TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

+54
makarenko
syndesmos
Крагујевац
Casuals
Симпатизер
CasualMente
Београд
навијачкаСвест!
сицилија
Инвалид
KSsyndrome
Србин+
Паранормал
Плава крв
Ступи
consigliere
Gambler
duka
Internet hool
Amon Ra
nEw WavE StylE
Ђомла Београд
WTF.exe
_JuZnI_Fr0nT_1990
- Kompanija -
фики_кершме
KiLa
Uzi
Mrdja_GrobaR
Milos_011
pancevac88
Prijedor
Old school
WSC
Crazy
cyber
boy
Xepoj
Lud rodjen!
LimunNS
Otrovi-Zajecar
Правда За Уроша!
_BOKI_PFC_
SOMI [RD-KG]^^[A.C.A.B.]
кр1за
визант
!НФК Ултрас!
mareee PFC
Suki Grobar
ултра
GRU-PFC
Panaa
ПАОКАРА
ФкБАЧКАпаланка
58 posters
Go down
ФкБАЧКАпаланка
ФкБАЧКАпаланка
Одстрањен
Број порука : 918
Локација : Бачка Паланка,Србија
Регистрован : 05.09.2008
http://fkbacka.forumsclub.com

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 2 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

6/11/2008, 20:44
Ау Мишо ти си баш лудак хахаах
И ко је добио батине ти или газдарица немој ми рећи да те жена пребила Wink
Ти хилиган... LOL
mareee PFC
mareee PFC
Корисник
Број порука : 509
Регистрован : 01.10.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 2 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

6/11/2008, 20:48
xaxa
_BOKI_PFC_
_BOKI_PFC_
Одстрањен
Број порука : 114
Локација : Nova Pazova
Регистрован : 13.08.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 2 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

13/11/2008, 02:31
spavao od 23 do 2,prespavao svoj 15. rodjendan...zlo zla
i to sve u mojoj kuci,meni cale u 7 ujutro upada,nesto mi sere,ja ni ne razumem,zavezao... Biggrin
Vecina njih na zurci se odvalilo,jedan ortak je lizao ekran,a 1 se popeo na dimnjak od komsije i nije hteo da sidje dok mene ne probude...
SOMI [RD-KG]^^[A.C.A.B.]
SOMI [RD-KG]^^[A.C.A.B.]
Корисник
Број порука : 145
Локација : Kragujevac
Регистрован : 05.11.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 2 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

13/11/2008, 14:05
Eee ljudi jel vidi te vi sta alkoxol moze da uradi od coveka.Cak i da dovede nekog u situaciju da bude Deda Mraz !! Smile
Panaa
Panaa
Одстрањен
Број порука : 113
Локација : Prijedor, RS
Регистрован : 31.07.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 2 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

13/11/2008, 18:50
SOMI [RD-KG]^^[A.C.A.B.] ::Najludje stvari koje sam uradio u pijanom stanju su bile ove godina na exqurziji u grckoj.
Posto sam sa ortacima cirkao onu njihovu rakiju "ouzo",ponapijali smo se kao svinje.I u jednom veselom trenutku sa 3 sprata hotela bacio sam sto sa svim onim flasama sto su bile na njemu,i onda gazdarica hotela je dosla kod nas u sobu i pocela da nas isteruje napolje tuto kompleto.I ja onako pijan pocnem da joj jebem oca i majku,sve po spisku i pocinjemo odjednom da se bijem sa gazdaricom hotela.Poceo sam cak i da je pljujem.Onda su me ortaci izveli napolje kako nebi stvarno zavrsio napolju da spavam.Eto mene ok 3:30 ponovo u hotel vracam se da se istusiram i da legnem.Posto sam se istusirao izaso sam go na terasu i poceo da prozivam profesora"allooo Pendula majmune kad ces da izbacis gajbu piva,dosta smo mi castili sad je red na vas".Posle nekih 5 min prozivke eto ga izlazi profesor Pendula i kaze mi "DJani pa ti nisi bre normalan".
Zbog ovog mog pijanstva dobio sam 1 iz vladanja,a takodje sam morao i da platim onaj mrtvi sto.Zato sam cvrsto resio da necu vise da PIJEM.

DOBRA! :happy5:
Правда За Уроша!
Правда За Уроша!
Корисник
Број порука : 94
Регистрован : 14.11.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 2 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

16/11/2008, 02:45
/


Последњи изменио Правда За Уроша! дана 10/11/2009, 20:37. измењено укупно 1 пута
mareee PFC
mareee PFC
Корисник
Број порука : 509
Регистрован : 01.10.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 2 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

16/11/2008, 10:46
haha lud si skroz :D
Otrovi-Zajecar
Otrovi-Zajecar
Корисник
Број порука : 16
Локација : Зајечар
Регистрован : 16.11.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 2 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

24/11/2008, 01:00
Eeee ovako meni je zabranjeno od stane ortaka da ne pijem i vec duzi period sam prestao....i to kada sam se toliko odvalio i napao sam matursko tehnichke shkole ,razlupao svirache (neke cigane zalosne)i posle su tu skochili desetak mojih drugara iz tehnichke i zamolili da im ne kvarim dan....odmah sutra bilo je matursko medicinskoj i ja se nalupam ponovo ko bulja...pre toga sam imao 5 sitnija incidenta na chesmi sa nekim prolaznicima ko ce ih znati ,a posle na centru havarija.Idemo mi i neki likovi su tu bili njih 5,6...nisu hteli da naprave mesta da prodjemo ko normalni i kulturni gradjani i ja kroz njih...tu lik me odgleda i stanemo da razmislimo gde da idemo.Nije proshlo ni 10 sec leti flasha ispred nogu i ja pogledam ovih 5 likova se smeju i momentalno mi prsne film i dodjem i pitam "shta je bilo?" i lik "shta,shta!" i tu 1,2,3,4 i petog sa ortakom da zveknem da malo ga ogreje beton eto ti zace doshle op u stanicu i ono zapisali prekrshaj i ladnjeg posle ponovo napolje i ja elegantno ponovo u grad malo da se zabavim..Inache komsha mi zaca i on sredio stvari tako da ono pod opushteno bilo samo me jebavao jedan mladi nadrkani u jazbinu i nishta posebno...sve se zavrshilo srecno i bericetno
LimunNS
LimunNS
Корисник
Број порука : 390
Локација : Магични свет!!!
Регистрован : 14.11.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 2 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

28/11/2008, 00:37
Најгора ствар што сам урадио је,преварио сам рибу са неком фуксом која није ни пола лепа ни пола згодна као моја(није да се хвалим али имам стварно екстра рибу Biggrin )
и што је најгоре она ме видела,ја поче да се извлачим типично
Није то оно што мислиш и тако то.......сва срећа опростила ми јесте да није најлуђа али мени је била најгора


НЕго имам пуно лудих ствари које сам радио у пијаном срању али о томе сутра пишем...
Иначе Не пијем више Biggrin
ФкБАЧКАпаланка
ФкБАЧКАпаланка
Одстрањен
Број порука : 918
Локација : Бачка Паланка,Србија
Регистрован : 05.09.2008
http://fkbacka.forumsclub.com

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 2 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

28/11/2008, 01:11
Ау брате...
LimunNS
LimunNS
Корисник
Број порука : 390
Локација : Магични свет!!!
Регистрован : 14.11.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 2 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

28/11/2008, 21:31
Исто није најлуђа али вреди је чути Biggrin

Овако,дан пред финале купа договарамо се ми из краја да се почнемо скупљати
већ од 10 ујутру (а текма је била заказана после 5 сигурно..)да би наравно пили
Углавом долазимо ми кад оно тамо старија екипа већ пије ту они купила пар гајби
и иде класично блеја,мало скрнављење и тако....до 12 почило се 4 гајбе пива 10 литара
вина...људи су пристизали на све стране па се морало по нове залихе
углавном сви смо било доста пијани неке смо и носили ја,нисам знао где ударам
али ме бар нису носили...Углавно скупило се нас око 100 из кварта замислите колико је
пива и алкохола било попијено радња је могла одма да затвори и да се пресели на хаваје
Елем када смо све попили кренули смо на стадион тј место окупљања,Тада улећемо у неки бус и буквално сви људи излазе из буса и чекају следећ,Из тог буса другар избија стакло
и долази рија и почиње натезање али све пролази у миру само смо морали пешака да идемо до стадиона,ту добијамо пратњу рије и ја онако пијан усред евргоа почнем да гурам пандура овај наравно надркан тео да ме попише али моји ме извукли...
дошли до стадиона и ту много масе сви ти нуде да пијеш дошли до другова а они
квалитеттну ракију навренем ја пар кругова видим неће ово надобро да изађе али нема везе наставњам ја да пијем,трпамо се у бусеве,бусеви крцати оно + 70 степени
а неможе да се стоји,када другови прошверцовали брдо алкохола
и ту се буквално изувамо падамо по бусевимам,на пишању долази мени пандур и каже
ала си се убио и смеје ми се..ја почнем да мрмљам али ме моји убацују у бус..
на стадиону лудница,мало сам се отрезнио,таман када сам се отрезнио врећали смо се кући па у кварт и Наставк пијанчења,углавном кучћи сам дошао тек у 7 ујутру..
и тако се завршило моје најдуже пијанчење......
Biggrin
ФкБАЧКАпаланка
ФкБАЧКАпаланка
Одстрањен
Број порука : 918
Локација : Бачка Паланка,Србија
Регистрован : 05.09.2008
http://fkbacka.forumsclub.com

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 2 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

29/11/2008, 03:05
До јаја!
Лепо је било тада и мени а изгледа и вама...мислим баш на финале купа!
Lud rodjen!
Lud rodjen!
Корисник
Број порука : 410
Локација : Трибина!
Регистрован : 03.11.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 2 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

22/12/2008, 17:57
Koliko sam puta bio pijan i nesecam se stvari da vam ispricam...
!НФК Ултрас!
!НФК Ултрас!
Корисник
Број порука : 277
Локација : Алексинац
Регистрован : 26.10.2008
http://janko-tipsarevic.darkbb.com/forum.htm

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 2 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

19/1/2009, 09:08
У петак сам пијан дошо кући, отишо у WC да повраћам, пао и поломио WC шољу! Roll
Xepoj
Xepoj
Корисник
Број порука : 314
Регистрован : 20.01.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 2 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

21/1/2009, 00:31
моје најјаче пијанчење:
одемо код друга на гајбу попијемо и бога и оца...а друг има добру сестру...улазим ја онако пијан у дневну собу и видим неку девојку...и ја наравно кренем да је мувам убеђен да је то његова сестра...сутра ми рекли да сам му мувао кеву!!!
од тад нисам ишо код њега кући а кеву му заобилазим у широком луку... Dead
avatar
boy
Корисник
Број порука : 594
Регистрован : 28.09.2008
http://sport.4rumer.com

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 2 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

21/1/2009, 00:35
Svasta sam slusao...al ovo je vrhunac! Biggrin
cyber
cyber
Корисник
Број порука : 78
Регистрован : 19.11.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 2 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

21/1/2009, 16:49
Ја би вам радо испричао да се бар неких делова сећам None
Crazy
Crazy
Корисник
Број порука : 150
Локација : увек тамо где треба
Регистрован : 14.12.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 2 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

29/1/2009, 22:38
ја се углавном не сећам своји пијанстава и тога шта сам радио Roll увек ми морају испричати где сам био,шта сам радио,и како сам дошао кући...али ја им не верујем,ипак сам ја један пристојан момак и не бих никад урадио оно што ми другари испричају....лажу пси да ме баце у бедак,али недам се Biggrin

а најлуђа ствар које се сећам...хммм можда купање у фонтани 1 јануара прошле године,негде око подне кад сам се враћао кући...за опкладу улетим у фонтану и брчкање Biggrin Смрзо сам се после ко пи**а, али исплатило се,добио сам опкладу...и следећу ноћ целу сам пио на туђи рачун...и заглавио на инфузијама и испирању желудца...јбг,кад је џабе... :angel:
Lud rodjen!
Lud rodjen!
Корисник
Број порука : 410
Локација : Трибина!
Регистрован : 03.11.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 2 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

4/2/2009, 19:20
Ma bilo je svacega u kontuzovanom stanju,mrzi me da pisem ... LOL
WSC
WSC
Корисник
Број порука : 21
Локација : Јужна Трибина
Регистрован : 02.02.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 2 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

5/2/2009, 01:47
И код мене је било доста тога,али пола се не сећам... Smile

Враћамо се ми у пола 4 ујутру,и на 500м стајемо од моје куће да извршимо малу нужду Smile...ја мртав пијан излазим из кола (на свеж ваздух) док ови моји висе поред пута,ја одлазим до ограде да се наслоним пошто нисам могао да стојим на ногама...ја осећам како ограда пуцкета али не могу да стојим(нормално) и тако неколико пута све док није пукла јебена ограда...ја лежим и не могу да се подигнем са земље док ме нису дигли,после ме стављају у кола и крећемо према мојој кући,долазим кући,ћале дежура и прва реч је била "Дувај" ја се ту некако извучем,е кад сам ушао у кућу било је весело,панталоне прљаве мајица исто,а руке крваве (и данас дан не знам шта сам радио са рукама)...сутрадан сам радио читав дан за казну и добио сам забрану неколико недеља да не излазим Smile

Од тада пијем само умерено Smile
Lud rodjen!
Lud rodjen!
Корисник
Број порука : 410
Локација : Трибина!
Регистрован : 03.11.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 2 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

11/2/2009, 00:28
E kad moras calu na raport...
Crazy
Crazy
Корисник
Број порука : 150
Локација : увек тамо где треба
Регистрован : 14.12.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 2 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

11/2/2009, 01:21
WSC ::Од тада пијем само умерено Smile
да...да...као и ја, имаш границу у пићу...пијеш док се не усереш Razz Тај рад,ааа...??? LOL
Lud rodjen!
Lud rodjen!
Корисник
Број порука : 410
Локација : Трибина!
Регистрован : 03.11.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 2 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

11/2/2009, 11:34
Svim alkosima jedan savet:Treba da pijete kada vam je lepo,a ne da bi vam bilo lepo!
Crazy
Crazy
Корисник
Број порука : 150
Локација : увек тамо где треба
Регистрован : 14.12.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 2 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

11/2/2009, 21:23
Lud rodjen! ::Svim alkosima jedan savet:Treba da pijete kada vam je lepo,a ne da bi vam bilo lepo!
Pa meni je lepo kad pijem....znaci, po tvom misljenju trebam da pijem,kad pijem!?
Embarassed
A sta kad ne pijem? Sta onda!? Aaaa...jel'? Kako onda da smirim ruke,koje se tresu??????/ Ti kazes da ne pijem da bi mi bilo lepo,vec kad mi je lepo.
A meni je lepo kad pijem.....pa kad onda da ne pijem....a kad ne pijem tresu mi seruke...i nervozan sam...i boli me glava....i moram da pijem da bi mi bilo lepo.
Ali ako tebe poslusam i ne pijem da bi mi bilo lepo,vec samo kad mi je lepo...onda nebi nikad pio,jer je meni samo lepo kad pijem! :angel:
Old school
Old school
Бродарац
Број порука : 514
Локација : Бомбоњера
Регистрован : 15.12.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 2 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

12/2/2009, 11:15
Браво мајсторе све си нас збунио! Biggrin
Sponsored content

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 2 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму