TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Политика

+17
psyhomaster
serbon
Паранормал
сицилија
Darkooo
Gambler
Blitzkrieg
Паок*
CasualMente
Fred Perry
_JuZnI_Fr0nT_1990
Lud rodjen!
Hordas
consigliere
ultra smederevac
Милош цзв
УлтраСрбија
21 posters
Go down
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Политика - Page 3 Empty Re: Политика

4/2/2011, 17:49
Anarhija ::
Blitzkrieg ::
Pa nemci nas 100x vise mrze nego isti ti jevreji.

А ја се питам онда зашто су сви Немачки националисти пружили нама подршку за Космет ако нас мрзе....
Jebale te navijacke grupe ograniceni mozgu,pogotovo nacisticke koje broje po 200 ljudi.Mrzi nas Nemacki narod a ti pominjes 0,1% ljudi koji nas ne mrzi.A mrzi nas zbog propagande koja se tamo vrsila, i vrsi,a za koju je kriva njihova vlada i njihovi mediji.Nemce sad da mrzim samo zato sto su glupi,jebe mi se.Takvi smo i mi,glupi ko k***c,verujemo u sve sto se prica na TV-u,pa ne trebam valjda zbog toga da mrzim Srpski narod.Reci mi inace sa kakvim uredjenjem ti zamisljas Srbiju,posto vidim da kao imas svoje misljenje
НЕ ВРЕЂАЈ ДРУГЕ ЧЛАНОВЕ ФОРУМА. СЛЕДЕЋИ ИСПАД БАН.
ГТ
ГТ
Корисник
Број порука : 11
Локација : Требиње
Регистрован : 27.04.2011

Политика - Page 3 Empty Re: Политика

28/4/2011, 08:27
Anarhija ::
Blitzkrieg ::
Pa nemci nas 100x vise mrze nego isti ti jevreji.

А ја се питам онда зашто су сви Немачки националисти пружили нама подршку за Космет ако нас мрзе....
Jebale te navijacke grupe ograniceni mozgu,pogotovo nacisticke koje broje po 200 ljudi.Mrzi nas Nemacki narod a ti pominjes 0,1% ljudi koji nas ne mrzi.A mrzi nas zbog propagande koja se tamo vrsila, i vrsi,a za koju je kriva njihova vlada i njihovi mediji.Nemce sad da mrzim samo zato sto su glupi,jebe mi se.Takvi smo i mi,glupi ko k***c,verujemo u sve sto se prica na TV-u,pa ne trebam valjda zbog toga da mrzim Srpski narod.Reci mi inace sa kakvim uredjenjem ti zamisljas Srbiju,posto vidim da kao imas svoje misljenje

u nemackoj jedva da ima koja nazi grupa svi su levicari
Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму