TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

+54
makarenko
syndesmos
Крагујевац
Casuals
Симпатизер
CasualMente
Београд
навијачкаСвест!
сицилија
Инвалид
KSsyndrome
Србин+
Паранормал
Плава крв
Ступи
consigliere
Gambler
duka
Internet hool
Amon Ra
nEw WavE StylE
Ђомла Београд
WTF.exe
_JuZnI_Fr0nT_1990
- Kompanija -
фики_кершме
KiLa
Uzi
Mrdja_GrobaR
Milos_011
pancevac88
Prijedor
Old school
WSC
Crazy
cyber
boy
Xepoj
Lud rodjen!
LimunNS
Otrovi-Zajecar
Правда За Уроша!
_BOKI_PFC_
SOMI [RD-KG]^^[A.C.A.B.]
кр1за
визант
!НФК Ултрас!
mareee PFC
Suki Grobar
ултра
GRU-PFC
Panaa
ПАОКАРА
ФкБАЧКАпаланка
58 posters
Go down
ФкБАЧКАпаланка
ФкБАЧКАпаланка
Одстрањен
Број порука : 918
Локација : Бачка Паланка,Србија
Регистрован : 05.09.2008
http://fkbacka.forumsclub.com

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању Empty Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

15/10/2008, 14:46
Наслов све каже :rolleyes:

Престао сам да пијем али рецимо док сам пио радио сам свашта,рецимо на камповању напио се и увече ишао од кампа до кампа ставио наочаре за сунце иако је ноћ и питао сваку девојку дали би хтела да изгубиш невиност са дечком овог профила...наравно сваки је одговор био НЕ,АЈДЕ БЕЖИ КУЋИ КЛИНАЦ,ОДЈЕБИ и слично..то су били дани,крај осмог разреда,што смо тад сви били луди...
ПАОКАРА
ПАОКАРА
Корисник
Број порука : 1504
Локација : Беогард
Регистрован : 28.07.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

15/10/2008, 15:57
Ја често циркам са друштвом, али се не напијам, него ето, по пивце... Само сам се једном до сада одвалио, и то за медаљу, и нешто се глупирао са ортаком, неком керу (правом псу Biggrin) покушавали да отмемо флашу из уста, и пали свако по једно 3- 4 пута, и још је би снег, а ми у мајцама... Smile
ФкБАЧКАпаланка
ФкБАЧКАпаланка
Одстрањен
Број порука : 918
Локација : Бачка Паланка,Србија
Регистрован : 05.09.2008
http://fkbacka.forumsclub.com

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

15/10/2008, 16:32
Е паметно немој се убијати...ја сам се до пре годину дана стално убијао и имао сам лоших искустава па сам зато и отворио тему да видим јесте имали и ви :tongue: сад сам престао скроз да пијем,алкохол пијем једино у посебним приликама...
Panaa
Panaa
Одстрањен
Број порука : 113
Локација : Prijedor, RS
Регистрован : 31.07.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

15/10/2008, 20:02
Uglavnom, sa drushtvom cirkam svake subote i petka, samo sam se jednom odvalio, povracao sam i nakon toga nisam pio jedno mjesec dana... Smile
Shta pijete?
ФкБАЧКАпаланка
ФкБАЧКАпаланка
Одстрањен
Број порука : 918
Локација : Бачка Паланка,Србија
Регистрован : 05.09.2008
http://fkbacka.forumsclub.com

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

15/10/2008, 21:32
Па ја као што сам горе написао ништа,али раније сам туко СВЕ...морам вам рећи да је у сваком случају боље бити трезан потпуно...јебеш пиће
GRU-PFC
GRU-PFC
Одстрањен
Број порука : 996
Локација : ледине
Регистрован : 25.07.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

15/10/2008, 21:36
ja mesam sve.jednom sam kod ortaka na zurci pokusao da jebem ves masinu,snimali su me ali su posle taj klip svi obrisali. Biggrin
avatar
ултра
Корисник
Број порука : 2271
Регистрован : 02.05.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

15/10/2008, 21:40
Мој ортак се напио, испишао у чашу и наздравио. Biggrin
GRU-PFC
GRU-PFC
Одстрањен
Број порука : 996
Локација : ледине
Регистрован : 25.07.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

15/10/2008, 21:41
a jel popio?
Suki Grobar
Suki Grobar
Одстрањен
Број порука : 175
Локација : Београд
Регистрован : 03.09.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

15/10/2008, 21:44
НИЈЕ Biggrin
GRU-PFC
GRU-PFC
Одстрањен
Број порука : 996
Локација : ледине
Регистрован : 25.07.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

15/10/2008, 21:45
e jebiga
mareee PFC
mareee PFC
Корисник
Број порука : 509
Регистрован : 01.10.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

15/10/2008, 22:23
LOL LOL
avatar
ултра
Корисник
Број порука : 2271
Регистрован : 02.05.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

15/10/2008, 22:26
Suki Grobar ::НИЈЕ Biggrin
Јесте.Wink
Suki Grobar
Suki Grobar
Одстрањен
Број порука : 175
Локација : Београд
Регистрован : 03.09.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

15/10/2008, 22:27
К О БРЕ
ФкБАЧКАпаланка
ФкБАЧКАпаланка
Одстрањен
Број порука : 918
Локација : Бачка Паланка,Србија
Регистрован : 05.09.2008
http://fkbacka.forumsclub.com

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

15/10/2008, 22:30
Ха ха ха који сте лудаци аххаха
Suki Grobar
Suki Grobar
Одстрањен
Број порука : 175
Локација : Београд
Регистрован : 03.09.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

15/10/2008, 22:31
ФкБАЧКАпаланка ::Ха ха ха који сте лудаци аххаха
LOL LOL LOL LOL LOL LOL
avatar
ултра
Корисник
Број порука : 2271
Регистрован : 02.05.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

15/10/2008, 22:32
И то је баш залио... :vomit:
Suki Grobar
Suki Grobar
Одстрањен
Број порука : 175
Локација : Београд
Регистрован : 03.09.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

15/10/2008, 22:33
Северна Армија ::
Suki Grobar ::НИЈЕ Biggrin
Јесте.Wink
Извињавам се погрешио сам нисам био у нормалном стању Biggrin
ФкБАЧКАпаланка
ФкБАЧКАпаланка
Одстрањен
Број порука : 918
Локација : Бачка Паланка,Србија
Регистрован : 05.09.2008
http://fkbacka.forumsclub.com

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

15/10/2008, 22:37
Северна Армија ::И то је баш залио... :vomit:


Ајојјј :vomit: :vomit: :ortaci:
!НФК Ултрас!
!НФК Ултрас!
Корисник
Број порука : 277
Локација : Алексинац
Регистрован : 26.10.2008
http://janko-tipsarevic.darkbb.com/forum.htm

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

26/10/2008, 19:44
Први пут у животу у 6. разреду...
Па...
Рецимо после дербија Напредак-Рудар (Алексиначки Рудиник), дошо сам кући полупијан, а сутра сам имао тест из физике. Мајка ми прича нешто да идем да учим а ја се успавам, и пробудим се у пола 10. Онда лепо наставим да спавам, а физику коју нмемам појма и не пипнем! Онда сам на тесту добио 2.


Најгоре је кад сам сломио ВЦ шољу!

Иначе, ретко правим нека велика срања, углавном се само распевам!


Последњи пут изменио !НФК Ултрас! дана 13/7/2009, 17:58. изменио укупно 4 пута.
визант
визант
Корисник
Број порука : 457
Регистрован : 26.07.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

26/10/2008, 22:07
LOL LOL LOL


Последњи изменио визант дана 7/7/2009, 15:01. измењено укупно 1 пута
Panaa
Panaa
Одстрањен
Број порука : 113
Локација : Prijedor, RS
Регистрован : 31.07.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

28/10/2008, 16:44
ДакиАлексинац ::Па...
Рецимо после дербија Напредак-Рудар (Алексиначки Рудиник), дошо сам кући полупијан, а сутра сам имао тест из физике. Мајка ми прича нешто да идем да учим а ја се успавам, и пробудим се у пола 10. Онда лепо наставим да спавам, а физику коју нмемам појма и не пипнем! Онда сам на тесту добио 2.
Ejjjjssss, nemoj to da prichash....
Ti si stvarno luuuud! :D
кр1за
кр1за
Корисник
Број порука : 51
Локација : NIS
Регистрован : 28.09.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

28/10/2008, 17:35
пењао сам се на зид :confuse: :ups:
ФкБАЧКАпаланка
ФкБАЧКАпаланка
Одстрањен
Број порука : 918
Локација : Бачка Паланка,Србија
Регистрован : 05.09.2008
http://fkbacka.forumsclub.com

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

28/10/2008, 18:36
кр1за ::пењао сам се на зид :confuse: :ups:

и јеси се попео LOL
Panaa
Panaa
Одстрањен
Број порука : 113
Локација : Prijedor, RS
Регистрован : 31.07.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

28/10/2008, 18:54
кр1за ::пењао сам се на зид :confuse: :ups:
Jesi li ti josh pijan??? LOL
SOMI [RD-KG]^^[A.C.A.B.]
SOMI [RD-KG]^^[A.C.A.B.]
Корисник
Број порука : 145
Локација : Kragujevac
Регистрован : 05.11.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

6/11/2008, 20:23
Najludje stvari koje sam uradio u pijanom stanju su bile ove godina na exqurziji u grckoj.
Posto sam sa ortacima cirkao onu njihovu rakiju "ouzo",ponapijali smo se kao svinje.I u jednom veselom trenutku sa 3 sprata hotela bacio sam sto sa svim onim flasama sto su bile na njemu,i onda gazdarica hotela je dosla kod nas u sobu i pocela da nas isteruje napolje tuto kompleto.I ja onako pijan pocnem da joj jebem oca i majku,sve po spisku i pocinjemo odjednom da se bijem sa gazdaricom hotela.Poceo sam cak i da je pljujem.Onda su me ortaci izveli napolje kako nebi stvarno zavrsio napolju da spavam.Eto mene ok 3:30 ponovo u hotel vracam se da se istusiram i da legnem.Posto sam se istusirao izaso sam go na terasu i poceo da prozivam profesora"allooo Pendula majmune kad ces da izbacis gajbu piva,dosta smo mi castili sad je red na vas".Posle nekih 5 min prozivke eto ga izlazi profesor Pendula i kaze mi "DJani pa ti nisi bre normalan".
Zbog ovog mog pijanstva dobio sam 1 iz vladanja,a takodje sam morao i da platim onaj mrtvi sto.Zato sam cvrsto resio da necu vise da PIJEM.
Sponsored content

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму