TрибинаСРБ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

+54
makarenko
syndesmos
Крагујевац
Casuals
Симпатизер
CasualMente
Београд
навијачкаСвест!
сицилија
Инвалид
KSsyndrome
Србин+
Паранормал
Плава крв
Ступи
consigliere
Gambler
duka
Internet hool
Amon Ra
nEw WavE StylE
Ђомла Београд
WTF.exe
_JuZnI_Fr0nT_1990
- Kompanija -
фики_кершме
KiLa
Uzi
Mrdja_GrobaR
Milos_011
pancevac88
Prijedor
Old school
WSC
Crazy
cyber
boy
Xepoj
Lud rodjen!
LimunNS
Otrovi-Zajecar
Правда За Уроша!
_BOKI_PFC_
SOMI [RD-KG]^^[A.C.A.B.]
кр1за
визант
!НФК Ултрас!
mareee PFC
Suki Grobar
ултра
GRU-PFC
Panaa
ПАОКАРА
ФкБАЧКАпаланка
58 posters
Go down
ПАОКАРА
ПАОКАРА
Корисник
Број порука : 1504
Локација : Беогард
Регистрован : 28.07.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 4 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

3/5/2009, 00:28
- Kompanija - ::ja kad sam se odvalio ishao sa ortacima ulicom kad ono patrolna kola dolaze i staju lepo kerina izadje kao pravite buku ovo ono....ja dodjem zagrlim ga i kazem brate uzmi pivo i opusti se (tako barem kaze moj ortak da sam rekao) i ker ladno uze pivo i ucirko se sa nama jedno 15 min i otisho.....axxaaxaxax.....a nosio majcu A.C.A.B.
И још ми да поверујемо и пун доживљај, а?! Biggrin
- Kompanija -
- Kompanija -
Одстрањен
Број порука : 26
Локација : БОРЧА
Регистрован : 22.04.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 4 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

3/5/2009, 18:48
gle ga ovaj.....pa ne bi lagao bas mi puca q... sta drugi misle o meni.......ako ne verujes dodji u borchu i raspitaj se
ПАОКАРА
ПАОКАРА
Корисник
Број порука : 1504
Локација : Беогард
Регистрован : 28.07.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 4 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

6/5/2009, 00:46
- Kompanija - ::gle ga ovaj.....pa ne bi lagao bas mi puca q... sta drugi misle o meni.......ako ne verujes dodji u borchu i raspitaj se
Да, мож' да ме замислиш како идем од човека до човека и распитујем се: ''Изините, јел знате оног момка што је за нову годину...?'' Biggrin
KiLa
KiLa
Корисник
Број порука : 230
Регистрован : 19.03.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 4 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

6/5/2009, 10:47
Brate ne kontam zasto bi decko lagao... Nije fazon da ja kazem ono napio sam se i vij`o supermena nego da kazes lepo brate sta si radio `vo `no
_JuZnI_Fr0nT_1990
_JuZnI_Fr0nT_1990
Одстрањен
Број порука : 661
Локација : Будва
Регистрован : 15.11.2008
http://www.Grobari1970.com

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 4 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

6/5/2009, 19:19
skoro sam se napio kad sam doso kuci reko majci da pusi ku*ac
WTF.exe
WTF.exe
Корисник
Број порука : 28
Локација : Капедунум
Регистрован : 04.05.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 4 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

6/5/2009, 19:28
_JuZnI_Fr0nT_1990 ::skoro sam se napio kad sam doso kuci reko majci da pusi ku*ac
Браво за тебе. Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 4 280852
_JuZnI_Fr0nT_1990
_JuZnI_Fr0nT_1990
Одстрањен
Број порука : 661
Локација : Будва
Регистрован : 15.11.2008
http://www.Grobari1970.com

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 4 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

6/5/2009, 19:33
jebiga Smile
avatar
Ђомла Београд
Одстрањен
Број порука : 199
Локација : Ту и тамо...
Регистрован : 02.05.2009
http://fudbalska-planeta.darkbb.com/forum.htm

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 4 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

6/5/2009, 19:39
А шта је мајка рекла
_JuZnI_Fr0nT_1990
_JuZnI_Fr0nT_1990
Одстрањен
Број порука : 661
Локација : Будва
Регистрован : 15.11.2008
http://www.Grobari1970.com

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 4 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

6/5/2009, 20:06
jebala mi je majku
avatar
Ђомла Београд
Одстрањен
Број порука : 199
Локација : Ту и тамо...
Регистрован : 02.05.2009
http://fudbalska-planeta.darkbb.com/forum.htm

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 4 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

6/5/2009, 20:09
да ли је било а мајци тако коњино једна
Uzi
Uzi
Корисник
Број порука : 349
Локација : кућа летећих бодежа
Регистрован : 18.02.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 4 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

6/5/2009, 21:17
Sad za ovaj prvi maj dvaput sam se napio i otrijeznio...imali smo baš dosta pića i hrane, nas osmorica kod druga na neku vikendicu blizu grada...Krenuli smo piti već ujutro i na voz, u vozu nastavili priču...došli tamo neki roštilj raspalili i uvertiru pred sač napravili.Prvi put kad sam se napio nisam se mogao obuzdati od smijeha, kao da sam pet buksnica ispušio, hoću nešto da kažem al nemožeš od smijeha. Padala neka mala kišica pa je blata bilo baš dosta...usput upoznamo nekog komšiju, starijeg čovijeka koji nam je svoje priče pričao (svaka priča 99% laž) a, najgore je to što čiča dosta muca kad priča...krene on jednu rečenicu i zepne, ma nemože reć nema tih para, pa mi ono iz pristojnosti pogađaj riječi...ma cirkus pravi...
u povratku dok smo na nekoj stanici čekali voz( prizor je ko u filmu "mrtav-ladan" nigdje nikoga sem nas, sve pusto) ovaj jedan od nas u blato upadne, ko krme je ličio...jedva su nas pustili u voz zbog njega...
nEw WavE StylE
nEw WavE StylE
Корисник
Број порука : 19
Регистрован : 30.04.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 4 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

15/5/2009, 17:52
ја и кад се напијем не правим неке глзпости или гафое али је зато се ортак на екскурзији 2003,после домаће раџе заљубио у куче,хтео је и гајби да га води LOL
Amon Ra
Amon Ra
Корисник
Број порука : 38
Локација : Utopia
Регистрован : 08.06.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 4 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

9/6/2009, 22:00
ja sam se jednom tooliko napio da sam pricao sa drvetom Wink)))

to su mi rekli tek dan posle kad sam se otreznio
Uzi
Uzi
Корисник
Број порука : 349
Локација : кућа летећих бодежа
Регистрован : 18.02.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 4 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

12/7/2009, 10:41
auuu moram i ja početi baklje ubacivati u diskoteke...
avatar
Internet hool
Одстрањен
Број порука : 61
Локација : Rtanj
Регистрован : 11.05.2009
http://www.lego.com

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 4 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

12/7/2009, 17:40
Axaxaxaxaxa... Umirem od smeha!!! :D :D :D Axaxaxaxa!
duka
duka
Одстрањен
Број порука : 38
Локација : stadion
Регистрован : 06.04.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 4 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

12/7/2009, 23:39
Brate, ja kakve sam incidente imao, pa valjda niko nije,
napio sam se toliko da sam vadio kitu u dnevnoj sobi pred kevom i caletom i krenuo da pisam u cvece....
Pa sam jednom promasio sobu i legao na caleta, i terao ga iz sopstvenog kreveta(mislio da je moj), i on mi kaze "konju pa tvoja je soba prekoputa, pijanduro"ja krenem prema sobi i grebao po vratima, nisam mogao da pogodim kvaku, i zaspao u stoku od vrata... LOL
I 2 puta u roku od mesec dana sam izgubio nove patike:)
MIslim da sam najgori sto se tice pijansta Smile)
_JuZnI_Fr0nT_1990
_JuZnI_Fr0nT_1990
Одстрањен
Број порука : 661
Локација : Будва
Регистрован : 15.11.2008
http://www.Grobari1970.com

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 4 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

13/7/2009, 02:09
ne znam zasto ja tebi nimalo ne verujem mozda zato jer su ti price NEREALNE? Smile
duka
duka
Одстрањен
Број порука : 38
Локација : stadion
Регистрован : 06.04.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 4 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

13/7/2009, 02:25
Sta sad kao trebam da se kunem da bi mi verovao, hahahah....Boli me kita, ja sam to radio, a na tebi je da li ces mi verovati ili ne....Puca mi kita, idemo dalje Kiss
Gambler
Gambler
Солунци Лозница
Број порука : 1628
Локација : Loznica
Регистрован : 26.10.2008

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 4 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

13/7/2009, 03:07
Kad citam ove stvari ovde, osecam potrebu da vam pomognem, ne zbog zavisnosti od droge/alkohola nego zbog vaseg nezdravog razuma i intelekta, loseg nacina razmisljanja...
duka
duka
Одстрањен
Број порука : 38
Локација : stadion
Регистрован : 06.04.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 4 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

13/7/2009, 07:53
Brate sad treba da se provodim i da mi se ove stvari dogadjaju, ja ne kazem da je ovo normalno, ali boli me kita....Bolje i sada nego kada budem imao porodicu..... LOL
consigliere
consigliere
Корисник
Број порука : 1936
Регистрован : 05.03.2009
http://www.tribinasrb.net/

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 4 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

13/7/2009, 12:11
Ма боли те кита, луд си. Shy
Ступи
Ступи
Корисник
Број порука : 43
Локација : Борча
Регистрован : 24.10.2008
http://acmilan-serbia.forumotion.com/

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 4 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

26/9/2009, 15:51
Имао сам ја једну извалу...Ми код ортака на рођендану, и почели смо да причамо о "озбиљним" темама, па причамо о покретним степеницама, а ја извалио следећу мудрост:"Зашто на покретне степенице ставе знам покварено, ваљда су то и даље степенице?"
Плава крв
Плава крв
Корисник
Број порука : 81
Локација : Врбас
Регистрован : 22.06.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 4 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

27/9/2009, 12:00
Јуче ја и ортак се мало запили.Идемо ми неком улицом,кад угледам заставу свима нам омиљеног ЛДП .Залетим се пљунем им таблу,ударим у ролетну и наставимо...кад се ја сетим да је ортаков другар неки одборник тамо.Узмем број телефона од ортака,цимнем га пар пута,али се не јавља(иначе се лик не јавља на непознате бројеве ).И онда му саставим поруку нешто као да ће најебати,да је издајник срБског и да га чекамо испред канцеларије.И потпишем се са Српске Патриоте!
Сакрили се ми међу неко дрвеће,чекамо,али не излази.Ми већ помислили усрала се п...а(ко што и јесте) и кренули да идемо и таман у том тренутку излази гомила људи,а он онако задњи,не сме да провири .Виде ме ови познаници и онда као и он излази.Људи су се усрали,они звали свог председника одбора и остале чланове,виче једна као нас није срамота,а ми у коми (као и јш пар другара који су били у канцеларији).У то долази и мурија,али нас није ни пописала,чак ми је један и честито .
Biggrin LOL
Паранормал
Паранормал
Andy Capp
Број порука : 4266
Локација : Curva nord
Регистрован : 11.03.2009
http://www.tribinasrb.net

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 4 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

23/10/2009, 00:03
Ајд` и ја да се упишем.Ретко кад правим срања кад сам пијан,већином се смејем осталима.
Елем,моје прво пијанство(до пре тога сам био велики поборник против алкохола),матура у основној.Прославу смо имали на ЈНА-а,а тамо ни зрна алкохола.
Већ пред крај успемо ја и другар да убедимо једног конобара(он је иначе и судија на неким текмама млађих категорија па смо се познавали) да нам донесе вотку,ал` морао да нам меша са јабуком,одвратно.Попили ми оно и кажу крај,назад у аутобус па до школе.Изаши сви,где ћемо,шта ћемо,к***ц радни дан,скоро ништа не ради.Ја и другар одма запалили у фаст-фуд код школе јер смо знали лика,и код њега циркали шприцер мало,и као ајде назад.Изашли ми кад видимо два лика(знали смо се из школе али се нисмо дружили)са по две кесе,и као `оћете са нама имамо доста неће се све попити,ми као ајде.Скупи се нас 10-етак и почне пијење,један уватио ону пластичну вотку Балтик,атлантик шта ли је већ,и за сат и по стукао целу,остатак ударио по вину и пиву.И почели први знаци пијанства,ови се тркају нешто онако пијани,падају по дворишту,овај други грли дрво рукама и нешто диже ногу нао да `оће да се попне,ја и ортак гледамо и умиремо.Кад овај један већ повраћа,пребацио се преко неке оградице и само избацује Biggrin .Ја отиш`о да пишам и враћам се ја кад овај што је повраћао и још један лик се нешто свађају и грле,прилазим ја да видим шта је,кад питају ме они:''Је ли,јел оно сунце или месец?''ја гледам у небо не видим ни једно ни друго,а ови и даље настављају да се дерњају,ма каже оно тамо бре бело то је бре месец сигурно,скапирам ја у шта они гледају Roll Ликови гледају у рефлектор школе и трипују месец,сунце,углавном један је рекао да идемо кући кад изађе сунце,и ова два морбида пола сата расправљају о томе.Ортаку и мени већ мука до јаја,као ајде идемо по сок,крећемо да прескочимо ограду кад онај лик што је грлио дрво сад оће да прескаче оградицу,забо на пола и нема даље,дерња се тамо ко луд,ми прилазимо да му помогнемо и он одједном се само изврне и падне преко ограде право у повраћку(од више особа Biggrin ).Искулирамо ми њега и одемо до радње,успут ја прочитам на палачинкарници Радно време и крећем да се смејем Shocked .Цео пут назад сам се ја смејао као луд.Изашло сунце(сад стварно LOL )и дошао лик из фаст фуда да нас развози гајбама,ми као задњи ћемо и сад одвезао он све који су живели даље и као ајде и нас.Улазимо ми у кола крећемо,он укључио радио неке народњаке,ми у трансу Biggrin ,ја извлачим неку дрвену мотку испод седишта и крећем да млатарам по задњем седишту са њом,ови ме једва смирили.Напокон дошли ортак и ја до мене гајби као ајде да кунтамо па ујутру опет до школе пошто долазе трубачи.Ујутру у 10 нас зову ова двојца што су купила пиће предходно вече и ми се сви налазимо и опет цирка.Хаос
Иначе једног од ликова што су возили кући оставе испред гајбе,и он онако опружен по трави у свом дворишту изјављује како му је ова кућа нешто позната. Biggrin

п.с. имам и пар догодовштина од скоро,али и овако сам сморио са овим,па други пут. Cool
Србин+
Србин+
Корисник
Број порука : 203
Локација : Београд
Регистрован : 14.11.2009

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 4 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

11/4/2010, 04:12
Jа се једном напио на Калишу са ортацима...враћамо се тролом кући,код Славије се ја истриповао да је возач скренуо према Храму...устанем ја и дерем се на возача,људи ме гледају(који блам),ортаци се смеју...хаос,после промашим кућу... Biggrin Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 4 589438
Sponsored content

Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању - Page 4 Empty Re: Најлуђе ствари које сте радили у пијаном стању

Назад на врх
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Не можете одговорити на теме у овом форуму