TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

+12
CasualMente
kamora
сицилија
consigliere
South Guard
Ултрас КВ
nucleo013
syndesmos
Gambler
Београд
Реакција
Паранормал
16 posters
Go down
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 2 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

31/1/2013, 21:30
сицилија :: биће тешко то је сигурно, у огромној смо мањини у односу на фејсбук сајбер генерације. никад генерације клинаца у свету нису биле сличније. исто се облаче, исту музику слушају, гледају исте филмове па је логично да ће исто да се понашају. само опонашају оно што гледају. али да нас има исправних брате има, само уписи са ове теме говоре.

И тако је, и све што си написао је коректно. И соколе да те питам када се нађеш где су такви као ти-ја-ми овде, мањина, а мораш се наћи, макар у изласку негде, је л' се не осећаш понекад као слепац, оно да не можеш да се опустиш? Нормално да може то да се избегне, али човек лута, па се нађе у таквој ситуацији. Данас су међу најјачима управо они који су прешли тај праг образа, срама, немилосрђа и само тутнули себи у дупе. Данас седим са другаром и прође човек који држи рециклажу папира, картона, стакла, ма свега само не метала ја мислим, озбиљна фирма, има и пресе и контејнере и чуда, возика нову ауди осмицу, 3000 кубика, 250 коња, 2010. годиште лебарник ти јебем а пре пет година кад су убацивали плазму за ЕП 2008 у кафићу испод моје зграде чудио се како је добра слика, човек полу сировина, сад се и нешто еманциповао мало. Па нормално да возика када дугује по три плате 20-ици радника и када се увукао градоначелнику у буљанфер. И неко ако иоле легално нешто заради, нормално да ће неко да помисли да је нешто смуљао јер 95% људи који нешто имају, имају то тотално нелегалним створеним путем. И сад неко да ми каже да се такав човек снашао и да му завалим шамарчину. Снашао се тако што јебе у здрав мозак 20 јадних радника. Нисам ја завистан, ја када бих имао тај ауто продао бих одма за једно 60.000е, узео нешто доста лошије од кола за 10.000е (и опет бих имао машинчину за наше услове) и пропутовао бих света, него ми жао људи, па двојица од њих су ми били баш блиски другари, и сад су него се не виђамо често јер ни ја нисам често ту. Паметна је ова омладина што неће да ради, мајке ми. Шта да раде за 15-20-30 хиљада динара и то још да ишчекују плату од пре 3 месеца, да их не плаћају редовно? Е сад друго је кад неко себи створи нешто мало, где је сам себи газда такорећи, па и нека је мала платица, буразеру радиш сам за себе и директно ти иду паре у џеп, мало по мало.
И тако једна девојчица када види да не може себи да приушти сваки викенд нову мајичицу, штиклице, квалитетну шминку, надоградњу ноктића и доброг фризера, јер има поштене родитеље, оде у крило код оног највећег пушача курца који је у основној школи презирао велики одмор јер су га тад сви зајебавали Biggrin
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 2 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

31/1/2013, 21:40
сицилија ::још једна ствар, пазите знам један невероватан пример...познајем две цуре 93 годиште, лепе, згодне, културне а до сад су имали највише 2-3 момка и то не нешто дуго типа 5, 6 месеци плафон. једну сам сретао баш често у једној кафани, па оно ти је шоу...момци муку муче са њом. буквално цура за женидбу. само да их је мало више таквих...у дупе би се шутирали од среће.
Те што муку муче момци са њима су дебилчине најгоре. Поготово то 93 годиште, ретардираније годиште нисам видео. Задњу рибу са којом сам био, која је иначе 93 годиште, и која је неосвојива тврђава отприлике, сам мувао 5,6 месеци јебених, а притом је она мене прва стартовала, након чега сам морао да гулим5 месеци јебених, да трошим кредит, да се не опијам кад је она ту Sad , итд, итд... и на крају скапирам да је та риба уствари мало поремећена. Знам ликове који су њу мували по 2 год и више па га издували. Шта ће ти таква риба? Каква женидба са њом? Нормално, имао сам ја у том периоду неке девојчице и то, болео ме курац да шиљим сам мачора, кад има ко може, док се она нија смиловала да се смува са мном. Девојка треба да буде комуникативна, духовита, културна и колико толико тешка за мување. А те што се сви ломе око њих, то су обичне искомплексиране рибе, које трипују да се свет врти око њих, које трипују да се сви ложе на њих, и тако хране свој его, доказују да су рибе, кад окаче неку песму на фејсу лајкују одма сви ти који их мувају, и онда су оне одма у гасу као која сам риба, имам 23112 лајкова, оне су у суштини горе од тих фејсбук ретарда, јер за фејсбук ретарде знамо да су то, а оне су скривини облик, онај подмукли, фејсбук ретарда, крије се од свих, сви мисле да су кул, да их то не занима, иду на факс итд, а уствари дрндају свој клиторис због лајкова, јер нема ко да им дрнда. Где да пусте неког да им дрнда, па да им се смањи клуб обожаваоца и лајкера за један... А можда и за више ако не дај Боже остали обожаваоци провале да је са неким у вези, можда се наљуте па одустану од њих, то никако не ваља, одма пар лајкова мање. Најгоре код тих риба је што ако их напушиш крену да те смарају, јебига, један обожаваоц мање опет, морају да одржавају контакт, јебене комплексашице. Осећам те твоје да се пицну за кафану, седну и надмено првих сат времена гледају у правцу свог телефона, док јој севају порукице од обожаваоца који тренутно нису са њима у кафани, телефони су им на рачун углавном, са гомилом бесплатних порука, да би могле стално да се куцкају, у случају да немају фејсбук, исти принцип примењују за телефон, потребно је што више порука дневно, како би се хвалиле другарицама јао овај ме смара, овај ме цима, овај хоће да се видимо, бла, бла, бла. Након тога, креће пар сличица за фејс, како би сви знали да је изашла, у случају да нема фејс, као што сам горе навео, нема везе има другарица, битно је да сви виде како је она ипак изашла у кафану и код другарице на профилу, чисто да тајни обожаваоци који не излазе са њима знају за убудуће где су, а онда кад би се они појавили у тој кафани следећи пут, она би их надмено погледала и рекла другарици ''Јао, то је тај смарач.''. Наравно, јавиће му се са осмехом, наравно, да не изгуби једног обожаваоца, мање за њен его, а онда ће га кулирати цело вече, док се дечко труди да је инпресионира, она ће се сликати, гледати телефон, по могућству повести свог најбољег педера друга који се не одваја од ње, због огромног броја обожаваоца, чисто да не могу сви да јој прилазе стално јер она прича са другом, добро, ако друг није ту онда је ту другарица. Стандардно код тих риба је одлазак до вца са другом/другарицом, које се додуше разликује од одлазака осталих риба, јер њихов одлазак у вц у кафани траје много дуже, шминкица, разговор са другом/другарицом, ако јој се припишки саспе неку кап у одвратну,прљаву,бљак, кафанску веце шољу, које се просто гади, по могућству без додира са даском, увек су префињене, имају влажне марамице да обришу рибице, јебига, где ћеш прљавим тоалет папиром из кафане да обрише, то јој се не свиђа, прљави одвратни, јефтини тоалет папир, кући имам перфексссс, не могу да са перфекссссссссса прелазим на овај одвратни без 100 посто целулозе, можда јој се зацрвени клића због лошег квалитета тоалет папира. Након изласка из вецеа(шминка у реду, пица чиста у случају пикења, изоговарано пола кафане) наручује сок или неко надркано пиће, да ипак сви виде како је фина, у најгорем случају неко надркано вино, које испија цело вече, јер је госпођица. Али боље сок, исцедите јој поморанџу у кафани, не воле обојене сокове, нису сто посто воће, то гоји, то боји зубе, фуј. Седа за свој сто, и опет исто, седи гледа фон, ал се сада већ опустила, почиње комуникација и са другарицом/другом који/а седе преко пута ње, хаварија, онда смејање неким дебилским форама, ха ха ха, ево пишкење од смеха, мораће опет до вецеа, у којем ће опет поновити обред од прошлог пута, без пишкења, јер је попила само 0.05 мл, нема шта јбг. Наравно, остала је до краја журке риба и госпођица, устала је једном и заиграла, са другарицом, али у надослаку великог броја фенова, након песме је ипак села, смарачи, не може од њих да покаже свој плесачки таленат, изнервирали су је. На крају, ступа у контакт са неким од обожаваоца, чисто ако нису у крају да их баци кући, па госпођице узми такси кад си рибетина, можда неко помисли да си се трпала са обожаваоцем, ју. Штети твојој репутацији. Посерем се ја у уста свим таквим рибама, никад се не удале јебем их у уста! Најгоре искомплекисране дебилке, чешће користе огледало од кашике и виљушке заједно. Јебем их у уста све такве, нађеш бре неку нормалну девојку, да се капирате, да се спрдате, да не мораш годину дана да је муваш, а не те за женидбу, сере ми се од таквих.
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 2 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

31/1/2013, 22:00
сицилија ::још једна ствар, пазите знам један невероватан пример...познајем две цуре 93 годиште, лепе, згодне, културне а до сад су имали највише 2-3 момка и то не нешто дуго типа 5, 6 месеци плафон. једну сам сретао баш често у једној кафани, па оно ти је шоу...момци муку муче са њом. буквално цура за женидбу. само да их је мало више таквих...у дупе би се шутирали од среће.
Ако је једна од те две она на коју мислим, рећићу само: ХАХАХАХАХХАХАХАХАХ! Ти си одлепио буразеру, не лажи људе Biggrin
syndesmos
syndesmos
Корисник
Број порука : 386
Регистрован : 01.06.2011

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 2 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

31/1/2013, 22:08
Буразеру који ти гнев осећаш према тим рибама, као да ти је једна од таквих туки одгризла приликом пушења. Ал свака част,
99% истих ствари сам проживео.
ПС: : и ја јебем матер целом 93. годишту!!! (ништа лично ником)
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 2 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

31/1/2013, 22:11
Београд ::Те што муку муче момци са њима су дебилчине најгоре. Поготово то 93 годиште, ретардираније годиште нисам видео. Задњу рибу са којом сам био, која је иначе 93 годиште, и која је неосвојива тврђава отприлике, сам мувао 5,6 месеци јебених, а притом је она мене прва стартовала, након чега сам морао да гулим5 месеци јебених, да трошим кредит, да се не опијам кад је она ту Sad , итд, итд... и на крају скапирам да је та риба уствари мало поремећена.

Брате да ово није неко створио реплику мене па написао овај пост? Ово нису чиста посла.
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 2 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

31/1/2013, 22:13
Искрено, ја никад нисам јурио такве рибе, сем те једне, али оно, нисам ни њу баш претерано јурио. Него сам описао њихово класично понашање, и сажаљевам ликове који такве рибе јуре, јадни они мајке ми. Изопачене дебилке, јебо им ја матер, комплексашице. Једноставно ми се сере од помињања таквих риба, сере ми се кад их видим! Ретко иритантне особе.
И имам туки иди у курац. Biggrin
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 2 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

31/1/2013, 22:14
Gambler ::
Београд ::Те што муку муче момци са њима су дебилчине најгоре. Поготово то 93 годиште, ретардираније годиште нисам видео. Задњу рибу са којом сам био, која је иначе 93 годиште, и која је неосвојива тврђава отприлике, сам мувао 5,6 месеци јебених, а притом је она мене прва стартовала, након чега сам морао да гулим5 месеци јебених, да трошим кредит, да се не опијам кад је она ту Sad , итд, итд... и на крају скапирам да је та риба уствари мало поремећена.

Брате да ово није неко створио реплику мене па написао овај пост? Ово нису чиста посла.
Да нисмо исту рибу мували? Biggrin
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 2 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

31/1/2013, 22:35
Београд ::телефони су им на рачун углавном, са гомилом бесплатних порука, да би могле стално да се куцкају, у случају да немају фејсбук, исти принцип примењују за телефон, потребно је што више порука дневно, како би се хвалиле другарицама

Хахаха који пост, колико неповољних истина Biggrin Само за ово, који рачун сине, све имају рачун и као, ју ју ју нисам имала твој број променила сам, јер су ми КЛОШАРИ из МТС, ВИП, Теленор-а, блокирали јер нисам плаћала а ја у ствари плаћала. Ма све си ти плаћала, клошарко који црни постпејд, зато сада цика и вриска када неко уплати кредит јер нема више претплате.

А најјача шема ми је оно када те пита, мало пијемо, мало се зезамо, не морамо ђецу правити, а она каже, е може ли моја другарица-две-три са мном? А ти се уживиш као слепац, ајао идем са рибама, и на крају када платиш пиће и пукнеш кинту, сјебеш се, а ниси ништа специјално ни урадио јер су оне имале другарице и није било оно један-на-један. Следећи викенд, друга другарица шаље свом слепцу порукицу, а и он се мука уживи, па све у круг, и на крају оне све купе по мајичицу и козметику, и ето, значи толико јака и модерна шема за излазак у град а да те не кошта да то не би ни ђаво измислио.
Једном сам био у Босни у Бијељини, људи верујте ми друга прича. Да ли сам налетео на неке девојке које иоле имају кинте или не знам, значи ајде ја и кум глумимо неке џекове бацимо им пиће за њихов сто, касније оне нама, па још једном, и то оно пију баш баш пију девојке, јебем ти џамијски оркестар, поцепаше по 12-13 вотки али опуштено бре. На крају одоше нормално сасвим. Зезају се, причају, немају неке фолове. У Босни је шоу провод, весело баш баш
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 2 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

31/1/2013, 23:27
Ајд и ја да изјавим нешто за дневник везано за расправу са претходних страна.
Нуклео, брате, јебига не може све бити у боји, у сваком житу има кукоља. Слажемо се у већини ствари које си изнео, међутим морам на једну да ти одговорим. На део везан за гудру... Једна наша пословица каже да се глуп човек учи на сопственим грешкама, а паметан на туђим. Имаш брате гомиле примера који су ето пробали гудру, међутим није им потребно да се надувавају 20 година да би после тога схватили како су погрешили. Паранормал је рекао ти ако си поводљив, без проблема ћеш да прихватиш туђи предлог или мишљење...постајеш лак плен за различите врсте манипулација. И ја лично мислим да је то ствар кућног васпитања, више него било чега другог. Сад долазимо на то колико су ту родитељи криви...Ако ти детету на време улијеш такву способност да оно само распознаје шта сме, а шта не сме, онда ће се и тај клинац после осећати сигурно у својим ставовима и одлукама. За себе сматрам да сам васпитан тако да научим да размишљам својом главом. Код неке деце нису ни потребне батине у толикој мери, све зависи од родитеља. Ако се један од родитеља, ћале/кева, постави тако да као појава стекне ауторитет, клинац неће смети ни да помисли да направи неко срање у животу. Једноставно ће сам да скапира да је мртав човек ако уради нешто чиме би заслужио батине. Кажеш 99% нас одавде је бар пробало гудру. Па нека и јесте, и јесам пробао ал ја знам да не постоји било шта на свету што ће ме навести да то узмем поново. Јер једноставно тако сам васпитан. Зато ако будем имао клинца, ма брате нека проба. Сам нек се увери да је то једно најобичније срање. И та клинка што се са 14 навукла на пајдо, није крива ни она, ни друштво него њени ћале и кева. Можда су њој матори лупали шамаре за сваку ситницу, па је после баш због тога и постала то што јесте. Код неких на почетку фино објасниш шта не треба и зашто...и ту се завршава сва педагогија. Каква јебена педагогија, то су измислили ови западни педерчићи да би народу узимали паре. Погледаш васпитање од пре 50 година, а погледаш сад и упоредиш генерално понашање.
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 2 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

31/1/2013, 23:43
А ови родитељи из поста од сицилије су сигурно неке окореле демократе. Због њихових европских сватања, клинац им расте у дебила. Погледајте зашто су у Енглеској гомила њих ретардирани. Не морате да одете тамо да би видели, долазе они и код нас да то покажу...Има их у Грчкој колко оћеш. Летос сам био у Грчкој, оно тамо...па ја не знам, сајам ретарда. Или су окорели алкоси, чисти наркомани, или некултурни и неваспитани хипици баш због тога што шамар један добили нису. Због тих европских схватања...немојте шамарати децу, станите испред њих и молите их да престану да цртају по зиду и купите им највећи сладолед. Буквално.
Боље да га звекнеш мало и објасниш ко је газда, а не да направиш ретарда што ће да заплаче чим га неко набоде сутра. Јеботе толико година се нико није жалио на такво васпитање и дођу неки курчеви либерали и прете да ће ти одузети дете ако га ошамариш.
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 2 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

31/1/2013, 23:50
Не знам шта ми је, морам да наставим јебену причу, нешто сам пукао сада. Вероватно инспирисан новом песмом коју је ова сицилијин тип девојке за удају окачила тугујући, сад јој криво,штаро криво наравно, она хоће да шеће мушкарце наравно, чак и ако им се свиђа тај лик.
https://www.youtube.com/watch?v=NNGxI23BAe8
МРШ ДРОЉО!
Е сад, морам да пишем о педердругу, или најбољојој другарици тих дебилских риба, уствари морате да знате да су те фул рибе увек најбоље, најпаметније, увек све знају, тако да сврха тих педердругара и нај другарица је само та да буду њихове марионете. Сви који мувају такве рибе се увек трипују ако буду добри са педер другом и најдругарицом пашће, ПОЧЕТНИЧКА ГРЕШКА! Никад не падају на то, уствари педердруг и најдругарица немају никакав утицај на ЊУ, они су само ту да пренесу неком од обожаваоца нешто, да га изложе још више, да му се јаве на чету кад ЊУ мрзи да га ложи, или кад је у некој свађи са обожаваоцем. Ту је педердруг да му добаци нешто, да се он опет исприма, или најдругарица. Педердруг и најдругарица су углавном фина деца из краја, мада ти педердругари некад знају и да јој покарају пар другарица, зајебани су они, некад и њу саму, свакаквих има педердругова, е да они су углавном фина деца из краја, која су ту за родитеље од ЊЕ, увек су кул са родитељима, тако да мајка и отац никад ни не брину увек пуштају свог анђелчића да изађе. Мада немају ни сврхе да брину, она само ложи људе, ТО ЗАПАМТИТЕ, пре би пустила да јој брусилицом истружу клиторис него да јој неко пипне прљавим рукама, брусилица је топла убија вирусе па зато. Улога педердруга и најдругарице је та да је извуку из куће кад не може, и то је то, и наравно кад је у каналу стварно због неког лика да јој пруже утеху, да буду раме за плакање, класично искоришћавање. Запамтите, никад ништа преко педердруга и најдругарице, они су марионете. Педердруг и најдрурица су увек у трипу да су познати да их сви знају, наравно сви их знају као другаре дебиле ЊЕ. Наравно са њима мораш добро, ништа преко њих, али мора лепо, у случају да дају негативне коментаре о неком лику, она је увек у стању да их саслуша, она увек жели да испали неког, то јој је животни циљ, да храни свој его. Са педердругом и најдругарицом само опрезно, тактички и лукаво, смејте им се ако имате лепе беле зубе, то увек пали, увек то сниме, лепе зубе. Ако нису бели а лепи, јебига опет се смејте можда прође. Е сад, како она испаљује људе и када, то је најбитније од свега, она то никад не ради док није милион посто сигурна да ће јој се вратити после испале. Како је сигурна да ћете се вратити? Лако, најзаслужнији су педердруг и најдругарица за то, ако се њима редовно јављате, значи пасете је, крај, испала у најави. Ако још причате о њој на чету, пффф никако, то је милијарду посто сигурност. Дакле, додатни контакт са педер другом и другарицом минималан, ако их сретнете негде разговор треба да протекне овако:
-Е ћао педердруже/најдругарице, шта има? (обавезно се јавите први, да изгледа као да их готивите, јер они имају комплекс да су они битни јер су ЊЕНИ другари, трипују да треба људи њима да се јављају.)
-Ћао, ево ништа са факса, код тебе?
-Нема ништа, био сам на факсу/послу/ у граду са ортацима, идем кући и тако, смарање. Шта има ново?
-Нема ништа. Код тебе?
И док хоћеш да кажеш нема ништа, бум, гром из ведра неба, кључно питање ''Јел се чујеш са ЊОМ?'', зар педер друг или најдругарица то већ не знају? Као не знају, јебо им ја матер.
''Па чујемо се...'' наравно ништа енергично, све опуштено.
''И?'' Опет се праве луди, као не знају шта се дешава, а знају сваки детаљ сваког њеног чета, јер се њима једино кева јавља на фејсу/фону...
''Па ништа све супер''Опет хладно. Даљи разговор је необавезан, наравно са што мање помињања ЊЕ, то не ваља, онда зна да је пасеш.
Педердруг и најдругарица, смрадови мали који јој све преносе, све што хоћете да она зна, реците њима, она ће сазнати. Али фино са њима јебига, нема друге. Е сад, јебига, како да буде сигурна ако сте прошли први тест да ако вас откачи да ћете се вратити, лако, све јој лајкујете на фејсу? Кључна грешка! Никако то, јер она зна коју музику слушате, прелистала вам је већ зид, ако провали да сте јој лајковали песму од Лане де ла Реј-Блу Џинс(видим да је тренутно популарна на фб па је наводим као пример), а задњих 10 песама које сте окачили су Митар, Синан, Ипче, или пак Погонбгд, Гоблини, или БС, Шкабом,... Крај, не слушаш то а лајкујеш јој? Тебра, пасеш је. Друга ствар помоћу које утврђује да се ложиш на њу је брзина одговарања на фбу, наиме ако сте искусили дописивање са сличним девојкама, вероватно сте приметили да вам увек одговоре за 5-10 мин, небитно колико брзо ви одговорите. Значи у случају да јој стално брзо одговараш, а чекаш је дуго, то је уствари на неки начин већ тестирање да ли може да те испали, и ако ту паднеш, може да те испали. Главна грешка је ако питаш што ти не одговара, значи само њу чекаш? Е сад ћу да те јебем, сад ћу ти набити вибраторчину у буљсона, без намаза, па се ти после чеши кад ти хемороиди прораде. Значи никако брзи одговори, никако питати што је чекаш, И НИКАКО НАКОН ЈЕДНЕ ПОСЛАТЕ ПОРУКЕ И ЊЕНОГ НЕ ОДГОВАРАЊА ОД НПР 10 МИНУТА ИСКУЦАТЕ ЈОШ ЈЕДНУ ПРИМЕР:
-Шта радиш? Biggrin
-Evo nista, gleda film(najcesci odgovor) ti?
увек гледају филмове, све такве рибе су велики филмофили набијем их на филм и биоскпско платно.
-Ево ја сам сад јео говна, и дрко курац и напишеш јој триста редова на њена два, ало човече, и ти си гледо филм, то напиши. И сад она размишља пази га пајсер колико ми је искуцао, нека чека, пасе ме.
И онда онда грешка, писање након пет минута акд не одговори одма:- И малопре сам био са кевом у радњи.
Д Енд. Навукла те је, готов си. У најскорије време ће те исплаити за виђање, јавиће ти у 2 минута до 8(а у 8 се налазите), а ти си се таман обријао истуширао... Испала у најави. Ако јој се баш, баш свиђаш, можда те не испали. Ако одлучи да се видите, хм, најдругарица игра улогу или педер друг, али то је случај кад не зна шта ће са тобом, можда и хоће нешто... Али ништа сигурно, боли је курац, може јој се. Ипак је то ОНА, савршена најбоља, ко те јебе цимај се око ње, ломи се што каже сицилија.
-Ћао шта радиш?
-Ево ништа, смарам се.
-Оћеш у кафић.
-Са ким?
-Ти, ја, ОНАААА и твој друг.
наравно састанак у четворо досадно јој је, мрзи је да блеји кући, боље јој у кафићу са неким друштвом, улазите у кафић, педердруг или нај другарица седа поред ње одма, издувао си опет јебига. Ко те јебе, може јој се, може да те воза. Још ћеш морати да платиш пиће, а једино што си могао да осетиш од ње је мирис прафема кад си је љубио у образ. Добро, кад се ложиш на њу, мислиш и ти да је врх, као фул, следећи пут ће бити боље. Наравно, опет ће сести и дркати фон, као и педердруг/најдругарица, ти и ортак се смарате, гледате кога има по кафићу, бацате неке дебилске форе, и покушавате да допрете до њеног мозга. Не покушавај ретарде, она је дошла ту да би блејала мало преко фона на фејсу, уз наравно статус У кафићу - са педердругом/најдругарицом, тебе неће поменути, не брини, ти можеш да лајкујеш то, јер си пајсер, воза те.
Никако не сме да вас воза, зато овај болдован део заборавите, не сме да га буде, ако сте прошли тест са счучајним сусретом са педердругом и другарицом. Сусрет у четворо долази у обзир тек кад је смувате, никако раније. Е сад ако сте спремни да се јебете и да пазите на све ово горе, ОНДА МУВАЈТЕ СИЦИЛИЈИНЕ ДЕВОЈКЕ ЗА ПРИМЕР, ДЕВОЈКЕ ЗА УДАЈУ. Још једном их јебем у дупе да их јебем и исерем им се по фаци. Извињавам се на оволиком срању, ако неко прочита, свака му част, али сам морао негде свој бес да избацим. Јебем ти те фине девојке 93ће за удају, дебили бре! Онај ниво кад си у вези са њима нисам успео да пређем, мисија се зове ''Како наћи заједнички језик са ретардираном ментлано оболелом искомплексираном рибом која се ложи на тебе ко коњ али је јебу комплекси трипови итд итд.'' Ако успем некад да пређем, написаћу вам како, чини ми се да у скорије време нећу покушавати.
kamora
kamora
Корисник
Број порука : 333
Регистрован : 17.09.2012

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 2 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

1/2/2013, 00:15
Јебо вас пас ви као да пишете саставе у школи. Нешто сам читао, али ово је већ почело да убија у мозак...види ти колики постови, просто се такмичите ко ће више да напише неке опште познате ствари. Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 2 539328
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 2 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

1/2/2013, 00:17
Пуши га ти, не квари нам дискусију. Biggrin
Само комуњаре неке качиш и још кењаш нешто, кад окачиш нешто друго што нас не убија у мозак, онда се јави да кењаш. Biggrin
South Guard
South Guard
Корисник
Број порука : 122
Регистрован : 20.11.2012

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 2 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

1/2/2013, 00:40
Mene moji nisu mnogo tukli, kad sam bio manji uradim neko sranje oni kazu nemoj to vise i to je to.Ako to ponovo uradim onda malo batine.Skoro sve su mi pustali, opusteno radio sma sta sam hteo ali znao sam i ja sta treba a sta ne, valjda sam tako naucen.Kad sam prvi put ukrao nesto dobio sma takve batine da nisam mogao 2 dana da hodam.Stalno su mi pricali da ne probam nikad drogu ! Ako hoces pusi, pij samo drogu ne.Nepusim, pijem ponekad redovno uvek.Shvatio sam zasto bi bacao 200 dinara dnevno za pljuge kada ne moram. Nikad mi za navijanje rec nisu rekli i kad sam dolazio kuci krvav, samo su me pitali dal se tucemo nozevima ili na ruke.Jer brinu se za moj zivot naravno.Znaju oni da ja nikad nebi ubo nikog nozem, pa valjda nece ni mene niko.Ne treba deci uterati stah u kosti jer kad odu negde radice sve sto nisu smeli a onda nastaje problem.Kada vidim neku kevu ili caleta sa detetom u prodavnici kad ga pitaju sta hoce da mu kupe a on ide redom i pokazuje. Pa mene kad su pitali ja sam uvek govorio necu nista i kao onda posle kao idem to gledam, setam se oko toga i onda oni shvate i kupe mi to.Jebiga tako sma naucen da ne budem halapljiv, kad god mi neko nudi pare ja kazem ne treba a neko zgrabi odma i ako su meni potrbnije od toga sto odma uzme. Ali to je u zadnje vreme retkost da takva deca postoje i ako neki roditelji tako uce decu, dete ce se naci u drutvu gde svi ostali nisu takvi i onda ce se osecati drugacijim i biti kao oni.Jebeno vreme, ljudi trce za parame ne obracaju paznju na dete.Beograd brate jel su tebe neke ribe drzale u podrumu 2 godine vezanog i pisale po tebi, pa odatle toliki bes? Smile malo su recenice ne definisane ali jebiga umoran sam malo a i mrak u sobi, a mrzi me da upalim svetlo.
Реакција
Реакција
Корисник
Број порука : 661
Регистрован : 24.02.2012

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 2 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

1/2/2013, 00:44
Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 2 61861 South Guard победио Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 2 581573
сицилија
сицилија
Корисник
Број порука : 117
Локација : боемска четврт
Регистрован : 24.04.2009

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 2 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

1/2/2013, 01:00
има београде цела твоја прича поенту, али разочараћу те, запенио си као млад мајмун ни за шта. Biggrin муку су мучили јер је имала везу од МЕСЕЦ ДАНА. неке имају везу од неколико година, па би га на њеном месту првом лику у најбољем случају бар издркале у клоњи. него шта је него за женидбу. ахаххаахх извини што сам покренуо лавину емоција из тебе, није ми била намерa Biggrin могао сам да вас спојим, али изгледа ништа од тога пошто видим да не волиш тврд орах већ ољуштен...на тацни. Biggrin капирам те иначе, радо ћу да прозборим коју на ту тему само што ми за то треба брат брату доста времена којег сад немам јер ми се моја болесна мајмуница дере на уво да јој кувам чајеве.

гемблер, окружен сам таквима сваки дан на послу јебига трудим се да се ушлифујем овако дођем у ситуацију мало ми фали да неког изломим па сам често на ивици отказа. и консиљер није нена јебала те она.
nucleo013
nucleo013
Корисник
Број порука : 54
Локација : 013
Регистрован : 14.10.2010

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 2 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

1/2/2013, 01:39
Vi bre niste normalni.Ne pada mi na pamet da sve ovo čitam,odo ja u 16+.Ako je neko ostao uskraćen za moj odgovor,boli me kurac.Kao što rekoh utrkujete se u proseravanju...Budi bog s vama.
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 2 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

1/2/2013, 02:06
South Guard ::Pa mene kad su pitali ja sam uvek govorio necu nista i kao onda posle kao idem to gledam, setam se oko toga i onda oni shvate i kupe mi to.Jebiga tako sma naucen da ne budem halapljiv, kad god mi neko nudi pare ja kazem ne treba
Како си искусно израдио маторце. LOL Нисам халапљив, ал сам зато намазан... Кад ти нуде паре јел прво сложиш тужну фацу па онако суптилно кажеш "ма не треба..." да ти сами стрпају у џеп. LOL А иди царе, насмеја ме до суза...хаахахахха. LOL
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 2 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

1/2/2013, 03:01
Брате овај саут гард је у најави онај ПФК. Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 2 61861
Дај пребаците овај пост у најјаче.
Nikad mi za navijanje rec nisu rekli i kad sam dolazio kuci krvav, samo su me pitali dal se tucemo nozevima ili na ruke.Jer brinu se za moj zivot naravno
Реакција
Реакција
Корисник
Број порука : 661
Регистрован : 24.02.2012

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 2 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

1/2/2013, 03:30
Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 2 139889
Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 2 67403_10151264655070963_440150220_n

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 2 14895_10151271286090963_1596606993_n
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 2 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

1/2/2013, 04:07
Управо сам се вратио са рулета где сам пукао неких 60е, и то враћених пара, значајан део дуга на који сам морао да зовем вишедневно да ми врати паре другар који вешто потура оца на телефон "Друже, мој син говнар спава, ја сам га научио том балегарском занату јер сам и ја био клошар као што је он сад, зваће те касније." И наравно када ми се врате паре, ја испадам ту неки смарач јер сам тражио своје паре, ма више ово ни у лудилу, нисам имао са овим проблема једно 7-8 месеци све до сада, ако хоћеш да се посвађаш са пријатељем, само му новац позајми, увек било. Ово су проклете паре када ти неко врати дуг, никада ништа паметно нисам урадио са њима, додуше јесам једном, али углавном или пукнем негде или на неку глупост потрошим. И морам да вам кажем да су ме ови постови барем мало орасположили, поготово од Београда Biggrin и СаутГарда.
Бритишстајл, ишчитао сам цео пост и могу ти рећи то је прототип једне девојке каквих има много данас, а и оне које их оговорају-управо желе да буду такве, али не иде им, не могу, нису довољно добре рибе или шта ти ја знам. Поготово ви у Београду када налетите на Лозничанке, или Шапчанке које студирају и раде ту, јебите и сатрите, глуперде су то, довољно је да и један слепац са Чиготе сиђе у Београд, и за 5-10 година набаци БЕОградски нагласак и ето га, сав је у фазону, за такве је смрт. Ако вам треба каква информација(за Лозничанке), вичите, ако не знам ја, зваћемо, наћићемо. Београдски курац финансијски је много бољи него домаћи.

Да се вратим на сајберизацију, данас све више људи прате и цене и дају предрасуде о другима на основу онога што виде на интернету, људи који не користе то малтене и не постоје у друштву, али има и оних који кобајаги немају али улазе у други профил код другара да виде шта има. Људе када окренеш на телефон да се иде напоље, не могу јер су управо скинули неки филм нови за кога за два дана неће знати да опишу у више од две реченице, а уз гледање филма и куцкају на фејсу, ма милина да ретардирано проведеш добар део дана и одеш на спавање. Еј бре, не допустите да вас воза нека пајсерка која спава 15 сати дневно, 1 сат дневно једе, 4 сата је на интернету, и преостала 4 сата потроши на факс и учење, пола града, а не Србије, није видела и она ће да продаје муда за бубреге после када је неко стартује у граду. А за град се спреме и као хоботнице после 6 дана спавања и смарања лудују, а неко 7 дана у недељи луња, излази, цима се са друштвом, ради на послу. А она је окачила слику са лепим романтичним цитатом Мерлин Монро, или неким другим из романтичних и култних филмова а шаровка јој из дупета вири мајку ти јебем, отац и мати јој побегли од мотике и ашова. Још када нахватају ове што нешто раде и поштени су, и вршљају са стране за време радног времена њихових момака, а он слепац дође са посла, троши малу плату на њу и после га огули као мајмун банану а има и типова са стране. Шоутајм буразеру, а?

Каморанези, ти немој овде да минираш дискусију, ако си већ старији и самим тим искуснији, дедер дедер реци и напиши нешто паметно, ако нећеш немој минирати дискусију. Причао си Калимеру да је један од најпоштенијих ултраса ако не узима паре од кореографија на северу а има година као и ти (близу 30) пре две године, а овамо био си у основној и слушао панк пре премијере оног филма из 97, то једино ако мислиш да су "близу трудесете" када имаш 25-26 година. Није битно које си годиште неко викни коју паметну, немој нам причати да су шупље приче, какве друге приче да буду када живимо у шупљој држави.
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 2 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

1/2/2013, 05:33
Ма дајте људи ко овде има 30 година или близу. Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 2 61861 И не капирам толику драму око година, ако је неко нешто паметно написао може да има и 10 година, шта то мења. Ал ајде...
Искрено немам ништа против мајци са заставама, осим у случају земаља и нација које су нам нанела велика зла, као Америка например. То кад видим преврне ми се желудац, дође ми да им исцепам хеланке на сред улице.

Мени није јасно како ви не извалите каква је риба пре него што се залетите.
Ја ако видим да је то риба у стилу, дођи по мене колима па ћемо да идемо негде. Или једна од оних која не сматра за излазак блеју негде на Калишу рецимо уз пиво, сок, која може да блеји само у неком фенси кафићу са интернетом. Ја то тебра ни не покушавам смотати, ако ће се јебати из требе (што је ретко Biggrin ) може, ако не, срећно. Никад нисам имао тих проблема са рибама, ја то на самом почетку разрешим како и шта може или не може.
И реално су студенткиње из унутрашњости најбоља ствар. Има своју гајбу, има кинту (не мора је раниш) и већина коју сам упознао није на ''нивоу'' као локалне бицури. Јесте да нагласак неки пут може бити смор, ал јбг, временом га изгубе. Biggrin

avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 2 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

1/2/2013, 12:35
сицилија ::има београде цела твоја прича поенту, али разочараћу те, запенио си као млад мајмун ни за шта. Biggrin муку су мучили јер је имала везу од МЕСЕЦ ДАНА. неке имају везу од неколико година, па би га на њеном месту првом лику у најбољем случају бар издркале у клоњи. него шта је него за женидбу. ахаххаахх извини што сам покренуо лавину емоција из тебе, није ми била намерa Biggrin могао сам да вас спојим, али изгледа ништа од тога пошто видим да не волиш тврд орах већ ољуштен...на тацни. Biggrin капирам те иначе, радо ћу да прозборим коју на ту тему само што ми за то треба брат брату доста времена којег сад немам јер ми се моја болесна мајмуница дере на уво да јој кувам чајеве.

гемблер, окружен сам таквима сваки дан на послу јебига трудим се да се ушлифујем овако дођем у ситуацију мало ми фали да неког изломим па сам често на ивици отказа. и консиљер није нена јебала те она.
Волим тврде орахе, али не да сломим зубе са њима, већ да могу неком циглом на коју на летим да их сломим. Biggrin Само једно, јако битно питање, јел су одма стављале до знања да имају дечка? Biggrin
Није Нена Конси. Biggrin
avatar
Београд
Корисник
Број порука : 1640
Локација : Београд
Регистрован : 16.08.2009
http://www.tribinasrb.net/portal

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 2 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

1/2/2013, 14:43
South Guard ::Pa mene kad su pitali ja sam uvek govorio necu nista i kao onda posle kao idem to gledam, setam se oko toga i onda oni shvate i kupe mi to.Jebiga tako sma naucen da ne budem halapljiv, kad god mi neko nudi pare ja kazem ne treba a neko zgrabi odma i ako su meni potrbnije od toga sto odma uzme.
Код мене то није полазило. Sad
Иначе мене су кидали за сваку глупост док сам клинац био, до 8 године нпр, а после тога су ређе, углавном речима објашњавали, али је битно да пеглаш дете до неких 7,8 година, да му покажеш ко је газда, а после може и речима уз батине 1 месечно.
CasualMente
CasualMente
Корисник
Број порука : 5426
Локација : Београд
Регистрован : 29.07.2008

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 2 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

1/2/2013, 16:42
Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 2 527337_179571858832070_2075039298_n
Sponsored content

Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд... - Page 2 Empty Re: Друштво, њу ејџ генерације, сајберизација, итд...

Назад на врх
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму