TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

+54
makarenko
syndesmos
Крагујевац
Casuals
Симпатизер
CasualMente
Београд
навијачкаСвест!
сицилија
Инвалид
KSsyndrome
Србин+
Паранормал
Плава крв
Ступи
consigliere
Gambler
duka
Internet hool
Amon Ra
nEw WavE StylE
Ђомла Београд
WTF.exe
_JuZnI_Fr0nT_1990
- Kompanija -
фики_кершме
KiLa
Uzi
Mrdja_GrobaR
Milos_011
pancevac88
Prijedor
Old school
WSC
Crazy
cyber
boy
Xepoj
Lud rodjen!
LimunNS
Otrovi-Zajecar
Правда За Уроша!
_BOKI_PFC_
SOMI [RD-KG]^^[A.C.A.B.]
кр1за
визант
!НФК Ултрас!
mareee PFC
Suki Grobar
ултра
GRU-PFC
Panaa
ПАОКАРА
ФкБАЧКАпаланка
58 posters
Go down
Lud rodjen!
Lud rodjen!
Корисник
Број порука : 410
Локација : Трибина!
Регистрован : 03.11.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 3 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

12/2/2009, 13:39
Crazy ti si opasan zavisnik,tvoje ponasanje pocinje da me brine...
avatar
Prijedor
Одстрањен
Број порука : 89
Регистрован : 14.11.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 3 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

12/2/2009, 15:22
Alkohol,alkohol, to je prava stavr, ko ne voli alkohol, nije normalan :P
pancevac88
pancevac88
Корисник
Број порука : 145
Локација : pancevo
Регистрован : 04.11.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 3 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

12/2/2009, 17:55
hvala ti pivo za srecno detinjstvo..Smile
Lud rodjen!
Lud rodjen!
Корисник
Број порука : 410
Локација : Трибина!
Регистрован : 03.11.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 3 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

12/2/2009, 18:23
Ceo januar nas 3 ortaka bez 30 piva za vece nista...Sedimo celo vece pijemo i igramo karte i nekad zovnemo neke rave cisto onako da nacnemo i neke zestine...
pancevac88
pancevac88
Корисник
Број порука : 145
Локација : pancevo
Регистрован : 04.11.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 3 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

13/2/2009, 11:09
e jos kad bi ovde barem pola ljudi reklo istinu bilo bi super...
Lud rodjen!
Lud rodjen!
Корисник
Број порука : 410
Локација : Трибина!
Регистрован : 03.11.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 3 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

13/2/2009, 17:34
pancevac88 ::e jos kad bi ovde barem pola ljudi reklo istinu bilo bi super...

Ti to nesto meni?Ako mi ne verujes bas me boli ceo kurac...
mareee PFC
mareee PFC
Корисник
Број порука : 509
Регистрован : 01.10.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 3 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

13/2/2009, 19:23
decko nije reko na koga se odnosi nemoj da tripujes bezveze...
Lud rodjen!
Lud rodjen!
Корисник
Број порука : 410
Локација : Трибина!
Регистрован : 03.11.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 3 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

13/2/2009, 19:29
Netripujem se ja,ali ocigledno je meni upuceno...
avatar
Milos_011
Одстрањен
Број порука : 973
Регистрован : 03.05.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 3 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

13/2/2009, 21:45
Evo price koju je moj ortak uradio pre jedno pola sata mozda malo vise. Bili mi u kafani popili malo klekovace malo piva i ajmo kuci(bio drugu rodjendan). Dodje ortak naleti na nekog dedu(jedno 70 godina matori) i levo ga zabode bas dobro(ne u glavu naravno). Mi se pokidali, a ortak tek onda provalio da je to deda bio.
pancevac88
pancevac88
Корисник
Број порука : 145
Локација : pancevo
Регистрован : 04.11.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 3 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

13/2/2009, 22:25
juuu, ko je tebi sta rekao...niti sam te spomenuo niti sam ti nesto rekao...
Lud rodjen!
Lud rodjen!
Корисник
Број порука : 410
Локација : Трибина!
Регистрован : 03.11.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 3 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

14/2/2009, 01:13
pancevac88 ::juuu, ko je tebi sta rekao...niti sam te spomenuo niti sam ti nesto rekao...
Ok,izvini moja greska...Mada neverujem ali ok...
avatar
Mrdja_GrobaR
Корисник
Број порука : 17
Локација : Zemun
Регистрован : 04.11.2008
http://www.prisonbreak-serbia.getforum.org

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 3 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

11/3/2009, 18:35
imam i ja dosta dozivljaja...evo nekih:

Pun nocni autobus,vracamo se sa Beer Festa,ja mrtav,povracam po svima(dobro nisam tad dobio batine posto sam povracao po likovima starijim 5-6 godina od mene),na sred autoputa,4 ortaka otvaraju vrata od busa 1 me drzi za duks da ne ispadnem,a ja izbacio glavu napolje i pegliram....
jednom sam na zalost zavrsio na VMA,tu imam rupu u secanju,msm gledao sam nekolko klipova i slusao neke price od te veceri,strasno...


ali jbg jos nisam naucio lekciju,i dalje pijem... :nosad:
WSC
WSC
Корисник
Број порука : 21
Локација : Јужна Трибина
Регистрован : 02.02.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 3 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

14/3/2009, 22:14
Брате шта је живот без алкохола? Biggrin
Uzi
Uzi
Корисник
Број порука : 349
Локација : кућа летећих бодежа
Регистрован : 18.02.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 3 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

3/4/2009, 21:23
први пут да сам се поштено напио је било са мојих 12 година отприлике, љетни распуст...ја и још тројица пријатеља се нешто трзали ко може више попити, ово оно...и ја кажем да ми нема равног у том спорту Biggrin и узмем флашу ракије(лоза око 45 %, 1л-1,5л...)
и попијем је скоро на екс...ни воду не бих могао тако попити...кад сам стукао флашу контам у себи да одем кући, да се истуширам хладном водом и готова прича...ја отишао кући( а кућа ми је била близу) и уђем у купатило а вода хладна ко лед...не да ми се под воду, осјећај је као да те на колац набијају...и ја се ту мало плакнем и вратим се до ових мојих пријатеља...и мени ништа првих пола сата...сједим ја на неком зидићу и само на леђа салто окренем...ови моји контају да се зајебавам...и тако ја пар пута и тек су тад сконтали да нема шале...долази ми једна комшиница, старија жена пита ме јесам ли добро ја њој одједном марш у пм, заклаћу те ово оно...жена се изгубила...кренем се ја бацати по дворишту и овај ми један пријатељ стави прст у уста као да повратим а ја му загризем и нисам пуштао 5-6 минута..(лик има и дан данас ожиљак)и син ме од ове комшинице што сам јој псовао одвезе аутом до болнице и ја му сјебем читаво ауто, исповраћао сам се унутра мало је рећ... Dead и следећа сцена ја се будим у болници, не знам ни како сам доспио тамо, прикопчан сам на апарате а немам ни 1% снаге...и мени ујак све исприча пошто је био са мном у болници (срећа тад ми није било стараца ту)...и вратим се кући сутрадан видим оног лика што ме возио до болнице пере ауто а мене срамота невиђена...послије сам се морао извињавати свима.... Shy док сам правио та срања ја сам био у неком другом свијету...буквално жив сам, бацам се по дворишту...а истовремено сањам неки гразан сан...
KiLa
KiLa
Корисник
Број порука : 230
Регистрован : 19.03.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 3 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

3/4/2009, 21:56
Bio sa drustvom na moru u CG prosle godine za raspust kao sa skolom.. U sobi se napili ko bulje, krenuli do kluba nekog da se zajebavamo, ni sami ne znamo kako smo isli, i na pola puta sretnemo profesore, oni tu nesto nama kenjali da se vratimo u sobu tj da nas vrate... Vratimo se mi tu u sobu, i ono drug hteo da skoci sa balkona, pa sam skakao po njemu, nisam mu dao da skoci (inace bili smo 3. ili 4. sprat), gadjali komsinicu flasama, pola stvari se ne secam, najjace je to sto je profa jedan isamarao mene i druga, a mi nismo bili u stanju da prdnemo samo smo mu jebali mater, i onda smo se onako mrtvi dogovorili kako cemo mu jebati kevu kad se vratimo kuci, ali ni dan danas nije jos nista bilo, sto ne znaci da nece.. :D
Sledece vece smo se opet ubili, ali tada smo stigli do onog kluba gde smo krenuli prethodno vece.. Krenula ona pesma ``baci sve sa sebe`` tako nesto, ja seljak skinuo patike i poceo da vrtim, ovi majmuni skakali po separeu, sjebali pola lokala, porazbijali sve sto je bilo, naravno izbace nas, ja i ortak odemo preko u more, kupali se sa odecom malo ovo ono, znam da sam se ujutru probudio ono krevet mokar u picku materinu i cela soba ispovracana, sve smrdi do jaja, odem do wc-a ono jos povracke opet pegliram, odemo na dorucak posto je dosao profa da nas probudi i da nam jebe mater, odemo tamo na dorucak kasnimo pola sata, usli onako skenjani kad ono dere se profa :`` Zbog ova cetiri kretena ja sam mogao da idem u zatvor, mogli su da nas vrate u Srbiju, picka vam materina bezobrazna...`` Nismo se vise napili ni jednom na moru xD
Naravno nisam prestao da pijem, bas sam se u subotu ubio ko stoka, pa sledeci dan povracao kod profe na casu matematike haha..
Ovo su bile neke price kojih se secam, ostalih se ne secam :|
Uzi
Uzi
Корисник
Број порука : 349
Локација : кућа летећих бодежа
Регистрован : 18.02.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 3 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

3/4/2009, 22:29
прошли децембар дан прије славе Св. Никола...дошао мени рођак те нас двојица и још један мој пријатељ договоримо се изаћ вани на које пиво (четвртак је био).и ми по пиво попили у једном кафићу и таман изашли из локала кад неки лик искочи испред нас(а тај лик је био пријатељ од овог мог пријатеља што је изашао са мном) те као позива ај на неки парти то вече бесплатан улаз...и ми мало по граду и свратишмо тамо кад оно људи буквално скачу по теби, пун локал...и тамо пиће неко наручили ово оно и ај да се пређе на бијело вино...и ми флашу двије до краја...пјесма не престаје и опет по вину...било је екстра...одједном мене флеш у главу пуче...и ја контам нећу више пити добро је за вечерас...и нисам више пио и кренемо ми кући а сва тројица пјани ко гузице, не знам само како смо дошли уопште до куће( ја и рођак)...улазим ја у кућу бацам се на кревет и правим највећу грешку...одмах ми мука, повраћа ми се и ја у вц и исповраћам се поштено...најгоре од свега је што је мени сутрадан слава, а ја само чекам кад ћу пред гостима повратити...и мене стари натјерао да са њим идем по неко пиће с аутом...и ми се возимо по неком кружном току, раскрсници не знам ни ја сам шта је, милион аута пролази а мене мука ухватила...мало је фалило да старом у ауто повратим...
Uzi
Uzi
Корисник
Број порука : 349
Локација : кућа летећих бодежа
Регистрован : 18.02.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 3 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

3/4/2009, 22:52
ово љето била нас петорица на ремо у херцег новом...имали смо кеша пун курац тада...
први дан као ај нећемо излазити у град по кафићима већ ћемо наћи неку плажу и залијеваћемо алкохолом...купили смо алкохола за читав коп...хектолитри пива...ја се тад напијем ко гузица...у два сата ноћи се ми купамо у мору...и ја изађем из воде и као кренем тражити пешкир...а пешкира нигдје...ја од кафића до кафића тражим пешкир од људи а људи ме гледају јесам ли нормалан...
најгоре је кад те пукне онај трип да радиш склекове док си пијан...
и у повратку то вече неком лику сломијемо излог на роштиљници...лик излетио да нас шиба а ми ко мутанти гледамо у њега не мичемо се и као ај на нас ово оно...
то љето сретнем случајно пријатеља који је дошао са неком својом екипом исто на море...и договоримо се нас двојица да изађемо заједно једно вече...то ми је био први пут да сам прецијенио своје капацитете...купили пиво од пола литре конзерва и као цугаћемо на неком молу...ја попијем једно пиво а мене ухватило као да сам попио гајбу пива...овај лик наваљује да одемо по још пива а мене срамота да му кажем...после устанемо и одемо до неких дискотека а мене баца на страну ко да сам инвалид прве категорије...биће још прича... Biggrin
avatar
фики_кершме
Корисник
Број порука : 327
Регистрован : 03.05.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 3 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

5/4/2009, 14:56
данас ми рођендан, тако да сутра у ране сате очекујте неку причицу везану за тему. Smile
Lud rodjen!
Lud rodjen!
Корисник
Број порука : 410
Локација : Трибина!
Регистрован : 03.11.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 3 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

5/4/2009, 15:01
Srecan rodjendan smekeru...Jos mnogo gostovanja u ovoj godini... Biggrin
avatar
фики_кершме
Корисник
Број порука : 327
Регистрован : 03.05.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 3 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

5/4/2009, 15:07
хвала, хвала. Smile
а за гостовања, па даће Бог, још само да превазиђем ову финансијску кризу... Smile
Panaa
Panaa
Одстрањен
Број порука : 113
Локација : Prijedor, RS
Регистрован : 31.07.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 3 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

5/4/2009, 19:57
Srecan Rodjendan....
auuu, Uzi tebra, pa ti mozesh knjigu napisati sa tim svojim avanturama....:D
Lud rodjen!
Lud rodjen!
Корисник
Број порука : 410
Локација : Трибина!
Регистрован : 03.11.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 3 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

5/4/2009, 20:11
фики_кершме ::хвала, хвала. Smile
а за гостовања, па даће Бог, још само да превазиђем ову финансијску кризу... Smile

Pusio sam ''Parlament'',sada spao na VEK(Velika Ekonomska Kriza)... LOL Salim se
Izgleda da smo svi ovo osetili,jebena kriza...ali sve se moze kad se hoce...
Pozzz
Uzi
Uzi
Корисник
Број порука : 349
Локација : кућа летећих бодежа
Регистрован : 18.02.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 3 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

30/4/2009, 23:34
e sutra očekujem barem pet novih avantura od vas...
imate od mene jednu sigurno! Shocked
ПАОКАРА
ПАОКАРА
Корисник
Број порука : 1504
Локација : Беогард
Регистрован : 28.07.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 3 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

2/5/2009, 19:06
Аууууууууууу... Ја сам се за нову годину изгрлио са ликовима које ни не знам! Smile
- Kompanija -
- Kompanija -
Одстрањен
Број порука : 26
Локација : БОРЧА
Регистрован : 22.04.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 3 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

2/5/2009, 19:09
ja kad sam se odvalio ishao sa ortacima ulicom kad ono patrolna kola dolaze i staju lepo kerina izadje kao pravite buku ovo ono....ja dodjem zagrlim ga i kazem brate uzmi pivo i opusti se (tako barem kaze moj ortak da sam rekao) i ker ladno uze pivo i ucirko se sa nama jedno 15 min i otisho.....axxaaxaxax.....a nosio majcu A.C.A.B.
Sponsored content

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 3 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму