчи цртао,мени лично није навијачки нимало,
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Шпанија и Португал - Page 4 Empty Re: Шпанија и Португал

15/3/2010, 22:06
Нисте ни отворили ове слике, само сте око на сличице бацили...
Дувајте га .!.

LOL LOL LOL
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Шпанија и Португал - Page 4 Empty Re: Шпанија и Португал

15/3/2010, 22:07
CasualMente ::Нисте ни отворили ове слике, само сте око на сличице бацили...
Дувајте га .!.

LOL LOL LOL
Ај истуци се `леба ти.Јебл`ли те шпаЊци више,ти се баш ложиш на њих?
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Шпанија и Португал - Page 4 Empty Re: Шпанија и Португал

15/3/2010, 22:20
Паранормал ::
CasualMente ::Нисте ни отворили ове слике, само сте око на сличице бацили...
Дувајте га .!.

LOL LOL LOL
Ај истуци се `леба ти.Јебл`ли те шпаЊци више,ти се баш ложиш на њих?

Ма јок, чисто да убијем време LOL
Добре кореографије има Реал, руку на срце
Steal
Steal
Одстрањен
Број порука : 350
Локација : Сибирски Гулаг
Регистрован : 20.09.2009

Шпанија и Португал - Page 4 Empty Re: Шпанија и Португал

16/3/2010, 02:47
Celtarras



O navijačkoj grupi:

Naš naziv je Celtarras.Mi smo antifašistički navijači fudbalskog kluba Celta Vigo.Ono što nas karakteriše je podrška i odbrana našeg kluba i zemlje GALICIJE,kao i konstantna borba protiv fašizma i rasizma.Navijačka grupa je osnovana 1987 godine,a u sezoni 91/92 zabeležen je porast broja članova što je prouzrokovalo promenu atmosfere na samoj tribini.Uvek smo bili i verovatno čemo oduvek i biti mala grupa,ali treba istaći da je svako od nas 100 % posvećen grupi.Oduvek smo imali jasne i koherentne ideale koji su nas vodili.Odlučno odbacujemo naziv “ultra” iz prostog razloga što u španskom fudbalu ta reč karakteriše fašističku ideologiju među ovdašnjim navijačima.Vođeni tom mišlju bilo nam je nepojmiljivo da se poistovetimo se nečim takvim.Što se tiče zastupljenosti muškaraca i žena u grupi,jasno je da muškaraca ima mnogo više,međutim to nas ne karakteriše kao seksističko udruženje.Poslednjih godina raste broj žena u grupi,tako da je svaki oblik diskriminacije isključen.Svi članovi su jednaki i bitni za funkcionisanje ekipe.Nikada nećemo odbaciti ideju o povezanosti fudbala i politike,jer je to ono što karakteriše našu socijalnu borbu.Ako ostavimo po strani da smo svi mi Celtarras,onda to ne predstvlja nikakvu prepreku da budemo angažovani u različitim aktivnostima koje su usko povezane sa političkom borbom različitih levičarskih partija i pokreta.Oficijalna ideologija Celtarras-a je levičarska i galicijsko-nacionalistička.Preziremo Deportivo La Korunju kao našeg najvećeg rivala iz Galicije,ali imamo repekt prema gradu La Korunja,jer je to deo naše Galicijske teritorije.Takođe smo osnivači pokreta ''SIAREIROS GALEGOS’’ galicijske navijačke grupe koja bodri našu nacionalnu reprezentaciju u fudbalu i ostalim sportovima.Kao i sve navijačke grupe iz Galicije,tako smo i mi uzeli učešće u tom poduhvatu.

Naš fudbalski klub:

Celta Vigo je osnovan 1923 godine i predstavlja jedan od najpoznatijih španskih klubova.Zauzimamo 10 mesto kada je pitanju broj odigranih utakmica u prvoj ligi.Nismo osvojili nijednu titulu,ali smo zato tri puta bili u finalu kupa.Ono što je veoma bitno za nas je da smo odigrali veliki broj utakmica u kupu UEFA kao i Ligi Šampiona.Celta Vigo je nastao spajanjem dva fudbalska kluba iz grada Vigo – FK Fortuna i FK Vigo.Spajanje su u to vreme promovisali galicijski nacionalisti.Celta je bila ta koja je promovisala galicijsku kulturu i narod Galicije.Te snažne nacionalističke konotacije možemo videti u nazivu kluba, izgledu amblema (krst Santjago prestonica Galicije) i boji dresova koji su nebesko plavi poput galicijske zastave.Ime našeg stadiona je Balaidos.

Naša zemlja:

Naša galicijska nacija nalazi se na jugo-zapadu Evrope i okružena je Španijom i Portugalijom (koja predtsvlja naš bratski narod sa juga).Galicija se nalazi pod španskom okupacijom,još od 15. veka kada su španci upali na našu teritoriju otimajući nam zemlju.Galicija je nacija koja ima keltske korene;pravo na samostalnost nam je oduzeta od strane španske vlade,pa iz tog razloga galicijski narod nikada neće prestati da se bori za svoju slobodu i pravo na konstituisanje države.Različite španske institucije pokušavaju da unište našu kulturu, jezik,tradiciju,istorijsko nasleđe koje pokušavaju da da oboje bojama španije negirajući postojanje naše domovine.Još od tadašnjih Frankovih fašista pa sve do današnjih španskih fašista nastavlja se represija nad nacionalističkim pokretima,koja ima za cilj da stavi u prvi plan španski fašistički-nacionalizam – ne levičarski!Ta represija se sprovodi kroz : ubistva,represiju i politička zatočeništva u zatvorima širom Kraljivine Španije.Naša navijačka grupa je prva na listi zbog povezanosti sa “Galicijskim Nacionalnim Oslobodilačkim Pokretom’’ (GNLM).

Na fudbalskim takmičenjima mi nemamo naš nacionalni tim koji bi nas reprezentovao!

Celta Vigo – ANTI ULTRAS!


p.s. samo internet huligani vole spansku scenu i loze se na nju..internet huligani sveta ujedinite se,preslabi smo za ex-yu rasprcanu scenu....jeeee
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Шпанија и Португал - Page 4 Empty Re: Шпанија и Португал

19/3/2010, 16:48
''Туча'' навијача Спортинга и Атлетика(Мадрид).

KB_DS
KB_DS
Корисник
Број порука : 536
Локација : beograd
Регистрован : 10.04.2009

Шпанија и Португал - Page 4 Empty Re: Шпанија и Португал

19/3/2010, 20:20
spanci im jebase kevu u onom prvom naletu...ispred njihovog stadiona Shocked

a zandari su im u najmanju ruku smesni!!!
Steal
Steal
Одстрањен
Број порука : 350
Локација : Сибирски Гулаг
Регистрован : 20.09.2009

Шпанија и Португал - Page 4 Empty Re: Шпанија и Португал

24/3/2010, 14:45
Saragosa – Barselona

Шпанија и Португал - Page 4 2rdgmrl

gosti:

Шпанија и Португал - Page 4 10mr1ts

Cadiz – Rayo Vallekano

Шпанија и Португал - Page 4 155nyxg

Шпанија и Португал - Page 4 25rfrm1

gosti :

Шпанија и Португал - Page 4 2d2jbf9

Шпанија и Португал - Page 4 Iqf0js

Deportivo – Xerez

Шпанија и Португал - Page 4 Vr3hvn

Шпанија и Португал - Page 4 12219g1
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Шпанија и Португал - Page 4 Empty Re: Шпанија и Португал

26/3/2010, 21:51
Инцидент, Кадиз - Ксерез

Шпанија и Португал - Page 4 63t49c3

Шпанија и Португал - Page 4 62j3tcx

Шпанија и Португал - Page 4 53z6q8z

[URL=https://2img.net/r/ihimizer/i/52na804.jpg/]Шпанија и Португал - Page 4 52na804

Шпанија и Португал - Page 4 99544022
Steal
Steal
Одстрањен
Број порука : 350
Локација : Сибирски Гулаг
Регистрован : 20.09.2009

Шпанија и Португал - Page 4 Empty Re: Шпанија и Португал

29/3/2010, 12:39
Real Madrid – Atletiko Madrid

Шпанија и Португал - Page 4 Aysy3d

https://2img.net/h/oi40.tinypic.com/zslkjc.jpg

https://2img.net/h/oi42.tinypic.com/2cp87xg.jpg
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Шпанија и Португал - Page 4 Empty Re: Шпанија и Португал

29/3/2010, 13:27
Добар корео, не знам како се свиђа Полунормалном Biggrin
Sponsored content

Шпанија и Португал - Page 4 Empty Re: Шпанија и Португал

Назад на врх
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму