TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Навијачи изболи оца који је бранио сина

+21
PFC4ever!
djuka_PFC
LoS_mOmAk
K-Swiss
Crazy
Gambler
PEDJA.PFC
ПАОКАРА
Old school
Jackie_Barrow
boy
Xepoj
Milos_011
визант
!НФК Ултрас!
ogi
маестрално
_JuZnI_Fr0nT_1990
cyber
CasualMente
ултра
25 posters
Go down
avatar
ултра
Корисник
Број порука : 2271
Регистрован : 02.05.2008

Навијачи изболи оца који је бранио сина Empty Навијачи изболи оца који је бранио сина

28/1/2009, 14:45
Навијачи изболи оца који је бранио сина V122685p0
Група од осам младића од око 15 година са навијачким обележјима клуба Партизан тешко је повредила Зорана Миленковића (44) у уторак увече нешто после 20 часова, на углу Иванковачке и Улице кнеза Данила.

Несрећни човек, који је са тешким убодним ранама превезен у Ургентни центар, повређен је када је покушао да помогне сину Душану (19) кога су хулигани напали јер је носио шал клуба Црвена звезда.

Један од нападача извадио је нож којим је тешко ранио Миленковића. Хулигани су се затим поделили у две групе и побегли, а човек је, са убодном раном у десном плућном крилу, пребачен у Ургентни центар на одељење реанимације.

Претпоставља се да се Душан враћао са утакмице, када су га, на улазу у зграду у којој станује, напали партизановци који су се ту нешто раније окупили. После краће свађе, почели су да га туку.

Душанов отац, који је изашао да баци ђубре,видевши шта се догађа, притрчао је да помогне сину, али је тада избоден ножем.

Полиција се одмах дала у потрагу за хулиганима, а како се незванично сазнаје један од нападача, петанестогодишњак са фантомком, већ је приведен, јављају београдски медији.
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Навијачи изболи оца који је бранио сина Empty Re: Навијачи изболи оца који је бранио сина

28/1/2009, 15:10
Јебем им матер ненормални, болесну, искомлексирану! Грама мозга немају, ту децу треба ОДВАЛИТИ од батина, не зато што су Гробари, већ зато што су пичке! Ваде нож, 8 на 1.... Због ШАЛА !???
avatar
ултра
Корисник
Број порука : 2271
Регистрован : 02.05.2008

Навијачи изболи оца који је бранио сина Empty Re: Навијачи изболи оца који је бранио сина

28/1/2009, 15:21
Куд' иде ова држава, кад дете од 15 година боде?! У шта ће се претворити у својој тридесетој?! Имају ли ти клинци своје родитеље, ако имају, очигледно да им нису никакав ауторитет, тако да су вође трибине те које би требало да раде на њиховој едукацији, али кад боље размислим не знам ни колико је то добро, с' обзиром каква је ситуација код гробара, који их болесни умови воде...
cyber
cyber
Корисник
Број порука : 78
Регистрован : 19.11.2008

Навијачи изболи оца који је бранио сина Empty Re: Навијачи изболи оца који је бранио сина

28/1/2009, 15:44
Пичке. Јебо их шал у дупе, треба да сјебу једну породицу због шала и њихових ретардираних мозгова! ''Хулигани'', аха можда и јесу, требали су утоку извадити на ЈЕДНОГ дечка!
_JuZnI_Fr0nT_1990
_JuZnI_Fr0nT_1990
Одстрањен
Број порука : 661
Локација : Будва
Регистрован : 15.11.2008
http://www.Grobari1970.com

Навијачи изболи оца који је бранио сина Empty Re: Навијачи изболи оца који је бранио сина

28/1/2009, 16:45
Што се мене тиче то је обичан кукавичлук 1 на 1 по мени се не треба вадити нож.....нажалост тога је све више и више...у Будви сам упозно једног из Еротике који не сме да оде у Београд јер је избо једног човека у групној тучи.....
СТОП ОРУЖЈУ!
маестрално
маестрално
Корисник
Број порука : 123
Регистрован : 01.12.2008

Навијачи изболи оца који је бранио сина Empty Re: Навијачи изболи оца који је бранио сина

28/1/2009, 17:13
Није ово проблем Гробара већ целе навијачке сцене...Свугде има таквих клинаца,у редовима сваке навијачке групе у Србији...Једино што неке групе покушавају да тај највећи проблем српске навијачке сцене искорене из својих редова,а неке са понашањем својих водећих људи још више подстрекују те клинце на глупости.
ogi
ogi
Одстрањен
Број порука : 16
Регистрован : 07.01.2009

Навијачи изболи оца који је бранио сина Empty Re: Навијачи изболи оца који је бранио сина

28/1/2009, 19:33
Maestralno nisi u pravu da je ovo problem cele navijacke scene zasto se ovakva sranja u poslednjih nekoliko godina dogadjaju samo grobarima oni su glavni krivci za ovo i zbog toga su naj omrazeniji na Srpskoj navijackoj sceni
!НФК Ултрас!
!НФК Ултрас!
Корисник
Број порука : 277
Локација : Алексинац
Регистрован : 26.10.2008
http://janko-tipsarevic.darkbb.com/forum.htm

Навијачи изболи оца који је бранио сина Empty Re: Навијачи изболи оца који је бранио сина

28/1/2009, 19:38
ogi ::Maestralno nisi u pravu da je ovo problem cele navijacke scene zasto se ovakva sranja u poslednjih nekoliko godina dogadjaju samo grobarima oni su glavni krivci za ovo i zbog toga su naj omrazeniji na Srpskoj navijackoj sceni
Па као неко коме је док сам био мали Партизан био у срцу, а и сад не могу да кажем да га мрзим, морам да призанам да си потпуно у праву! Sad
avatar
ултра
Корисник
Број порука : 2271
Регистрован : 02.05.2008

Навијачи изболи оца који је бранио сина Empty Re: Навијачи изболи оца који је бранио сина

28/1/2009, 20:14
ogi ::Maestralno nisi u pravu da je ovo problem cele navijacke scene zasto se ovakva sranja u poslednjih nekoliko godina dogadjaju samo grobarima oni su glavni krivci za ovo i zbog toga su naj omrazeniji na Srpskoj navijackoj sceni
Треба бити реалан и узети у обзир да је у задњих неколико година неколицина навијача осетило убод од стране ,,нашег'' ножа, и не само од нашег. Тако да ово јесте проблем целе навијачке сцене, и само је питање дана када ће се овако нешто опет десити, али чињеница је да поједине групе чине све да избаце ово са своје трибине, за разлику од неких.
визант
визант
Корисник
Број порука : 457
Регистрован : 26.07.2008

Навијачи изболи оца који је бранио сина Empty Re: Навијачи изболи оца који је бранио сина

28/1/2009, 20:28
Wink-grin :angel:


Последњи изменио визант дана 7/7/2009, 16:08. измењено укупно 1 пута
avatar
Milos_011
Одстрањен
Број порука : 973
Регистрован : 03.05.2008

Навијачи изболи оца који је бранио сина Empty Re: Навијачи изболи оца који је бранио сина

28/1/2009, 21:07
ChiliDS ::Јебем им матер ненормални, болесну, искомлексирану!
Nemoj da pricas u mnozini... Nisu svi isti, i nije ovaj problem samo kod Grobara.
avatar
ултра
Корисник
Број порука : 2271
Регистрован : 02.05.2008

Навијачи изболи оца који је бранио сина Empty Re: Навијачи изболи оца који је бранио сина

28/1/2009, 21:09
Milos_tribinasrb ::
ChiliDS ::Јебем им матер ненормални, болесну, искомлексирану!
Nemoj da pricas u mnozini... Nisu svi isti, i nije ovaj problem samo kod Grobara.
Па неће да прича у једнини, јер их је било осморо. Wink
Xepoj
Xepoj
Корисник
Број порука : 314
Регистрован : 20.01.2009

Навијачи изболи оца који је бранио сина Empty Re: Навијачи изболи оца који је бранио сина

28/1/2009, 21:25
Ово је стврано срамота...ја не знам где ће да догура српска навијачка сцена у србији ако овако наставимо!!! брате 15 година...ја кад сам имао 15 година нисам био се толико ни био по школи камоли да избодем неког...једном речју СРАМОТА...ово хитно треба да искоренимо из србије...
avatar
Milos_011
Одстрањен
Број порука : 973
Регистрован : 03.05.2008

Навијачи изболи оца који је бранио сина Empty Re: Навијачи изболи оца који је бранио сина

28/1/2009, 21:27
Ne moze se to iskoreniti. Nije problem u nasoj sceni, problem je sredine u kojoj zivimo. Ti klinci su verovatno zivelu u nekom kraju Beograda poznatom po sranjima gde su vecito gledali nozeve , ne fer tuce i iz toga su naucili to sa nozevima.
Xepoj
Xepoj
Корисник
Број порука : 314
Регистрован : 20.01.2009

Навијачи изболи оца који је бранио сина Empty Re: Навијачи изболи оца који је бранио сина

28/1/2009, 21:31
мислим да би све навијачке групе, почев од гробара требало на трибинни да уведу неку акцију против ножева као што су то Делије ураделе са оним тренспатентом СТОП НОЖЕВИМА окренутој ка северу и са оним графитом БОДУ САМО ПИЧКЕ...
avatar
Milos_011
Одстрањен
Број порука : 973
Регистрован : 03.05.2008

Навијачи изболи оца који је бранио сина Empty Re: Навијачи изболи оца који је бранио сина

28/1/2009, 21:57
Xepoj ::мислим да би све навијачке групе, почев од гробара требало на трибинни да уведу неку акцију против ножева као што су то Делије ураделе са оним тренспатентом СТОП НОЖЕВИМА окренутој ка северу и са оним графитом БОДУ САМО ПИЧКЕ...
Навијачи изболи оца који је бранио сина 1228606004
toliko.
avatar
ултра
Корисник
Број порука : 2271
Регистрован : 02.05.2008

Навијачи изболи оца који је бранио сина Empty Re: Навијачи изболи оца који је бранио сина

28/1/2009, 21:59
Брате, није то довољно! Ако је већ став групе, како ви кажете, да се бори против ножева, треба се много више потрудити око тога, а не донети заставу једном у сезони и мисле да су тиме решили проблем.
avatar
Milos_011
Одстрањен
Број порука : 973
Регистрован : 03.05.2008

Навијачи изболи оца који је бранио сина Empty Re: Навијачи изболи оца који је бранио сина

28/1/2009, 22:02
Brate, oni su izneli stav svoj i sigurno da uticu na grupe koje su okupljene na jugu. Ovi klinci nemaju nikakve veze sa jugom, ili su mozda tek formirali neku grupicu pa su se primili i eto sta se desilo. Cak i neverujem da je to bilo zbog Zvezde i Partizan ko zna zbog cega se desilo da oni napadnu tog decka, a znamo kakva je represija nad navijacima trenutno.
avatar
ултра
Корисник
Број порука : 2271
Регистрован : 02.05.2008

Навијачи изболи оца који је бранио сина Empty Re: Навијачи изболи оца који је бранио сина

28/1/2009, 22:09
Milos_tribinasrb ::Brate, oni su izneli stav svoj i sigurno da uticu na grupe koje su okupljene na jugu. Ovi klinci nemaju nikakve veze sa jugom, ili su mozda tek formirali neku grupicu pa su se primili i eto sta se desilo. Cak i neverujem da je to bilo zbog Zvezde i Partizan ko zna zbog cega se desilo da oni napadnu tog decka, a znamo kakva je represija nad navijacima trenutno.
Лицемерно је да сад пљујем по вама, јер је свима познато да оваквих дебила има свуда! Али није ни у реду од стране вас да се ограђујете и правите као да се ништа није десило! Огроман утицај трибине може у позитивном смеру да промени ову ситуацију, само када би се на трибинама прочула порука Боду само пичке!
Сложио бих се са тобом да ови клинци можда немају ни чак 2 месеца навијачког искуства, али посао оних који су неки ауторитет на вашој трибини је да младе навијаче едукују на најбољи могући начин! Графит, нека парола (под условом да се носи више текми за редом, а не донети је једном у сезони) би свакако променило ситуацију у позитивном смеру.
avatar
boy
Корисник
Број порука : 594
Регистрован : 28.09.2008
http://sport.4rumer.com

Навијачи изболи оца који је бранио сина Empty Re: Навијачи изболи оца који је бранио сина

28/1/2009, 23:53
Nije ovde samo problem grobara, vec cele navijacke scene.

Mada ovo je problem i celokupnog drusta, ja imam nekoliko poznanika koji su vise njih izboli i koji redovno nose takve stvari sa sobom, a nisu nikad bili na nekoj utakmici niti imaj ikakve veze sa navijackim svetom.
ogi
ogi
Одстрањен
Број порука : 16
Регистрован : 07.01.2009

Навијачи изболи оца који је бранио сина Empty Re: Навијачи изболи оца који је бранио сина

29/1/2009, 00:07
Brate mi ovde pricamo o navijacima a to sto je neko nekog izbo mimo neke utakmice sta se to nas tice mi ovde ne pricamo o celokupnom drustvu kad bi pricali o tome svaki dan bi imali neku ovakvu temu Kiss
avatar
boy
Корисник
Број порука : 594
Регистрован : 28.09.2008
http://sport.4rumer.com

Навијачи изболи оца који је бранио сина Empty Re: Навијачи изболи оца који је бранио сина

29/1/2009, 00:37
Dobro ako nas se (ne)tice...
ogi
ogi
Одстрањен
Број порука : 16
Регистрован : 07.01.2009

Навијачи изболи оца који је бранио сина Empty Re: Навијачи изболи оца који је бранио сина

29/1/2009, 00:49
Ne kazem bukvalno da nas se ne tice nego nije ovo mesto gde treba da se raspravlja o tome
Xepoj
Xepoj
Корисник
Број порука : 314
Регистрован : 20.01.2009

Навијачи изболи оца који је бранио сина Empty Re: Навијачи изболи оца који је бранио сина

29/1/2009, 00:49
као прво-ако стављате транспатент треба и да га поштујете
као друго-како вође навијача дају пример млађима у документарцу фудбал фектори!!!е у томе ја ваш проблем гробари...

размслите мало о томе!!!
avatar
boy
Корисник
Број порука : 594
Регистрован : 28.09.2008
http://sport.4rumer.com

Навијачи изболи оца који је бранио сина Empty Re: Навијачи изболи оца који је бранио сина

29/1/2009, 00:58
Po tebi to znaci da samo oni imaju problema sa ovakvim stvarima?

Ja sam mislio da je ovaj problem malo siri, al jbg izgleda sam se zajebo...
Sponsored content

Навијачи изболи оца који је бранио сина Empty Re: Навијачи изболи оца који је бранио сина

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму