TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Забрана навијачких група и Инсајдер

+42
KB_DS
Србин+
Ултрас КВ
bratori
Uzi
Blitzkrieg
Ultra Violenza
cyber
навијачкаСвест!
Casuals
ultra nastrojeni
Burrbery-lampa
Лудзило
Old school
А.Ц.А.Б.
Хедониста
ВИТЕЗОВИ_ОБИЛИЋ
Steal
Crazy
Casual-018
Само ти...
Role Model
ушкее1512
milenkopg
Triger
Инвалид
KiLa
ПАОКАРА
Паранормал
Београд
Милош цзв
TB_BANDIT
CasualMente
Gambler
medakbedak
mrznja
Преторијанац
psyhomaster
Arcaine
Хашишар
ГробарНС
consigliere
46 posters
Go down
medakbedak
medakbedak
Корисник
Број порука : 84
Регистрован : 06.02.2009

Забрана навијачких група и Инсајдер - Page 5 Empty Re: Забрана навијачких група и Инсајдер

10/12/2009, 23:15
za urosa misica kao 10 godina a za radovca sto je UBIO navijaca vozdovca bojana majica 30 godina kako je to moguce pa uros nikog nije ubio jbt
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Забрана навијачких група и Инсајдер - Page 5 Empty Re: Забрана навијачких група и Инсајдер

10/12/2009, 23:18
medakbedak ::za urosa misica kao 10 godina a za radovca sto je UBIO navijaca vozdovca bojana majica 30 godina kako je to moguce pa uros nikog nije ubio jbt

Ово је донекле здраво поређење... Кад узмеш у обзир, Урош Мишић - 10 година, жандар који је убио Панића - 7 година... и толикооо,толикоо случаја, који нису медијски заступљени, а чак су и бизарнији од овог...
Лудзило
Лудзило
Корисник
Број порука : 86
Регистрован : 29.04.2009

Забрана навијачких група и Инсајдер - Page 5 Empty Re: Забрана навијачких група и Инсајдер

10/12/2009, 23:41
У првом делу "Ultras Boys", у другом "Irricucibili", баш ме занима која ће нова група да настане у следећем делу...
Steal
Steal
Одстрањен
Број порука : 350
Локација : Сибирски Гулаг
Регистрован : 20.09.2009

Забрана навијачких група и Инсајдер - Page 5 Empty Re: Забрана навијачких група и Инсајдер

11/12/2009, 01:56
Хедониста ::Видиш,ја имам неки осећај да се теби управо диго кад си видео налепницу...него ти се не допада нешто друго са слике.Нећу даље од овога,испоштоваћу нови закон о дискриминацији...Само да знаш,много ми ти смрдиш.Посебно ми смрди онај део како си се самовољно повукао са трибине...јер комуњаре и наше трибине су ми некако два међусобно неспојива појма.Па си се сад из неког посебног разлога дохватио политике,5-ог октобра,политичких плаћеника,и осталих разних бајатих прича...зајеби нас тога,тема је инсајдер.

E evo ga,počela nervoza! LOL Slušaj bre...ovde svi nešto raspravljaju o perifernim stvarima,a niko nije prokomentarisao ono što sam ja uboo u centar.Taj smrdljivi kancer navijačkom pokretu zbog koga smrdljiva B92 napada SVE navijače su ljudi poput tebe i tvoje grupe KARTEL - gudra i utoka.Ja se jesam povukao sa tribine jer znam stvari za koje ti nisi čuo iako si ''grobar''.Recimo da je jedan od vođa tvoje grupe bio članJUGOSLOVENSKE LEVICE,da su Grobari obezbeđivali mitinge SPS-a 90-ih,da je Ivica Dačić dobio plaketu od navijačke grupe Grobari svojevremeno,a i sam je posećivao taj jug.Tako da začepi bre kad ne znaš da je ministar iz Žitorađe koja je udaljena par desetina kilometara od Niša bio usko povezan sa vašom tribinom.Dok sam ja pratio utakmice na tvojoj tribinu su bili aktuelni Show PFC,Urban Youth,Alco Front,Black Toxic...itd ... e onda možeš misliti ko si bre ti da me nešto prozivaš.Gurnite te vaše pištolje znaš već gde... Kiss
A ti Ultraholičaru pominješ politiku samo kad tebi odgovara...e vidi ovako ja sam PRVI ZA TO da se politika ne meša sa fudbalom i navijanjem,jer inače zašto bi bio na severu.Tada je meni Zvezda bila na mestu br. 1 i mnogim ljudima.Vidim da ti je zasmetalo to što sam se sprdao sa povezanošću B92 i Delija i što su promenili mišljenje 100 puta u toku 15 godina.I ne samo oni već i UF i Grobari..ma svi živi.Daj čoveče unesi malo humora u diskusiju.Rekao sam ti da si naivan jer ako ti imaš godina koliko ja (negde blizu 30) a nisi marnuo neke pare od fondova za koreografije,ušao u neki upravni odbor,skupštinu...itd onda si ti bre najpošteniji Ultras od stare garde i ja ti se kunem da ću da glasam za tebe ako se kandiduješ za predsednika Srbije pošto ti ništa ne znaš,ništa nisi čuo i opraštaš ljudima koji su pojeli svoja go*na u ideološkom smislu.

Ja sam rekao šta sam imao na ovoj temi (ne bih još da dužim) i pozdrav za onog navijača Obilića koji je jedini shvatio poentu : Ultrase na stadion! Kriminalce u zatvor!

Iskreno ja u ovoj priči trvenja političara i ljudi koji sebe zovu ''navijačima'' ...ležim na krevetu,cedim flašu piva...a oni izmišljaju toplu vodu.
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Забрана навијачких група и Инсајдер - Page 5 Empty Re: Забрана навијачких група и Инсајдер

11/12/2009, 14:35
Други део

http://www.b92.net/video/video.php?nav_category=906&nav_id=397691
Burrbery-lampa
Burrbery-lampa
Одстрањен
Број порука : 51
Регистрован : 19.09.2009

Забрана навијачких група и Инсајдер - Page 5 Empty Re: Забрана навијачких група и Инсајдер

11/12/2009, 14:48
CasualMente ::А туча хулигана Бежаније и Чукаричког? Cool

ne razumem cemu ovaj smajli??? nemoj mui ovde odg nego na fb-u
avatar
А.Ц.А.Б.
Корисник
Број порука : 5
Регистрован : 18.10.2009

Забрана навијачких група и Инсајдер - Page 5 Empty Re: Забрана навијачких група и Инсајдер

11/12/2009, 22:30
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Забрана навијачких група и Инсајдер - Page 5 Empty Re: Забрана навијачких група и Инсајдер

18/12/2009, 12:32
http://www.b92.net/video/video.php?nav_category=906&nav_id=399022
Sponsored content

Забрана навијачких група и Инсајдер - Page 5 Empty Re: Забрана навијачких група и Инсајдер

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму