TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Политика

+17
psyhomaster
serbon
Паранормал
сицилија
Darkooo
Gambler
Blitzkrieg
Паок*
CasualMente
Fred Perry
_JuZnI_Fr0nT_1990
Lud rodjen!
Hordas
consigliere
ultra smederevac
Милош цзв
УлтраСрбија
21 posters
Go down
УлтраСрбија
УлтраСрбија
Корисник
Број порука : 209
Локација : у твојој девојци
Регистрован : 15.02.2009

Политика Empty Политика

4/8/2009, 22:15
политика, расизам, нацизам... и остали појмови на трибини? да чујем ваше мишљење, колико свему томе има места на трибини, која је сврха свега тога?
пре него што започнемо расправу, имајте на уму да овај форум окупља припаднике СВИХ навијачких група у србији, да свако од нас има свој став и мишљење, што треба испоштовати.
Милош цзв
Милош цзв
Одстрањен
Број порука : 159
Регистрован : 28.07.2009

Политика Empty Re: Политика

4/8/2009, 22:24
реално...свако има свој став за кога је против кога је ...на трибини томе места нема..ни једна навијачка група не би требало да се по том питању оглашава ...паролама и слично...значи бодри свој тим јбш политику Smile Yes
ultra smederevac
ultra smederevac
Корисник
Број порука : 66
Локација : Papazovac city
Регистрован : 28.04.2009
http://www,ultra-semendria.net

Политика Empty Re: Политика

4/8/2009, 22:26
хтели то да признамо или не политика је присутна на свакој трибини...негде су у питању појединци а негде је и став групе такав....
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Политика Empty Re: Политика

4/8/2009, 23:07
Одлична тема, мало да заживи форум пред почетак сезоне.
Што се политике тиче... кад споменем реч "политика", одма' ми на памет падну они дрипци из скупштине. Једноставно речено, таква политика и навијање - никако не иде. Доста пута су разне партије покушавале да неке навијачке групе ставе под своју контролу, некима је то пошло за руком, а некима није. Просто речено, заступању било какве политичке партије на трибини нема места.
Што се расизма тиче, оно што ми прво падне на памет је чему то? Ми, Срби, бар никада нисмо имали, нити ћемо имати потребе за тим. Првенствено из тог разлога да код нас никада неће живети толики број црнаца, као што је то случај у неким другим земљама (конретан пример Французи). Па ми имамо више непријатеља беле расе, гледано кроз историју. Једино ако ови Кинези из Блока 70 масовно не крену навијачким водама. Biggrin
Сад се поставља питање шта је уопште расизам? Да ли смо ми расисти јер певамо "Ко не скаче, тај је шиптар"? Да ли би вам сметало када би 10% ваше трибине чинили неки Арапи? Вероватно би већини сметало. Да ли је и то расизам, или је то ствар тога како поједини уопште и гледају на расизам? За шиптаре се подразумева, то је далеко од расизма. Више је из националног интереса, знамо и врло добро зашто.
Јако често се бркају разни појмови, неки чак и мешају национализам са политиком, и то оном "партијском". Рецимо тај 5. октобар, доста припадника наших навијачких група је била присутна том догађају. Неки су организовано кренули на демонстрације, неки као појединци. Ствар је у томе што многи тај догађај повезују са политичком страном, не размишљајући да је тако нешто било у националном интересу, нешто за шта је већина народа сматрала да је крајње време да се педесетогодишњи комунистички систем у Србији обори.
Погледајмо жабаре, дају се приметити поједине групе којима је политика испред идеологије трибине. То онда више личи на политичку организацију, него на навијачку групу. Мада, нема потребе надовезивати се на то, јер бар ми немамо таквих случајева, нити верујем да ћемо имати.
Има још доста тога да се каже на ову тему. Немогуће је написати све у једном посту, тако да ћу стрпљиво чекати и посматрати како се ток расправе одвија. Smile
avatar
Hordas
Корисник
Број порука : 87
Локација : Sevojno
Регистрован : 18.03.2009

Политика Empty Re: Политика

5/8/2009, 00:33
Политика на трибини никако, расизам и нацизам ни то нешто нарочито не подржавам мада су ту доста побркани појмови једино што сигурно подржавам је национализам.
Lud rodjen!
Lud rodjen!
Корисник
Број порука : 410
Локација : Трибина!
Регистрован : 03.11.2008

Политика Empty Re: Политика

5/8/2009, 01:36
Вечерашњу паролу БББ треба осудити јако!
_JuZnI_Fr0nT_1990
_JuZnI_Fr0nT_1990
Одстрањен
Број порука : 661
Локација : Будва
Регистрован : 15.11.2008
http://www.Grobari1970.com

Политика Empty Re: Политика

5/8/2009, 01:59
Kakva parola?
Fred Perry
Fred Perry
Корисник
Број порука : 54
Локација : Tribina
Регистрован : 09.05.2009

Политика Empty Re: Политика

5/8/2009, 02:01
Ultras no Politika!!!toliko o tome... Biggrin
''Хиљаде олуја само једна слободе вредна'' to je bila parola BBB!Izvinjavam se zbog mesanja cirilice i latinice,morao sam,preuzeto je sa drugu sajta!!!
Lud rodjen!
Lud rodjen!
Корисник
Број порука : 410
Локација : Трибина!
Регистрован : 03.11.2008

Политика Empty Re: Политика

5/8/2009, 03:30
Баш јуче када је служен парастос жртвама погинулим у Олуји... :upset:
Милош цзв
Милош цзв
Одстрањен
Број порука : 159
Регистрован : 28.07.2009

Политика Empty Re: Политика

5/8/2009, 08:13
и после изађе неки политичар и каже треба да опростимо и те форе......страшно.......да нисам на форуму опсовао би.... :upset: :upset: :upset: :upset:

нека је слава свим српским жртвама страдалим од усташке руке Sad Sad

сру за оф топиц...
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Политика Empty Re: Политика

5/8/2009, 11:19
Lud rodjen! ::Вечерашњу паролу БББ треба осудити јако!
Какве то има везе са темом? Причамо о стању на нашој навијачкој сцени, а оно није вредно помена, бар, на овом форуму.
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Политика Empty Re: Политика

5/8/2009, 11:28
Калимеро ::
Lud rodjen! ::Вечерашњу паролу БББ треба осудити јако!
Какве то има везе са темом? Причамо о стању на нашој навијачкој сцени, а оно није вредно помена, бар, на овом форуму.

Вредно је помена, јел се овај догађај десио на трибини, а ово је навијачки форум... Јебем их у уста усташка :upset:
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Политика Empty Re: Политика

5/8/2009, 11:38
Не, судећи по самом садржају те пароле, они нису вредни наше пажње на овом форуму. И причамо о стању на српској навијачкој сцени, није ти ово ЕКС-ЈУ.
Паок*
Паок*
Одстрањен
Број порука : 339
Локација : Фудбалски храм ЈНА
Регистрован : 01.03.2009

Политика Empty Re: Политика

5/8/2009, 11:51
Па да пратите мало више политику или да гледате тв понекад знали би сте да они тај дан славе као дан победе. Није ме изненадила ова парола, нити било шта друго. Не знам само што сте лицемерни толико па прозивате за ту паролу, а када треба да се скандира "нож,жица..." онда су сви спремни за то, чак и ја то не поричем и зато немам шта да серем њима. Не поштујемо туђе жртве а очекујемо да наше буду испоштоване. Па не иде то тако...
Милош цзв
Милош цзв
Одстрањен
Број порука : 159
Регистрован : 28.07.2009

Политика Empty Re: Политика

5/8/2009, 11:54
реално сваком своја говна манје смрде Yes
а и калимеро је у праву ста се ми замлаћујемо са усташким говнима...тема тотално у оф топиц Smile
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Политика Empty Re: Политика

5/8/2009, 12:04
Παοκ* ::Па да пратите мало више политику или да гледате тв понекад знали би сте да они тај дан славе као дан победе. Није ме изненадила ова парола, нити било шта друго. Не знам само што сте лицемерни толико па прозивате за ту паролу, а када треба да се скандира "нож,жица..." онда су сви спремни за то, чак и ја то не поричем и зато немам шта да серем њима. Не поштујемо туђе жртве а очекујемо да наше буду испоштоване. Па не иде то тако...
Да, слажем се са тобом. Али ја причам о нечем другом... кажем да нису вредни нашег помена, ко их јебе. Капираш?
Паок*
Паок*
Одстрањен
Број порука : 339
Локација : Фудбалски храм ЈНА
Регистрован : 01.03.2009

Политика Empty Re: Политика

5/8/2009, 12:05
Пост се није односио на тебе, капираш? Biggrin
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Политика Empty Re: Политика

5/8/2009, 12:08
Небитно, зајебимо усташе, вратимо се теми.
УлтраСрбија
УлтраСрбија
Корисник
Број порука : 209
Локација : у твојој девојци
Регистрован : 15.02.2009

Политика Empty Re: Политика

5/8/2009, 12:16
Калимеро ::Што се расизма тиче, оно што ми прво падне на памет је чему то? Ми, Срби, бар никада нисмо имали, нити ћемо имати потребе за тим. Првенствено из тог разлога да код нас никада неће живети толики број црнаца, као што је то случај у неким другим земљама (конретан пример Французи).
да,а шта је са мандовима? има их где год се окренеш.
Blitzkrieg
Blitzkrieg
Корисник
Број порука : 227
Регистрован : 14.03.2009

Политика Empty Re: Политика

5/8/2009, 12:31
Као прво треба дефинисати појмове као што су Расизам "Нацизам" и сл.
Данас када обичан човек чује да је неко "Нациста" Расиста или сл.њега то одма везује за нешто лоше, зато што медији кроје слику како хоће о тим идеологијама и зато, што као што то обично бива побеници после неког рата пишу историју, а у 2.Светском рату су на жалост победили комунисти, и јевреји, и опљували су никад горе Национал-Социјализам и Фашизам и од њих створили некакве идеологије које се залажу за некакво уништење само зато јер су им те идеологије директно супростављене Wink

Што се мене лично тиче, моје идеолошко опредељење је Расни националиста.

Иначе није истина да су нама непријатељи Бели народи, то је обична глупост, они деле исту судбину као и ми, и њима су на власти издајници постављени од Циониста (читај јевреја!) и ти нама братски Бели народи не могу бити одговорни за бомбардовање наше земље, већ њихове владе и режими. Погледајте ко је бомбардовао Србију и убијао нашу децу, све јеврејин до јеврејина! Солана, Кларк, Холбрук, Олбрајтова итд. итд. да не набрајам сад...А сви Бели националисти из Европских земаља су били против бомбардовања Србије, и увек су давали подршку нашем народу као нпр.сад за Космет...

Погледајте са друге стране, како су реаговале трибине на отимање Космета,
Свака трибина од које смо добили подршку је Десничарска!
А да ли су Ливорнови навијачи пружили подршку за Космет? Шта су Марсејеви навијачи имали на транспарентима и које су заставе носили?

Дакле браћо и сестре, када не знате где да идете, увек идите у Десно и нећете никада погрешити Biggrin


А што се тиче странака, ту се апсолутно слажем, тим говнима није место ни на једној трибини! Сви политичари су говна и увек ће гледати свој интерес, тако да са тим говнима само треба по кратком поступку!
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Политика Empty Re: Политика

5/8/2009, 16:05
Рекао сам да су нам већи непријатељи били поједини народи беле расе, него неки црни, жути или црвени. Али као што рекох, ми никада нисмо имали нити ћемо имати потребе за тим. Даћу пример навијаче Лација. Они сами кажу да се плаше судбине коју су доживеле друге европске земље (французи, холанђани...), да ће постати помешаних боја и да ће их сви сматрати италијанима. Да се одмах надовежем на пост УлтраСрбије, што се цигана тиче... не знам шта да мислим о њима, по мени су тотално неиздефинисана појава код нас. Њих не могу, нити ћу икада сматрати Србима. Да ли стварно верујеш у могућност да се једног дана цигани помешају са Србима? То је моје мишљење поводом расизма, ми немамо никакве потребе да заступамо расизам јер код нас никад неће живети толики број људи друге расе као што је то случај у појединим европским, развијеним земљама.
Дакле свему, сем национализму, сматрам да нема места на трибинама. Што се тиче нацистичких симбола, свака група је различито оријентисана. Мада ми није јасно зашто их ми истичемо, јел само зато што су анти-комунистички? Кад се мало боље размисли, и једно и друго имају додирних тачака са нама у прошлости. Ни једно, ни друго срање нам ничег доброг није донело.
Blitzkrieg
Blitzkrieg
Корисник
Број порука : 227
Регистрован : 14.03.2009

Политика Empty Re: Политика

5/8/2009, 17:03
Како немамо проблем од других раса? Колико само живи расних странаца у Србији? Ево узмимо нпр.цигане, њих има око пола милиона у Србији, шиптара има преко 2 милиона, а ако гледамо целу Србију колико има такође и балија и др....Дакле ми имамо огроман проблем од других обојених раса и самом чињеницом да долази до мешања машег народа са њима и да се они већ деценијама намерно интегришу у наше друштво доказује да је наша нација на ивици уништења, јер ћемо за 50.год.бити мањина у сопственој земљи.
Расисти чине само вољу природе, они се боре за опстанак своје сопствене врсте, своје Расе...


Ја лично сам срећан што је трибина којој припадам Десничарски оријентисана и што иде у том правцу.
А приметно је све више да се на нашој сцени истиче национална припадност и то може бити само добра вест.
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Политика Empty Re: Политика

5/8/2009, 17:06
СРБ-37 ::Како немамо проблем од других раса? Колико само живи расних странаца у Србији? Ево узмимо нпр.цигане, њих има око пола милиона у Србији, шиптара има преко 2 милиона, а ако гледамо целу Србију колико има такође и балија и др....Дакле ми имамо огроман проблем од других обојених раса и самом чињеницом да долази до мешања машег народа са њима и да се они већ деценијама намерно интегришу у наше друштво доказује да је наша нација на ивици уништења, јер ћемо за 50.год.бити мањина у сопственој земљи.
Расисти чине само вољу природе, они се боре за опстанак своје сопствене врсте, своје Расе...


Ја лично сам срећан што је трибина којој припадам Десничарски оријентисана и што иде у том правцу.
А приметно је све више да се на нашој сцени истиче национална припадност и то може бити само добра вест.

Подржавам... Србија Србима! Embarassed
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Политика Empty Re: Политика

5/8/2009, 19:00
Samo sto je problem sto je taj Nacionalizam i Patriotizam na mnogim tribinama cista komercijala...
Darkooo
Darkooo
Одстрањен
Број порука : 101
Регистрован : 09.04.2009

Политика Empty Re: Политика

5/8/2009, 19:22
Nesto nevezano za rasizam... juce kurvati slavili svoju oluju kao veliku pobjedu, i sta se desi... sruci se oluja na njih, poplavi dubrovnik, unisti im unakolo sve zasade, padao grad velicicne sake, xaxaxa tako im i treba... ima Boga Yes
Sponsored content

Политика Empty Re: Политика

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму