TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

стадиони, терени, ливаде...

+21
JAHAC
ULTRAstyle
syndesmos
Калдрма
lazarevac
Casuals
Usijana Glava
KiLa
Balthazar
consigliere
Ултрас КВ
Симпатизер
Крагујевац
Old school
KB_DS
nucleo013
Београд
Gambler
навијачкаСвест!
Паранормал
CasualMente
25 posters
Go down
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

стадиони, терени, ливаде... Empty стадиони, терени, ливаде...

13/2/2011, 03:49
где сте били, шта сте видели, какве импресије... само Србија!

најготивнији прилаз стадиону - Дефинитивну у Суботици, планинарење до трибине, али не као у Крагујевцу или Карабурми већ у правом смислу те речи...
најлакше за улетање - уф... Крагујевац, Чачак....
најтеже за улетање - На Маракани у стилу Бланке Влашић, прескакање бодљи... у Крушевцу можеш кичму да сломиш исто... Детелинара, Слана Бара Biggrin
најакустичнији стадион - Маракана, Карабурма...
најружнији стадион - Баново Брдо и Рад, кења ми се...
најлепши стадион - Смедерево кева Cool
најквалитетније столице- Biggrin - на јна, лакше је сломити ногу него откинути столицу...
најбоље гостовање- Воша, Јагодина...
најгоре гостовање- Кула, Пожаревац...
најбољи поглед са трибине- Смедрево, Крушевац, Железник

кењајте нешто, да оживимо форум


стадиони, терени, ливаде... 390881 стадиони, терени, ливаде... 581573 стадиони, терени, ливаде... 477503
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

стадиони, терени, ливаде... Empty Re: стадиони, терени, ливаде...

13/2/2011, 04:45
CasualMente ::где сте били, шта сте видели, какве импресије... само Србија!

најготивнији прилаз стадиону - Дефинитивну у Суботици, планинарење до трибине, али не као у Крагујевцу или Карабурми већ у правом смислу те речи...
најлакше за улетање - уф... Крагујевац, Чачак....
најтеже за улетање - На Маракани у стилу Бланке Влашић, прескакање бодљи... у Крушевцу можеш кичму да сломиш исто... Детелинара, Слана Бара Biggrin
најакустичнији стадион - Маракана, Карабурма...
најружнији стадион - Баново Брдо и Рад, кења ми се...
најлепши стадион - Смедерево кева Cool
најквалитетније столице- Biggrin - на јна, лакше је сломити ногу него откинути столицу...
најбоље гостовање- Воша, Јагодина...
најгоре гостовање- Кула, Пожаревац...
најбољи поглед са трибине- Смедрево, Крушевац, Железник

кењајте нешто, да оживимо форум


стадиони, терени, ливаде... 390881 стадиони, терени, ливаде... 581573 стадиони, терени, ливаде... 477503
Баш ме занима колико ови ултраси са форума уопште иду на гостовања, видећемо. Молим без баронисања.

најготивнији прилаз стадиону - Врање, можеш да стигнеш и да се окупаш у базену. Затим Шид, прилаз као из енглеских радничких крајева, тј индустријалних. И наравно ''стадион'' у Великом селу, је ли менте, како се тачно зове клуб тај, Дунав или?
најлакше за улетање - Сви нижелигашки стадиони имају труле ограде, тако да је овде избор јако велики. Али ако морам изабрати нека буде тај стадион у Великом селу и ФК Љуково у истоименом селу.
најтеже за улетање - Слана бара, стадион Новог сада, уз наравно мару, јна, итд.
најакустичнији стадион - дШи, силоси јебу кеву, Челарево.
најружнији стадион - ''Стадион'' Београда, Баната, Младеновца.
најлепши стадион - Е сад, да ли је то у старој или новој пазови, да ме јебеш, клуб је чини ми се Јединство, једна трибина, али енглеска. Чика Дача је исто јако фин стадион.
најквалитетније столице- Ултра стадиони немају столице!!!
најбоље гостовање- Лајковац.
најгоре гостовање- Врање.
најбољи поглед са трибине- па не идем на гостовања на авалу ј***м му сунце.

Е сад било би готива кад би људи писали рецимо о стадиону типа Лознице, па неке занимљивости, можда неко успутно дешавање, кроз зезање да се види на шта то личи. Ја имам пар прича, само ме мрзи да куцам, идем да спавам.
Уздравље јунаци, очекујем извештај Гемблера овде.
Biggrin
п.с. не могу сада да се сетим свега, али успутно ћу бацати по који пост када се присетим нечега. стадиони, терени, ливаде... 589438
avatar
навијачкаСвест!
Корисник
Број порука : 972
Локација : Велика Србија
Регистрован : 06.12.2009

стадиони, терени, ливаде... Empty Re: стадиони, терени, ливаде...

13/2/2011, 12:32


најготивнији прилаз стадиону - не знам стварно стадиони, терени, ливаде... 43961
најлакше за улетање - јна,карабурма,баново брдо,смедерево,железник.Само те ограда дели,али су мало зајебани шиљци на карабурми
најтеже за улетање - маракана,у кули исто је високо,а не верујем да ће неко улетати преко оних степеница Biggrin
најакустичнији стадион - не разумем се у акустику
најружнији стадион - Инђија од суперлигаша,а овако не могу да набрајам стадионе из нижих београдских лига
најлепши стадион - што каже менте,смедерево готивно,играчи ти буквално на пљуц,онда чаир био леп некада ваљда ће повратити стари сјај кад га реновирају
најквалитетније столице- На вождовцу,колико се сећам оне столице су се кривиле,буквално наслон си могао да спојиш са оним за седење
најбоље гостовање- кула,нови сад,бањица
најгоре гостовање- чукарички на брду,ако се то још може сматрати неким гостовањем
најбољи поглед са трибине- па није ми битна утакмица мајку му
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

стадиони, терени, ливаде... Empty Re: стадиони, терени, ливаде...

13/2/2011, 13:02
Jaooo e dobra je tema, video sam je i sinoc, ali sam bio malo pripit, verovatno cu i na ovo sto sada napisem dodati nesto

најготивнији прилаз стадиону - Begluk (Uzice) prolazi se sa ulice kroz prolaze nekih zgrada, posto je uzice vecinom u soliterima svi prolazi na stadionu su okruzeni zgradama i raznoraznim prolazima
најлакше за улетање - stadion Radnickog iz Valjeva, toliko je niska ograda moze da se opkoraci i da se udje. Teren gde je Zorka sabac igrala imao je rupe na ogradi mogao je uci i invalid u kolicima
најтеже за улетање - Marakana definitivno, Sjenica i Prijepolje (stadioni isti skoro) visina tribine je na neka 3 m. Buducnost Valjevo stadion "Pecina"
најакустичнији стадион - Lagator, istok. Ko jos ima celu pokrivenu tribinu pod kopom pa da odzvanja pomocu krova ? стадиони, терени, ливаде... 904549
најружнији стадион - bilo ih je dosta zaista, izdvojicu Stupnicu (teren u Dragincu стадиони, терени, ливаде... 581573 ), Osecina, Lipnicki Sor, Zadrugar Lajkovac livada ali bukvalno
најлепши стадион - Smederevo a svidja mi se i Stadion Krusika iz Valjeva i Sloge iz Bajine Baste bas lep stadion a oko njega setaliste uz park
најквалитетније столице- Lagator zapad, Putevi Uzice, JNA
најбоље гостовање - Buducnost Valjevo, Prijepolje, Vocnjak
најгоре гостовање - Banja Koviljaca, Sloga Lipnicki Sor, Stobeks mrtvi стадиони, терени, ливаде... 581573
најбољи поглед са трибине - Krusik Valjevo,

Ima tu jos raznoraznih stvari, na primer, na Lagatoru niko nije okacio (zavezao) zastavu kako treba jer je ograda veoma nepogodna, ograda iznad tribine stadiona Radnickog iz Valjeva je bila mreza za gradiliste koja je valjda pokidana, iznad stadiona Jedinstva iz Uba postoje tako dobri cevapi da sam se jedva suzdro da se ne userem, a u Sapcu kod Macvinog stadiona postoji jedna kafana strasno koliko gotivna. I pitanje za Paranormala, kada je to Zemun igrao u Lajkovcu, pretpostavljam protiv Zeleznicara iz Lajkovca, niste valjda i do njih stigli onda da igrate ?
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

стадиони, терени, ливаде... Empty Re: стадиони, терени, ливаде...

13/2/2011, 15:38
У да, Велико Село, језив прилаз... никада не знаш шта ће да ти искочи. Такође ако је неко био, а није нико био на терену ФК. Дунавца код Опова, пролази се кроз шуму да би се пришли ливади... Шид је један од најсоцијалнијих стадиона икада, шта се ложиш... има трибину 30 метара на средини а поред ливада...
И неко је поменуо Инђију, мени је много моћан стадион, навијачка трибина пре свега.

А што се тиче бисера, типа, испод трибине Змај Земуна је неко стовариште угља...Стадион Бродарца има најбољи поглед на панораму града, у целом граду Biggrin На стадион ИМТа је немогуће ући нормално, већ мора да се пролази кроз неку избушену жичану ограду. Ивањица и циркање пива поред Дражиног споменика Yes Сода вода у Јагодина стадиони, терени, ливаде... 581573 Крађа у Гроцкој после повратка из Смедерева стадиони, терени, ливаде... 390881 мртва узбрдица до стадиона Чукаричког стадиони, терени, ливаде... 939636

такође један од готивнијих стадиона ФК. Нови Београд - Рупача Cool
чувени коп! стадиони, терени, ливаде... 581573

стадиони, терени, ливаде... 70227645
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

стадиони, терени, ливаде... Empty Re: стадиони, терени, ливаде...

13/2/2011, 15:47
најготивнији прилаз стадиону - Суботица, НС кад се створи гужва па крене таласање Biggrin
најлакше за улетање - реално, НС. Ону оградицу може да прескочи дете од 2 године... Biggrin
најтеже за улетање - Маракана
најакустичнији стадион - Маракана
најружнији стадион - Баново брдо
најлепши стадион - ЈНА Biggrin , Земунов стадион сам увек готивио, али нисам дуго био на њему...
најквалитетније столице- ЈНА
најбоље гостовање- НС, Суботица, Маракана и Бањица
најгоре гостовање- БРДО!! и Ивањица
најбољи поглед са трибине- ЈНА Biggrin
nucleo013
nucleo013
Корисник
Број порука : 54
Локација : 013
Регистрован : 14.10.2010

стадиони, терени, ливаде... Empty Re: стадиони, терени, ливаде...

13/2/2011, 16:13
навијачкаСвест! ::

најбољи поглед са трибине- па није ми битна утакмица мајку му
Pa sta ti radis na stadionu?Prodajes slane zanimacije?
avatar
навијачкаСвест!
Корисник
Број порука : 972
Локација : Велика Србија
Регистрован : 06.12.2009

стадиони, терени, ливаде... Empty Re: стадиони, терени, ливаде...

13/2/2011, 16:46
nucleo013 ::
навијачкаСвест! ::

најбољи поглед са трибине- па није ми битна утакмица мајку му
Pa sta ti radis na stadionu?Prodajes slane zanimacije?
нисам се јасно изразио Biggrin,није ми битан поглед на утакмицу са трибине.
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

стадиони, терени, ливаде... Empty Re: стадиони, терени, ливаде...

13/2/2011, 17:03
Следећу утакмицу знамо где ћемо да те метнемо

стадиони, терени, ливаде... View_photo
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

стадиони, терени, ливаде... Empty Re: стадиони, терени, ливаде...

13/2/2011, 17:33
nucleo013 ::
навијачкаСвест! ::

најбољи поглед са трибине- па није ми битна утакмица мајку му
Pa sta ti radis na stadionu?Prodajes slane zanimacije?
Надувај, надувај! LOL
Менте ко прича о квалитету стадиона, споменуо сам га због акустике и прилаза, иди трчи по вртићу ајде.
За прилаз, заборавих стадион Воше, можеш лепо да се наједеш и напијеш, фино углавном.
П.с. @Gambler не сећам се имена клуба, то је била нека пријатељска утакмица, пре 2 године, можда и више, лето је било. Углавном хаос гостовање. Biggrin


Последњи изменио Паранормал дана 13/2/2011, 17:41. измењено укупно 1 пута
avatar
навијачкаСвест!
Корисник
Број порука : 972
Локација : Велика Србија
Регистрован : 06.12.2009

стадиони, терени, ливаде... Empty Re: стадиони, терени, ливаде...

13/2/2011, 17:33
Ајде да напишем мало о стадионима ниже-разредних београдских клубова.Најгори прилаз вероватно терен у Селу Раковица,на ком игра Напредак из Села Раковица Biggrin Крене се аутобусом од трошарине,силази се после спомен парка Јајинци,и онда када се изађе из аутобуса,креће се неком узбрдицом кроз шуму неку где има 2-3 куће,ако има неког испред њих попреко те гледају,кад дођеш до терена,ако ниси ишао колима тешко да су ти чисте патике,а терен има неку кућицу као за свлачионице,жичану ограду неку са једне стране и то је то.Трибина нема,иза гола кад се шутне лопта мало јаче оде она у шуму па ти трчи за њом.Да наставим са зајебаним прилазима терен Минела у Рипњу,када се изађе из аутобуса крене се неким путем,који је срећа асфалтиран и отпадну ноге човеку док дође до тамо,и онда човек мора да пази да се не зајебе јер углавном прате пут људи и мисле да ће моћи да дођу тако до стадиона,али то је оптичка варка јер треба да се пређе неки мост.Онда терен у Барајеву,Вранићу,Камендолу буквално прави сељачки терени да не можеш да побегнеш.Поготово Камендол терен је у некој рупи са три стране окружен брдом,а са четврте мали мостић спаса,који сељаци одма блокирају да не можеш да побегнеш стадиони, терени, ливаде... 61861.Већина терена нема столице и ограду,тако да је о томе сувишно причати Biggrin Најквалитетнији поглед са трибине,БУЛБУДЕР.Вероватно бољи од већине суперлигашких терена,попнеш се на брдо и видиш све.Најгоре трибине имају терен Омладинца у Великом Мокром Лугу,тачније отварањем балона "СОС" канала више их и нема,само стојиш поред ограде у блату.Менте је споменуо окружење око стадиона,рецимо стадион Локомотиве из Железника је у ранжирној станици,окружен вагонима и возовима Smile Иначе за ИМТ,колико ја знам седнеш на 18 сиђеш код фонтане и има поред паркинга нормалан улаз ту су одма просторије клуба и трибина,не сећам се никакве избушене жичане ограде стадиони, терени, ливаде... 581573 Онда један од најгорих терена Будућност Добановци,трибина је у реду,али социјални "wc" у коме је она ве це шоља усрана да повратиш колико је одвратно,па онда одма ту иза гола можеш да пливаш у блату,терен од станице удаљен једно 20 минута пешачења.Што се тиче акустике вероватно би најакустичнији стадион био "Мабат" или терен трудбеника,он се налази преко пута Младог Протелера и Булбудера завучен онако буквално као да је у рају,кад се продереш одзвања,могу мислити тек кад би се групица од 150-200 људи драла како би било.Тако то је неки мањи резиме београдских терена,сетићу се сигурно још тога па ћу додати Smile .Иначе није ми битан положај на трибини кад гледам утакмицу све време то покушавам да кажем Biggrin Значи свеједно ми је где стојим,само да се утакмица може барем мало видети.
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

стадиони, терени, ливаде... Empty Re: стадиони, терени, ливаде...

13/2/2011, 17:47
Најбољи поглед, заборавих са Бежанијског брда стадиони, терени, ливаде... 157734
брага стајл!

паранормал, самобануј се! хулигани са брда
стадиони, терени, ливаде... 581573

стадиони, терени, ливаде... Gallery_3_67_bezanija%20stadion


Последњи изменио CasualMente дана 13/2/2011, 17:51. измењено укупно 1 пута
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

стадиони, терени, ливаде... Empty Re: стадиони, терени, ливаде...

13/2/2011, 17:51
CasualMente ::Најбољи поглед, заборавих са Бежанијског брда стадиони, терени, ливаде... 157734
брага стајл!

паранормал, самобануј се!
стадиони, терени, ливаде... 581573
Марш, што ме дркаш, знаш да сам пробао! стадиони, терени, ливаде... 851263 стадиони, терени, ливаде... 61861
KB_DS
KB_DS
Корисник
Број порука : 536
Локација : beograd
Регистрован : 10.04.2009

стадиони, терени, ливаде... Empty Re: стадиони, терени, ливаде...

13/2/2011, 23:32


најготивнији прилаз стадиону - novi sad
најлакше за улетање - karaburma,zeleznik,smederevo,grob,subotica
најтеже за улетање - marakana,banjica
најакустичнији стадион - marakana
најружнији стадион - banjica i objekat u kuli
најлепши стадион -mara стадиони, терени, ливаде... 904549 ,smederevo,jagodina i munze
најквалитетније столице- e jebiga стадиони, терени, ливаде... 43961
најбоље гостовање- novi sad ubedljivo,subotica,nis
најгоре гостовање-cuka,KULA,banjica
најбољи поглед са трибине- стадиони, терени, ливаде... 43961 realno,najjaci pogled je sa vec pomenutog bulbuderca ceo grad imas na dlanu

Najgori prilaz ubedljivo ima stadion palilulca u krnjaci(pesacenje od najblize stanice do terena doooobrih pola sata)kao i stadion bsk borce,a pomenuti prilaz i tribina lokomotive iz zeleznika je meni licno najgotivniji(ranzirna stanica u fazonu otpisanih) Wink-grin
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

стадиони, терени, ливаде... Empty Re: стадиони, терени, ливаде...

13/2/2011, 23:44
Не знам шта вам је толико готивно у прилазу стадиона Новог Сада? стадиони, терени, ливаде... 43961
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

стадиони, терени, ливаде... Empty Re: стадиони, терени, ливаде...

14/2/2011, 00:49
Паранормал ::Не знам шта вам је толико готивно у прилазу стадиона Новог Сада? стадиони, терени, ливаде... 43961

Možda misle na Vošin Karađorđe, jer to je sigurno najgotivniji prilaz stadionu Cool
Old school
Old school
Бродарац
Број порука : 514
Локација : Бомбоњера
Регистрован : 15.12.2008

стадиони, терени, ливаде... Empty Re: стадиони, терени, ливаде...

14/2/2011, 01:11
навијачкаСвест! ::Најгоре трибине имају терен Омладинца у Великом Мокром Лугу,.
Потписујем, јебени одрон!

Слажем се и са Гемблером за Крушик, поглед са трибине на прелепи и велики манастир у Ваљеву! стадиони, терени, ливаде... 596150
KB_DS
KB_DS
Корисник
Број порука : 536
Локација : beograd
Регистрован : 10.04.2009

стадиони, терени, ливаде... Empty Re: стадиони, терени, ливаде...

14/2/2011, 02:47
Gambler ::
Паранормал ::Не знам шта вам је толико готивно у прилазу стадиона Новог Сада? стадиони, терени, ливаде... 43961

Možda misle na Vošin Karađorđe, jer to je sigurno najgotivniji prilaz stadionu Cool
Da,naravno.
Крагујевац
Крагујевац
Црвени Ђаволи
Број порука : 1967
Локација : VineyaRD
Регистрован : 13.04.2009

стадиони, терени, ливаде... Empty Re: стадиони, терени, ливаде...

14/2/2011, 12:10
Написаћу само неке ставке, јер не разумем неке, ово најлепши прилаз, најквалитетније столице.

најакустичнији стадион - Маракана, Мачва и Велика Плана ( није ми јасно како ал' одзвања невероватно )
најружнији стадион - кад се гледа трећа лига пар година онда је конкуренција велика овде зато нека буде Бањица
најлепши стадион - Смедерево, Чика Дача, Крушевац (због близине терену)
најбоље гостовање - Смедерево, Ужице, Земун, Аранђеловац
најгоре гостовање- цела трећа и две трећине друге лиге
најбоље место стадиона Biggrin - Пожаревац ( ограда дели трибину и базен, знало се пре да се на полувремену прескочи, окупа и врати на друго полувреме, освежен Wink-grin )
најгоре батине од мурије - Смедерево, дефинитивно
avatar
навијачкаСвест!
Корисник
Број порука : 972
Локација : Велика Србија
Регистрован : 06.12.2009

стадиони, терени, ливаде... Empty Re: стадиони, терени, ливаде...

14/2/2011, 19:03
Old school ::
навијачкаСвест! ::Најгоре трибине имају терен Омладинца у Великом Мокром Лугу,.
Потписујем, јебени одрон!
можда су терен и трибине у катастрофалном стању,али ту сам начинио прве фудбалске кораке Biggrin
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

стадиони, терени, ливаде... Empty Re: стадиони, терени, ливаде...

14/2/2011, 22:43
навијачкаСвест! ::
Old school ::
навијачкаСвест! ::Најгоре трибине имају терен Омладинца у Великом Мокром Лугу,.
Потписујем, јебени одрон!
можда су терен и трибине у катастрофалном стању,али ту сам начинио прве фудбалске кораке Biggrin
Зато и јеси успешан фудбалер.
avatar
Симпатизер
Корисник
Број порука : 29
Регистрован : 29.01.2011

стадиони, терени, ливаде... Empty Re: стадиони, терени, ливаде...

16/2/2011, 19:41
Najakusticniji stadion- Marakana
Najruzniji stadion-Stadion Srema, Teleoptika ...
Najlepsi stadion- Cika Daca , Smederevo i stadion Indjije pelep Jesic ga je napravio svaka mu cast
Najbolje gostovanje- Zemun, Sremska Mitrovica, Sabac, Indjija, Slana Bara
Najgore gostovanje- Vranje , Arandjelovac
Najbolje batine sam dobio u Mitrovici
Old school
Old school
Бродарац
Број порука : 514
Локација : Бомбоњера
Регистрован : 15.12.2008

стадиони, терени, ливаде... Empty Re: стадиони, терени, ливаде...

19/2/2011, 19:55
Паранормал ::
навијачкаСвест! ::
Old school ::
навијачкаСвест! ::Најгоре трибине имају терен Омладинца у Великом Мокром Лугу,.
Потписујем, јебени одрон!
можда су терен и трибине у катастрофалном стању,али ту сам начинио прве фудбалске кораке Biggrin
Зато и јеси успешан фудбалер.
Ал' ти га је метнуо Мунзе с гуза. LOL
Тебра, јел вредиш ти нешто, да те гурнем у Бродарац? Теби 20%, мени 80% када те продам у Хихон. LOL
avatar
навијачкаСвест!
Корисник
Број порука : 972
Локација : Велика Србија
Регистрован : 06.12.2009

стадиони, терени, ливаде... Empty Re: стадиони, терени, ливаде...

19/2/2011, 20:06
Old school ::
Паранормал ::
навијачкаСвест! ::
Old school ::
навијачкаСвест! ::Најгоре трибине имају терен Омладинца у Великом Мокром Лугу,.
Потписујем, јебени одрон!
можда су терен и трибине у катастрофалном стању,али ту сам начинио прве фудбалске кораке Biggrin
Зато и јеси успешан фудбалер.
Ал' ти га је метнуо Мунзе с гуза. LOL
Тебра, јел вредиш ти нешто, да те гурнем у Бродарац? Теби 20%, мени 80% када те продам у Хихон. LOL
играм у чипове за покер на фејсбуку LOL ,тако да трансфер у хихон 5 000 000 чипова,а ти договарај око пара LOL
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

стадиони, терени, ливаде... Empty Re: стадиони, терени, ливаде...

21/3/2011, 17:26
Пролазим јуче возом поред места Бадњевац и одушевим се!!!
Стадион са две одличне трибине, рефлектори, одличан терен, тим игра у ко зна којој лиги. Стадион може да прими око 6.000 људи сигурно.
Ево пар слика, пробаћу да прибавим још информација, углавном један од најлепших стадиона које сам видео.
стадиони, терени, ливаде... Stadion%20nocu
стадиони, терени, ливаде... Rk0wzk
стадиони, терени, ливаде... Pasnjak
Иначе, не могу да нађем слику главне трибине, далеко је лепша и већа од ове са слике.
Sponsored content

стадиони, терени, ливаде... Empty Re: стадиони, терени, ливаде...

Назад на врх
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму