TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

+54
makarenko
syndesmos
Крагујевац
Casuals
Симпатизер
CasualMente
Београд
навијачкаСвест!
сицилија
Инвалид
KSsyndrome
Србин+
Паранормал
Плава крв
Ступи
consigliere
Gambler
duka
Internet hool
Amon Ra
nEw WavE StylE
Ђомла Београд
WTF.exe
_JuZnI_Fr0nT_1990
- Kompanija -
фики_кершме
KiLa
Uzi
Mrdja_GrobaR
Milos_011
pancevac88
Prijedor
Old school
WSC
Crazy
cyber
boy
Xepoj
Lud rodjen!
LimunNS
Otrovi-Zajecar
Правда За Уроша!
_BOKI_PFC_
SOMI [RD-KG]^^[A.C.A.B.]
кр1за
визант
!НФК Ултрас!
mareee PFC
Suki Grobar
ултра
GRU-PFC
Panaa
ПАОКАРА
ФкБАЧКАпаланка
58 posters
Go down
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

28/5/2011, 02:53
Немојте да пијете више, не изађе на добро. Тако и Менте, напије се па не зна шта ради. Biggrin
Casuals
Casuals
Корисник
Број порука : 585
Регистрован : 14.05.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

28/5/2011, 10:50
Очекујемо причу . Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 477503
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

29/5/2011, 05:56
...


Последњи изменио Gambler дана 29/5/2011, 21:07. измењено укупно 1 пута
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

29/5/2011, 06:01
...


Последњи изменио Gambler дана 29/5/2011, 21:08. измењено укупно 1 пута
Крагујевац
Крагујевац
Црвени Ђаволи
Број порука : 1967
Локација : VineyaRD
Регистрован : 13.04.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

29/5/2011, 10:58
Жив ти нама био Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 581573 :cirka:
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

29/5/2011, 12:20
Ја све мислим да га није Дука некако запосео.
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

31/7/2011, 09:21
У задњих недељу, две, било је пар добрих опијања са традиционалним испадима.
Мрзи ме сад да пишем опширно, углавном задњи пут сам смарао неке Норвежане на Бранковом мосту, кад сам чуо да су из Норвешке распитивао сам се јесу ли терористи којим случајем, пресекли су се, фенсери.
Иначе, несреће с фонтанама, уринирање на раскрсницама у центру града у касним јутарњим часовима, падови, мистериозне казне за паркирање (немам кола) по џеповима су постале стандард.
Овај нови смрдљиви закон о забрани куповине алкохола после 22 часа је тотална пропаст, почеле су да се пију неке ужасавајуће ракије, ко шта има по кући.
п.с. Менте би могао да части од плате кад прими, па да имамо нови материјал за тему.
п.п.с. један савет, никада немојте ићи затворених очију, пијани, кроз улицу пуну задрињера и чувајте се оне чесме у Кнезу.
Уздравље. janpi
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

31/7/2011, 13:25
Прво да ја частим државу, да си ти мени жив и здрав... па ћемо онда лако, обећавам, водићу те на море Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 581573
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

25/9/2011, 11:42
Која фатална сцена јутрос. Враћам се онако сјебан скроз, пешке у 5 ујутру... већ ме пустио алкохол после пар километра пешачења на 13 степени у кошуљи... И некако вучем ону Немањину, док видим на Славији клинци обијају фрижидер. Пролазим поред, не обраћам пуно пажње, када видиш клинац ме хвата за руку. "Брате, ево ти једна Кока Кола, види на шта личиш, среди се..." Shocked
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

25/9/2011, 14:53
Фина деца, помажу старијим људима. Biggrin
Casuals
Casuals
Корисник
Број порука : 585
Регистрован : 14.05.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

3/1/2012, 17:05
Ево овако,пошто ме је мрзело да пишем раније моје најгоре пијанство , ево сад ћу зато што желим да моја омиљена тема опет оживи... Biggrin

Па да кренемо, био је то последњи викенд летњег распуста, мислим да сам био 2.година тада, нашли се пар другара и ја у парку ,нико пара нема а пије се свима, и ту се сети један друг да има кући ракије ,одемо до њега узмемо ракију и ја ту кренем одма први као кретен онај најгори и попијем на екс, скоро пола флаше, да напоменем да сам раскино са рибом дан пре тога Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 851263 углавном ми се вратили у парк ,друговима се не свиђа ракија а мени се пије више него икад и ја ту рокнем сам флашу ракије, устанем са клупе и ту настаје прекид филма, почнем аутоматски да падам као покошен и наравно настављам ја даље,оћу ја и даље да пијем ,попијем још мало вотке и даље за себе не знам.... Ујутру кад сам се пробудио зове ме друг, и све ми исприча, рекао ми је да сам почео да кењам, да пишам и наравно да повраћам по њима, и наравно да сам имао јако емотивне тренутке са дрветом,звао бившу јебао јој све по списку њу окривио што сам се напио итд,али једина ствар која ми није јасна је да не знам како сам завршио у кади са све упаљеном водом ...

И хвала Богу од тада знам границу !!! Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 157734
syndesmos
syndesmos
Корисник
Број порука : 386
Регистрован : 01.06.2011

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

3/1/2012, 22:53
Casuals ::јебао јој све по списку њу окривио што сам се напио
Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 581573
avatar
навијачкаСвест!
Корисник
Број порука : 972
Локација : Велика Србија
Регистрован : 06.12.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

4/1/2012, 13:57
Casuals ::једина ствар која ми није јасна је да не знам како сам завршио у кади са све упаљеном водом ...
eh,uvek ima ta jedna stvar koje se ne moze covek setiti Biggrin
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

4/1/2012, 15:28
Диви стави неки мањи аватар ако можеш...
avatar
навијачкаСвест!
Корисник
Број порука : 972
Локација : Велика Србија
Регистрован : 06.12.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

4/1/2012, 16:31
ти види па ми нађи неки већи
makarenko
makarenko
Корисник
Број порука : 7
Локација : Петровград
Регистрован : 24.10.2012

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

26/10/2012, 17:22
Ево да се прикључим и ја овој теми мало.
Први мај ове године, договоримо се другар и ја два дана пре првог маја да кренемо 30. априла да се лешимо у некој кафани у крају, па сутра ујутру на место где би' требали да одемо за први мај. Кренули ми тридесетог у после подневним часовима у тој кафани нас двојица да тучемо по рогоњи и што је више пролазило времена све је више људи долазило и све се више брљавило. Издобијам се ја око 20ч и ту креће пуштање народњака, четничих песама, баја, жаре и гоци итд... И уз ту музику нама се отворила дизна за цепање ракије. Ми како ћемо, шта ћемо исцимамо лика из краја и завршимо ракију за 350 кинти. И сада пошто имамо у крају стадион (то се више може назвати терен, али нема везе) забодемо ми у ону кућицу за резерне играче и удри до поноћи. Дошла поноћ ми уништени изпрекидани, не знамо где ударамо, одемо до центра, а тамо у некој дискотеци журка, ваљда је Топалко певао. Ми упадамо унутра после краће расправе са обезбеђењем на улазу унутра, а тамо све клинке од 13 до 20 година, ми реко до јаја. Сели за шанк наручујемо пива, причамо, зајебавамо се пљујемо околину и сви нас гледају онако испод ока у фазону гле ове две пијане будале. Долази другар који ради као шеф обезбеђења, и са тим иде са нама на утакмице и жешћи је алкос. Ту он седа' са нама за шанк почиње се цирка неког вина и ракије на његов рачун наравно. Ту упадају неки клинци у глодарским мајицама ''срби'' и ми онако нашикани као ае' да их бијемо и да им скинемо мајице. То смо и урадили, нас тројица матора идиота, наватили клинце 5-6 година млађе од нас и искривили их од батина. Ми се вратимо унутра у дискотеку и није прошло пет минута ево марица. 'Фала богу знају нас сву тројицу и нису цимали остале него љубазно, знамо да сте пијани ајде уђите сами у комби да неморамо ми да вас гурамо унутра, ми онако пијани боли нас ку*ац као ајде идемо да зајебавамо пандуре у суп. Били смо тамо десет минута написали изјаве, вратили се у дискотеку и каже том другару газда добио си отказ, ево ти паре што ти дугујем и немој више да долазиш овде. Ми шта ћемо, ајмо на мотел (место где требамо да славимо дана рада) тамо наилазимо на нашу млађу екипу они пуни алкохола и нас тројица свако зграби по флашу водке и то оне балтик најгоре. Нама није добро неко пегла, неки се рвају, овај један пеца и коментарише како нема ништа у води осим муља, ма шоу програм... Ми направили паузу док је свануло да не пијемо, али курац ми пијани и даље као дупета, није нам добро. Е сад креће главна ствар, испекао се роштиљ ми ту јели и ја испеглирам другару по тренерици и легао на неко ћебе да спавам. И другар упали поред мене тренерку ту исповраћану тачно поред моје главе и угаси ми пар цигара у леђа али онако полако да не осетим и упали једну и како је попушио тренерка још гори он ми угаси пљугу у леђа и у том тренутку ја осетим и кренем да ударим њега и пукнем руком по тој упаљеној тренерки и сва ми се она пластика залепи за руку и спржим је. Хвата пола првог маја општа параноја само мене боли курац, пијано дупе не осети ништа, другар зове хитну ја му отимам фон као не треба, не треба и на крају је успео да им каже шта је у питању и дошла хитна. Мене на силу увели некако унутра и правац ургентни центар. Тамо почели да ми испирају руку оно пече у три лепе није ми добро, очи испадају. И ја сад кренем ту да мувам ову сестру и она као ма бићеш ти добро, само кад те завијемо врати се назад да славиш први мај и ја наравно у оном стању схватио озбиљно. Добијем та ту неке парпире, после пешаћење 6км од ургентог до тог места где смо славили 1. мај. Ја стигао тамо дехидрирао и наравно удри по пиву опет. Друштво си у глас што си се вратио мајмуне, цела ти рука спржена ово-оно, ја ту искулирам и наставим да пијем. Опет се издобијам као кретен почнем са оним силним завојима да мувам редом рибе и од сваке добијем корпу, јебига, таква тура. После неких пола сата сконтам да ме сви избегавају пошто сам пијан, смрдим на које какве димове, на зној и болницу и одлучим да одем кући. Дошао тамо, не знам где ударам, моји паниче шта си како си је'л си добро и ја само дижем палац и у фазону под конторлом је све и тако сам лего да спавам. Следећи дан се пробудио боли ме све живо, од главе, руке па до ушију и онда су почеле поруке, позиви, упадање на чет по фејсу и у принципу ја сам све ово што сам написао сазнао од људи који су ме видели тај дан и који се нешто сећају, ево и слике руке.
Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 Fotografija0116
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

26/10/2012, 20:19
Да ли човек да се смеје, или плаче. Biggrin
Калдрма
Калдрма
Корисник
Број порука : 187
Регистрован : 11.08.2011

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

26/10/2012, 20:51
Какав лик Biggrin
Којег степена су опекотине?
makarenko
makarenko
Корисник
Број порука : 7
Локација : Петровград
Регистрован : 24.10.2012

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

26/10/2012, 20:58
Калдрма ::Какав лик Biggrin
Којег степена су опекотине?
3. stepen
Реакција
Реакција
Корисник
Број порука : 661
Регистрован : 24.02.2012

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

26/10/2012, 21:48
Какав си ти лик Biggrin
makarenko
makarenko
Корисник
Број порука : 7
Локација : Петровград
Регистрован : 24.10.2012

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

27/10/2012, 11:57
Ajmo još jednu priču po obećanju, a i dosadno mi pa ajd' da nešto podelim sa vama. Smile
Sedimo dva ortaka i ja na stadionu u kućicama za rezerve igrače spomenute u predhodnom brljavljenju. Nema niko, ama baš ni dinara u džepu, a pije se svoj trojici, znači moraće neko da fasuje kintu. E sad imali smo dogovor ide svako na svoju stranu i za tri sata, tj. oko šest popodne da se nadjemo na istom mestu i da vidimo ko je šta skontao. Tu me sad ne pitajte ko je šta radio od njih dvojice, to nije ni meni jasno. Elem, odem ja kući iscimam jednog klinca iz kraja naša mladja ekipa, dečko ima 15 godina ali nema veze, tada mi pomogao akciji kao nikada. Kažem mu ja da uzme ranac i vodim ga ja u komšiluk na jedno mesto. Uđemo mi u prodavnicu Biggrin a alkoholna pića stoje daaleko od svih očiju, a fazon je što stoji i skupo i jeftino sve zajedno tamo, a na policama preko stoji wc papir. Podvlacim posto je to jako bitno. E sada kreten nisam smislio šta da pozajmim iz prodavnice i sreća pa sam bio pod adrenalinom pošto sam tamo već pao pa mi je mozak radio 300 na sat. Odemo mi brzo iza nema žive duše ja ovom ovorim ranac strpam litru vinjaka, 0.75 džeka i natrpao sam limenkama koliko god je moglo da stane. Uzmem wc papir stavim u korpu i odem na kasu kao zaboravio sam pare mogu ja to da ostavim pošto je žena otkucala pa ću da donesem pare za 5 minuta i nosm. Žena sva zabunjena zbog brzine kojom sam nastupio nije ni primetila klinca, mali samo otišao napolje dok sam ja pričao sa njom. Odem do šteka uštekam njakvi, iscimam lika što drži lokalnu kafanu jel mu treba džek, reko treba ali mogu samo crvenu da ti dam, ja reko do jaja i ovako nemam ništa kinte. I odem sa malim tamo u pomenute kućice posle izvesnog vremena sedimo mi pijemo to pivo nema ove dvojice. Prošlo nekij 15 minuta dolazi ovaj prvi kao sav skenjan nije skontao ništa, ja reko popij pivo opusti se, a lik nijee mogao da izdrži i samo vadi dva dobra paketa bilja iz džepa, ja gledam i ne verujem. Sačekamo mi ovogog trećeg on pijan dolazi, deknuo matorcima flajku viljamovke i ono svi srećni, kez do ušiju može se predpostavljati šta će biti večeras. Prvo smotamo ovo bilje 2 stotke čistaka i kao sa tim klincem nas četvorica u krug obe stotke, namaa nije dobro ne zna niko gde je levo, mene mrzi da se pomerim da uzmem pivo koliko sam napušen. daju oni meni pivo i nije prošlo još 20 minuta nema piva, a usta suva kao barut. Počnemo mi da pijemo onaj vinjak i ako znamo da nam neće biti dobro još više, ali šta kontali pola dana kako da se otkinemo i sad bi' bilo glupo da neće niko da pije. Ostalo nekih pola njakvija i sipamo mi onu viljamovku u vinjak kao da vidimo šta će da nam se desi. E pa desilo nam se svašta, drugaru se digo pritisak u očima nije ništa video, ja na klupi u toj kućici ležim kao mrtav i ne pomeram se, aovaj klinac lego na sred terena i komentariše kolika je koja zvezda i ''kaad bi on bio tamo bilo tako i tako'' i ovaj poslednji se prebacio preko neke ograde koja odvaja tribine i teren i peglira. Lepa slika. Prošlo nekih 2 sata slika ista. E sad oko 5 ujutru opet nema niko para a gladni kao kerovi, a burek miriše iz komšiluka nije mu dobro Smile Sad pošaljemo mi klinca po burek i jogurt pošto nema nikakvog alkohola i mali tražio 4 parčeta bureka ova mu stavila na pult i mali zbrisao. Dodje on mi kao a gde je jogurt, ku*ac nema jogurta jedva sam i ovo uzeo. Odem ja u istu prodavnicu preko puta stadiona zabodem jogurt izlazim i pita me kasirka kad ćeš ti da doneseš pare za ovaj dupe papir ja samo prošao, odem opet preko pojedemo mi sve to i sad ostavio ovaj genije još jednu spravu za kasnije tj. sad. Mi onako srećni smotamo to popušimo, a ono osećaj nikad bolji, majkee mi, nikad se bolje nisam osećao.. Smile Stiglo negde oko podne sledeći dan mi uništeni smrdimo, dolazi lik koman je inače iz kraja daje nam neke flormidale, kao to će vam ići do jaja uz to što ste vi uzeli, mi to zgutamo i lik ode, a mi kroz 15 minuta svi spavali po terenu. Mene budi neko dete predveče kao čiko što spavaš, ja se probudim oteram klinca, razbudim ostale i skontali da je dosta i otišli kući. Stižem kući taman se istuširao, sednem na fejs upada drugar na čet... To će te čuti u ledećoj epizodi :D janpi Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 904549
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

28/10/2012, 03:10
Само се надам да се нисте навукли на жићу и да неће неко упасти скоро на форум и рећи пичко што ми крадеш постове. Biggrin
makarenko
makarenko
Корисник
Број порука : 7
Локација : Петровград
Регистрован : 24.10.2012

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

28/10/2012, 11:51
Паранормал ::Само се надам да се нисте навукли на жићу и да неће неко упасти скоро на форум и рећи пичко што ми крадеш постове. Biggrin
ccc, kakvo imaš lepo mišljenje o nama Smile Ma brate, veruj mi ja sam tu pola stvari izostavio pošto se ne sećam baš najbolje, a inače koliko sam imao pijanstava mogu roman da napišem.
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

28/10/2012, 18:32
Само пеглај, лепо је читати, јест' да није као Дукино, ал добро, може и истина за промену. Biggrin
п.с. могао би ђомла да исприча неку авантуру са екскурзије. Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 581573
avatar
навијачкаСвест!
Корисник
Број порука : 972
Локација : Велика Србија
Регистрован : 06.12.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

28/10/2012, 19:16
Паранормал ::Само пеглај, лепо је читати, јест' да није као Дукино, ал добро, може и истина за промену. Biggrin
п.с. могао би ђомла да исприча неку авантуру са екскурзије. Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 581573
било је неких инцидената са пакистанцима,ал о томе други пут Biggrin
Sponsored content

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 6 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму